Bu haber kez okundu.

YSK kesin aday listeleri ile seçim anketi başladı

Türkiye genelinde il ve ilçe belediye başkan adaylarına yönelik en kapsamlı seçim anketi başladı. Türkiye'nin ilk ve tek anket şirketi secimanketi.tv'de başlayan ankette YSK resmi aday listesinde yer alan tüm adaylar yer alıyor. Kimler hangi partiden aday oldu? Resim aday listesi ilk kez wmal.net'ta yayınlanıyor. Yerel seçim anketinde oy vermek için secimanketi.tv adresine girerek bulunduğunuz il ve ilçe için oy verebilirsiniz.

Adana-Aladag SP Süleyman Şahin
Adana-Aladag BTP Fadime Pomak
Adana-Aladag BBP Halit Akkuş
Adana-Aladag Ak_Parti Mustafa Akgedik
Adana-Aladag IYI_PARTI Halil Şahan
Adana-Aladag DSP Ahmet Mortepe
Adana-Aladag BAGIMSIZ Yaşar Yul
Adana-Ceyhan SP Sezai Şimşek
Adana-Ceyhan BTP Aysun Doğrusöz
Adana-Ceyhan VP Mustafa Temiz
Adana-Ceyhan BBP Recep Akşak
Adana-Ceyhan CHP Kadir Aydar
Adana-Ceyhan Ak_Parti Ali Alper Boydak
Adana-Ceyhan DSP Mehmet Yıldırım
Adana-Ceyhan BAGIMSIZ Ercan Altıntop
Adana-Cukurova_Mrk_Ilce SP İbrahim Ethem Can
Adana-Cukurova_Mrk_Ilce BTP Arif Deniz
Adana-Cukurova_Mrk_Ilce VP Vahide Budak
Adana-Cukurova_Mrk_Ilce BBP Mehmet Selim Öztaş
Adana-Cukurova_Mrk_Ilce CHP Soner Çetin
Adana-Cukurova_Mrk_Ilce DP Bülent Alper
Adana-Cukurova_Mrk_Ilce MHP Yusuf Baş
Adana-Cukurova_Mrk_Ilce DSP Yalçın Akyol
Adana-Feke SP Cumhur Ersöz
Adana-Feke BTP Ezgi Akça
Adana-Feke VP Senem Yarar
Adana-Feke BBP Burhan Şengün
Adana-Feke MHP Ahmet Sel
Adana-Feke IYI_PARTI Özdoğan Atasever
Adana-Feke BAGIMSIZ Nazmi Akyol
Adana-Imamoglu SP Vedat Menemencioğlu
Adana-Imamoglu BTP Gülay Kırcelli
Adana-Imamoglu VP Hasan Mert
Adana-Imamoglu BBP Bekir Sami Gül
Adana-Imamoglu CHP Kasım Karaköse
Adana-Imamoglu DP Serpil Altunköse
Adana-Imamoglu MHP Gazi Adamhasan
Adana-Imamoglu DSP Kadriye Buldu
Adana-Karaisali_Mrk_Ilce SP Durmuş Sarıgül
Adana-Karaisali_Mrk_Ilce BTP Mahmut Ulun
Adana-Karaisali_Mrk_Ilce VP Abdurrahim Köylü
Adana-Karaisali_Mrk_Ilce BBP Murat Gürışık
Adana-Karaisali_Mrk_Ilce MHP Saadettin Aslan
Adana-Karaisali_Mrk_Ilce IYI_PARTI Veli Durak
Adana-Karaisali_Mrk_Ilce DSP Murat Alaköse
Adana-Karaisali_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Erol Kuşdemir
Adana-Karatas SP Hasan Ali Aydın
Adana-Karatas BTP Yücel Doğrusöz
Adana-Karatas VP Zidan Bengül
Adana-Karatas BBP Hüseyin Deniz
Adana-Karatas CHP Mehmet Yıldız
Adana-Karatas DP Cengiz Çetinöz
Adana-Karatas MHP Necip Topuz
Adana-Karatas DSP İsmail Barlas
Adana-Kozan SP Kazım Özgan
Adana-Kozan BTP Afacan Kemal Can
Adana-Kozan VP Cezmi Gürlen
Adana-Kozan BBP Gürdal Topal
Adana-Kozan DP Celal Karataş
Adana-Kozan MHP Nihat Atlı
Adana-Kozan IYI_PARTI Musa Öztürk
Adana-Kozan HDP Leyla Özmen
Adana-Kozan DSP Osman Gürbüz
Adana-Pozanti SP İsmail Aktaş
Adana-Pozanti BTP Metehan Yetiş
Adana-Pozanti VP Efe Han Hundemir
Adana-Pozanti BBP Abdullah Bilir
Adana-Pozanti CHP Şenol Eroğlu
Adana-Pozanti MHP Mustafa Çay
Adana-Pozanti IYI_PARTI Mehmet Can
Adana-Pozanti HDP Emrah Kaplan
Adana-Pozanti DSP Memet Gürbüz
Adana-Pozanti BAGIMSIZ Mahmut Sami Baysal
Adana-Saimbeyli SP Enes Tahsin Ayhan
Adana-Saimbeyli BTP Gülizar Yardım
Adana-Saimbeyli VP Atilla Çavuşoğlu
Adana-Saimbeyli BBP Selami Ekici
Adana-Saimbeyli MHP Mustafa Şahin Gökçe
Adana-Saimbeyli IYI_PARTI Hakan Atasever
Adana-Saimbeyli DSP Doğan Harnupdalı
Adana-Saricam_Mrk_Ilce SP Murat Ünal
Adana-Saricam_Mrk_Ilce BTP Ahmet Mumcu
Adana-Saricam_Mrk_Ilce TKP Raziye Deveci
Adana-Saricam_Mrk_Ilce VP Salim Yılmaz
Adana-Saricam_Mrk_Ilce BBP Mehmet Yenel
Adana-Saricam_Mrk_Ilce MHP Bilal Uludağ
Adana-Saricam_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mehmet Koca
Adana-Saricam_Mrk_Ilce HDP Dindar Aksu
Adana-Saricam_Mrk_Ilce DSP Celal Güven
Adana-Seyhan_Mrk_Ilce SP Ahmet Tüfekçibaşı
Adana-Seyhan_Mrk_Ilce BTP Şehabettin Nardalı
Adana-Seyhan_Mrk_Ilce TKP Alper Oçak
Adana-Seyhan_Mrk_Ilce VP Erol Sezginler
Adana-Seyhan_Mrk_Ilce BBP Beytullah Uğurlu
Adana-Seyhan_Mrk_Ilce CHP Akif Kemal Akay
Adana-Seyhan_Mrk_Ilce Ak_Parti Fikret Yeni
Adana-Seyhan_Mrk_Ilce DP Said Ceylan
Adana-Seyhan_Mrk_Ilce DSP Yıldıray Arıkan
Adana-Tufanbeyli SP Gazi Keskin
Adana-Tufanbeyli BTP Yusuf Çek
Adana-Tufanbeyli VP Mahmut Yılmaz
Adana-Tufanbeyli BBP Mehmet Öztürk
Adana-Tufanbeyli CHP Ahmet Aktürk
Adana-Tufanbeyli Ak_Parti Remzi Ergü
Adana-Tufanbeyli DSP Nusret Aldoğan
Adana-Yumurtalik SP Şerafettin Özözen
Adana-Yumurtalik BTP Mehdi Veli Yüksekal
Adana-Yumurtalik VP İsmail Bolcal
Adana-Yumurtalik BBP Hacı Atmaca
Adana-Yumurtalik CHP Erdinç Altıok
Adana-Yumurtalik DP Fatih Çabuk
Adana-Yumurtalik MHP Türkeş Filik
Adana-Yumurtalik IYI_PARTI Mustafa Kara
Adana-Yumurtalik DSP Kemal Yıldırım
Adana-Yuregir_Mrk_Ilce SP Mehmet Acar
Adana-Yuregir_Mrk_Ilce BTP Ali Bozdoğan
Adana-Yuregir_Mrk_Ilce VP Ferit Işık
Adana-Yuregir_Mrk_Ilce BBP Hilmi Çoban
Adana-Yuregir_Mrk_Ilce CHP Kamuran Karaca
Adana-Yuregir_Mrk_Ilce Ak_Parti Fatih Mehmet Kocaispir
Adana-Yuregir_Mrk_Ilce DSP Hamide Berktaş
Adiyaman SP Ahmet Faruk Ünsal
Adiyaman BTP Mustafa Doğan
Adiyaman TKP Abdurrahim Kahraman
Adiyaman VP Arif Doğan
Adiyaman Ak_Parti Süleyman Kılınç
Adiyaman MHP Rıfat Erdem
Adiyaman IYI_PARTI Abdulkadir Kırmızı
Adiyaman DSP Ergun Koç
Adiyaman BAGIMSIZ Ahmet Alagöz
Adiyaman BAGIMSIZ Gafari Koparal
Adiyaman BAGIMSIZ Abdulkadir Tünçmen
Adiyaman-Besni SP Reşit Alkan
Adiyaman-Besni BTP Ahmet Kar
Adiyaman-Besni CHP Vakkas Açar
Adiyaman-Besni Ak_Parti Eyyup Mehmet Emre
Adiyaman-Besni MHP Kenan Polat
Adiyaman-Besni BAGIMSIZ İsmail Kıran
Adiyaman-Celikhan SP Mehmet Bora
Adiyaman-Celikhan BTP Burak Arslan
Adiyaman-Celikhan Ak_Parti Mustafa Bulut
Adiyaman-Celikhan MHP Abdurrahman Yaylagül
Adiyaman-Gerger SP Zeynel Aslan
Adiyaman-Gerger BTP Muhammet Yasin Kılıç
Adiyaman-Gerger Ak_Parti Erkan Aksoy
Adiyaman-Golbasi SP Yusuf Yalanız
Adiyaman-Golbasi BTP Abdurrahman Başsürücü
Adiyaman-Golbasi CHP İskender Yıldırım
Adiyaman-Golbasi Ak_Parti Yusuf Özdemir
Adiyaman-Golbasi MHP Kamber Öztürk
Adiyaman-Golbasi BAGIMSIZ Erol Ok
Adiyaman-Kahta SP İbrahim Yusuf Turanlı
Adiyaman-Kahta BTP Müzeyyen Baskın
Adiyaman-Kahta Ak_Parti Engin Akel
Adiyaman-Kahta MHP Sıraç Aslan
Adiyaman-Kahta IYI_PARTI Erdoğan Özer
Adiyaman-Samsat SP Hayrettin Kuştepe
Adiyaman-Samsat BTP Süeda Kazancı
Adiyaman-Samsat Ak_Parti Halil Fırat
Adiyaman-Samsat MHP Sadık Öztürk
Adiyaman-Sincik SP Hasari Altıntel
Adiyaman-Sincik BTP Serpil Hanbay
Adiyaman-Sincik Ak_Parti Mehmet Korkut
Adiyaman-Sincik MHP Ahmet Genciz
Adiyaman-Sincik BAGIMSIZ Mehmet Buz
Adiyaman-Tut SP Mustafa Akar
Adiyaman-Tut BTP Yusuf Kar
Adiyaman-Tut CHP Mehmet Kılıç
Adiyaman-Tut Ak_Parti Ercan Öncebe
Adiyaman-Tut MHP Hasan Şahan
Afyon SP Hasan Hüseyin Uğurlu
Afyon BTP Ahmet Demirer
Afyon TKP Ahmet Alp Köse
Afyon VP Halil Şahin
Afyon Ak_Parti Mehmet Zeybek
Afyon MHP Fatih Çetinkaya
Afyon IYI_PARTI Mahmut Koçak
Afyon DSP Şerafettin Erdinç Özdil
Afyon-Basmakci SP Ayhan Kemik
Afyon-Basmakci BTP Musa Koç
Afyon-Basmakci CHP Halil Özcan
Afyon-Basmakci Ak_Parti Tuncer Kerpiç
Afyon-Basmakci MHP Ayhan Gönüllü
Afyon-Bayat SP Erhan Akpınar
Afyon-Bayat BTP Gürhan Kaya
Afyon-Bayat CHP Hüseyin Özaktan
Afyon-Bayat Ak_Parti Halilibrahim Bodur
Afyon-Bayat DP Süleyman Mandal
Afyon-Bayat MHP Seyfettin Atacan
Afyon-Bolvadin SP Osman Yavuz
Afyon-Bolvadin BTP Bayram Torlak
Afyon-Bolvadin Ak_Parti Halilibrahim Sevim
Afyon-Bolvadin MHP Selahattin Adil Kelekçi
Afyon-Bolvadin IYI_PARTI Süleyman Toker
Afyon-Bolvadin BAGIMSIZ Fatih Kayacan
Afyon-Cay SP Mustafa Doğaner
Afyon-Cay BTP Mine Utsal
Afyon-Cay CHP Ali Selvi
Afyon-Cay Ak_Parti Hüseyin Atlı
Afyon-Cay DP İsmail Kökcür
Afyon-Cay MHP Hüseyin Çağrı
Afyon-Cay IYI_PARTI Serdar Dündar
Afyon-Cobanlar SP İbrahim Bayar
Afyon-Cobanlar BTP Yalçın Demirer
Afyon-Cobanlar CHP Beytullah Tota
Afyon-Cobanlar Ak_Parti Ali Altuntaş
Afyon-Cobanlar MHP Ali Sarıtaş
Afyon-Cobanlar IYI_PARTI Sefa Değirmen
Afyon-Dazkiri SP Veysel Korkmaz
Afyon-Dazkiri BTP Alp Eren Keleşoğlu
Afyon-Dazkiri CHP İsmail Taylan
Afyon-Dazkiri Ak_Parti Şerif Kocatepe
Afyon-Dinar SP Yaşar Karakaya
Afyon-Dinar BTP Yunus Doğan
Afyon-Dinar Ak_Parti Nihat Sarı
Afyon-Dinar IYI_PARTI Saffet Acar
Afyon-Emirdag SP Ahmet Alkan
Afyon-Emirdag BTP Tuba İlik
Afyon-Emirdag CHP Barış Can
Afyon-Emirdag Ak_Parti Serkan Koyuncu
Afyon-Emirdag MHP Uğur Serdar Kargın
Afyon-Evciler SP Rabia Fatma Gümüşkanat
Afyon-Evciler BTP Abdussamet Karaca
Afyon-Evciler CHP Saim Özer
Afyon-Evciler Ak_Parti Ali Dede Savaş
Afyon-Evciler BAGIMSIZ Ercan Arslan
Afyon-Hocalar SP Saadetdin Eşbah
Afyon-Hocalar BTP Haydar Nuroğlu
Afyon-Hocalar CHP Veli Aydoğmuş
Afyon-Hocalar Ak_Parti Ali Arslan
Afyon-Hocalar MHP Doğan Demir
Afyon-Ihsaniye SP Selami Sivri
Afyon-Ihsaniye BTP Levent Özçam
Afyon-Ihsaniye CHP Tunay Türkmen
Afyon-Ihsaniye Ak_Parti Mevlüt Küçük
Afyon-Ihsaniye MHP Şaban Çabuk
Afyon-Incehisar SP Ali Başpınar
Afyon-Incehisar BTP Süleyman Özbilgin
Afyon-Incehisar BBP Necati Günsel
Afyon-Incehisar Ak_Parti Mustafa Çibik
Afyon-Incehisar DP Ahmet Şahin
Afyon-Incehisar MHP Bahtiyar Aşkın
Afyon-Kiziloren SP Mehmet Veysi Kılıç
Afyon-Kiziloren BTP Ali Haydar Tuğ
Afyon-Kiziloren Ak_Parti Ozan Osman Kaya
Afyon-Kiziloren MHP Ali Erol
Afyon-Kiziloren IYI_PARTI Ali Kocapınar
Afyon-Sandikli SP Hasan Balyalı
Afyon-Sandikli BTP İbrahim Koç
Afyon-Sandikli TKP Mustafa Bekteş
Afyon-Sandikli BBP Sami Akbulut
Afyon-Sandikli Ak_Parti Mustafa Çöl
Afyon-Sandikli MHP Mustafa Gürel
Afyon-Sandikli IYI_PARTI Asım Orhan
Afyon-Sandikli BAGIMSIZ Menderes Koçak
Afyon-Sinanpasa SP Ramazan Kartal
Afyon-Sinanpasa BTP Enes Öğüt
Afyon-Sinanpasa CHP Harun Güner
Afyon-Sinanpasa Ak_Parti Erdal Karaman
Afyon-Sinanpasa DP Murat Karakoyun
Afyon-Sultandagi SP Ayhan Çelik
Afyon-Sultandagi BTP Sultan Koç
Afyon-Sultandagi CHP Osman Acar
Afyon-Sultandagi Ak_Parti Mehmet Aldırmaz
Afyon-Sultandagi MHP Tacettin Damlarkaya
Afyon-Sultandagi IYI_PARTI İsmail Çelik
Afyon-Suhut SP Oğuzhan Turgut
Afyon-Suhut BTP Ali Haydar Göksel
Afyon-Suhut CHP Ekrem Özsoy
Afyon-Suhut Ak_Parti Recep Bozkurt
Afyon-Suhut MHP İbrahim Yıldız
Agri SP Mehmet Erat
Agri BTP Hasan Kuloğlu
Agri TKP Hetem Ayaz
Agri CHP Ahmet Meriç
Agri Ak_Parti Savcı Sayan
Agri IYI_PARTI Taner Söylemez
Agri HDP Abdurrahman Doğar
Agri DSP Tekin Oruç
Agri BAGIMSIZ Özcan Gök
Agri BAGIMSIZ Memet Ölçer
Agri BAGIMSIZ Berat Gökçe
Agri-Diyadin SP Erol Ergül
Agri-Diyadin BTP Mustafa Doğan
Agri-Diyadin CHP Abidin Yenigün
Agri-Diyadin Ak_Parti Salih Yaşar
Agri-Diyadin MHP Ahmet Şimşek
Agri-Diyadin IYI_PARTI Rıza Karakuş
Agri-Diyadin HDP Betül Yaşar
Agri-Dogubayazit SP Necib Yel
Agri-Dogubayazit BTP Fatıma Kaplan
Agri-Dogubayazit CHP Ali Karakol
Agri-Dogubayazit Ak_Parti Ertuğrul Eryılmaz
Agri-Dogubayazit MHP Feyyaz Bilen
Agri-Dogubayazit HDP Yıldız Acar
Agri-Eleskirt SP Ramazan Yakut
Agri-Eleskirt BTP Ahmet Celal Urun
Agri-Eleskirt CHP Yılmaz Polat
Agri-Eleskirt Ak_Parti Aytekin Arslan
Agri-Eleskirt DP Sait Yami
Agri-Eleskirt MHP Mehmet Fatih Yerlikaya
Agri-Eleskirt HDP Rıfat Yerlikaya
Agri-Eleskirt BAGIMSIZ Halil Yılmaz
Agri-Hamur SP İsmet Aslan
Agri-Hamur BTP Gülnur Yıldırım
Agri-Hamur CHP Muzaffer Ademi
Agri-Hamur Ak_Parti Cezmi Ergül
Agri-Hamur MHP Can Alper Aktaş
Agri-Hamur HDP Cemal Akar
Agri-Patnos SP Abdulhalık Taşkın
Agri-Patnos BTP Yusuf Haydar Göksel
Agri-Patnos CHP Lokman Çetin
Agri-Patnos Ak_Parti Mehmet Hanifi Alır
Agri-Patnos DP Fesih Bayar
Agri-Patnos MHP Aydın Şimşek
Agri-Patnos IYI_PARTI Hamdullah Denizhan
Agri-Patnos HDP Emrah Kılıç
Agri-Taslicay SP Salih Arslan
Agri-Taslicay BTP Yunus Emre Kuloğlu
Agri-Taslicay CHP Kutbettin Tekgül
Agri-Taslicay Ak_Parti İsmet Taşdemir
Agri-Taslicay MHP Sinan Aydemir
Agri-Taslicay HDP Yusuf Aladağ
Agri-Tutak SP Mehmet Sena Durğut
Agri-Tutak BTP Mehmet Emin Pekcan
Agri-Tutak BBP Bülent Duru
Agri-Tutak CHP Erkan Sayan
Agri-Tutak Ak_Parti Yavuz Özcan
Agri-Tutak DP Suat Engin
Agri-Tutak MHP Coşkun Akbaba
Agri-Tutak IYI_PARTI Süleyman Çetin
Agri-Tutak HDP Baran Öztürk
Amasya SP Noğman Yüksel
Amasya BTP Yusuf Turgut Güzelyazıcı
Amasya TKP Zübeyir Kılıç
Amasya VP Sefer Kılıç
Amasya CHP Arife Serpil Saraçoğlu
Amasya Ak_Parti Cafer Özdemir
Amasya MHP Mehmet Sarı
Amasya DSP İsmail Aydın
Amasya BAGIMSIZ Adem Şahin
Amasya-Goynucek SP Ömer Çivrillioğlu
Amasya-Goynucek CHP Nurten Erdem
Amasya-Goynucek Ak_Parti Kemal Şahin
Amasya-Goynucek MHP Kadir Fatih Erdoğan
Amasya-Gumushacikoy SP Mustafa Çakan
Amasya-Gumushacikoy BTP Fatma Zehra Kılıç
Amasya-Gumushacikoy BBP Halil Solak
Amasya-Gumushacikoy CHP Zehra Özyol
Amasya-Gumushacikoy Ak_Parti Ömerül Faruk Yavuz
Amasya-Gumushacikoy MHP Hamdi Dündar
Amasya-Gumushacikoy DSP Tuğba Turan
Amasya-Gumushacikoy BAGIMSIZ İdris Kaleli
Amasya-Hamamozu SP Halit Duran
Amasya-Hamamozu BTP Sevilay Gümüş
Amasya-Hamamozu CHP Mustafa Erge
Amasya-Hamamozu Ak_Parti Bahattin Destebaş
Amasya-Hamamozu MHP Fatih Bayrakdar
Amasya-Merzifon SP Sadi Arslan
Amasya-Merzifon BTP Mustafa Şahin
Amasya-Merzifon CHP Alp Kargı
Amasya-Merzifon Ak_Parti İbrahim İncekul
Amasya-Merzifon MHP Hüseyin Saka
Amasya-Merzifon IYI_PARTI Mustafa Kenan Kablan
Amasya-Merzifon DSP Kenan Bardakcı
Amasya-Suluova SP Enes Hulusi Kartal
Amasya-Suluova BTP Esin Kurt
Amasya-Suluova Ak_Parti Fatih Üçok
Amasya-Suluova MHP Yaşar Tancı
Amasya-Suluova IYI_PARTI Mahmut Ersu
Amasya-Tasova SP Osman Kılıç
Amasya-Tasova BTP Hülya Demirel
Amasya-Tasova Ak_Parti Bayram Öztürk
Amasya-Tasova MHP Süleyman Torun
Amasya-Tasova IYI_PARTI Özgür Özdemir
Ankara-Akyurt_Mrk_Ilce SP Yasin Çiftci
Ankara-Akyurt_Mrk_Ilce BTP Ünal Tunçay
Ankara-Akyurt_Mrk_Ilce VP Emilhan Güçlü
Ankara-Akyurt_Mrk_Ilce BBP Lütfü Ercan
Ankara-Akyurt_Mrk_Ilce Ak_Parti Hilal Ayık
Ankara-Akyurt_Mrk_Ilce IYI_PARTI Selami Ünür
Ankara-Akyurt_Mrk_Ilce DSP Hanife Uludağ
Ankara-Akyurt_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Recep Kanbur
Ankara-Akyurt_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Hakan Türkdağ
Ankara-Altindag_Mrk_Ilce SP Cemal Sertkaya
Ankara-Altindag_Mrk_Ilce BTP Haydar Yıldız
Ankara-Altindag_Mrk_Ilce TKP Yusuf Şaylan
Ankara-Altindag_Mrk_Ilce VP Sefa Koçoğlu
Ankara-Altindag_Mrk_Ilce BBP Enver Yılmaz
Ankara-Altindag_Mrk_Ilce Ak_Parti Asım Balcı
Ankara-Altindag_Mrk_Ilce DP Murat Gedikbaş
Ankara-Altindag_Mrk_Ilce IYI_PARTI Hasan Yalçıntaş
Ankara-Altindag_Mrk_Ilce DSP Aydın Solhan
Ankara-Altindag_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Murat Kandemir
Ankara-Ayas_Mrk_Ilce SP Cengiz Zeyrek
Ankara-Ayas_Mrk_Ilce BTP Turgut Karadere
Ankara-Ayas_Mrk_Ilce VP Hasan Dönmez
Ankara-Ayas_Mrk_Ilce CHP Ali Başkaraağaç
Ankara-Ayas_Mrk_Ilce Ak_Parti Burhan Demirbaş
Ankara-Ayas_Mrk_Ilce DP Hayri Yorulmaz
Ankara-Ayas_Mrk_Ilce DSP Ali Korçeren
Ankara-Ayas_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Nadire Kantarcıoğlu
Ankara-Bala_Mrk_Ilce SP Soner Dalkıran
Ankara-Bala_Mrk_Ilce BTP Bayram Güzel
Ankara-Bala_Mrk_Ilce VP Engin Baybaş
Ankara-Bala_Mrk_Ilce Ak_Parti Ahmet Buran
Ankara-Bala_Mrk_Ilce IYI_PARTI Necati Deli
Ankara-Bala_Mrk_Ilce HDP Bülent Akbaş
Ankara-Bala_Mrk_Ilce DSP Ejder Onursal
Ankara-Beypazari SP İbrahim Demir
Ankara-Beypazari BTP Aşur Özer
Ankara-Beypazari VP Filiz Kayaönü
Ankara-Beypazari Ak_Parti Tuncer Kaplan
Ankara-Beypazari IYI_PARTI Veysel Ayık
Ankara-Beypazari DSP Mehibe Çakmak
Ankara-Camlidere SP Mehmet Mermer
Ankara-Camlidere BTP Mehmet Ali Türkcan
Ankara-Camlidere VP Cem Karaca
Ankara-Camlidere BBP Hilmi Koçak
Ankara-Camlidere Ak_Parti Hazım Caner Can
Ankara-Camlidere IYI_PARTI Vefa Peçenek
Ankara-Cankaya_Mrk_Ilce SP Hasan Çıplak
Ankara-Cankaya_Mrk_Ilce BTP Murat Özilhan
Ankara-Cankaya_Mrk_Ilce VP Hasan Fırat Kayaönü
Ankara-Cankaya_Mrk_Ilce BBP Erol Koçoğlu
Ankara-Cankaya_Mrk_Ilce CHP Alper Taşdelen
Ankara-Cankaya_Mrk_Ilce Ak_Parti Amber Türkmen
Ankara-Cankaya_Mrk_Ilce DP Abdullah Canbulat
Ankara-Cankaya_Mrk_Ilce HDP Filiz Kerestecioğlu Demir
Ankara-Cubuk_Mrk_Ilce SP Süleyman Haksever
Ankara-Cubuk_Mrk_Ilce BTP İzzet Yaşar
Ankara-Cubuk_Mrk_Ilce VP Dursun Keskin
Ankara-Cubuk_Mrk_Ilce BBP Hayrettin Bal
Ankara-Cubuk_Mrk_Ilce Ak_Parti Baki Demirbaş
Ankara-Cubuk_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mustafa Aydos
Ankara-Cubuk_Mrk_Ilce DSP İsmail Hakkı Çekin
Ankara-Cubuk_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ramazan Durut
Ankara-Elmadag_Mrk_Ilce SP Nuri Yurdakul
Ankara-Elmadag_Mrk_Ilce BTP Abidin Uluyol
Ankara-Elmadag_Mrk_Ilce VP Yılmaz Şekerbay
Ankara-Elmadag_Mrk_Ilce CHP Adem Barış Aşkın
Ankara-Elmadag_Mrk_Ilce Ak_Parti Gökhan Küçükçelebi
Ankara-Elmadag_Mrk_Ilce DSP Remzi Işıktan
Ankara-Etimesgut_Mrk_Ilce SP Hakan Polat
Ankara-Etimesgut_Mrk_Ilce BTP Salih Türkyılmaz
Ankara-Etimesgut_Mrk_Ilce VP Gülser Bektaş
Ankara-Etimesgut_Mrk_Ilce BBP Orhan Bozkurt
Ankara-Etimesgut_Mrk_Ilce CHP Celal Çelik
Ankara-Etimesgut_Mrk_Ilce MHP Enver Demirel
Ankara-Etimesgut_Mrk_Ilce DSP Necati Şeyhoğlu
Ankara-Etimesgut_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Uğur Gözel
Ankara-Evren SP Yusuf Yiğiter
Ankara-Evren BTP Asım İnce
Ankara-Evren VP Kurtuluş Özgür Yıldız
Ankara-Evren Ak_Parti Hüsamettin Ünsal
Ankara-Evren IYI_PARTI Hakan Öcal
Ankara-Evren DSP Halit Baykal
Ankara-Golbasi_Mrk_Ilce SP Halil Adıgüzel
Ankara-Golbasi_Mrk_Ilce BTP Mehmet Erkul
Ankara-Golbasi_Mrk_Ilce VP Ergül Bezci
Ankara-Golbasi_Mrk_Ilce BBP Serkan Yüksel
Ankara-Golbasi_Mrk_Ilce DP Volkan Akpınar
Ankara-Golbasi_Mrk_Ilce MHP Ramazan Şimşek
Ankara-Golbasi_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mahmut Aksoy
Ankara-Golbasi_Mrk_Ilce DSP Abdullah Ayan
Ankara-Gudul SP Ahmet Avci
Ankara-Gudul BTP Ömer Kılıç
Ankara-Gudul VP Bahri Erdem
Ankara-Gudul CHP Sevilay Akyüz
Ankara-Gudul Ak_Parti Muzaffer Yalçın
Ankara-Gudul IYI_PARTI Nurullah Ünsal
Ankara-Gudul DSP Mustafa Çalışkan
Ankara-Haymana SP Aytekin Yüzer
Ankara-Haymana BTP Cevdet Ayık
Ankara-Haymana VP Abdulkadir Uludağ
Ankara-Haymana CHP Hacı Aysu
Ankara-Haymana Ak_Parti Özdemir Turgut
Ankara-Haymana DP Levent Koç
Ankara-Haymana HDP Tülay Serbest
Ankara-Haymana BAGIMSIZ Halil İbrahim Aysu
Ankara-Kahramankazan_Mrk_Ilce SP Erol Öztürk
Ankara-Kahramankazan_Mrk_Ilce BTP Mahir Ceylan
Ankara-Kahramankazan_Mrk_Ilce VP Aysel Timuroğlu
Ankara-Kahramankazan_Mrk_Ilce Ak_Parti Serhat Oğuz
Ankara-Kahramankazan_Mrk_Ilce DP Ali Zafer Topşir
Ankara-Kahramankazan_Mrk_Ilce IYI_PARTI Fazıl Köremezli
Ankara-Kahramankazan_Mrk_Ilce DSP Müzeyyen Demirkaya
Ankara-Kahramankazan_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Hasan Yeşil
Ankara-Kalecik_Mrk_Ilce SP Mustafa Türkmen
Ankara-Kalecik_Mrk_Ilce BTP Zeki Mercan
Ankara-Kalecik_Mrk_Ilce VP Timuçin Yarkın
Ankara-Kalecik_Mrk_Ilce BBP Filiz Ulusoy
Ankara-Kalecik_Mrk_Ilce CHP Hamza Alper Gümüş
Ankara-Kalecik_Mrk_Ilce Ak_Parti Duhan Kalkan
Ankara-Kalecik_Mrk_Ilce DSP Yaşar Güner
Ankara-Kalecik_Mrk_Ilce BAGIMSIZ İrfan Yusuf Topçu
Ankara-Kecioren_Mrk_Ilce SP Davut Açıkgöz
Ankara-Kecioren_Mrk_Ilce BTP Mevlüt Emre Vona
Ankara-Kecioren_Mrk_Ilce TKP İsmail Murşil
Ankara-Kecioren_Mrk_Ilce VP Murat Ünal
Ankara-Kecioren_Mrk_Ilce Ak_Parti Turgut Altınok
Ankara-Kecioren_Mrk_Ilce DP Hatice Özkan
Ankara-Kecioren_Mrk_Ilce IYI_PARTI Güçlü Şenel
Ankara-Kecioren_Mrk_Ilce HDP Diyadin Fırat
Ankara-Kecioren_Mrk_Ilce DSP Kenan Üşenmez
Ankara-Kizilcahamam SP Sedat Barun
Ankara-Kizilcahamam BTP İhsan Çetin
Ankara-Kizilcahamam VP Sevim Deligöz
Ankara-Kizilcahamam BBP Adem İlhan
Ankara-Kizilcahamam Ak_Parti Süleyman Acar
Ankara-Kizilcahamam IYI_PARTI Coşkun Ünal
Ankara-Kizilcahamam DSP Rana Zengi
Ankara-Mamak_Mrk_Ilce SP Seyitmehmet Karagülle
Ankara-Mamak_Mrk_Ilce BTP Hüseyin Kuloğlu
Ankara-Mamak_Mrk_Ilce VP Şen Yazgan
Ankara-Mamak_Mrk_Ilce CHP Adnan Demirci
Ankara-Mamak_Mrk_Ilce Ak_Parti Murat Köse
Ankara-Mamak_Mrk_Ilce DP Arif Varmış
Ankara-Mamak_Mrk_Ilce DSP Ali Türksoy
Ankara-Mamak_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ümit Kızılpınar
Ankara-Mamak_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Mustafa Güner
Ankara-Nallihan SP Murat Gür
Ankara-Nallihan BTP Rukiye Bıyıklı
Ankara-Nallihan VP Celal İlhan
Ankara-Nallihan Ak_Parti İsmail Öntaş
Ankara-Nallihan IYI_PARTI Abdülfettah Güngör
Ankara-Nallihan BAGIMSIZ Ali Bağ
Ankara-Polatli SP Nasuh Reşat Ayar
Ankara-Polatli BTP Fahri Yılmaz
Ankara-Polatli BBP İsmail İlbağa
Ankara-Polatli CHP Sami Çay
Ankara-Polatli DP Birol Gökçe
Ankara-Polatli MHP Mürsel Yıldızkaya
Ankara-Polatli HDP Soner Özalp
Ankara-Polatli DSP Mahir Akkar
Ankara-Pursaklar_Mrk_Ilce SP Muammer Gülap
Ankara-Pursaklar_Mrk_Ilce BTP Selim Oktay
Ankara-Pursaklar_Mrk_Ilce VP Agah Kutlu
Ankara-Pursaklar_Mrk_Ilce BBP Ebubekir Aktaş
Ankara-Pursaklar_Mrk_Ilce Ak_Parti Ayhan Yılmaz
Ankara-Pursaklar_Mrk_Ilce DP Çağrı Boyacı
Ankara-Pursaklar_Mrk_Ilce IYI_PARTI Hüseyin Burgaz
Ankara-Pursaklar_Mrk_Ilce DSP Ekrem Avanaş
Ankara-Pursaklar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Cemil Yanık
Ankara-Sincan_Mrk_Ilce SP Muhammet İbrahim Dilman
Ankara-Sincan_Mrk_Ilce BTP Okan Özgür Özturan
Ankara-Sincan_Mrk_Ilce TKP Nadir Bakkal
Ankara-Sincan_Mrk_Ilce VP Perihan Karagöllü
Ankara-Sincan_Mrk_Ilce BBP Sabri Öz
Ankara-Sincan_Mrk_Ilce Ak_Parti Murat Ercan
Ankara-Sincan_Mrk_Ilce DP Mehmet Can
Ankara-Sincan_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mehmet Arslan
Ankara-Sincan_Mrk_Ilce DSP Mahmut Akyol
Ankara-Sincan_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Mehmet Ali Gürkaynak
Ankara-Sincan_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ferhat Gürkan
Ankara-Sereflikochisar SP Mutlu Öcal
Ankara-Sereflikochisar BTP Ali Şen
Ankara-Sereflikochisar VP Altay Yücel
Ankara-Sereflikochisar Ak_Parti Memiş Çelik
Ankara-Sereflikochisar IYI_PARTI Ercan Ertürk Alıcıoğlu
Ankara-Sereflikochisar DSP Kenan Seven
Ankara-Sereflikochisar BAGIMSIZ Nesrin Ayrancı
Ankara-Yenimahalle_Mrk_Ilce SP Mehmet Şahin
Ankara-Yenimahalle_Mrk_Ilce BTP Faik Ünal Silier
Ankara-Yenimahalle_Mrk_Ilce CHP Fethi Yaşar
Ankara-Yenimahalle_Mrk_Ilce Ak_Parti Veysel Tiryaki
Ankara-Yenimahalle_Mrk_Ilce DP Mert Demirhan
Antalya-Akseki SP Muammer Gök
Antalya-Akseki BTP Fatih Armağan
Antalya-Akseki CHP Erdoğan Erdoğan
Antalya-Akseki Ak_Parti İbrahim Özkan
Antalya-Akseki DP Yalçın Yüksel
Antalya-Akseki DSP Remzi Atasever
Antalya-Aksu_Mrk_Ilce SP Yusuf Hatip
Antalya-Aksu_Mrk_Ilce BTP Ahmet Acar
Antalya-Aksu_Mrk_Ilce VP Recep Deveci
Antalya-Aksu_Mrk_Ilce BBP Selahattin Davazlı
Antalya-Aksu_Mrk_Ilce Ak_Parti Halil Şahin
Antalya-Aksu_Mrk_Ilce DP Hasan Gürler
Antalya-Aksu_Mrk_Ilce IYI_PARTI Durmuş Ali Arslan
Antalya-Aksu_Mrk_Ilce HDP Abdullah Keser
Antalya-Aksu_Mrk_Ilce DSP İsa Yıldırım
Antalya-Alanya SP Habip Şanlı
Antalya-Alanya BTP Sezayi Bilici
Antalya-Alanya VP Hasan Faruk Kurtoğlu
Antalya-Alanya DP Alaattin Çakır
Antalya-Alanya MHP Adem Murat Yücel
Antalya-Alanya IYI_PARTI Abdullah Sönmez
Antalya-Alanya HDP Ziynet Bal
Antalya-Alanya DSP Ercan Öngün
Antalya-Alanya BAGIMSIZ Anastasııa Petrova Çetinkaya
Antalya-Demre SP Abdulkadir Kayabaş
Antalya-Demre BTP Kemal Koymat
Antalya-Demre Ak_Parti Süleyman Topcu
Antalya-Demre DP Mehmet Topcu
Antalya-Demre IYI_PARTI Okan Kocakaya
Antalya-Demre DSP Demet Daşik
Antalya-Dosemealti_Mrk_Ilce SP Ömer Saçkan
Antalya-Dosemealti_Mrk_Ilce BTP Abdullah Kara
Antalya-Dosemealti_Mrk_Ilce VP Mert Bircan
Antalya-Dosemealti_Mrk_Ilce CHP Turgay Genç
Antalya-Dosemealti_Mrk_Ilce Ak_Parti Emre Afacan
Antalya-Dosemealti_Mrk_Ilce DP Can Taş
Antalya-Dosemealti_Mrk_Ilce HDP Medeni Kaya
Antalya-Dosemealti_Mrk_Ilce DSP Nüket Şirin
Antalya-Elmali SP İsmail Aygün
Antalya-Elmali BTP Sinan Afşar
Antalya-Elmali VP Yusuf Çelik
Antalya-Elmali BBP Recep Köken
Antalya-Elmali Ak_Parti Ümit Öztekin
Antalya-Elmali DP Selçuk Deveci
Antalya-Elmali IYI_PARTI Halil Öztürk
Antalya-Elmali DSP Melek Bakırcı
Antalya-Finike SP Yakup Şafakçı
Antalya-Finike BTP Mehmet Sarıçobanoğlu
Antalya-Finike CHP Mustafa Geyikçi
Antalya-Finike DP Hasbi Soytürk
Antalya-Finike MHP Nail Dülgeroğlu
Antalya-Finike DSP Evrim Çoban
Antalya-Gazipasa SP Mustafa Bacak
Antalya-Gazipasa BTP Erdal Tezkerecioğlu
Antalya-Gazipasa VP Mehmet Gülcan
Antalya-Gazipasa CHP Mehmetali Yılmaz
Antalya-Gazipasa Ak_Parti Adil Çelik
Antalya-Gazipasa DP İsa Balcı
Antalya-Gazipasa DSP Mehmet Duymuş
Antalya-Gazipasa BAGIMSIZ Yeter Arıcan
Antalya-Gundogmus SP Hayri Demirel
Antalya-Gundogmus BTP Levent Tezkerecioğlu
Antalya-Gundogmus Ak_Parti Mehmet Özeren
Antalya-Gundogmus DP Ali Bedan
Antalya-Gundogmus IYI_PARTI Sultan Çetin
Antalya-Gundogmus DSP Yeliz Uzun Canbolat
Antalya-Ibradi SP Muhittin Gazi Gedikoğlu
Antalya-Ibradi BTP Orhan Dallı
Antalya-Ibradi CHP Serkan Küçükkuru
Antalya-Ibradi Ak_Parti Hatice Sekmen
Antalya-Ibradi DP Bülent Saylağ
Antalya-Ibradi DSP Mustafa Kozanoğlu
Antalya-Kas SP Hamza Karaağaç
Antalya-Kas BTP Mehmet Özen
Antalya-Kas VP Rauf Ergün
Antalya-Kas CHP Hayri Süt
Antalya-Kas Ak_Parti Mutlu Ulutaş
Antalya-Kas DP Erol Demirhan
Antalya-Kas DSP Çetin Göksu
Antalya-Kemer SP Mustafa Mermerkaya
Antalya-Kemer BTP Döndü Koymat
Antalya-Kemer VP Orhan Çimen
Antalya-Kemer CHP Mustafa Gül
Antalya-Kemer DP Arife Ünver
Antalya-Kemer MHP Yusuf Üras
Antalya-Kemer DSP Necati Topaloğlu
Antalya-Kepez_Mrk_Ilce SP Mehmet Akburak
Antalya-Kepez_Mrk_Ilce BTP Murat Doğan
Antalya-Kepez_Mrk_Ilce TKP Müjde Tozbey Erden
Antalya-Kepez_Mrk_Ilce VP Gültekin Aslan
Antalya-Kepez_Mrk_Ilce BBP Kürşad Tatar
Antalya-Kepez_Mrk_Ilce CHP Murat Dinç
Antalya-Kepez_Mrk_Ilce Ak_Parti Hakan Tütüncü
Antalya-Kepez_Mrk_Ilce DP Yusuf Kayhan
Antalya-Kepez_Mrk_Ilce DSP Nihat Arslan
Antalya-Konyaalti_Mrk_Ilce SP Ali Soysal
Antalya-Konyaalti_Mrk_Ilce BTP Adem Solmaz
Antalya-Konyaalti_Mrk_Ilce VP Tanzer Özdemir
Antalya-Konyaalti_Mrk_Ilce CHP Semih Esen
Antalya-Konyaalti_Mrk_Ilce Ak_Parti Gaye Doğanoğlu
Antalya-Konyaalti_Mrk_Ilce DP Eshabil Özalpay
Antalya-Konyaalti_Mrk_Ilce DSP Buket Dağlı
Antalya-Korkuteli SP Hasanali İrban
Antalya-Korkuteli BTP Engin Bilici
Antalya-Korkuteli DP Özgür Morkan
Antalya-Korkuteli MHP Ömer Niyazi İşlek
Antalya-Korkuteli IYI_PARTI Halil Kara
Antalya-Korkuteli DSP Zeynep Çakal Özkelle
Antalya-Korkuteli BAGIMSIZ Ramazan Çelik
Antalya-Kumluca SP Ergün Eren
Antalya-Kumluca BTP Hakan Işık
Antalya-Kumluca BBP Uğur Ay
Antalya-Kumluca CHP Mustafa Köleoğlu
Antalya-Kumluca Ak_Parti Hüsamettin Çetinkaya
Antalya-Kumluca DP Süleyman Şengönül
Antalya-Kumluca DSP Hacer Özdemir
Antalya-Manavgat SP İlhami Demiral
Antalya-Manavgat BTP Ahmet Yitmez
Antalya-Manavgat VP Ayşe Nalan Lud
Antalya-Manavgat CHP Şükrü Sözen
Antalya-Manavgat Ak_Parti Hasan Öz
Antalya-Manavgat DP Gökhan Toraman
Antalya-Manavgat DSP Ali Çelik
Antalya-Muratpasa_Mrk_Ilce SP Ahmet Durak
Antalya-Muratpasa_Mrk_Ilce BTP Mehmet Karakoyun
Antalya-Muratpasa_Mrk_Ilce VP Niyazi Selim Selçuk
Antalya-Muratpasa_Mrk_Ilce CHP Ümit Uysal
Antalya-Muratpasa_Mrk_Ilce Ak_Parti Gökcen Özdoğan Enç
Antalya-Muratpasa_Mrk_Ilce DP Cihan Aydoğan
Antalya-Muratpasa_Mrk_Ilce DSP Yıldıray Sapan
Antalya-Muratpasa_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Bulut Balkis
Antalya-Muratpasa_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Osman Akgül
Antalya-Serik SP Adem Demirel
Antalya-Serik BTP Davut Göral
Antalya-Serik VP Mustafa Ertem
Antalya-Serik Ak_Parti Enver Aputkan
Antalya-Serik DP Halit Özel
Antalya-Serik IYI_PARTI Yusuf Mecek
Antalya-Serik DSP Mehmet Habalı
Artvin-Ardanuc SP Şahin Alaçam
Artvin-Ardanuc BTP Murat Kars
Artvin-Ardanuc CHP Yıldırım Demir
Artvin-Ardanuc Ak_Parti Fahri Acar
Artvin-Arhavi SP Ethem Ergüney
Artvin-Arhavi BTP Özgürhan Magunacı
Artvin-Arhavi CHP Vasfi Kurdoğlu
Artvin-Arhavi Ak_Parti Coşkun Hekimoğlu
Artvin-Arhavi BAGIMSIZ Turan Turgay Hatinoğlu
Artvin SP Gültekin Soydan
Artvin BTP Recep Ali Durmuş
Artvin CHP Demirhan Elçin
Artvin Ak_Parti Mehmet Kocatepe
Artvin DSP Hüseyin Kul
Artvin BAGIMSIZ Mustafa Polat
Artvin-Borcka SP Mustafa İskenderoğlu
Artvin-Borcka BTP Osman Keskin
Artvin-Borcka CHP Ercan Orhan
Artvin-Borcka Ak_Parti Aslan Atan
Artvin-Hopa SP Server Eksilmez
Artvin-Hopa BTP Cihad Akın
Artvin-Hopa VP Yusuf Vayiç
Artvin-Hopa CHP Taner Ekmekçi
Artvin-Hopa Ak_Parti Kemal Gazioğlu
Artvin-Hopa IYI_PARTI Turan Kasımoğlu
Artvin-Hopa BAGIMSIZ Şener Cihan
Artvin-Kemalpasa SP Turgay Karagöz
Artvin-Kemalpasa BTP Fatih Mercan
Artvin-Kemalpasa CHP Ergül Akçiçek
Artvin-Kemalpasa Ak_Parti Yener Balkaya
Artvin-Kemalpasa MHP Erhan Şahin
Artvin-Murgul SP Ali Kiraz
Artvin-Murgul BTP Savaş Gündüz
Artvin-Murgul CHP Erkan Şeyhoğlu
Artvin-Murgul Ak_Parti Hasan Çavuş
Artvin-Savsat SP Mikail Koca
Artvin-Savsat BTP Fatih Keskin
Artvin-Savsat CHP Nihat Acar
Artvin-Savsat Ak_Parti Ahmet Sinan Öztürk
Artvin-Savsat BAGIMSIZ Zeki Bilgin
Artvin-Yusufeli SP Mustafa Aksoy
Artvin-Yusufeli BTP Niyazi Aydemir
Artvin-Yusufeli CHP Barış Demirci
Artvin-Yusufeli Ak_Parti Eyüp Aytekin
Artvin-Yusufeli MHP Erdal Demirci
Aydin-Bozdogan SP Talha Kayaoğulları
Aydin-Bozdogan VP Uğur Aykaç
Aydin-Bozdogan CHP Salim Tümer Apaydın
Aydin-Bozdogan Ak_Parti Ufuk Altıntaş
Aydin-Buharkent SP Nuri Kavas
Aydin-Buharkent BTP İbrahim Demir
Aydin-Buharkent VP Can Karabalcı
Aydin-Buharkent Ak_Parti Mehmet Erol
Aydin-Buharkent IYI_PARTI Yusuf Vural
Aydin-Cine SP Hakan Esgin
Aydin-Cine BTP Adnan Sever
Aydin-Cine VP Bahti Akar
Aydin-Cine CHP Enver Salih Dinçer
Aydin-Cine Ak_Parti Celal Özden
Aydin-Cine DP Ahmet Zühtü Soydar
Aydin-Didim SP Kadir Uşar
Aydin-Didim BTP Hüseyin Güven
Aydin-Didim VP Deniz Pekşen
Aydin-Didim CHP Ahmet Deniz Atabay
Aydin-Didim Ak_Parti Mümün Kamacı
Aydin-Didim DSP Reyhan Güner
Aydin-Didim BAGIMSIZ Muhammet Candan
Aydin-Didim BAGIMSIZ Erinç Çümen
Aydin-Efeler__Mrk_Ilce SP Nimet Güryeli
Aydin-Efeler__Mrk_Ilce BTP Eyüp Topçuoğlu
Aydin-Efeler__Mrk_Ilce VP Gökhan Doğan
Aydin-Efeler__Mrk_Ilce CHP Mehmet Fatih Atay
Aydin-Efeler__Mrk_Ilce DP Mehmet Mesut Özakcan
Aydin-Efeler__Mrk_Ilce MHP Ümmet Akın
Aydin-Efeler__Mrk_Ilce DSP Can Karabulut
Aydin-Efeler__Mrk_Ilce BAGIMSIZ Sabahattin Kerik
Aydin-Germencik SP Mustafa Yılmaz
Aydin-Germencik BTP Özer Özdemir
Aydin-Germencik VP Veli Gelir
Aydin-Germencik CHP Fuat Öndeş
Aydin-Germencik MHP İsmet Akın
Aydin-Germencik BAGIMSIZ İbrahim Ayaydın
Aydin-Incirliova SP Fahrettin Öztürk
Aydin-Incirliova BTP Mesut Kaya
Aydin-Incirliova TKP Kutlu Gerçek Delikan Çoban
Aydin-Incirliova VP Zerrin Tosun
Aydin-Incirliova MHP Gürşat Kale
Aydin-Incirliova IYI_PARTI Aytekin Kaya
Aydin-Incirliova HDP Fikret Kaya
Aydin-Incirliova DSP Ayhan Yener
Aydin-Incirliova BAGIMSIZ Şerif Temel
Aydin-Karacasu SP Zeynel Alaca
Aydin-Karacasu BTP Derya Çoban
Aydin-Karacasu VP Mehmet Ali Çiçek
Aydin-Karacasu CHP Mustafa Büyükyapıcı
Aydin-Karacasu MHP Zeki İnal
Aydin-Karpuzlu SP Kadir Ali Yelken
Aydin-Karpuzlu BTP Önder Başyiğit
Aydin-Karpuzlu VP Tevfik Uslu
Aydin-Karpuzlu CHP Tuğrul Ozan
Aydin-Karpuzlu MHP Hilmi Dönmez
Aydin-Kocarli SP Erkan Kılınç
Aydin-Kocarli BTP Mustafa Çamoğlu
Aydin-Kocarli VP Onur Altınkaynak
Aydin-Kocarli CHP Mutlu Öztürk
Aydin-Kocarli Ak_Parti Nedim Kaplan
Aydin-Kosk SP Niyazi Arslan
Aydin-Kosk BTP Sezai Çamoğlu
Aydin-Kosk VP Osman Terzi
Aydin-Kosk Ak_Parti Nuri Güler
Aydin-Kosk IYI_PARTI Veli Tuna
Aydin-Kosk HDP Tayfun Suh
Aydin-Kosk DSP Kemal Togil
Aydin-Kosk BAGIMSIZ Tekin Biliceli
Aydin-Kusadasi SP Mahsum Bulan
Aydin-Kusadasi BTP İbrahim Sever
Aydin-Kusadasi VP İbrahim Ergül
Aydin-Kusadasi CHP Ömer Günel
Aydin-Kusadasi Ak_Parti Fuat Akdogan
Aydin-Kusadasi DSP Hayrullah Susar
Aydin-Kuyucak SP Süleyman Dal
Aydin-Kuyucak BTP Güven Duran
Aydin-Kuyucak VP Mehmet İrfan Ülkü
Aydin-Kuyucak Ak_Parti Metin Ertürk
Aydin-Kuyucak IYI_PARTI Kemal Emir
Aydin-Kuyucak DSP Ali Demir
Aydin-Nazilli SP Vahap Kırca
Aydin-Nazilli BTP Aydın Akcan
Aydin-Nazilli TKP Hasan Polat
Aydin-Nazilli VP Afet Heuschele
Aydin-Nazilli MHP Haldun Haluk Alıcık
Aydin-Nazilli IYI_PARTI Kürşat Engin Özcan
Aydin-Nazilli HDP Eşref Tunç
Aydin-Nazilli DSP Osman Çağlayan
Aydin-Soke SP Hakan Türkyılmaz
Aydin-Soke VP Mehmet Baydoğan
Aydin-Soke CHP Levent Tuncel
Aydin-Soke DP Süleyman Toyran
Aydin-Soke MHP Mehmet Beliğ Azbazdar
Aydin-Sultanhisar SP Selma Yıldız
Aydin-Sultanhisar BTP Yılmaz Durdu
Aydin-Sultanhisar VP Numan Terzioğlu
Aydin-Sultanhisar CHP Osman Yıldırımkaya
Aydin-Sultanhisar Ak_Parti Ertegün Ünal
Aydin-Sultanhisar BAGIMSIZ İsmetullah Citi
Aydin-Yenipazar SP Ahmet Fethi Yıldız
Aydin-Yenipazar BTP Yusuf Bulgan
Aydin-Yenipazar VP Mehmet Babacan
Aydin-Yenipazar CHP Mehmet Yüsran Erden
Aydin-Yenipazar Ak_Parti Suat Menderes
Balikesir-Altieylul_Mrk_Ilce SP Halil Uçar
Balikesir-Altieylul_Mrk_Ilce BTP Burak Barış Tutak
Balikesir-Altieylul_Mrk_Ilce TKP Hacı Bayram Alahan
Balikesir-Altieylul_Mrk_Ilce VP Mehmet Şahin
Balikesir-Altieylul_Mrk_Ilce BBP Şerif Kara
Balikesir-Altieylul_Mrk_Ilce CHP Esin Balıbek
Balikesir-Altieylul_Mrk_Ilce Ak_Parti Hasan Avcı
Balikesir-Altieylul_Mrk_Ilce DSP İlker Yılmaz
Balikesir-Ayvalik SP Serdar Yılmaz
Balikesir-Ayvalik BTP Oğuzhan Özer
Balikesir-Ayvalik TKP İbrahim Ergen
Balikesir-Ayvalik VP Serdar Gürses
Balikesir-Ayvalik CHP Rahmi Gençer
Balikesir-Ayvalik DP Mesut Ergin
Balikesir-Ayvalik MHP Nazmi Başaran
Balikesir-Ayvalik DSP Hasan Atmaca
Balikesir-Balya SP Yasin Erol
Balikesir-Balya BTP Mehmet Şevik
Balikesir-Balya CHP Orhan Gaga
Balikesir-Balya MHP Osman Kılıç
Balikesir-Bandirma SP Ekrem Süzen
Balikesir-Bandirma BTP Mustafa Tarhanlı
Balikesir-Bandirma CHP Tolga Tosun
Balikesir-Bandirma Ak_Parti Alp Bostancı
Balikesir-Bandirma DSP Ömer Albayrak
Balikesir-Bigadic SP Hasan Karaduman
Balikesir-Bigadic BTP Tahir Şevik
Balikesir-Bigadic Ak_Parti İsmail Avcu
Balikesir-Bigadic IYI_PARTI Davut Uzuner
Balikesir-Burhaniye SP Fatih Ölmez
Balikesir-Burhaniye BTP Levent Aygül
Balikesir-Burhaniye VP Kartal Cemil Demir
Balikesir-Burhaniye CHP Ali Kemal Deveciler
Balikesir-Burhaniye Ak_Parti Necdet Uysal
Balikesir-Burhaniye DSP Bahar Karabulut
Balikesir-Burhaniye BAGIMSIZ Nuri Bayraktar
Balikesir-Dursunbey SP Fatih Karaca
Balikesir-Dursunbey BTP Şeref Eraydın
Balikesir-Dursunbey Ak_Parti Ramazan Bahçavan
Balikesir-Dursunbey IYI_PARTI Mehmet Yarma
Balikesir-Dursunbey DSP Ali Bozdak
Balikesir-Dursunbey BAGIMSIZ Ahmet Erdoğan
Balikesir-Edremit SP Ahmet Pınar
Balikesir-Edremit BTP Hayri Abatay
Balikesir-Edremit CHP Selman Hasan Arslan
Balikesir-Edremit MHP Tuncay Kılıç
Balikesir-Edremit DSP Emin Baytaş
Balikesir-Edremit BAGIMSIZ Armağan Erbay
Balikesir-Edremit BAGIMSIZ Kamil Saka
Balikesir-Erdek SP Mustafa Köse
Balikesir-Erdek BTP Osman Masar
Balikesir-Erdek BBP Tayfur Unay
Balikesir-Erdek CHP Hüseyin Sarı
Balikesir-Erdek Ak_Parti Turan Gün
Balikesir-Erdek DSP Suat Kurumahmut
Balikesir-Gomec SP Ahmet Aygören
Balikesir-Gomec BTP Şahin Reçber
Balikesir-Gomec CHP Mehmet İrem Himam
Balikesir-Gomec Ak_Parti Kazim Arslan
Balikesir-Gomec BAGIMSIZ Naim Kocabıyık
Balikesir-Gonen SP Mehmet Taban
Balikesir-Gonen BTP Harun Kopoycu
Balikesir-Gonen BBP Orhan Kömürcü
Balikesir-Gonen CHP İbrahim Palaz
Balikesir-Gonen Ak_Parti Erdinç Odabaşı
Balikesir-Gonen DP Yılmaz Akıncı
Balikesir-Gonen DSP Hakan Basan
Balikesir-Havran SP Sinan Başaran
Balikesir-Havran BTP Hasancan Kopoycu
Balikesir-Havran CHP Bedri Şahin
Balikesir-Havran Ak_Parti Emin Ersoy
Balikesir-Havran DP Levent Gökalp
Balikesir-Havran DSP Doğan Demirtaş
Balikesir-Ivrinli SP Hüseyin Güllühan
Balikesir-Ivrinli BTP Samet Ergün
Balikesir-Ivrinli Ak_Parti Yusuf Cengiz
Balikesir-Ivrinli IYI_PARTI Aydın Cihan
Balikesir-Karesi_Mrk_Ilce SP Yusuf Seren
Balikesir-Karesi_Mrk_Ilce BTP Kemal Sevinç
Balikesir-Karesi_Mrk_Ilce TKP Ümran Baştuğ
Balikesir-Karesi_Mrk_Ilce VP Ayfer Yalçın
Balikesir-Karesi_Mrk_Ilce BBP Harun Ertaş
Balikesir-Karesi_Mrk_Ilce CHP Levent Tellioğlu
Balikesir-Karesi_Mrk_Ilce Ak_Parti Dinçer Orkan
Balikesir-Karesi_Mrk_Ilce DP Aynur Duyar
Balikesir-Karesi_Mrk_Ilce DSP İsmail Çalışkan
Balikesir-Kepsut SP Mustafa Hıdır
Balikesir-Kepsut BTP Mesut Süner
Balikesir-Kepsut BBP İbrahim Kaya
Balikesir-Kepsut Ak_Parti İsmail Cankul
Balikesir-Kepsut IYI_PARTI Anıl Eren
Balikesir-Manyas SP Mehmet Aslan
Balikesir-Manyas BTP Bahittin Evsen
Balikesir-Manyas CHP Tancan Barcin
Balikesir-Manyas Ak_Parti İbrahim Koman
Balikesir-Marmara SP Süheyb Balaban
Balikesir-Marmara BTP Nazmiye Kopoycu
Balikesir-Marmara CHP Yakup Aksu
Balikesir-Marmara Ak_Parti Süleyman Aksoy
Balikesir-Savastepe SP Ali Karakaş
Balikesir-Savastepe BTP Ayfer Koçaş
Balikesir-Savastepe BBP Sedat Alabaş
Balikesir-Savastepe Ak_Parti Turhan Şimşek
Balikesir-Savastepe IYI_PARTI Osman Özgür Alaca
Balikesir-Sindirgi SP Ahmet Ay
Balikesir-Sindirgi BTP Berkant Aygül
Balikesir-Sindirgi VP Ekrem Metin
Balikesir-Sindirgi BBP Adem Öztürk
Balikesir-Sindirgi CHP Tuncay Öztürk
Balikesir-Sindirgi Ak_Parti Ekrem Yavaş
Balikesir-Sindirgi DP Alper Necati Duman
Balikesir-Sindirgi BAGIMSIZ Güler Bakan
Balikesir-Sindirgi BAGIMSIZ Adnan Karanfil
Balikesir-Susurluk SP Murat Savut
Balikesir-Susurluk BTP Nurcan Selçuk
Balikesir-Susurluk Ak_Parti Şükrü Gür
Balikesir-Susurluk IYI_PARTI Nurettin Güney
Bilecik SP Hüseyin Hüsnü Avcı
Bilecik BTP Metin Hastürk
Bilecik TKP Rıza Emir
Bilecik VP Devrim Serin
Bilecik BBP Engin Muslu
Bilecik CHP Semih Şahin
Bilecik Ak_Parti Nihat Can
Bilecik DP Sezai Balta
Bilecik DSP Aziz Murat Hatipağaoğlu
Bilecik-Bozuyuk SP Ethem Ersöz
Bilecik-Bozuyuk BTP Zülfü Şabul
Bilecik-Bozuyuk VP Hürriyet Tutlu
Bilecik-Bozuyuk CHP Mehmet Talat Bakkalcıoğlu
Bilecik-Bozuyuk Ak_Parti Fatih Bakıcı
Bilecik-Bozuyuk MHP Oğuz Sertler
Bilecik-Golpazari SP Mehmet Karış
Bilecik-Golpazari BTP Ali Asker Ay
Bilecik-Golpazari CHP Vedat Kazıcı
Bilecik-Golpazari Ak_Parti Hayri Suer
Bilecik-Golpazari MHP Murat Er
Bilecik-Inhisar SP Ramazan Gündüz
Bilecik-Inhisar BTP Necmettin Yüksel
Bilecik-Inhisar CHP Ayhan Ödübek
Bilecik-Inhisar Ak_Parti Mehmet Kepez
Bilecik-Inhisar MHP Serkan Üstün
Bilecik-Osmaneli SP Fuat Göçen
Bilecik-Osmaneli BTP Yücel Şen
Bilecik-Osmaneli Ak_Parti Mustafa Kürek
Bilecik-Osmaneli MHP Serap Demirtaş
Bilecik-Osmaneli IYI_PARTI Bekir Torun
Bilecik-Osmaneli BAGIMSIZ Münür Şahin
Bilecik-Pazaryeri SP İbrahim Torun
Bilecik-Pazaryeri BTP Mehmet Altın
Bilecik-Pazaryeri Ak_Parti Muzaffer Yalçın
Bilecik-Pazaryeri MHP Haluk Filizli
Bilecik-Pazaryeri IYI_PARTI Necmiye Begen
Bilecik-Pazaryeri BAGIMSIZ Zekiye Tekin
Bilecik-Sogut SP Zülfikar Demirkan
Bilecik-Sogut BTP Ruhi Karabaş
Bilecik-Sogut DP Beyhan Özdemir
Bilecik-Sogut MHP İsmet Sever
Bilecik-Sogut IYI_PARTI Halil Aydoğdu
Bilecik-Sogut BAGIMSIZ Yaşar Demirci
Bilecik-Yenipazar SP Nureddin Şirin
Bilecik-Yenipazar BTP Gürcan Tez
Bilecik-Yenipazar CHP Gönül Kaya
Bilecik-Yenipazar Ak_Parti Zafer Atılgan
Bilecik-Yenipazar MHP İlhan Özden
Bingol-Adakli SP Sacit Almalı
Bingol-Adakli BTP Bahar Selçik
Bingol-Adakli BBP Mehmet Şirin Telli
Bingol-Adakli CHP Şahin İşin
Bingol-Adakli Ak_Parti Zeki Işık
Bingol-Adakli MHP Erdal Almalı
Bingol-Adakli HDP Selim Güvenç
Bingol SP Musa Ahmet Kaya
Bingol BTP Bayram Kavak
Bingol TKP Mesut Bayram
Bingol BBP Şerafettin Varolgüneş
Bingol CHP Vahdettin Uzunyayla
Bingol Ak_Parti Erdal Arıkan
Bingol MHP Mehmet Ziya Buyankara
Bingol HDP Hişyar Özsoy
Bingol DSP Ahmet Özdil
Bingol-Genc SP Abdullah Pınar
Bingol-Genc BTP Ayşe Şadinoğlu
Bingol-Genc CHP Serhat Nazlı
Bingol-Genc Ak_Parti Mehmet Zeki Dirik
Bingol-Genc MHP Mehmet Tartar
Bingol-Genc HDP Sadullah Örkün
Bingol-Genc BAGIMSIZ Hasan Özce
Bingol-Genc BAGIMSIZ Muzafer Artar
Bingol-Karliova SP Ali İmran Taşcı
Bingol-Karliova BTP Abdullah Oğuzhan
Bingol-Karliova Ak_Parti Veysi Bingöl
Bingol-Karliova MHP Muammer Alan
Bingol-Karliova HDP Özkan Bingöl
Bingol-Kigi SP Recep Tayyip Sağızlı
Bingol-Kigi BTP Leyla Ay
Bingol-Kigi CHP Yılmaz Gündüz
Bingol-Kigi Ak_Parti Hikmet Özüağ
Bingol-Kigi MHP Nazif Hassoylu
Bingol-Kigi HDP Hüsnü Alkan
Bingol-Solhan SP Mehmet Emin Düşen
Bingol-Solhan BTP Fethi Gezen
Bingol-Solhan CHP Ertan Turğut
Bingol-Solhan Ak_Parti Abdulhakim Yıldız
Bingol-Solhan MHP İbrahim Sönmez
Bingol-Solhan HDP Mehmet Sıdık Çelikel
Bingol-Solhan DSP Abdulkerim Özdemir
Bingol-Solhan BAGIMSIZ Hasan Kaya
Bingol-Yaylidere SP Mahmut Aktaş
Bingol-Yaylidere BTP Nüket Selçik
Bingol-Yaylidere CHP Sabri Akyürek
Bingol-Yaylidere Ak_Parti Nurettin Barış
Bingol-Yaylidere MHP Mehmet Duransel
Bingol-Yaylidere HDP Yusuf Bedir
Bingol-Yedisu SP Resul Güdek
Bingol-Yedisu BTP Fatma Betül Kıvık
Bingol-Yedisu CHP Veysel Yaygan
Bingol-Yedisu Ak_Parti Hüseyin Gülçiçek
Bingol-Yedisu MHP Ömer İsen
Bingol-Yedisu HDP Mustafa Adıbelli
Bitlis-Adilcevaz SP Adnan Göksoy
Bitlis-Adilcevaz BTP Halil Baki
Bitlis-Adilcevaz CHP Mehmet Reşit Önal
Bitlis-Adilcevaz Ak_Parti Necati Gürsoy
Bitlis-Adilcevaz MHP Ceyhan Batar
Bitlis-Adilcevaz IYI_PARTI Cengiz Uluğ
Bitlis-Adilcevaz HDP Nevzat Köstekçi
Bitlis-Ahlat SP Şahabettin Gökbulak
Bitlis-Ahlat BTP Fatih Kıvık
Bitlis-Ahlat BBP Zübeyde Altıkuşak
Bitlis-Ahlat CHP Mazlum Şahin
Bitlis-Ahlat Ak_Parti Abdulalim Mümtaz Çoban
Bitlis-Ahlat HDP Serecettin Günbay
Bitlis SP Yaşar Buhan
Bitlis BTP Bülten Mutluay
Bitlis TKP Cafer Ömürden Cengiz
Bitlis CHP Burhan Küsem
Bitlis Ak_Parti Nesrullah Tanğlay
Bitlis DP Ömer Uygun
Bitlis IYI_PARTI Mehmet Piran Aslın
Bitlis HDP Faruk İşlek
Bitlis DSP Tuğçe Tekçe
Bitlis-Guroymak SP Alican Doğanalp
Bitlis-Guroymak BTP Gülten Kucum
Bitlis-Guroymak BBP Bülent Aslanhan
Bitlis-Guroymak CHP Mehmet Şefik Aysoy
Bitlis-Guroymak Ak_Parti Mehdi Subaşı
Bitlis-Guroymak DP Kenan Caf
Bitlis-Guroymak MHP Hakan Azbay
Bitlis-Guroymak IYI_PARTI Güven Öztürk
Bitlis-Guroymak HDP Hikmet Taşdemir
Bitlis-Hizan SP Cezail Aktaş
Bitlis-Hizan BTP Fethi İnceer
Bitlis-Hizan BBP Ramazan Şimşek
Bitlis-Hizan CHP Süleyman Baştürk
Bitlis-Hizan Ak_Parti Arif Taylan
Bitlis-Hizan DP Muhammed Serhat Soyugüzel
Bitlis-Hizan MHP Eyyüp Üste
Bitlis-Hizan IYI_PARTI Selahattin Sadak
Bitlis-Hizan HDP Erkan Çetin
Bitlis-Mutki SP Mustafa Şemseddin Yer
Bitlis-Mutki BTP İbrahim Sinan Kökçü
Bitlis-Mutki CHP Tahir Bakır
Bitlis-Mutki Ak_Parti Vahdettin Barlak
Bitlis-Mutki DP Safiyeddin Yıldız
Bitlis-Mutki IYI_PARTI Zübeyir Dalga
Bitlis-Mutki HDP İrfan Hülakü
Bitlis-Tatvan SP Yunus Cengiz
Bitlis-Tatvan BTP Hüseyin Özmen
Bitlis-Tatvan CHP Nazım Göçmen
Bitlis-Tatvan Ak_Parti Mehmet Emin Geylani
Bitlis-Tatvan DP Hakan Üzgen
Bitlis-Tatvan MHP Abdulkerim Akay
Bitlis-Tatvan IYI_PARTI Derviş Ağır
Bitlis-Tatvan HDP Habip Yeşiltepe
Bolu SP Turan Kılınç
Bolu BTP Suat Hayri Sapmaz
Bolu TKP Cihan Sezer
Bolu VP Selahattin Özbölük
Bolu CHP Tanju Özcan
Bolu Ak_Parti Fatih Metin
Bolu HDP Aslı Yolci
Bolu DSP Mustafa Temelli
Bolu-Dortdivan SP Mustafa Yeler
Bolu-Dortdivan BTP Zeliha Ağladıoğlu
Bolu-Dortdivan CHP İlyas Özalp
Bolu-Dortdivan Ak_Parti Hasan Uzunoğlu
Bolu-Dortdivan MHP Durmuş Ünal
Bolu-Dortdivan BAGIMSIZ Hamza Efe
Bolu-Gerede SP Muzaffer Boyacı
Bolu-Gerede BTP İsmail İnceayan
Bolu-Gerede BBP Ahmet Emin Serin
Bolu-Gerede Ak_Parti Mustafa Allar
Bolu-Gerede MHP Ramazan Güler
Bolu-Gerede IYI_PARTI Orhan Ünaldı
Bolu-Goynuk SP Faruk Binay
Bolu-Goynuk BTP Mustafa Yağcı
Bolu-Goynuk CHP Necdet Yıldıran
Bolu-Goynuk Ak_Parti Kemal Kazan
Bolu-Goynuk MHP Ahmet Çankaya
Bolu-Kibriscik SP Mahmut Belge
Bolu-Kibriscik BTP Sonat Ataman
Bolu-Kibriscik CHP Emin Tekemen
Bolu-Kibriscik Ak_Parti Osman Cabgu
Bolu-Kibriscik MHP Ersin Ercan
Bolu-Kibriscik BAGIMSIZ Kemal Aktaş
Bolu-Mengen SP Salih Erkan
Bolu-Mengen BTP Necati Yağcı
Bolu-Mengen CHP Turhan Bulut
Bolu-Mengen Ak_Parti Zeki Ozulluoğlu
Bolu-Mengen MHP Ali Budak
Bolu-Mudurnu SP Gökhan Yılmaz
Bolu-Mudurnu BTP İsmail Dedeoğlu
Bolu-Mudurnu CHP Mehmet İnegöl
Bolu-Mudurnu Ak_Parti Vedat Özkan
Bolu-Mudurnu MHP Necdet Türker
Bolu-Seben SP Ünal Güngör
Bolu-Seben BTP Savaş Yener
Bolu-Seben Ak_Parti Fatih Kavak
Bolu-Seben MHP Hakan Cankurtaran
Bolu-Seben IYI_PARTI Enver Erkaykusuz
Bolu-Yenicaga SP Yahya Doğanay
Bolu-Yenicaga BTP Mesut Dikici
Bolu-Yenicaga CHP Adnan Güngör
Bolu-Yenicaga Ak_Parti Recayi Çağlar
Bolu-Yenicaga MHP Zeki Mustafa Egeci
Burdur-Aglasun SP Mahmut Gün
Burdur-Aglasun BTP Mustafa Çetinkaya
Burdur-Aglasun CHP Fevzi Kasap
Burdur-Aglasun Ak_Parti Ali Ulusoy
Burdur-Aglasun MHP Mehmet Turgut
Burdur-Aglasun IYI_PARTI Aydın Kaplan
Burdur-Aglasun BAGIMSIZ Hüseyin Öğüt
Burdur-Altinyayla SP Hasan Kavçakar
Burdur-Altinyayla BTP Engin Ertekin
Burdur-Altinyayla Ak_Parti Ahmet Serttaş
Burdur-Altinyayla MHP Ali Karayel
Burdur-Altinyayla IYI_PARTI Recep Ergan
Burdur-Bucak SP Osman Kızıltan
Burdur-Bucak BTP Serdar Şahin Şimşek
Burdur-Bucak BBP Tekten Yılmaz
Burdur-Bucak Ak_Parti Emrullah Ünal
Burdur-Bucak DP Aşkın Çelik
Burdur-Bucak MHP Azmi Özkurt
Burdur-Bucak IYI_PARTI Alparslan Ahmet Dursun
Burdur SP Musa Sayar
Burdur BTP Ahmet Aksakal
Burdur TKP Fidel Ferit Erzen
Burdur VP Tahir Mahir Öztürk
Burdur CHP Ali Orkun Ercengiz
Burdur Ak_Parti Deniz Kurt
Burdur HDP Taner Taş
Burdur DSP Teoman Toyman
Burdur-Cavdir SP Kenan Erdem
Burdur-Cavdir BTP Halil Akdağ
Burdur-Cavdir Ak_Parti Mustafa Uysal
Burdur-Cavdir MHP Süleyman Kayacan
Burdur-Cavdir IYI_PARTI İsmail Kuzucu
Burdur-Celtikci SP Seyit Onat
Burdur-Celtikci BTP Halil İbrahim Aydın
Burdur-Celtikci CHP Ahmet Bozdağ
Burdur-Celtikci Ak_Parti Rıza Yanar
Burdur-Celtikci MHP Recep Aydın
Burdur-Golhisar SP Alaaddin Dinç
Burdur-Golhisar BTP Mustafa Duyar
Burdur-Golhisar Ak_Parti İbrahim Sertbaş
Burdur-Golhisar MHP Nasuh Eroğuz
Burdur-Golhisar IYI_PARTI Bülent Şakir Okunakol
Burdur-Golhisar BAGIMSIZ Atila Çömek
Burdur-Karamanli SP Hasan Şahin
Burdur-Karamanli CHP Turgut Yasa
Burdur-Karamanli Ak_Parti Fatih Selimoğlu
Burdur-Karamanli MHP Filiz Şener Türkoğlu
Burdur-Kemer SP Musa Kırlı
Burdur-Kemer BTP İncigül Şimşek
Burdur-Kemer Ak_Parti İsmail Özay
Burdur-Kemer MHP Süleyman Yavuz
Burdur-Tefenni SP Mehmet Tok
Burdur-Tefenni BTP Emine Yıldız
Burdur-Tefenni Ak_Parti Süleyman Başer
Burdur-Tefenni MHP Ümit Alagöz
Burdur-Yesilova SP Mustafa Kemal Palvan
Burdur-Yesilova VP İbrahim Kılınç
Burdur-Yesilova CHP Mümtaz Şenel
Burdur-Yesilova Ak_Parti İsmail Kavla
Burdur-Yesilova MHP Ömer Atasoy
Bursa-Buyukorhan SP İsmail Şaşkın
Bursa-Buyukorhan BTP Özcan Cengiz
Bursa-Buyukorhan VP Aydın Keleşoğlu
Bursa-Buyukorhan Ak_Parti Ahmet Korkmaz
Bursa-Buyukorhan DP Ali Osman Makar
Bursa-Buyukorhan IYI_PARTI Kamil Mehmet Acaroğlu
Bursa-Buyukorhan DSP Hilmi Küçük
Bursa-Gemlik_Mrk_Ilce SP Adnan Bıyıklı
Bursa-Gemlik_Mrk_Ilce BTP Ali Yetkin
Bursa-Gemlik_Mrk_Ilce VP Canan Bölük
Bursa-Gemlik_Mrk_Ilce BBP Hacı Ömer Yavuz
Bursa-Gemlik_Mrk_Ilce CHP Mehmet Uğur Sertaslan
Bursa-Gemlik_Mrk_Ilce Ak_Parti Berkay Bulut
Bursa-Gemlik_Mrk_Ilce DP Sadullah Gülşen
Bursa-Gemlik_Mrk_Ilce DSP Ahmet Yılmaztürk
Bursa-Gursu_Mrk_Ilce SP Reşat Kumbasar
Bursa-Gursu_Mrk_Ilce BTP Ergün Koçak
Bursa-Gursu_Mrk_Ilce VP Osman Erinç
Bursa-Gursu_Mrk_Ilce CHP Funda Türkcoş Pekiner
Bursa-Gursu_Mrk_Ilce Ak_Parti Mustafa Işık
Bursa-Gursu_Mrk_Ilce DP Erkan Özkan
Bursa-Gursu_Mrk_Ilce DSP Hüseyin Cinemre
Bursa-Harmancik SP Ahmet Kaya
Bursa-Harmancik BTP Cemil Bektaş
Bursa-Harmancik VP Gülşah Öztürk
Bursa-Harmancik CHP Ahmet Tufan
Bursa-Harmancik Ak_Parti Yılmaz Ataş
Bursa-Harmancik DP Talip Makar
Bursa-Harmancik DSP Layik Köksaldı
Bursa-Inegol SP Hasan Eroğlu
Bursa-Inegol BTP Erhan Doğan
Bursa-Inegol VP Mehmet Atlı
Bursa-Inegol BBP Selahattin Çelt
Bursa-Inegol Ak_Parti Alper Taban
Bursa-Inegol DP Aydın Savaş
Bursa-Inegol IYI_PARTI Hakan Özdemir
Bursa-Inegol HDP Kemal Doğan
Bursa-Inegol DSP Halil Büyükışıklar
Bursa-Inegol BAGIMSIZ Adem Cepe
Bursa-Inegol BAGIMSIZ Kani Ahmet Erbay
Bursa-Iznik SP Mehmet Turan
Bursa-Iznik BTP Muhammet Yeşilyurt
Bursa-Iznik VP Hamdi Tekdemir
Bursa-Iznik Ak_Parti Kağan Mehmet Usta
Bursa-Iznik DP Mustafa Bilgiç
Bursa-Iznik IYI_PARTI Kenan Karakaş
Bursa-Iznik DSP Cemal Güneş
Bursa-Karacabey SP Zeynel Abidin Koçak
Bursa-Karacabey BTP Mehmet Yaşar Anteplioğlu
Bursa-Karacabey VP Rifat Narhın
Bursa-Karacabey Ak_Parti Ali Özkan
Bursa-Karacabey DP Ergün Koç
Bursa-Karacabey IYI_PARTI Ayhan Tayfur
Bursa-Keles SP Fehmi Narin
Bursa-Keles BTP Ali Garaçoğlu
Bursa-Keles VP Nurettin Atış
Bursa-Keles Ak_Parti Mehmet Keskin
Bursa-Keles DP Kaya Ali Argın
Bursa-Keles IYI_PARTI Ali Işık
Bursa-Kestel_Mrk_Ilce SP Mehmet Akbaba
Bursa-Kestel_Mrk_Ilce BTP Abdulkadir Sarı
Bursa-Kestel_Mrk_Ilce VP Gülten Seytin
Bursa-Kestel_Mrk_Ilce BBP Ömer Ünsal
Bursa-Kestel_Mrk_Ilce CHP Yıldıray Atlı
Bursa-Kestel_Mrk_Ilce Ak_Parti Önder Tanır
Bursa-Kestel_Mrk_Ilce DP Aynur Bilgiç
Bursa-Kestel_Mrk_Ilce DSP Mahmut Demir
Bursa-Mudanya_Mrk_Ilce SP Nebi Yurtsever
Bursa-Mudanya_Mrk_Ilce BTP İsmail Tuna
Bursa-Mudanya_Mrk_Ilce VP İsmail Tıkır
Bursa-Mudanya_Mrk_Ilce CHP Hayri Türkyılmaz
Bursa-Mudanya_Mrk_Ilce Ak_Parti Ahmet Murat Ünal
Bursa-Mudanya_Mrk_Ilce DP Erkan Can
Bursa-Mudanya_Mrk_Ilce DSP Engin Tokgöz
Bursa-Mustafakemalpasa SP Sönmez Duman
Bursa-Mustafakemalpasa BTP Necip Albayrak
Bursa-Mustafakemalpasa VP Mehmet Emin Akan
Bursa-Mustafakemalpasa BBP Hüseyin Has
Bursa-Mustafakemalpasa Ak_Parti Mehmet Kanar
Bursa-Mustafakemalpasa DP Orhan Alper
Bursa-Mustafakemalpasa IYI_PARTI Şükrü Erdem
Bursa-Mustafakemalpasa DSP Ahmet Olcay Akıncı
Bursa-Nilufer_Mrk_Ilce SP Mehmet Cihan Terzioğlu
Bursa-Nilufer_Mrk_Ilce BTP Serdal Hisar
Bursa-Nilufer_Mrk_Ilce VP Mustafa Enver Yılmaz
Bursa-Nilufer_Mrk_Ilce CHP Turgay Erdem
Bursa-Nilufer_Mrk_Ilce Ak_Parti Necati Şahin
Bursa-Nilufer_Mrk_Ilce DP Muhittin Değirmenci
Bursa-Nilufer_Mrk_Ilce DSP İbrahim Alkaya
Bursa-Orhaneli SP Ömer Din
Bursa-Orhaneli BTP Osman Genç
Bursa-Orhaneli VP Salih Altıparmak
Bursa-Orhaneli Ak_Parti Ali Aykurt
Bursa-Orhaneli DP Osman Makar
Bursa-Orhaneli IYI_PARTI İsmail Asa
Bursa-Orhaneli DSP Cevdet Sünger
Bursa-Orhangazi SP Mehmet Emin Mücahit Hatipoğlu
Bursa-Orhangazi BTP Muhammet Ali Varlı
Bursa-Orhangazi VP Süleyman Yurddaşer
Bursa-Orhangazi BBP Hüseyin Yenidoğan
Bursa-Orhangazi Ak_Parti Bekir Aydın
Bursa-Orhangazi DP Şaban Çetin Çoklar
Bursa-Orhangazi IYI_PARTI İsmail Yılmaz
Bursa-Orhangazi DSP İbrahim İnce
Bursa-Orhangazi BAGIMSIZ Engin Yavuz
Bursa-Osmangazi_Mrk_Ilce SP Gökhan Gerçek
Bursa-Osmangazi_Mrk_Ilce BTP Hakan Özkul
Bursa-Osmangazi_Mrk_Ilce VP Doğan Atasoy
Bursa-Osmangazi_Mrk_Ilce BBP Şaban Demir
Bursa-Osmangazi_Mrk_Ilce CHP Erkan Aydın
Bursa-Osmangazi_Mrk_Ilce Ak_Parti Mustafa Dündar
Bursa-Osmangazi_Mrk_Ilce DP Nazif Kara
Bursa-Osmangazi_Mrk_Ilce DSP Kıvanç Bozacı
Bursa-Yenisehir SP Mehmet Kaya
Bursa-Yenisehir BTP Cemil Bale
Bursa-Yenisehir VP Ferudun Öztürk
Bursa-Yenisehir BBP Hasan Uslu
Bursa-Yenisehir DP Müzeyyen Ünlü
Bursa-Yenisehir MHP Davut Aydın
Bursa-Yenisehir IYI_PARTI Ercan Özel
Bursa-Yenisehir HDP Halil Akyün
Bursa-Yenisehir DSP Mehmet Muammer Çelik
Bursa-Yenisehir BAGIMSIZ Baki Şahan
Bursa-Yildirim_Mrk_Ilce SP Sadettin Sadi Sesli
Bursa-Yildirim_Mrk_Ilce BTP Hasan Kazanci
Bursa-Yildirim_Mrk_Ilce VP Arzu Bitirgiç
Bursa-Yildirim_Mrk_Ilce BBP Ayhan Özbek
Bursa-Yildirim_Mrk_Ilce CHP Özgür Erdursun
Bursa-Yildirim_Mrk_Ilce Ak_Parti Oktay Yılmaz
Bursa-Yildirim_Mrk_Ilce DP Mustafa Ertemür
Bursa-Yildirim_Mrk_Ilce DSP Bahattin Kuşoğlu
Bursa-Yildirim_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Muammer Akın
Canakkale-Ayvacik SP Faruk Gönül
Canakkale-Ayvacik BTP Metin Efe
Canakkale-Ayvacik CHP Mesut Bayram
Canakkale-Ayvacik Ak_Parti Mehmet Ünal Şahin
Canakkale-Ayvacik MHP Selçuk Gedik
Canakkale-Ayvacik DSP Sabriye Tavus
Canakkale-Bayramic SP Ali Algül
Canakkale-Bayramic BTP Erkan Altın
Canakkale-Bayramic CHP Mert Uygun
Canakkale-Bayramic Ak_Parti Sadettin Arslan
Canakkale-Bayramic MHP Şuayip Başaran
Canakkale-Biga SP Adnan Kömürcü
Canakkale-Biga BTP İmadettin Baykurt
Canakkale-Biga VP Hüseyin Çimen
Canakkale-Biga CHP İsmail Işık
Canakkale-Biga Ak_Parti Bülent Erdoğan
Canakkale-Bozcaada SP Gencay Konakçı
Canakkale-Bozcaada BTP Naime Bulut
Canakkale-Bozcaada CHP Hakan Can Yılmaz
Canakkale-Bozcaada Ak_Parti Erdoğan Madak
Canakkale-Bozcaada MHP Özgür Acar
Canakkale-Can SP Orhan Görmez
Canakkale-Can BTP Ahmet Özdemir
Canakkale-Can CHP Bülent Öz
Canakkale-Can Ak_Parti Abdurrahman Kuzu
Canakkale-Can IYI_PARTI Fazıl Sayın
Canakkale SP Cemil Pehlivan
Canakkale BTP Şehabettin Kısa
Canakkale TKP Reyhan Yıldırım
Canakkale BBP Hakan Havuz
Canakkale CHP Ülgür Gökhan
Canakkale Ak_Parti Ayhan Gider
Canakkale DSP Aydeniz Taşova
Canakkale BAGIMSIZ İlyas Terzi
Canakkale-Eceabat SP Cumhur Aydın
Canakkale-Eceabat BTP Hüseyin Kocabıyık
Canakkale-Eceabat CHP Metin Övün
Canakkale-Eceabat Ak_Parti Adem Ejder
Canakkale-Eceabat MHP Engin Derse
Canakkale-Eceabat IYI_PARTI Saim Zileli
Canakkale-Ezine SP Mustafa Erol
Canakkale-Ezine BTP Esra Kocabıyık
Canakkale-Ezine CHP Halil Büyükerol
Canakkale-Ezine Ak_Parti Güray Yüksel
Canakkale-Ezine MHP Ali Tevfik Aytimurer
Canakkale-Ezine IYI_PARTI Zühtü Şansal Erdil
Canakkale-Ezine DSP İbrahim Telli
Canakkale-Ezine BAGIMSIZ Ali Altan
Canakkale-Gelibolu SP Bünyamin Ünlü
Canakkale-Gelibolu BTP Yusuf Acar
Canakkale-Gelibolu VP Serkan Özbakır
Canakkale-Gelibolu CHP Münir Mustafa Özacar
Canakkale-Gelibolu Ak_Parti Bülent Çetin
Canakkale-Gelibolu MHP Mehmet Eligül
Canakkale-Gelibolu BAGIMSIZ Aydoğan Çorbalı
Canakkale-Gokceada SP Kadir Baş
Canakkale-Gokceada BTP Mustafa Tavus
Canakkale-Gokceada TKP Feruh Taşdelen
Canakkale-Gokceada Ak_Parti Muzaffer Dağlar
Canakkale-Gokceada MHP Ertan Erdoğan
Canakkale-Gokceada IYI_PARTI Ünal Çetin
Canakkale-Gokceada DSP Deniz Sönmez
Canakkale-Lapseki SP Ayhan Söndür
Canakkale-Lapseki BTP Emre Kocabıyık
Canakkale-Lapseki Ak_Parti Eyüp Yılmaz
Canakkale-Lapseki IYI_PARTI Gani Mehmet Ekim
Canakkale-Lapseki DSP Hasan Pehlivan
Canakkale-Yenice SP İsmail Tütüncü
Canakkale-Yenice BTP Esengül Akyüz
Canakkale-Yenice Ak_Parti Veysel Acar
Canakkale-Yenice MHP Levent Akyol
Canakkale-Yenice IYI_PARTI Osman Nuri Duran
Canakkale-Yenice BAGIMSIZ Zülfü Çetintaş
Cankiri-Atkaracalar SP Zekeriya Çakır
Cankiri-Atkaracalar BTP Fatıma Sena Gölelçin
Cankiri-Atkaracalar Ak_Parti Harun Oflaz
Cankiri-Atkaracalar MHP Alirıza Küçükkutlu
Cankiri-Atkaracalar BAGIMSIZ Semra Okursoy
Cankiri-Bayramoren SP Mustafa Yaşar Emiral
Cankiri-Bayramoren BTP Resul Karaoğlu
Cankiri-Bayramoren Ak_Parti İsmail Güngör
Cankiri-Bayramoren MHP Halil Muratoğlu
Cankiri-Bayramoren IYI_PARTI Kerim Karakoç
Cankiri SP Mustafa Ünver
Cankiri BTP Ömer Nezir
Cankiri TKP Necati Ege Keklik
Cankiri VP Hakan Çelik
Cankiri CHP Mustafa İbişoğlu
Cankiri Ak_Parti Hüseyin Boz
Cankiri MHP İsmail Hakkı Esen
Cankiri IYI_PARTI Raif Oktay
Cankiri DSP Namık Kaya
Cankiri-Cerkes SP Satılmış Üke
Cankiri-Cerkes BTP Yasin Haydar Yartaşı
Cankiri-Cerkes CHP Erdoğan Çubukçuoğlu
Cankiri-Cerkes Ak_Parti Hasan Sopacı
Cankiri-Cerkes MHP Hüseyin Erdoğan
Cankiri-Cerkes BAGIMSIZ Taner Karagöz
Cankiri-Eldivan SP Faruk Karatatar
Cankiri-Eldivan BTP Yaşar Cebesoy
Cankiri-Eldivan CHP Afife Ülkü Kavalalı
Cankiri-Eldivan Ak_Parti Mustafa Lafcı
Cankiri-Eldivan MHP Nusrettin Gökçer
Cankiri-Ilgaz SP Sait Yılmaz
Cankiri-Ilgaz BTP Ümit Şenay
Cankiri-Ilgaz Ak_Parti Mehmed Öztürk
Cankiri-Ilgaz MHP Arif Çayır
Cankiri-Ilgaz IYI_PARTI Hakkı Yalçın
Cankiri-Kizilirmak SP Tevfik Efe
Cankiri-Kizilirmak BTP Mehmet Yahya Buğday
Cankiri-Kizilirmak Ak_Parti Bayar Soysal
Cankiri-Kizilirmak MHP Bahattin Güler
Cankiri-Korgun SP Bahattin Şenol
Cankiri-Korgun BTP Ömer Akburak
Cankiri-Korgun Ak_Parti Kamil Akel
Cankiri-Korgun MHP Hasan Hüseyin Kozan
Cankiri-Korgun IYI_PARTI Arif Soysal
Cankiri-Kursunlu SP Recep Kalfa
Cankiri-Kursunlu BTP Doğan Köroğlu
Cankiri-Kursunlu CHP Tevfik Metin Aktaş
Cankiri-Kursunlu Ak_Parti Şakir Kaymak
Cankiri-Kursunlu MHP Hüdai Hamdi Büyükpoyraz
Cankiri-Orta SP Ahmet Nafiz Tekin
Cankiri-Orta BTP Mustafa Yaman
Cankiri-Orta Ak_Parti Bayram Yavuz Onay
Cankiri-Orta MHP Yunus Yarımkaya
Cankiri-Sabanozu SP Şeref Yetan
Cankiri-Sabanozu BTP Mustafa Haydar Parlak
Cankiri-Sabanozu VP Nihat Karsavuranoğlu
Cankiri-Sabanozu CHP Zeki Göktaş
Cankiri-Sabanozu Ak_Parti Faik Özcan
Cankiri-Sabanozu MHP Mustafa Karakaya
Cankiri-Yaprakli SP Abdulmuttalip Aydoğan
Cankiri-Yaprakli BTP Mesut Özkan
Cankiri-Yaprakli BBP Hasan Basri Avşar
Cankiri-Yaprakli Ak_Parti Ali Hasekioğlu
Cankiri-Yaprakli MHP Ömer Güngör
Corum-Alaca SP Mustafa Kütük
Corum-Alaca BTP Şaban Demir
Corum-Alaca CHP Sedat Genç
Corum-Alaca Ak_Parti Halil İbrahim Şaltu
Corum-Alaca MHP Sacit Kağızman
Corum-Alaca IYI_PARTI Serdar Coşkun
Corum-Alaca BAGIMSIZ Hasan Mol
Corum-Bayat SP Emrah Öztekin
Corum-Bayat BTP Halis Dilmeç
Corum-Bayat Ak_Parti Ekrem Ünlü
Corum-Bayat MHP Şaban Çakır
Corum-Bayat BAGIMSIZ Mehmet Başyiğit
Corum-Bogazkale SP Musa Tök
Corum-Bogazkale BTP Müyesser Tomruk
Corum-Bogazkale Ak_Parti Osman Tangazoğlu
Corum-Bogazkale MHP Mesut Ocaklı
Corum-Bogazkale IYI_PARTI Kürşat Aşık
Corum SP Kemal Kurt
Corum BTP Mehmet Ali Tanık
Corum TKP Devrim Koçak
Corum VP Ahmet Rasim Burhanoğlu
Corum CHP Özgür Kılıç
Corum Ak_Parti Halil İbrahim Aşgın
Corum MHP Kenan Şahin
Corum IYI_PARTI Bilgi Terlemezoğlu
Corum DSP Ahmet Hidayet Bektaş
Corum BAGIMSIZ Murat Kırçı
Corum-Dodurga SP Ahmet Kellerbağı
Corum-Dodurga BTP Seyfullah Karbulut
Corum-Dodurga Ak_Parti Mustafa Aydın
Corum-Dodurga MHP Dilaver Akbaş
Corum-Dodurga IYI_PARTI Bekir Akman
Corum-Iskilip SP Hasan Mert
Corum-Iskilip BTP Hasan Hüseyin Afşar
Corum-Iskilip Ak_Parti Recep Çatma
Corum-Iskilip MHP Ali Sülük
Corum-Iskilip IYI_PARTI Muhsin Kocasaraç
Corum-Kargi SP Abdurrahim Kalyon
Corum-Kargi BTP Nejla Tanık
Corum-Kargi CHP Kemal Dümenci
Corum-Kargi Ak_Parti Zeki Şen
Corum-Kargi MHP Recep Bolpaça
Corum-Lacin SP Dursun Seyhan
Corum-Lacin BTP Recep Erdoğan
Corum-Lacin Ak_Parti İdris Görükmez
Corum-Lacin MHP Ünal Gevşek
Corum-Lacin IYI_PARTI Mehmet Akif Kantemir
Corum-Mecitozu SP Ömer Koçak
Corum-Mecitozu BTP Satı Afşar
Corum-Mecitozu CHP Veli Aylar
Corum-Mecitozu Ak_Parti Ergün Çoşkun
Corum-Mecitozu MHP Emin Söğütcü
Corum-Mecitozu IYI_PARTI Bülent Bora Baltacı
Corum-Oguzlar SP Mahmut Bulut
Corum-Oguzlar BTP Enver Birinci
Corum-Oguzlar CHP Orhan Ateş
Corum-Oguzlar Ak_Parti Muzaffer Yıldırım
Corum-Oguzlar MHP Oğuz Hantal
Corum-Ortakoy SP Adem Kayar
Corum-Ortakoy BTP Ömer Sarıalioğlu
Corum-Ortakoy CHP Muzaffer Tüzün
Corum-Ortakoy Ak_Parti Taner İsbir
Corum-Ortakoy MHP Necip Erdemirci
Corum-Osmancik SP Alaattin Uğur
Corum-Osmancik BTP Abdullah Şahin
Corum-Osmancik VP Azra Kınacı
Corum-Osmancik Ak_Parti Recep Cıplak
Corum-Osmancik MHP Ahmet Gelgör
Corum-Osmancik IYI_PARTI Mahmut Özhan Arslan
Corum-Sungurlu SP Neşet Çeşitcioğlu
Corum-Sungurlu BTP Ali Kiremitci
Corum-Sungurlu BBP Hüseyin Tağıl
Corum-Sungurlu Ak_Parti İlyas Özkan
Corum-Sungurlu MHP Şaban Köyhanoğlu
Corum-Sungurlu IYI_PARTI Abdulkadir Şahiner
Corum-Ugurludag SP Vahit Arık
Corum-Ugurludag BTP Ahmet Karagöz
Corum-Ugurludag Ak_Parti Remzi Torun
Corum-Ugurludag MHP Zeki İpek
Corum-Ugurludag IYI_PARTI Orhan Torun
Denizli-Acipayam SP Mehmet Yıldız
Denizli-Acipayam BTP Mehmet Yağaş
Denizli-Acipayam VP Ramazan Tekin
Denizli-Acipayam BBP Halil İbrahim Yılmaz
Denizli-Acipayam CHP Alim Arslan
Denizli-Acipayam Ak_Parti Hulusi Şevkan
Denizli-Acipayam DP Hulki İlhan
Denizli-Babadag SP Bilal Osman Zeybek
Denizli-Babadag BTP Gülhanım Ayyıldız
Denizli-Babadag VP Ali Direnç
Denizli-Babadag BBP Bilent Dedemoğlu
Denizli-Babadag CHP Ali Atlı
Denizli-Babadag Ak_Parti Salim Demirezen
Denizli-Babadag DP Serdar Çeliktaş
Denizli-Babadag BAGIMSIZ Fuat Üstündağ
Denizli-Baklan SP Fatih Candan
Denizli-Baklan BTP Fatime Şimşek
Denizli-Baklan VP Adil Ünalan
Denizli-Baklan BBP Muhammet Kalkan
Denizli-Baklan Ak_Parti Yusuf Gülsever
Denizli-Baklan DP Nail Aycan
Denizli-Baklan IYI_PARTI Hakan Orhan
Denizli-Bekilli SP Mehmet Kısaç
Denizli-Bekilli BTP Tuncay Urgan
Denizli-Bekilli CHP Türkan Keyik
Denizli-Bekilli Ak_Parti Mustafa Çoban
Denizli-Bekilli DP Osman Kaçar
Denizli-Bekilli DSP Hasan Hüseyin Dede
Denizli-Beyagac SP Muhammet Fatih Tabak
Denizli-Beyagac BTP Rahmi Adak
Denizli-Beyagac VP Sıddık Ertürk
Denizli-Beyagac Ak_Parti Mustafa Akçay
Denizli-Beyagac DP Hakan Sert
Denizli-Beyagac IYI_PARTI Rifat Pürdik
Denizli-Bozkurt SP İlhan Kabak
Denizli-Bozkurt BTP Mehmet Çetinkaya
Denizli-Bozkurt VP Halis Özkan
Denizli-Bozkurt BBP Oğuz Merdoğlu
Denizli-Bozkurt CHP Birsen Çelik
Denizli-Bozkurt Ak_Parti Hamdi Cin
Denizli-Bozkurt DP Davut Şengün
Denizli-Bozkurt DSP Musa Gürsoy
Denizli-Buldan SP Uğur Kazakoğlu
Denizli-Buldan BTP Mehmet Başkaya
Denizli-Buldan BBP Metin Erbölük
Denizli-Buldan CHP Hikmet Şenözen
Denizli-Buldan DP Mustafa Gülbay
Denizli-Buldan MHP Mustafa Şevik
Denizli-Buldan IYI_PARTI Temel Başbuğ
Denizli-Buldan DSP Rıdvan Keser
Denizli-Cal SP Musa Kavurkacı
Denizli-Cal BTP Serkan Taşpınar
Denizli-Cal VP Osman Sarıdemir
Denizli-Cal DP Ramazan Yücel Berber
Denizli-Cal MHP Fethi Akcan
Denizli-Cal IYI_PARTI Mehmet Öztürk
Denizli-Cal DSP Hasan Gündüz
Denizli-Cameli SP Mevlüt Sönmez
Denizli-Cameli BTP Bülent Aksöl
Denizli-Cameli VP Muhterem Çetin
Denizli-Cameli Ak_Parti Cengiz Arslan
Denizli-Cameli DP Zeynel Göymen
Denizli-Cameli IYI_PARTI Ender Yılmaz
Denizli-Cardak SP Bürhan Tokay
Denizli-Cardak BTP Yasemin Usta
Denizli-Cardak VP Mesut Yılan
Denizli-Cardak Ak_Parti Hüsnü Yılmaz
Denizli-Cardak DP Mahmut Öztürk
Denizli-Cardak IYI_PARTI Alaettin Tagay
Denizli-Civril SP Murat Sarı
Denizli-Civril BTP Umut Savar
Denizli-Civril VP Nevzat Erim
Denizli-Civril CHP Ömer Köseoğlu
Denizli-Civril Ak_Parti Niyazi Vural
Denizli-Civril DP Başak Sert
Denizli-Civril BAGIMSIZ Ergun Çiftçi
Denizli-Guney SP Sadık Deligöz
Denizli-Guney BTP İsmail Sağer
Denizli-Guney CHP Mustafa Urtekin
Denizli-Guney Ak_Parti Halil Ayhan
Denizli-Guney DP Halil Durutürk
Denizli-Honaz SP Nail Şimşek
Denizli-Honaz BTP Hakan Cengiz
Denizli-Honaz VP Ahmet Gündüz
Denizli-Honaz CHP Yüksel Kepenek
Denizli-Honaz Ak_Parti Turgut Devecioğlu
Denizli-Honaz DP Yılmaz Ballı
Denizli-Kale SP Ahmet Yılmaz
Denizli-Kale BTP Serhan Kasar
Denizli-Kale VP Kadir Horzum
Denizli-Kale Ak_Parti Mehmet Salih Sağınç
Denizli-Kale DP Erkan Hayla
Denizli-Kale IYI_PARTI Necati Tahal
Denizli-Merkezefendi_Mrk_Ilce SP Taner İzgi
Denizli-Merkezefendi_Mrk_Ilce BTP Aylin Özcan
Denizli-Merkezefendi_Mrk_Ilce TKP Meryem Güven
Denizli-Merkezefendi_Mrk_Ilce VP Elif Çobanoğlu
Denizli-Merkezefendi_Mrk_Ilce CHP Şeniz Doğan
Denizli-Merkezefendi_Mrk_Ilce Ak_Parti Muhammet Subaşıoğlu
Denizli-Merkezefendi_Mrk_Ilce DP Yasin Yarankuyu
Denizli-Merkezefendi_Mrk_Ilce DSP Emin Çetin
Denizli-Pamukkale_(Akkoy) SP Sevil Aktaş
Denizli-Pamukkale_(Akkoy) BTP Abdurrahman Şimşek
Denizli-Pamukkale_(Akkoy) TKP Gökay Korkmaz
Denizli-Pamukkale_(Akkoy) VP Müzeyyen Susar
Denizli-Pamukkale_(Akkoy) CHP Ahmet Divarcı
Denizli-Pamukkale_(Akkoy) Ak_Parti Avni Örki
Denizli-Pamukkale_(Akkoy) DP Azam Keçeli
Denizli-Pamukkale_(Akkoy) HDP Mustafa Keklikçi
Denizli-Pamukkale_(Akkoy) DSP Yusuf Urem
Denizli-Saraykoy SP Ramazan Öztürk
Denizli-Saraykoy BTP Ayşe Avcı
Denizli-Saraykoy VP Hüseyin Kara
Denizli-Saraykoy CHP Cengiz Demirci
Denizli-Saraykoy Ak_Parti Ahmet Necati Özbaş
Denizli-Saraykoy DP İbrahim Sun
Denizli-Saraykoy DSP Baran Devacan Çobanoğlu
Denizli-Serinhisar SP Ömer Yağcıoğlu
Denizli-Serinhisar BTP Osman Tanrıverdi
Denizli-Serinhisar VP Yaşar Kaya
Denizli-Serinhisar BBP Avni Gemi
Denizli-Serinhisar CHP Hüseyin Gemi
Denizli-Serinhisar Ak_Parti Şeref Turhan
Denizli-Serinhisar DP Bahiddin Genç
Denizli-Serinhisar DSP Ayhan Özel
Denizli-Tavas SP Ferhat Işık
Denizli-Tavas BTP Tacettin Çiyim
Denizli-Tavas VP Ali Kabalay
Denizli-Tavas Ak_Parti Hüseyin İnamlık
Denizli-Tavas DP Mesut Kelekcio
Denizli-Tavas IYI_PARTI Kadir Tatık
Denizli-Tavas DSP Volkan Çobanoğlu
Diyarbakir-Baglar_Mrk_Ilce SP Fatih Yokuş
Diyarbakir-Baglar_Mrk_Ilce BTP Hasret Aslan
Diyarbakir-Baglar_Mrk_Ilce CHP Hebun Kaplan
Diyarbakir-Baglar_Mrk_Ilce Ak_Parti Hüseyin Beyoğlu
Diyarbakir-Baglar_Mrk_Ilce DP Atilla Başkurt
Diyarbakir-Baglar_Mrk_Ilce HDP Zeyyat Ceylan
Diyarbakir-Baglar_Mrk_Ilce DSP Ali Yusuf Eraslan
Diyarbakir-Baglar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Hidayet Fidan
Diyarbakir-Bismil SP Mehmet Emin Albayrak
Diyarbakir-Bismil BTP Sibel Kılıç
Diyarbakir-Bismil CHP Selim Yılmaz
Diyarbakir-Bismil Ak_Parti Mustafa Kemal Arslan
Diyarbakir-Bismil HDP Orhan Ayaz
Diyarbakir-Bismil DSP Tuba Artun
Diyarbakir-Cermik SP Sehit Kaya
Diyarbakir-Cermik BTP Zeynep Hacer Özilhan
Diyarbakir-Cermik CHP Hamza Ekinci
Diyarbakir-Cermik Ak_Parti Şehmus Karamehmetoğlu
Diyarbakir-Cermik HDP Muharrem Şahin
Diyarbakir-Cermik DSP Nurettin Akdağ
Diyarbakir-Cinar SP Mahmut Delil
Diyarbakir-Cinar BTP Yasin Aslan
Diyarbakir-Cinar BBP Ahmet Türkoğlu
Diyarbakir-Cinar CHP Muharrem Öztürk
Diyarbakir-Cinar Ak_Parti Yusuf Durmaz
Diyarbakir-Cinar HDP Bedri Kaya
Diyarbakir-Cinar DSP Mehmet Abakay
Diyarbakir-Cinar BAGIMSIZ Behzat Altunakar
Diyarbakir-Cungus SP Ali Suat Akmeşe
Diyarbakir-Cungus BTP Meryem İlik
Diyarbakir-Cungus CHP Muhiddin Yıldırım
Diyarbakir-Cungus Ak_Parti Zübeyir Arslanca
Diyarbakir-Cungus HDP Vahap Günay
Diyarbakir-Dicle SP Abdulkadir Araz
Diyarbakir-Dicle BTP Sevde Kılıç
Diyarbakir-Dicle CHP Nasır Aydın
Diyarbakir-Dicle Ak_Parti Halit Aydın
Diyarbakir-Dicle HDP Felat Aygören
Diyarbakir-Dicle BAGIMSIZ Abdulhalim Tan
Diyarbakir-Egil SP Sait Tutuş
Diyarbakir-Egil BTP Saadet Doğan
Diyarbakir-Egil CHP Ahmet Aktay
Diyarbakir-Egil Ak_Parti Mehmet Karakaş
Diyarbakir-Egil HDP Mustafa Akkul
Diyarbakir-Egil BAGIMSIZ Bedri Taş
Diyarbakir-Ergani SP Abdurrahim Ergin
Diyarbakir-Ergani BTP Havva Irmak
Diyarbakir-Ergani CHP Hasan Kılıç
Diyarbakir-Ergani Ak_Parti Abdulvahit Güvensen
Diyarbakir-Ergani HDP Ahmet Kaya
Diyarbakir-Ergani DSP Süleyman Çevik
Diyarbakir-Ergani BAGIMSIZ Mehmet Ali Yaşar
Diyarbakir-Ergani BAGIMSIZ Mehmet Kaçar
Diyarbakir-Hani SP Ali Aktay
Diyarbakir-Hani BTP Fatıma Zehra Bıyıklı
Diyarbakir-Hani CHP Emre Barç
Diyarbakir-Hani Ak_Parti İbrahim Lale
Diyarbakir-Hani HDP Cemal Satı
Diyarbakir-Hazro SP Fahri Kızılel
Diyarbakir-Hazro BTP Hacer Tuğ
Diyarbakir-Hazro CHP Abdullah Kaplama
Diyarbakir-Hazro Ak_Parti Kemal Mehmetoğlu
Diyarbakir-Hazro HDP Ahmet Çevik
Diyarbakir-Kayapinar_Mrk_Ilce SP Enes Akdemir
Diyarbakir-Kayapinar_Mrk_Ilce BTP Fatma Elçi
Diyarbakir-Kayapinar_Mrk_Ilce CHP Mustafa Akyüz
Diyarbakir-Kayapinar_Mrk_Ilce Ak_Parti Cevdet Nasıranlı
Diyarbakir-Kayapinar_Mrk_Ilce HDP Keziban Yılmaz
Diyarbakir-Kayapinar_Mrk_Ilce DSP Abdulvahap Aykaç
Diyarbakir-Kayapinar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ahmet Zeki Ekinci
Diyarbakir-Kayapinar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Mustafa Köse
Diyarbakir-Kocakoy SP Hacı Aktoprak
Diyarbakir-Kocakoy BTP Nuray Karataşoğlu
Diyarbakir-Kocakoy CHP Muhyettin Çelik
Diyarbakir-Kocakoy Ak_Parti Eşref Türe
Diyarbakir-Kocakoy HDP Rojda Nazlier
Diyarbakir-Kocakoy BAGIMSIZ Salim Çan
Diyarbakir-Kulp SP Yusuf Yıldırım
Diyarbakir-Kulp BTP Yasemin Türkcan
Diyarbakir-Kulp CHP Mehmet İhsan Sancar
Diyarbakir-Kulp Ak_Parti Feyzullah Şimşek
Diyarbakir-Kulp HDP Mehmet Fatih Taş
Diyarbakir-Kulp BAGIMSIZ Veysel Çelik
Diyarbakir-Lice SP Çetin Aslan
Diyarbakir-Lice BTP Şerife Çetin
Diyarbakir-Lice CHP Tarık Akdemir
Diyarbakir-Lice Ak_Parti Ethem Bahri Anlı
Diyarbakir-Lice HDP Tarık Mercan
Diyarbakir-Lice BAGIMSIZ Yusuf Bozarslan
Diyarbakir-Silvan SP Ramazan Çakar
Diyarbakir-Silvan BTP Mehmet Şah Tutuş
Diyarbakir-Silvan CHP Gülistan Baysal
Diyarbakir-Silvan Ak_Parti İskan Cihangir
Diyarbakir-Silvan HDP Naşide Toprak
Diyarbakir-Sur_Mrk_Ilce SP Muhammet Muhyettin Kayan
Diyarbakir-Sur_Mrk_Ilce BTP Faysal Aslan
Diyarbakir-Sur_Mrk_Ilce CHP Ramazan Eker
Diyarbakir-Sur_Mrk_Ilce Ak_Parti Şafak Yontürk
Diyarbakir-Sur_Mrk_Ilce HDP Feyme Filiz Buluttekin
Diyarbakir-Sur_Mrk_Ilce DSP Şeyhmus Başaran
Diyarbakir-Yenisehir_Mrk_Ilce SP Mehmet Furkan
Diyarbakir-Yenisehir_Mrk_Ilce BTP Medine Aslan
Diyarbakir-Yenisehir_Mrk_Ilce CHP Abdurrahman Berat Aktaş
Diyarbakir-Yenisehir_Mrk_Ilce Ak_Parti Hüseyin Cengiz
Diyarbakir-Yenisehir_Mrk_Ilce HDP Belgin Diken
Diyarbakir-Yenisehir_Mrk_Ilce DSP Abdurrazzak Baytok
Diyarbakir-Yenisehir_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ramazan Kahramaner
Edirne SP Mansur İriş
Edirne BTP Hamdi Sedefçi
Edirne TKP Sinan Kahraman
Edirne VP Cengiz Balcı
Edirne BBP Arif Köroğlu
Edirne CHP Recep Gürkan
Edirne Ak_Parti Koray Uymaz
Edirne DP Sibel Barshan
Edirne HDP Menderes Erol
Edirne DSP Hayri İdin
Edirne-Enez SP Yasin Gündüz
Edirne-Enez BTP İsmail Hakkı Mumcuoğlu
Edirne-Enez CHP Özkan Günenç
Edirne-Enez Ak_Parti Abdullah Bostancı
Edirne-Enez IYI_PARTI Mustafa Sünnetçi
Edirne-Havsa SP Kemal Durkaya
Edirne-Havsa BTP Cumhur Akgün
Edirne-Havsa CHP Oğuz Tekin
Edirne-Havsa Ak_Parti Aydın Balkan
Edirne-Ipsala SP Tahsin Yüzer
Edirne-Ipsala BTP İbrahim Yıldız
Edirne-Ipsala Ak_Parti Mehmet Kerman
Edirne-Ipsala MHP İsmet Görgülü
Edirne-Ipsala IYI_PARTI Abdullah Naci Ünsal
Edirne-Kesan SP Ahmet Köseler
Edirne-Kesan BTP Talip Bora
Edirne-Kesan CHP Şenol Yalı
Edirne-Kesan Ak_Parti Mustafa Helvacıoğlu
Edirne-Kesan HDP Abdullah Kaya
Edirne-Kesan DSP Yunus Emre Ergamalıoğlu
Edirne-Lalapasa SP Adem Adalı
Edirne-Lalapasa BTP Önder Yılmaz
Edirne-Lalapasa Ak_Parti İsmail Arslan
Edirne-Lalapasa MHP Ali Osman Uzman
Edirne-Lalapasa IYI_PARTI Bülent Şahinşah
Edirne-Meric SP Erol Parazil
Edirne-Meric BTP Ahmet Haydar Tarhanlı
Edirne-Meric CHP Erol Dübek
Edirne-Meric Ak_Parti Nihat Yörük
Edirne-Meric IYI_PARTI Güven Çamur
Edirne-Suloglu SP Nadir Konak
Edirne-Suloglu BTP Erdem Çelik
Edirne-Suloglu CHP Mehmet Ormankıran
Edirne-Suloglu MHP İsmet Balın
Edirne-Suloglu BAGIMSIZ Erol Atik
Edirne-Uzunkopru SP Enver Yazan
Edirne-Uzunkopru BTP Tolga Gölelçin
Edirne-Uzunkopru CHP Özlem Becan
Edirne-Uzunkopru Ak_Parti Azbiye Ataş
Edirne-Uzunkopru DP Münir Aydın
Edirne-Uzunkopru MHP Şahin Şengül
Elazig-Agin SP Mehmet Özdem
Elazig-Agin BTP Vahdeddin Engin
Elazig-Agin CHP Samiye Genç
Elazig-Agin Ak_Parti İbrahim Yıldız
Elazig-Agin MHP Ali Uslu
Elazig-Agin IYI_PARTI Yılmaz Serttaş
Elazig-Alacakaya SP Davut Tunç
Elazig-Alacakaya BTP Mehmet Selçik
Elazig-Alacakaya CHP Nazmi Gürbüz
Elazig-Alacakaya Ak_Parti Başaran Yaşlı
Elazig-Alacakaya MHP Şahin Yıldırım
Elazig-Aricak SP Kaan Ziya Yenihal
Elazig-Aricak BTP Mehmet Arda
Elazig-Aricak BBP Mehmet Yılmaz Yalçınkaya
Elazig-Aricak Ak_Parti Ferit Yıldırım
Elazig-Aricak MHP Hamit Temizsoy
Elazig-Baskil SP Mehmet Künkül
Elazig-Baskil BTP Ercan Kamer
Elazig-Baskil Ak_Parti İhsan Akmurat
Elazig-Baskil MHP Tuncer Turus
Elazig-Baskil IYI_PARTI Rahmi Ayas
Elazig SP Haluk Arslan
Elazig BTP Abdul Cemil Üner
Elazig TKP Yavuz Karamahmutoğlu
Elazig VP Mehmet Bedri Gültekin
Elazig Ak_Parti Şahin Şerifoğulları
Elazig MHP Bilal Çoban
Elazig IYI_PARTI Ali Şekerdağ
Elazig HDP Mehmet Kılıçtepe
Elazig DSP Hikmet Aydemir
Elazig-Karakocan SP Alican Karadoğan
Elazig-Karakocan BTP Cemil Demirel
Elazig-Karakocan Ak_Parti Ayhan Akbaba
Elazig-Karakocan MHP Selçuk Perdeci
Elazig-Karakocan IYI_PARTI Mehmet Zeyneloğlu
Elazig-Karakocan HDP Mahmut Ercan
Elazig-Keban SP Bekir Kaya
Elazig-Keban BTP Murat Yeşilgül
Elazig-Keban Ak_Parti Ömer Kaya
Elazig-Keban DP Fevzi Çakmak
Elazig-Keban MHP Ahmet Turan Özcan
Elazig-Keban BAGIMSIZ Fethiye Atlı
Elazig-Kovancilar SP Yusuf Tangüner
Elazig-Kovancilar BTP Mustafa Karabulut
Elazig-Kovancilar CHP Fatma Baş
Elazig-Kovancilar Ak_Parti Hacı Akpınar
Elazig-Kovancilar MHP Mehmet Nuri Çolak
Elazig-Kovancilar HDP Ali Haydar Kılıç
Elazig-Maden SP Mehmet Altındal
Elazig-Maden BTP Güliz Demirelli
Elazig-Maden Ak_Parti Ersin Tolan
Elazig-Maden MHP Orhan Yavuz
Elazig-Maden IYI_PARTI Musa Orhan
Elazig-Maden DSP Şaban Yürekli
Elazig-Palu SP İhsan Güngören
Elazig-Palu BTP İbrahim Hakan Şekercigil
Elazig-Palu CHP Adnan Karadağ
Elazig-Palu Ak_Parti Efrayim Ünalan
Elazig-Palu MHP Muhammet Septioğlu
Elazig-Sivrice SP İbrahim Demirpolat
Elazig-Sivrice BTP Vedat Özdemir
Elazig-Sivrice Ak_Parti Ebubekir Irmak
Elazig-Sivrice MHP Turgay Gündoğan
Elazig-Sivrice BAGIMSIZ Şener Durmuş
Erzincan-Cayirli SP Tamer Atalay
Erzincan-Cayirli Ak_Parti Atınç Bahadır
Erzincan-Cayirli MHP Oktay Efe
Erzincan-Cayirli IYI_PARTI Birol Bahadır
Erzincan SP Muharrem Altay
Erzincan BTP Muhittin Olçun
Erzincan TKP Hüseyin Karabulut
Erzincan VP Kaya Çetecioğlu
Erzincan BBP Aşkın Kirik
Erzincan CHP İsmail Taş
Erzincan Ak_Parti Cemalettin Başsoy
Erzincan MHP Bekir Aksun
Erzincan DSP Hasan Uğurtürk
Erzincan-Ilic SP Celal Demir
Erzincan-Ilic BBP Yusuf Güngör
Erzincan-Ilic CHP Gökmen Yıldırım
Erzincan-Ilic Ak_Parti Mustafa Gürbüz
Erzincan-Ilic MHP Hamza Buran
Erzincan-Kemah SP Gülay Sağlam
Erzincan-Kemah BTP Mustafa Aydoğdu
Erzincan-Kemah TKP Hüseyin Kaymaz
Erzincan-Kemah CHP Ali Sin
Erzincan-Kemah Ak_Parti Osman Öner
Erzincan-Kemah MHP Osman Kemal Aslan
Erzincan-Kemaliye SP Mehmet Olgunöz
Erzincan-Kemaliye BBP Gürkan Uluçay
Erzincan-Kemaliye CHP Soner Coşkun
Erzincan-Kemaliye Ak_Parti Erdem Atmaca
Erzincan-Kemaliye MHP Mehmet Karaman
Erzincan-Otlukbeli SP Ömer Gök
Erzincan-Otlukbeli BTP İlhan Şahin
Erzincan-Otlukbeli CHP Haci Yeşildağ
Erzincan-Otlukbeli Ak_Parti Vahdet Ercan
Erzincan-Otlukbeli MHP Yusuf Tektaş
Erzincan-Refahiye SP Abdullah Suphi Aydın
Erzincan-Refahiye BTP Sibel Aydoğdu
Erzincan-Refahiye CHP Yavuz Dumanlı
Erzincan-Refahiye Ak_Parti Çakmak Paçacı
Erzincan-Refahiye MHP Cevdet Çinar
Erzincan-Refahiye IYI_PARTI Güngör Kutlu
Erzincan-Tercan SP Halil İbrahim Bulut
Erzincan-Tercan BTP Ersin Baki
Erzincan-Tercan BBP Muammer Karahan
Erzincan-Tercan CHP Derya Kırdım
Erzincan-Tercan Ak_Parti Lokman Gültekin
Erzincan-Tercan MHP Mehmet Yılmaz
Erzincan-Uzumlu SP Faruk Karakaya
Erzincan-Uzumlu BTP Veyis Güneş
Erzincan-Uzumlu CHP Elif İnci Utlu
Erzincan-Uzumlu Ak_Parti Ahmet Sazlı
Erzincan-Uzumlu MHP Şeref Oruç
Erzincan-Uzumlu IYI_PARTI Fahri Şimşek
Erzurum-Askale SP Yılmaz Bayrak
Erzurum-Askale BTP Reşat Güven
Erzurum-Askale VP Oğuz Karlıbel
Erzurum-Askale CHP Cemal Karausta
Erzurum-Askale Ak_Parti Ahmet Yaptırmış
Erzurum-Askale IYI_PARTI Fevzi Gürbüz
Erzurum-Aziziye_Mrk_Ilce SP Fatih Sultan Ayaştı
Erzurum-Aziziye_Mrk_Ilce BTP Pınar Yanık
Erzurum-Aziziye_Mrk_Ilce CHP Aydın Söylemez
Erzurum-Aziziye_Mrk_Ilce Ak_Parti Muhammed Cevdet Orhan
Erzurum-Aziziye_Mrk_Ilce IYI_PARTI Ahmet Resuloğlu
Erzurum-Aziziye_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Emrullah Akpunar
Erzurum-Cat SP Fuat Kurt
Erzurum-Cat BTP Ömer Güler
Erzurum-Cat TKP Abdullah Culha
Erzurum-Cat CHP Arif Hikmet Kılıç
Erzurum-Cat Ak_Parti Melik Yaşar
Erzurum-Hinis SP Zeki Demir
Erzurum-Hinis BTP Abdülkadir Şahin
Erzurum-Hinis Ak_Parti Erdoğan Eren
Erzurum-Hinis HDP Nurcan Felekoğlu
Erzurum-Horasan SP Ahmet Aydın
Erzurum-Horasan BTP Eyüp Yıldırım
Erzurum-Horasan BBP Önder Genç
Erzurum-Horasan CHP Mehmet Şahin
Erzurum-Horasan Ak_Parti Abdulkadir Aydın
Erzurum-Horasan IYI_PARTI Abdulhatem Bastem
Erzurum-Horasan HDP Muammer Yılmaz
Erzurum-Ispir SP Faik Çalık
Erzurum-Ispir BTP Gökhan Sever
Erzurum-Ispir BBP Fahrettin Demir
Erzurum-Ispir CHP Nafiz Aydın
Erzurum-Ispir MHP Ahmet Coşkun
Erzurum-Ispir IYI_PARTI Muhammet Sezgin
Erzurum-Ispir BAGIMSIZ Osman Çelik
Erzurum-Karacoban SP Mehmet Akif Kolikısa
Erzurum-Karacoban BTP Haydar Mısır
Erzurum-Karacoban TKP Engin Kuş
Erzurum-Karacoban CHP Bekir Yılan
Erzurum-Karacoban Ak_Parti Sedat Gümüş
Erzurum-Karacoban HDP Halit Uğun
Erzurum-Karayazi SP Muhammet Hanefi Uzuntürk
Erzurum-Karayazi BTP Hasan Demir
Erzurum-Karayazi CHP Mahmut Han Koçak
Erzurum-Karayazi Ak_Parti Sedat Karaduman
Erzurum-Karayazi IYI_PARTI Ali Tan
Erzurum-Karayazi HDP Melike Göksu
Erzurum-Karayazi BAGIMSIZ Eda Göksu
Erzurum-Koprukoy SP Ziya Balci
Erzurum-Koprukoy BTP Abdulsamet Alşen
Erzurum-Koprukoy BBP İsmail İrmak
Erzurum-Koprukoy CHP Hüseyin Hanoğlu
Erzurum-Koprukoy Ak_Parti Osman Belli
Erzurum-Koprukoy IYI_PARTI İbrahim Hakkı Yağanoğlu
Erzurum-Koprukoy HDP Habip Kurt
Erzurum-Narman SP Mevlüt Kısa
Erzurum-Narman BTP Havva Değirmencioğlu
Erzurum-Narman BBP Temel Daş
Erzurum-Narman Ak_Parti Burhanettin Eser
Erzurum-Narman IYI_PARTI Eray Akpınar
Erzurum-Narman BAGIMSIZ Mustafa Altunok
Erzurum-Oltu SP Mehmet Akbulut
Erzurum-Oltu BTP Haydar Ergan
Erzurum-Oltu BBP Necmettin Taşci
Erzurum-Oltu CHP Hakan Zengin
Erzurum-Oltu Ak_Parti Celal Çelebi
Erzurum-Oltu IYI_PARTI Rüstem Üstün
Erzurum-Olur SP Turgut Tokgöz
Erzurum-Olur BTP Abdulkadir Kahraman
Erzurum-Olur CHP Ferudun Kaplan
Erzurum-Olur Ak_Parti Tahsin Oktay
Erzurum-Olur IYI_PARTI Şule Ülkü Özgül
Erzurum-Olur BAGIMSIZ Sıddık Demircan
Erzurum-Palandoken_Mrk_Ilce SP Ayhan Erkem
Erzurum-Palandoken_Mrk_Ilce BTP Müşra Peker
Erzurum-Palandoken_Mrk_Ilce BBP Recep Şendur
Erzurum-Palandoken_Mrk_Ilce CHP Edip Cengiz
Erzurum-Palandoken_Mrk_Ilce Ak_Parti Muhammet Sunar
Erzurum-Palandoken_Mrk_Ilce IYI_PARTI Fatma Canan Uçar
Erzurum-Palandoken_Mrk_Ilce HDP Hüsnü Gül
Erzurum-Pasinler SP Fahrettin Ağtaş
Erzurum-Pasinler BTP Alime Barutçu
Erzurum-Pasinler BBP Vedat Bayoğlu
Erzurum-Pasinler CHP Hasan Sarıboğa
Erzurum-Pasinler Ak_Parti Ahmet Dölekli
Erzurum-Pasinler IYI_PARTI Bünyamin Ucun
Erzurum-Pazaryolu SP Ahmet Yılmaz
Erzurum-Pazaryolu BTP Tahsin Coşğun
Erzurum-Pazaryolu BBP Mustafa Baydemir
Erzurum-Pazaryolu CHP Bilal Güven
Erzurum-Pazaryolu Ak_Parti İbrahim Şahin
Erzurum-Pazaryolu IYI_PARTI Muhammed Demir
Erzurum-Pazaryolu BAGIMSIZ Salih Şahin
Erzurum-Senkaya SP Ömer Akbulut
Erzurum-Senkaya BTP Ali Haydar Kocaosmanoğlu
Erzurum-Senkaya CHP Gençay Uğraş
Erzurum-Senkaya Ak_Parti Yavuz Bedir
Erzurum-Senkaya DP Yusuf Gökçe
Erzurum-Senkaya DSP Serhat Can Eş
Erzurum-Tekman SP Feyzullah Sayan
Erzurum-Tekman CHP Sebahattin Uludağ
Erzurum-Tekman Ak_Parti Mustafa Ergin
Erzurum-Tekman HDP Muzahit Karakuş
Erzurum-Tortum SP Nejdet Bayındır
Erzurum-Tortum BTP Fahri Keleş
Erzurum-Tortum BBP Muammer Yiğider
Erzurum-Tortum CHP Ömer Dürlü
Erzurum-Tortum Ak_Parti Ömer Hancı
Erzurum-Tortum DP Yunus Keskin
Erzurum-Tortum IYI_PARTI İkram Korkmaz
Erzurum-Tortum BAGIMSIZ Mehmet Toraman
Erzurum-Uzundere SP Mehmet Ertek
Erzurum-Uzundere BTP Hakan Celap
Erzurum-Uzundere CHP Yaşar Ergün
Erzurum-Uzundere MHP Hilmi Aktoprak
Erzurum-Uzundere IYI_PARTI Burhan Polat
Erzurum-Uzundere BAGIMSIZ Mustafa Arli
Erzurum-Yakutiye_Mrk_Ilce SP Abubekir Coşkun
Erzurum-Yakutiye_Mrk_Ilce BTP Züleyha Demir
Erzurum-Yakutiye_Mrk_Ilce BBP Zülküf Yüksel
Erzurum-Yakutiye_Mrk_Ilce CHP Cemal Koçak
Erzurum-Yakutiye_Mrk_Ilce Ak_Parti Mahmut Uçar
Erzurum-Yakutiye_Mrk_Ilce IYI_PARTI Alper Eminoğlu
Eskisehir-Alpu SP Ali Ulvi Büyükkıdan
Eskisehir-Alpu BTP Emine Kufacı
Eskisehir-Alpu VP Yavuz Mansur Akyol
Eskisehir-Alpu CHP Gürbüz Güller
Eskisehir-Alpu Ak_Parti Rafet Demirtaş
Eskisehir-Alpu DP Feride Bakşı
Eskisehir-Alpu DSP Salih Güven
Eskisehir-Beylikova SP Sercan Gözegir
Eskisehir-Beylikova BTP Ahmet Demir
Eskisehir-Beylikova VP Cengiz Çatıcı
Eskisehir-Beylikova BBP Ali Fuat DOĞRU
Eskisehir-Beylikova CHP Tolga Savaş
Eskisehir-Beylikova Ak_Parti Özkan Alp
Eskisehir-Cifteler SP Hamdi Tabanlı
Eskisehir-Cifteler BTP Tayyibe Demet Gürgenburan
Eskisehir-Cifteler VP Mesut Tuna
Eskisehir-Cifteler CHP Zehra Konakcı
Eskisehir-Cifteler MHP Kadir Bıyık
Eskisehir-Cifteler DSP Sevilay Altaş
Eskisehir-Gunyuzu SP Yücel İpek
Eskisehir-Gunyuzu BTP Cemal Akdemir
Eskisehir-Gunyuzu VP Selahattin Öter
Eskisehir-Gunyuzu BBP Üstün Ünlü
Eskisehir-Gunyuzu Ak_Parti Menderes Durgut
Eskisehir-Han SP Sezer Özçesoy
Eskisehir-Han BTP Yücel Özbek
Eskisehir-Han VP Demet Uğur Yetkin
Eskisehir-Han CHP Erdal Şanlı
Eskisehir-Han Ak_Parti Vedat Çeliker
Eskisehir-Inonu SP Zeliha Çuhadaroğlu
Eskisehir-Inonu BTP Ayhan Oral
Eskisehir-Inonu VP İbrahim Aydoğan
Eskisehir-Inonu BBP Önder Çelikli
Eskisehir-Inonu CHP İsmail Karaköse
Eskisehir-Inonu Ak_Parti Kadir Bozkurt
Eskisehir-Inonu DP Hasan Hüseyin Kaya
Eskisehir-Inonu DSP Engin Çamoğlu
Eskisehir-Inonu BAGIMSIZ Ali Erol
Eskisehir-Mahmudiye SP Nihat Yılmaz
Eskisehir-Mahmudiye BTP Metin Yılmaz
Eskisehir-Mahmudiye VP Hüseyin Günhan
Eskisehir-Mahmudiye BBP Hatice Çelik İlközen
Eskisehir-Mahmudiye CHP İshak Gündoğan
Eskisehir-Mahmudiye Ak_Parti Mustafa Arslan
Eskisehir-Mahmudiye DP Fazıl Yıldırım
Eskisehir-Mahmudiye DSP Barış Özkartal
Eskisehir-Mahmudiye BAGIMSIZ Ayşe Güney
Eskisehir-Mihalgazi SP Mehmet Bekar
Eskisehir-Mihalgazi BTP Seda Ağırdil
Eskisehir-Mihalgazi VP Sedat Sümbül
Eskisehir-Mihalgazi BBP Yusuf Sakarya
Eskisehir-Mihalgazi CHP Bülent Durna
Eskisehir-Mihalgazi Ak_Parti Zeynep Akgün
Eskisehir-Mihalgazi DSP Atilla Yalçın Yetişenel
Eskisehir-Mihaliccik SP Murat Kavak
Eskisehir-Mihaliccik BTP Beyza Garaçoğlu
Eskisehir-Mihaliccik VP Mehmet Süzen
Eskisehir-Mihaliccik MHP Ali Yörük
Eskisehir-Mihaliccik IYI_PARTI Serdar Ulucan
Eskisehir-Mihaliccik DSP Haydar Çorum
Eskisehir-Mihaliccik BAGIMSIZ Mehmet Durak
Eskisehir-Odunpazari_Mrk_Ilce SP İbrahim Haydar Büyükeren
Eskisehir-Odunpazari_Mrk_Ilce BTP Celal Öz
Eskisehir-Odunpazari_Mrk_Ilce VP Mustafa Erdönmez
Eskisehir-Odunpazari_Mrk_Ilce CHP Kazım Kurt
Eskisehir-Odunpazari_Mrk_Ilce Ak_Parti Volkan Doğan
Eskisehir-Odunpazari_Mrk_Ilce DP Serdar Demirhan
Eskisehir-Odunpazari_Mrk_Ilce IYI_PARTI Salih Karabacak
Eskisehir-Odunpazari_Mrk_Ilce DSP Fatih Altaş
Eskisehir-Saricakaya SP Suat Diri
Eskisehir-Saricakaya BTP Demet Çobanoğlu
Eskisehir-Saricakaya VP Erdoğan Fıratlı
Eskisehir-Saricakaya BBP Müjdad Yüksel
Eskisehir-Saricakaya CHP Şafak Atay
Eskisehir-Saricakaya Ak_Parti Hüseyin Çam
Eskisehir-Saricakaya DSP Kazım Kayar
Eskisehir-Seyitgazi SP Turgay Koçyiğit
Eskisehir-Seyitgazi BTP Mehmet Bural
Eskisehir-Seyitgazi VP Meserret Doğan
Eskisehir-Seyitgazi BBP Fuat Gündüz
Eskisehir-Seyitgazi CHP Uğur Tepe
Eskisehir-Seyitgazi Ak_Parti Hasan Kalın
Eskisehir-Seyitgazi DSP Erhan Ersoy
Eskisehir-Sivrihisar SP İdris Kaçar
Eskisehir-Sivrihisar BTP Abdurrahman İbiş
Eskisehir-Sivrihisar VP Ahmet Karatepe
Eskisehir-Sivrihisar BBP Mehmet Çini
Eskisehir-Sivrihisar Ak_Parti Hamid Yüzügüllü
Eskisehir-Sivrihisar DP Habil Dökmeci
Eskisehir-Sivrihisar IYI_PARTI Hüseyin Çantaş
Eskisehir-Sivrihisar DSP Mustafa Somuncu
Eskisehir-Tepebasi_Mrk_Ilce SP İsmail Satekin
Eskisehir-Tepebasi_Mrk_Ilce BTP Mustafa Çobanoğlu
Eskisehir-Tepebasi_Mrk_Ilce VP Temel Aras
Eskisehir-Tepebasi_Mrk_Ilce CHP Ahmet Ataç
Eskisehir-Tepebasi_Mrk_Ilce Ak_Parti Hasan Tuç
Eskisehir-Tepebasi_Mrk_Ilce DP Şükrü Ketenci
Eskisehir-Tepebasi_Mrk_Ilce DSP Erdal Ersoy
Gaziantep-Araban SP Zeynel Açıkgöz
Gaziantep-Araban BTP İsmail Zateroğulları
Gaziantep-Araban CHP Hasan DOĞRU
Gaziantep-Araban Ak_Parti Mehmet Özdemir
Gaziantep-Araban BAGIMSIZ Mehmet Kılıç
Gaziantep-Islahiye SP Bekir Durdu
Gaziantep-Islahiye BTP Mustafa Kamil Eksen
Gaziantep-Islahiye CHP Mustafa Köse
Gaziantep-Islahiye Ak_Parti Kemal Vural
Gaziantep-Islahiye DP Yusuf Yıldızgil
Gaziantep-Islahiye BAGIMSIZ İlyas Gezer
Gaziantep-Karkamis SP Ahmet Şahin
Gaziantep-Karkamis BTP Lütfü Elmas
Gaziantep-Karkamis CHP Ali Doğan
Gaziantep-Karkamis MHP Mehmet Seydi Yılmaz
Gaziantep-Nizip SP Ahmet Kurban
Gaziantep-Nizip BTP Ejder Karaduman
Gaziantep-Nizip Ak_Parti Mehmet Sarı
Gaziantep-Nizip DP Ahmet Hakan Akfırat
Gaziantep-Nizip IYI_PARTI Mehmet Aslan
Gaziantep-Nizip DSP Şerif Kara
Gaziantep-Nizip BAGIMSIZ Mehmet Alpaslan
Gaziantep-Nizip BAGIMSIZ Ahmet Çelik
Gaziantep-Nurdagi SP Murat Bağcı
Gaziantep-Nurdagi BTP Hasan Hüseyin Avşar
Gaziantep-Nurdagi BBP Hasan Dilek
Gaziantep-Nurdagi Ak_Parti Ökkeş Kavak
Gaziantep-Nurdagi IYI_PARTI Orhan Yılmaz
Gaziantep-Nurdagi DSP İsmail Arslan
Gaziantep-Oguzeli_Mrk_Ilce SP Ethem Yılmaz
Gaziantep-Oguzeli_Mrk_Ilce BTP Ömer Ökeli
Gaziantep-Oguzeli_Mrk_Ilce CHP Mustafa Dinçkan
Gaziantep-Oguzeli_Mrk_Ilce DP Kurtuluş Özdemir
Gaziantep-Oguzeli_Mrk_Ilce MHP Mehmet Sait Kılıç
Gaziantep-Oguzeli_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Doğan Özmaya
Gaziantep-Sahinbey_Mrk_Ilce SP Oğuz Çapan
Gaziantep-Sahinbey_Mrk_Ilce BTP Mehmet Yaşar Yiğit
Gaziantep-Sahinbey_Mrk_Ilce TKP Mehtap Şahan
Gaziantep-Sahinbey_Mrk_Ilce VP Fahrinüsa Güney Yel
Gaziantep-Sahinbey_Mrk_Ilce CHP Muhittin Sait Köse
Gaziantep-Sahinbey_Mrk_Ilce Ak_Parti Mehmet İhsan Tahmazoğlu
Gaziantep-Sahinbey_Mrk_Ilce DP Cafer Köroğlu
Gaziantep-Sahinbey_Mrk_Ilce IYI_PARTI Abdulhadi Bay
Gaziantep-Sahinbey_Mrk_Ilce DSP Yakup Öztürkmen
Gaziantep-Sehitkamil_Mrk_Ilce SP Ahmet Necati Sarı
Gaziantep-Sehitkamil_Mrk_Ilce BTP Adil Türköz
Gaziantep-Sehitkamil_Mrk_Ilce TKP Mustafa Gövyaprak
Gaziantep-Sehitkamil_Mrk_Ilce VP Seyyale Ergün
Gaziantep-Sehitkamil_Mrk_Ilce CHP Nesrin Tuncel
Gaziantep-Sehitkamil_Mrk_Ilce Ak_Parti Muhammet Rıdvan Fadıloğlu
Gaziantep-Sehitkamil_Mrk_Ilce DP Mehmet Barış Kınacılar
Gaziantep-Sehitkamil_Mrk_Ilce IYI_PARTI Bekir Öztekin
Gaziantep-Sehitkamil_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Gazi Albayrak
Gaziantep-Sehitkamil_Mrk_Ilce BAGIMSIZ İsmail Ercan
Gaziantep-Yavuzeli SP İzzettin Beyaz
Gaziantep-Yavuzeli BTP İsmail Vaysal
Gaziantep-Yavuzeli Ak_Parti Mustafa Kemal Sakaroğlu
Gaziantep-Yavuzeli IYI_PARTI Mehmet Kaya
Giresun-Alucra SP İsmail Derbeder
Giresun-Alucra BTP Yaşar Yetim
Giresun-Alucra CHP Yunis Ekşi
Giresun-Alucra Ak_Parti Yalçın Eker
Giresun-Alucra DP Mehmet Uğur Talu
Giresun-Alucra MHP Suat Aybar
Giresun-Alucra BAGIMSIZ Enver Yurtsever
Giresun-Bulancak SP Ömer Öztürk
Giresun-Bulancak BTP Fatma Türker
Giresun-Bulancak CHP Necmi Sıbıç
Giresun-Bulancak Ak_Parti Recep Yakar
Giresun-Bulancak MHP Barış Çelebi
Giresun-Bulancak DSP Haşim Karaman
Giresun-Camoluk SP Hüseyin Akarçeşme
Giresun-Camoluk BTP Zekai Çıtlak
Giresun-Camoluk Ak_Parti Musa Varıcı
Giresun-Camoluk MHP Fatih Düz
Giresun-Canakci SP Tuncay Kasım
Giresun-Canakci BTP Abdullah Özdemir
Giresun-Canakci Ak_Parti Sezer Kadakal
Giresun-Canakci MHP İsmet Öncü
Giresun-Dereli SP Hacı Ali Karakaya
Giresun-Dereli BTP Arif Karakuş
Giresun-Dereli CHP Aytekin Karakayalı
Giresun-Dereli Ak_Parti Kazım Zeki Şenlikoğlu
Giresun-Dereli MHP Erdoğan Satgun
Giresun-Dereli IYI_PARTI İsmail Bektaşoğlu
Giresun-Dogankent SP Mehmet Kamacı
Giresun-Dogankent BTP Ziya Önal
Giresun-Dogankent BBP Nazmiye Kabadayı
Giresun-Dogankent Ak_Parti Rüşan Özden
Giresun-Dogankent MHP Haşim Birol Tekin
Giresun-Dogankent IYI_PARTI İsmail Tarı
Giresun-Espiye SP Selim Akkaya
Giresun-Espiye BTP Metin Yakan
Giresun-Espiye TKP Ümit Raşit Demiröz
Giresun-Espiye Ak_Parti Mustafa Karadere
Giresun-Espiye MHP Tuğrul Yanıkoğlu
Giresun-Espiye IYI_PARTI İbrahim Önal
Giresun-Eynesil SP Hakan Pekdemir
Giresun-Eynesil BTP Ali Kocaman
Giresun-Eynesil CHP Ahmet Latif Karadeniz
Giresun-Eynesil Ak_Parti Coşkun Somuncuoğlu
Giresun-Eynesil MHP Emre Kemal
Giresun SP Saim Öksüz
Giresun BTP Abdulkadir Bayram
Giresun TKP Osman Nuri Kale
Giresun CHP Kerim Aksu
Giresun Ak_Parti Aytekin Şenlikoğlu
Giresun DSP Mustafa Güzel
Giresun-Gorele SP Ahmet Kandaz
Giresun-Gorele BTP Ahmet Akın
Giresun-Gorele CHP Özkan Dural
Giresun-Gorele Ak_Parti Tolga Erener
Giresun-Gorele MHP Ertuğrul Melikoğlu
Giresun-Gorele DSP Ahmet Torun
Giresun-Guce SP Osman Aydın
Giresun-Guce BTP Engin Kurt
Giresun-Guce CHP Mehmet Salih Bahadır
Giresun-Guce Ak_Parti Aytekin Geçgel
Giresun-Guce MHP Yüksel Geçgel
Giresun-Kesap SP Korkmaz Büyükaydın
Giresun-Kesap BTP Mehmet Kağan Özkaya
Giresun-Kesap CHP Murat Bıçakçı
Giresun-Kesap Ak_Parti Mehmet Emür
Giresun-Kesap MHP Mehmet Yüksel
Giresun-Piraziz SP Cevat Gündoğdu
Giresun-Piraziz BTP Cevat Korkmaz
Giresun-Piraziz CHP Hüseyin Görgülüoğlu
Giresun-Piraziz Ak_Parti Uğur Melikoğlu
Giresun-Piraziz MHP Göksel Güneş
Giresun-Sebinkarahisar SP Besim Osman Kacar
Giresun-Sebinkarahisar BTP Hasan Peçe
Giresun-Sebinkarahisar Ak_Parti Şahin Yılancı
Giresun-Sebinkarahisar MHP Murat Bölük
Giresun-Sebinkarahisar IYI_PARTI Oktay Alp
Giresun-Tirebolu SP Etem Taş
Giresun-Tirebolu BTP Ahmet Kurucu
Giresun-Tirebolu CHP Burhan Takır
Giresun-Tirebolu Ak_Parti Abdullah Karabıçak
Giresun-Tirebolu MHP Fikri Şen
Giresun-Yaglidere SP İsmail Aydın
Giresun-Yaglidere BTP Mehmet Küçükhasan
Giresun-Yaglidere Ak_Parti Abdurrahman Kırhasanoğlu
Giresun-Yaglidere MHP Yaşar İbaş
Giresun-Yaglidere IYI_PARTI Metin Turgut
Gumushane SP Şerif Erdal
Gumushane BTP Coşkun Gündüz
Gumushane TKP Fikret İşeri
Gumushane CHP Bedri Ağaç
Gumushane Ak_Parti Ercan Çimen
Gumushane MHP Sabri Varan
Gumushane IYI_PARTI Mustafa Canlı
Gumushane DSP Sibel Küçükkapdan
Gumushane-Kelkit SP Sıtkı Yazıcı
Gumushane-Kelkit BTP Yusuf Yılmaz
Gumushane-Kelkit CHP Osman Yegin
Gumushane-Kelkit Ak_Parti Aziz Nas
Gumushane-Kelkit BAGIMSIZ Ünal Yılmaz
Gumushane-Kose SP Yusuf Korkmaz
Gumushane-Kose BTP Timur Çeçen
Gumushane-Kose Ak_Parti Şerif Aygün
Gumushane-Kose MHP Turgay Kesler
Gumushane-Kurtun SP Mehmet Bedirhan Aktaş
Gumushane-Kurtun BTP Ali Haydar Topcu
Gumushane-Kurtun CHP Mahmut Çağlayan
Gumushane-Kurtun Ak_Parti Ahmet Kanat
Gumushane-Kurtun MHP Enver Şen
Gumushane-Siran SP Hayrettin Kılıç
Gumushane-Siran BTP İsmail Kaya
Gumushane-Siran CHP Hüseyin Kaya
Gumushane-Siran Ak_Parti Yavuz Altıparmak
Gumushane-Siran MHP Mutlu Özel
Gumushane-Torul SP Hüseyin Yıldırım
Gumushane-Torul BTP Gürbüz Öztürk
Gumushane-Torul Ak_Parti Nidai Köroğlu
Gumushane-Torul MHP Evren Evrim Özdemir
Hakkari-Cukurca SP Mücahide Akılotu
Hakkari-Cukurca CHP Abubekir Aksaç
Hakkari-Cukurca Ak_Parti Ensar Dündar
Hakkari-Cukurca IYI_PARTI Turan Doğan
Hakkari-Cukurca HDP Abubekir Kanar
Hakkari-Derecik SP Sümeyye Söğüt
Hakkari-Derecik BTP Fikret Elmacı
Hakkari-Derecik CHP Suat Yüksel
Hakkari-Derecik Ak_Parti Ekrem Çetinkaya
Hakkari-Derecik IYI_PARTI Efe Üstündağ
Hakkari-Derecik BAGIMSIZ Kasım Demir
Hakkari SP Rahmi Çiftçi
Hakkari BTP Mehmet Eşki
Hakkari TKP Emel Karabulut
Hakkari CHP Metin Koparan
Hakkari Ak_Parti Cüneyt Epcim
Hakkari IYI_PARTI Yaşar Yorulmaz
Hakkari HDP Cihan Karaman
Hakkari DSP Nursel Kızılırmak
Hakkari BAGIMSIZ Metin Tekin
Hakkari-Semdinli SP Abdulvahit Çiftçi
Hakkari-Semdinli BTP Abdulgani Akdağ
Hakkari-Semdinli CHP Mirpenç Uysal
Hakkari-Semdinli Ak_Parti Tahir Sakli
Hakkari-Semdinli HDP Sami Beşer
Hakkari-Yuksekova SP Yavuz Dalgıç
Hakkari-Yuksekova BTP Ökkaş Uygur
Hakkari-Yuksekova CHP Peruz Çamlı
Hakkari-Yuksekova Ak_Parti Teoman Zeydan
Hakkari-Yuksekova IYI_PARTI Sabır Diri
Hakkari-Yuksekova HDP Remziye Yaşar
Hatay-Altinozu SP Mehmet Yüksek
Hatay-Altinozu BTP Hasan Mutlu
Hatay-Altinozu Ak_Parti Rifat Sarı
Hatay-Antakya_Mrk_Ilce SP Fahri Serdar Özal
Hatay-Antakya_Mrk_Ilce BTP Tarık Hasırcı
Hatay-Antakya_Mrk_Ilce TKP Sibel Çapar
Hatay-Antakya_Mrk_Ilce VP Mehmet Çokluk
Hatay-Antakya_Mrk_Ilce CHP Hikmet Hatunoğlu
Hatay-Antakya_Mrk_Ilce Ak_Parti İzzettin Yılmaz
Hatay-Antakya_Mrk_Ilce DSP Gökmen Çatal
Hatay-Arsuz_Mrk_Ilce SP Orhan Kaya
Hatay-Arsuz_Mrk_Ilce BTP Sedat Şahan
Hatay-Arsuz_Mrk_Ilce TKP Nesibe Dural
Hatay-Arsuz_Mrk_Ilce VP Şebnem Dilşen
Hatay-Arsuz_Mrk_Ilce CHP Asaf Güven
Hatay-Arsuz_Mrk_Ilce Ak_Parti Necim Bozkurt
Hatay-Arsuz_Mrk_Ilce DP İbrahim Ceripdiken
Hatay-Arsuz_Mrk_Ilce DSP Cafer Özenir
Hatay-Belen SP Zekeriya Eğe
Hatay-Belen BTP Mehmet Küçük
Hatay-Belen VP Kadir Vardar
Hatay-Belen MHP İbrahim Gül
Hatay-Belen IYI_PARTI Hayri Yüksel
Hatay-Belen BAGIMSIZ Bayram Vural
Hatay-Defne__Mrk_Ilce SP Adnan Mansuroğlu
Hatay-Defne__Mrk_Ilce BTP Mehmet Dinç
Hatay-Defne__Mrk_Ilce TKP Ali Bölükbaşı
Hatay-Defne__Mrk_Ilce VP Leyla Erk
Hatay-Defne__Mrk_Ilce CHP İbrahim Güzel
Hatay-Defne__Mrk_Ilce Ak_Parti Ferit Oflazoglu
Hatay-Defne__Mrk_Ilce DSP Mehmet Güzelyurt
Hatay-Dortyol SP Murat Karakoyun
Hatay-Dortyol BTP Bestami Koca
Hatay-Dortyol MHP Fadıl Keskin
Hatay-Dortyol IYI_PARTI Metehan Duduoğlu
Hatay-Dortyol HDP Mahmut Daş
Hatay-Erzin SP Mustafa Ertaç
Hatay-Erzin BTP Atıf Ceylan
Hatay-Erzin CHP Ökkeş Elmasoğlu
Hatay-Erzin Ak_Parti Hüseyin Gökçe
Hatay-Hassa SP Mustafa Yavşalak
Hatay-Hassa BTP Lutfi Arıkan
Hatay-Hassa BBP Turgay Çaka
Hatay-Hassa Ak_Parti Mehmet Karataş
Hatay-Hassa IYI_PARTI Mehmet Ali Söylemez
Hatay-Iskenderun SP Halil Çelik
Hatay-Iskenderun BTP Atilla Kaplan
Hatay-Iskenderun TKP Necati Çapar
Hatay-Iskenderun VP Beşir Baysoy
Hatay-Iskenderun BBP Metin Yeşilkaya
Hatay-Iskenderun CHP Yılmaz Şahutoğlu
Hatay-Iskenderun Ak_Parti Mehmet Fatih Tosyalı
Hatay-Iskenderun DP Mete Aslan
Hatay-Kirikhan SP Atila Erol
Hatay-Kirikhan BTP Ömer Özsoy
Hatay-Kirikhan VP Gönül Gökkan Kurtul
Hatay-Kirikhan BBP Hasan Kelce
Hatay-Kirikhan Ak_Parti Ayhan Yavuz
Hatay-Kirikhan IYI_PARTI Erhan Yavuzyılmaz
Hatay-Kumlu SP Uğur Ural
Hatay-Kumlu BTP Fehmi Güzelmansur
Hatay-Kumlu BBP Mustafa Karasüleymanlıoğlu
Hatay-Kumlu CHP Rifat Akkuyu
Hatay-Kumlu MHP Mehmet Deli
Hatay-Payas_Mrk_Ilce SP Recep Baysal
Hatay-Payas_Mrk_Ilce BTP Kanan Kara
Hatay-Payas_Mrk_Ilce BBP Atnan Yetiş
Hatay-Payas_Mrk_Ilce CHP Ali Oğuz
Hatay-Payas_Mrk_Ilce Ak_Parti Bekir Altan
Hatay-Reyhanli SP Zabit Çelik
Hatay-Reyhanli BTP Mümtaz Ceylan
Hatay-Reyhanli CHP Nihat Dağ
Hatay-Reyhanli Ak_Parti Mehmet Hacıoğlu
Hatay-Reyhanli BAGIMSIZ Fuat Cünedioğlu
Hatay-Samandag SP Halil İsmail Önal
Hatay-Samandag BTP Salih Bozdoğan
Hatay-Samandag VP Fuad Terzi
Hatay-Samandag CHP Refik Eryılmaz
Hatay-Samandag Ak_Parti Mehmet Süt
Hatay-Samandag IYI_PARTI Seyran Miçooğulları
Hatay-Samandag DSP Yusuf Ziya Kuzu
Hatay-Samandag BAGIMSIZ Mehmet Yuva
Hatay-Yayladagi SP Serkan Oğuz Uğraş
Hatay-Yayladagi BTP Muhammet Uyğur
Hatay-Yayladagi BBP Mustafa Kemal Dağıstanlı
Hatay-Yayladagi Ak_Parti Mustafa Sayın
Isparta-Aksu SP Ömer Demiralay
Isparta-Aksu BTP Mehmet Ateş
Isparta-Aksu BBP İsmail Demiral
Isparta-Aksu CHP Ali Kaya
Isparta-Aksu Ak_Parti Veli Kahraman
Isparta-Aksu DP Mehmet Vehbi Oğuz
Isparta-Aksu MHP Süleyman Uzun
Isparta-Atabey SP Ömer Ilğın
Isparta-Atabey BTP Cemal Kaplan
Isparta-Atabey BBP Zeki Uslu
Isparta-Atabey Ak_Parti Tevfik Atasoy
Isparta-Atabey MHP Aziz Eraslan
Isparta-Atabey IYI_PARTI Hasan Tosun
Isparta-Egirdir SP Hasan Kaya
Isparta-Egirdir BTP Mustafa Çelikoğlu
Isparta-Egirdir BBP Hayriye Yıldız
Isparta-Egirdir CHP Mehmet Kaş
Isparta-Egirdir Ak_Parti Veli Gök
Isparta-Egirdir DP Murat Çakmak
Isparta-Egirdir MHP Mustafa Baş
Isparta-Egirdir IYI_PARTI Tuba Karaca
Isparta-Egirdir BAGIMSIZ Osman Nuri Özmeral
Isparta-Gelendost SP Ali Demirbağ
Isparta-Gelendost BTP Şemsi Celalettin Yolcu
Isparta-Gelendost BBP Yunus Karagöz
Isparta-Gelendost Ak_Parti Mehmet Sezgin
Isparta-Gelendost MHP Ömer Kolbaşı
Isparta-Gelendost IYI_PARTI Mustafa Özmen
Isparta-Gelendost BAGIMSIZ Necdet Satılmış
Isparta-Gonen SP Süleyman Zengi
Isparta-Gonen BTP Mustafa Baş
Isparta-Gonen BBP Mehmet Akçay
Isparta-Gonen CHP Osman Kesmen
Isparta-Gonen Ak_Parti Vedat Kaya
Isparta-Gonen MHP Ahmet Kaya
Isparta SP Faruk Algınkılınç
Isparta BTP Ahmet Demir
Isparta TKP Uğur Yazıcı
Isparta VP İbrahim Perçin
Isparta BBP Levent Aybatılı
Isparta Ak_Parti Şükrü Başdeğirmen
Isparta DP Cafer Özdemir
Isparta MHP Yusuf Ziya Günaydın
Isparta IYI_PARTI Gökmen Hakkı Gökmenoğlu
Isparta DSP Ahmet Çakmak
Isparta BAGIMSIZ Serkan Ağarlı
Isparta BAGIMSIZ Melih Kahveci
Isparta-Keciborlu SP Ali Yavuz
Isparta-Keciborlu BTP Sadık Pınar
Isparta-Keciborlu BBP Salim Özmen
Isparta-Keciborlu Ak_Parti Yusuf Murat Parlak
Isparta-Keciborlu MHP Osman Gürsel Türksoy
Isparta-Keciborlu IYI_PARTI İsmail Demir
Isparta-Senirkent SP Yasin Çetin
Isparta-Senirkent BTP Fethi Bayram Yolcu
Isparta-Senirkent BBP Aysel Tüver
Isparta-Senirkent CHP Ercan Yalçın
Isparta-Senirkent Ak_Parti Kadir Heybeli
Isparta-Senirkent DP Sami Noğay
Isparta-Senirkent MHP Ali Kalay
Isparta-Senirkent IYI_PARTI Nurullah Tandoğan Cabıoğlu
Isparta-Sutculer SP Gasım Aybay
Isparta-Sutculer BTP Şükrü Kaplan
Isparta-Sutculer Ak_Parti Mustafa Üstün
Isparta-Sutculer MHP Mustafa Rıdvan Ertan
Isparta-Sutculer IYI_PARTI Arif Demirkaya
Isparta-Sarkikaraagac SP Mustafa Kulaklı
Isparta-Sarkikaraagac BTP Mahmut Taşçı
Isparta-Sarkikaraagac Ak_Parti İsa Çarkacı
Isparta-Sarkikaraagac DP Osman Ender Karataş
Isparta-Sarkikaraagac MHP Sefa Arıkan
Isparta-Sarkikaraagac IYI_PARTI Sabire Fatma Özün
Isparta-Uluborlu SP Ali Soyçiçek
Isparta-Uluborlu BTP Muhammet Andız
Isparta-Uluborlu Ak_Parti Mehmet Ünverdi
Isparta-Uluborlu MHP Ali İhsan Akar
Isparta-Uluborlu IYI_PARTI Mehmet Aziz Tuna
Isparta-Uluborlu BAGIMSIZ Rıza Dönel
Isparta-Yalvac SP Mücahid Gülcan
Isparta-Yalvac BTP Abdullah Emre Kaplan
Isparta-Yalvac CHP Erkan Ünal
Isparta-Yalvac Ak_Parti Mustafa Eren
Isparta-Yalvac MHP Halil Hilmi Tütüncü
Isparta-Yalvac IYI_PARTI Tekin Bayram
Isparta-Yenisarbademli SP Ramazan Şehber Arslan
Isparta-Yenisarbademli BTP Mustafa Horata
Isparta-Yenisarbademli BBP Hakan Taşkın
Isparta-Yenisarbademli CHP Mustafa Erdem
Isparta-Yenisarbademli Ak_Parti Mehmet Özata
Mersin-Akdeniz_Mrk_Ilce SP Yusuf Gülmez
Mersin-Akdeniz_Mrk_Ilce BTP Adem Şenturan
Mersin-Akdeniz_Mrk_Ilce TKP Leyla Kalkanlı
Mersin-Akdeniz_Mrk_Ilce VP Müyesser Gözükızıl
Mersin-Akdeniz_Mrk_Ilce CHP Sabit Yelkovan
Mersin-Akdeniz_Mrk_Ilce Ak_Parti Mustafa Muhammet Gültak
Mersin-Akdeniz_Mrk_Ilce DP Mustafa Akgül
Mersin-Akdeniz_Mrk_Ilce HDP Reşat Aşan
Mersin-Akdeniz_Mrk_Ilce DSP Musa Kara
Mersin-Anamur SP Ali Bal
Mersin-Anamur BTP Rafet Soylu
Mersin-Anamur CHP Durmuş Deniz
Mersin-Anamur DP Alpay Karaman
Mersin-Anamur MHP Hidayet Kılınç
Mersin-Anamur IYI_PARTI Mehmet Türe
Mersin-Anamur DSP Hüsnü Okan Özlü
Mersin-Aydincik SP Bilal Uğuz
Mersin-Aydincik BTP Süleyman Sünbül
Mersin-Aydincik CHP Abdullah Servili
Mersin-Aydincik Ak_Parti Ferat Aktan
Mersin-Aydincik IYI_PARTI İrfan Şahin
Mersin-Aydincik DSP Ekrem Oğul
Mersin-Bozyazi SP Arif Şahbaz
Mersin-Bozyazi BTP Ali Tarım
Mersin-Bozyazi CHP Yüksel Kır
Mersin-Bozyazi MHP Mustafa Çetinkaya
Mersin-Bozyazi IYI_PARTI Sezai Hasdeniz
Mersin-Bozyazi DSP Emre Tek
Mersin-Camliyayla SP İzvan Nergiz
Mersin-Camliyayla BTP Erdal Aksay
Mersin-Camliyayla VP İlknur Kalan
Mersin-Camliyayla CHP İslam Sarı
Mersin-Camliyayla DP Durmuş İşiaçık
Mersin-Camliyayla MHP İsmail Tepebağlı
Mersin-Camliyayla IYI_PARTI Mehmet Fatih Sofu
Mersin-Camliyayla DSP Alp Erdem
Mersin-Erdemli SP Mehmet Yıldız
Mersin-Erdemli BTP Bayram Ergin
Mersin-Erdemli VP Yunus Altıkulaç
Mersin-Erdemli CHP Hüseyin Serin
Mersin-Erdemli DP Alpaslan Gürgenç
Mersin-Erdemli MHP Mükerrem Tollu
Mersin-Erdemli IYI_PARTI Serdar Arslan
Mersin-Erdemli DSP İlhan Gündüzalp
Mersin-Erdemli BAGIMSIZ Hüseyin Sabah
Mersin-Gulnar SP Ercan Şahin
Mersin-Gulnar BTP Mustafa Olcay
Mersin-Gulnar CHP Mehmet Kale
Mersin-Gulnar MHP Alpaslan Ünüvar
Mersin-Gulnar IYI_PARTI Ahmet Sarı
Mersin-Gulnar DSP Mustafa Kemal Tekin
Mersin-Mezitli_Mrk_Ilce SP Burak Canlı
Mersin-Mezitli_Mrk_Ilce BTP Nasrettin Arpas
Mersin-Mezitli_Mrk_Ilce TKP Hanife Tunç
Mersin-Mezitli_Mrk_Ilce VP İjlal Çürüksu
Mersin-Mezitli_Mrk_Ilce CHP Neşet Tarhan
Mersin-Mezitli_Mrk_Ilce DP Pınar İvenç
Mersin-Mezitli_Mrk_Ilce MHP Serdar Soydan
Mersin-Mezitli_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mert Caner
Mersin-Mezitli_Mrk_Ilce DSP Şahin Kılıç
Mersin-Mut SP Halid Kılınç
Mersin-Mut BTP Durmuş Kumru
Mersin-Mut TKP Devrim Şimşek
Mersin-Mut CHP Mehmet Saydam
Mersin-Mut MHP Volkan Şeker
Mersin-Mut IYI_PARTI Murat Orhan
Mersin-Mut DSP Turgut Özdemir
Mersin-Silifke SP İbrahim Baz
Mersin-Silifke BTP Cumali Çimen
Mersin-Silifke VP Filiz Ercan
Mersin-Silifke CHP Mustafa Turgut
Mersin-Silifke DP Halit Uçar
Mersin-Silifke MHP Mücahit Aktan
Mersin-Silifke IYI_PARTI Özer Özel
Mersin-Silifke DSP Murat Emre Dolgun
Mersin-Tarsus SP Halil İbrahim Oğul
Mersin-Tarsus BTP Musa Tuhan
Mersin-Tarsus VP Fırat Arkalı
Mersin-Tarsus CHP Haluk Bozdoğan
Mersin-Tarsus DP Abdullah Kemal Aker
Mersin-Tarsus MHP Şevket Can
Mersin-Tarsus IYI_PARTI Esin Erkoç
Mersin-Tarsus DSP Ayhan Özkurt
Mersin-Tarsus BAGIMSIZ Ahmet Gürbüz
Mersin-Toroslar_Mrk_Ilce SP Mehmet Taşkıran
Mersin-Toroslar_Mrk_Ilce BTP Necat Karaer
Mersin-Toroslar_Mrk_Ilce TKP Hamza Köse
Mersin-Toroslar_Mrk_Ilce VP Nursel Işıksoy
Mersin-Toroslar_Mrk_Ilce CHP Süleyman Dalkılıç
Mersin-Toroslar_Mrk_Ilce DP Selahattin İzgi
Mersin-Toroslar_Mrk_Ilce MHP Atsız Afşın Yılmaz
Mersin-Toroslar_Mrk_Ilce IYI_PARTI Ender Turhan
Mersin-Toroslar_Mrk_Ilce DSP Nebi Ertuğrul Karabulut
Mersin-Yenisehir_Mrk_Ilce SP Şevket Yıldırım
Mersin-Yenisehir_Mrk_Ilce BTP İbrahim Asarcıklı
Mersin-Yenisehir_Mrk_Ilce TKP Ömer Yıldız
Mersin-Yenisehir_Mrk_Ilce VP Furkan Derecik
Mersin-Yenisehir_Mrk_Ilce CHP Abdullah Özyiğit
Mersin-Yenisehir_Mrk_Ilce Ak_Parti Bekir Topçu
Mersin-Yenisehir_Mrk_Ilce DP Aynur Şahanoğlu
Mersin-Yenisehir_Mrk_Ilce IYI_PARTI Hasan Ahi
Mersin-Yenisehir_Mrk_Ilce DSP Eren Sanağa
Istanbul-Adalar_Mrk_Ilce SP Hakan Aktaş
Istanbul-Adalar_Mrk_Ilce BTP Taner Önel
Istanbul-Adalar_Mrk_Ilce VP Memet Orhan Şenoğlu
Istanbul-Adalar_Mrk_Ilce CHP Erdem Gül
Istanbul-Adalar_Mrk_Ilce Ak_Parti Özlem Öztekin Vural
Istanbul-Adalar_Mrk_Ilce DSP Coşkun Özden
Istanbul-Arnavutkoy_Mrk_Ilce SP Ekrem Önal
Istanbul-Arnavutkoy_Mrk_Ilce BTP Recayi Özcan
Istanbul-Arnavutkoy_Mrk_Ilce TKP Mustafa Özgür Ünal
Istanbul-Arnavutkoy_Mrk_Ilce VP İsmet Çeşmeli
Istanbul-Arnavutkoy_Mrk_Ilce BBP Aytekin Kurt
Istanbul-Arnavutkoy_Mrk_Ilce Ak_Parti Ahmet Haşimi Baltacı
Istanbul-Arnavutkoy_Mrk_Ilce DP Sezgin Çağlar
Istanbul-Arnavutkoy_Mrk_Ilce IYI_PARTI Muharrem Yaman
Istanbul-Arnavutkoy_Mrk_Ilce HDP Yavuz Kahrıman
Istanbul-Arnavutkoy_Mrk_Ilce DSP Serdal Delikkaya
Istanbul-Arnavutkoy_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Serkan Temür
Istanbul-Atasehir_Mrk_Ilce SP Adem Boz
Istanbul-Atasehir_Mrk_Ilce BTP Rahmi Şen
Istanbul-Atasehir_Mrk_Ilce TKP Fide Lale Durak Yıldız
Istanbul-Atasehir_Mrk_Ilce VP Etem Kırca
Istanbul-Atasehir_Mrk_Ilce CHP Battal İlgezdi
Istanbul-Atasehir_Mrk_Ilce Ak_Parti İsmail Erdem
Istanbul-Atasehir_Mrk_Ilce DP Ali Aslan
Istanbul-Atasehir_Mrk_Ilce DSP Levent Limon
Istanbul-Atasehir_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Cumali Kantarcı
Istanbul-Atasehir_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Memduh Dağ
Istanbul-Avcilar_Mrk_Ilce SP Mücahit Karlı
Istanbul-Avcilar_Mrk_Ilce BTP Burak Tilev
Istanbul-Avcilar_Mrk_Ilce VP Naki Demir
Istanbul-Avcilar_Mrk_Ilce BBP Selahaddin Şavur
Istanbul-Avcilar_Mrk_Ilce CHP Turan Hançerli
Istanbul-Avcilar_Mrk_Ilce Ak_Parti Abdülhakim İbrahim Ulusoy
Istanbul-Avcilar_Mrk_Ilce DP Serdal Ural
Istanbul-Avcilar_Mrk_Ilce DSP Hanay Handan Toprak Benli
Istanbul-Avcilar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Savaş Karabulut
Istanbul-Bagcilar_Mrk_Ilce SP Şakir Şahin
Istanbul-Bagcilar_Mrk_Ilce BTP Aziz Karaca
Istanbul-Bagcilar_Mrk_Ilce TKP Ekrem Çağlar
Istanbul-Bagcilar_Mrk_Ilce VP İlker Işık
Istanbul-Bagcilar_Mrk_Ilce BBP Bülent Şahin
Istanbul-Bagcilar_Mrk_Ilce Ak_Parti Lokman Çağırıcı
Istanbul-Bagcilar_Mrk_Ilce DP Abuzer Mutlu
Istanbul-Bagcilar_Mrk_Ilce IYI_PARTI Muhammet Bayram
Istanbul-Bagcilar_Mrk_Ilce HDP Hüda Kaya
Istanbul-Bagcilar_Mrk_Ilce DSP Eyüp Ali Özdemir
Istanbul-Bagcilar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Atilla Ergül
Istanbul-Bagcilar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Onur Özkan
Istanbul-Bahcelievler_Mrk_Ilce SP Yaşar Avcı
Istanbul-Bahcelievler_Mrk_Ilce BTP Murat Gülen
Istanbul-Bahcelievler_Mrk_Ilce VP Cem Doğan
Istanbul-Bahcelievler_Mrk_Ilce BBP Serkan Karacaoğlu
Istanbul-Bahcelievler_Mrk_Ilce CHP Mehmet Ali Özkan
Istanbul-Bahcelievler_Mrk_Ilce Ak_Parti Hakan Bahadır
Istanbul-Bahcelievler_Mrk_Ilce DP Galip Karayiğit
Istanbul-Bahcelievler_Mrk_Ilce DSP Sema Men
Istanbul-Bakirkoy_Mrk_Ilce SP Adnan Şahin
Istanbul-Bakirkoy_Mrk_Ilce BTP Hakan Rona
Istanbul-Bakirkoy_Mrk_Ilce TKP Orhan Gökdemir
Istanbul-Bakirkoy_Mrk_Ilce CHP Bülent Kerimoğlu
Istanbul-Bakirkoy_Mrk_Ilce Ak_Parti Mehmet Umur
Istanbul-Bakirkoy_Mrk_Ilce DP Necmettin Dönmez
Istanbul-Bakirkoy_Mrk_Ilce IYI_PARTI Hilmi Ateş Ünalerzen
Istanbul-Bakirkoy_Mrk_Ilce DSP Ali Fatinoğlu
Istanbul-Bakirkoy_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Mehmet Görgülü
Istanbul-Basaksehir_Mrk_Ilce SP Bekir Demirkaya
Istanbul-Basaksehir_Mrk_Ilce BTP Orhan Doğan
Istanbul-Basaksehir_Mrk_Ilce VP Tülin Saner
Istanbul-Basaksehir_Mrk_Ilce BBP Uğur Bay
Istanbul-Basaksehir_Mrk_Ilce CHP Abdulhadi Akmugan
Istanbul-Basaksehir_Mrk_Ilce Ak_Parti Yasin Kartoğlu
Istanbul-Basaksehir_Mrk_Ilce HDP Seyithan Kırmızı
Istanbul-Basaksehir_Mrk_Ilce DSP Adile Aslan
Istanbul-Basaksehir_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Yusuf Tübek
Istanbul-Bayrampasa_Mrk_Ilce SP İsmail Acar
Istanbul-Bayrampasa_Mrk_Ilce BTP Mithat Kandemir
Istanbul-Bayrampasa_Mrk_Ilce VP Teoman Alili
Istanbul-Bayrampasa_Mrk_Ilce BBP Mehmet Ceylan
Istanbul-Bayrampasa_Mrk_Ilce CHP Remzi Albayrak
Istanbul-Bayrampasa_Mrk_Ilce Ak_Parti Atila Aydıner
Istanbul-Bayrampasa_Mrk_Ilce HDP Mehmet Can Bölek
Istanbul-Bayrampasa_Mrk_Ilce DSP Ersin Bilal
Istanbul-Bayrampasa_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Mehmet Küçükcömmen
Istanbul-Besiktas_Mrk_Ilce SP Murat Kutlu Sezen
Istanbul-Besiktas_Mrk_Ilce BTP Ali Kemal Kamburoğlu
Istanbul-Besiktas_Mrk_Ilce TKP Erkan Pelit
Istanbul-Besiktas_Mrk_Ilce VP Ahmet Göktaş
Istanbul-Besiktas_Mrk_Ilce BBP Hasan Keskin
Istanbul-Besiktas_Mrk_Ilce CHP Rıza Akpolat
Istanbul-Besiktas_Mrk_Ilce DP Özlem Azman
Istanbul-Besiktas_Mrk_Ilce MHP Serkan Toper
Istanbul-Besiktas_Mrk_Ilce IYI_PARTI Affan Mahmut Keçeci
Istanbul-Besiktas_Mrk_Ilce DSP Erol Özberk
Istanbul-Besiktas_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Serdar Aslan
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce SP Muharrem Kaşıtoğlu
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce BTP İrfan Şahin
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce TKP Mehmet Murat Dilek
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce VP Esra İspalarli
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce BBP Abdullah Demirel
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce CHP Coşkun Tosun
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce Ak_Parti Murat Aydın
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce DP Şakir Mısırlıoğlu
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce IYI_PARTI Bilgehan Murat Miniç
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce HDP İzzettin Yaman
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce DSP İbrahim Uysal
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Cabir Soylu
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Kenan Pekşen
Istanbul-Beykoz_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Murat Arda
Istanbul-Beylikduzu_Mrk_Ilce SP Tuncer Koğa
Istanbul-Beylikduzu_Mrk_Ilce BTP Mehmet Aksoy
Istanbul-Beylikduzu_Mrk_Ilce TKP Şükrü Mehmet Gökalpay
Istanbul-Beylikduzu_Mrk_Ilce VP Barbaros Bahçelioğlu
Istanbul-Beylikduzu_Mrk_Ilce BBP Osman Yıldırım
Istanbul-Beylikduzu_Mrk_Ilce CHP Mehmet Murat Çalık
Istanbul-Beylikduzu_Mrk_Ilce Ak_Parti Mustafa Necati Işık
Istanbul-Beylikduzu_Mrk_Ilce DP Ali Savut
Istanbul-Beylikduzu_Mrk_Ilce DSP Mustafa Gürkan Özgürkanlı
Istanbul-Beyoglu_Mrk_Ilce SP Mehmet Yıldız
Istanbul-Beyoglu_Mrk_Ilce BTP Cem Kayalı
Istanbul-Beyoglu_Mrk_Ilce VP İzzettin Özgibar
Istanbul-Beyoglu_Mrk_Ilce BBP Ali Rıza Biberoğlu
Istanbul-Beyoglu_Mrk_Ilce CHP Alper Taş
Istanbul-Beyoglu_Mrk_Ilce Ak_Parti Haydar Ali Yıldız
Istanbul-Beyoglu_Mrk_Ilce DP Mahmut Aşçı
Istanbul-Beyoglu_Mrk_Ilce DSP Hüseyin Özhan
Istanbul-Beyoglu_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Gürsel Durmaz
Istanbul-Beyoglu_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Kenan Şimşek
Istanbul-Buyukcekmece_Mrk_Ilce SP Caner Bitiş
Istanbul-Buyukcekmece_Mrk_Ilce BTP Ayhan Öksüz
Istanbul-Buyukcekmece_Mrk_Ilce TKP Övünç Ballı
Istanbul-Buyukcekmece_Mrk_Ilce VP Hasan Baydemir
Istanbul-Buyukcekmece_Mrk_Ilce BBP Halil Eker
Istanbul-Buyukcekmece_Mrk_Ilce CHP Hasan Akgün
Istanbul-Buyukcekmece_Mrk_Ilce Ak_Parti Mevlüt Uysal
Istanbul-Buyukcekmece_Mrk_Ilce DSP Ümit Şahbaz
Istanbul-Catalca_Mrk_Ilce SP Serdar Taşar
Istanbul-Catalca_Mrk_Ilce BTP Şevket Kırca
Istanbul-Catalca_Mrk_Ilce VP Ergün Aslan
Istanbul-Catalca_Mrk_Ilce CHP Cem Kara
Istanbul-Catalca_Mrk_Ilce Ak_Parti Mesut Üner
Istanbul-Catalca_Mrk_Ilce DP İrfan Aracı
Istanbul-Catalca_Mrk_Ilce DSP Aslan Erdoğmuş
Istanbul-Cekmekoy_Mrk_Ilce SP Abdulhalim Meşe
Istanbul-Cekmekoy_Mrk_Ilce BTP Abdulmuttalip Örpek
Istanbul-Cekmekoy_Mrk_Ilce TKP Atacan May
Istanbul-Cekmekoy_Mrk_Ilce VP Barış Erdem
Istanbul-Cekmekoy_Mrk_Ilce CHP Seyfettin Yıldırım
Istanbul-Cekmekoy_Mrk_Ilce Ak_Parti Ahmet Poyraz
Istanbul-Cekmekoy_Mrk_Ilce DP Hüseyin Avni Sipahi
Istanbul-Cekmekoy_Mrk_Ilce HDP Güven Güney
Istanbul-Cekmekoy_Mrk_Ilce DSP Ayşenur Altan
Istanbul-Esenler_Mrk_Ilce SP Tuğrul Yalçınkaya
Istanbul-Esenler_Mrk_Ilce BTP Hacı Çınar
Istanbul-Esenler_Mrk_Ilce TKP Atakan Boyoğlu
Istanbul-Esenler_Mrk_Ilce VP Oktay Şahin
Istanbul-Esenler_Mrk_Ilce Ak_Parti Mehmet Tevfik Göksu
Istanbul-Esenler_Mrk_Ilce DP Satılmış Kandemir
Istanbul-Esenler_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mustafa Yılmaz
Istanbul-Esenler_Mrk_Ilce HDP Gülsüm Öztürk
Istanbul-Esenler_Mrk_Ilce DSP İshak Koç
Istanbul-Esenler_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Mustafa Kaplan
Istanbul-Esenyurt_Mrk_Ilce SP Hasan Kara
Istanbul-Esenyurt_Mrk_Ilce BTP Ekrem Yıldız
Istanbul-Esenyurt_Mrk_Ilce VP Zeki Aksoy
Istanbul-Esenyurt_Mrk_Ilce BBP Yusuf İvgen
Istanbul-Esenyurt_Mrk_Ilce CHP Kemal Deniz Bozkurt
Istanbul-Esenyurt_Mrk_Ilce Ak_Parti Azmi Ekinci
Istanbul-Esenyurt_Mrk_Ilce DP Ali Atmaca
Istanbul-Esenyurt_Mrk_Ilce DSP İpek Süt
Istanbul-Esenyurt_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Abdullah Haluk Çetin
Istanbul-Eyup_Mrk_Ilce SP İlker Çiftçi
Istanbul-Eyup_Mrk_Ilce BTP Birol Civelek
Istanbul-Eyup_Mrk_Ilce VP Hümeyra Hıdımoğlu
Istanbul-Eyup_Mrk_Ilce CHP Emel Bilenoğlu
Istanbul-Eyup_Mrk_Ilce Ak_Parti Deniz Köken
Istanbul-Eyup_Mrk_Ilce DSP İbrahim Bayraktar
Istanbul-Eyup_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Kürşad Alparslan Turan
Istanbul-Fatih_Mrk_Ilce SP İbrahim Bakşiş
Istanbul-Fatih_Mrk_Ilce BTP Mustafa Reşit Sofuoğlu
Istanbul-Fatih_Mrk_Ilce TKP Yaşar Çelik
Istanbul-Fatih_Mrk_Ilce VP Süleyman Doğan
Istanbul-Fatih_Mrk_Ilce CHP Soner Özimer
Istanbul-Fatih_Mrk_Ilce Ak_Parti Mehmet Ergün Turan
Istanbul-Fatih_Mrk_Ilce DP Muhteber Uysal
Istanbul-Fatih_Mrk_Ilce IYI_PARTI İlay Aksoy
Istanbul-Fatih_Mrk_Ilce HDP Abdullah Tayboğa
Istanbul-Fatih_Mrk_Ilce DSP Uluğbek Hekimoğlu
Istanbul-Fatih_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Cemil Bora
Istanbul-Gaziosmanpasa_Mrk_Ilce SP Bilal Ay
Istanbul-Gaziosmanpasa_Mrk_Ilce BTP Burhan Yavuz
Istanbul-Gaziosmanpasa_Mrk_Ilce VP Emin Algün
Istanbul-Gaziosmanpasa_Mrk_Ilce BBP Fedai Karakol
Istanbul-Gaziosmanpasa_Mrk_Ilce CHP Erkan Kaya
Istanbul-Gaziosmanpasa_Mrk_Ilce Ak_Parti Hasan Tahsin Usta
Istanbul-Gaziosmanpasa_Mrk_Ilce DP Murat Altun
Istanbul-Gaziosmanpasa_Mrk_Ilce HDP Sinan Zincir
Istanbul-Gaziosmanpasa_Mrk_Ilce DSP Kerim Çoban
Istanbul-Gaziosmanpasa_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Yusuf Danışmaz
Istanbul-Gungoren_Mrk_Ilce SP Adnan Hacıabdullahoğlu
Istanbul-Gungoren_Mrk_Ilce BTP Abdul Kadir İnan
Istanbul-Gungoren_Mrk_Ilce TKP Fatma Akın
Istanbul-Gungoren_Mrk_Ilce VP Eylem Aşamdır
Istanbul-Gungoren_Mrk_Ilce BBP Mustafa Duman
Istanbul-Gungoren_Mrk_Ilce CHP İsmet Yaşar
Istanbul-Gungoren_Mrk_Ilce Ak_Parti Bünyamin Demir
Istanbul-Gungoren_Mrk_Ilce DP Mehmet Turan
Istanbul-Gungoren_Mrk_Ilce HDP Abdulcebbar Çakmak
Istanbul-Gungoren_Mrk_Ilce DSP Nazım Özdemir
Istanbul-Kadikoy_Mrk_Ilce SP Recep Yılmaz
Istanbul-Kadikoy_Mrk_Ilce BTP Nuh Naci Akay
Istanbul-Kadikoy_Mrk_Ilce VP Osman Erbil
Istanbul-Kadikoy_Mrk_Ilce BBP Kadir Turan
Istanbul-Kadikoy_Mrk_Ilce CHP Şerdil Dara Odabaşı
Istanbul-Kadikoy_Mrk_Ilce Ak_Parti Özgül Özkan Yavuz
Istanbul-Kadikoy_Mrk_Ilce DP Ali İnan
Istanbul-Kadikoy_Mrk_Ilce IYI_PARTI Emre Kınay
Istanbul-Kadikoy_Mrk_Ilce DSP Mustafa Mehmet Günyeli
Istanbul-Kagithane_Mrk_Ilce SP Zeynel Keskin
Istanbul-Kagithane_Mrk_Ilce BTP İsmail Sağır
Istanbul-Kagithane_Mrk_Ilce TKP Selen Kartay
Istanbul-Kagithane_Mrk_Ilce VP Hasan Mert
Istanbul-Kagithane_Mrk_Ilce BBP Yusuf Karademir
Istanbul-Kagithane_Mrk_Ilce Ak_Parti Mevlüt Öztekin
Istanbul-Kagithane_Mrk_Ilce DP Tahsin Öztürk
Istanbul-Kagithane_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mehmet Aslan
Istanbul-Kagithane_Mrk_Ilce HDP İsa Yıldız
Istanbul-Kagithane_Mrk_Ilce DSP Ekrem Şit
Istanbul-Kagithane_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Sebahattin Kara
Istanbul-Kartal_Mrk_Ilce SP Fehim Hava
Istanbul-Kartal_Mrk_Ilce BTP Ali Dicel
Istanbul-Kartal_Mrk_Ilce TKP Selahattin Kural
Istanbul-Kartal_Mrk_Ilce VP Perihan Tekin
Istanbul-Kartal_Mrk_Ilce CHP Gökhan Yüksel
Istanbul-Kartal_Mrk_Ilce Ak_Parti Ebubekir Taşyürek
Istanbul-Kartal_Mrk_Ilce DP Uğur Taşpınar
Istanbul-Kartal_Mrk_Ilce DSP Ata Can Bektaş
Istanbul-Kartal_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Aysel Tezcan
Istanbul-Kucukcekmece_Mrk_Ilce SP Mustafa Kurdaş
Istanbul-Kucukcekmece_Mrk_Ilce BTP Muhammed Kerim Aktacir
Istanbul-Kucukcekmece_Mrk_Ilce VP Selçuk Tut
Istanbul-Kucukcekmece_Mrk_Ilce BBP Hüseyin Doğan
Istanbul-Kucukcekmece_Mrk_Ilce CHP Kemal Çebi
Istanbul-Kucukcekmece_Mrk_Ilce Ak_Parti Temel Karadeniz
Istanbul-Kucukcekmece_Mrk_Ilce DP Gürkan Akbaba
Istanbul-Kucukcekmece_Mrk_Ilce DSP Birkan Duran
Istanbul-Kucukcekmece_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Şirin Çeken
Istanbul-Maltepe_Mrk_Ilce SP Fatih Erbican
Istanbul-Maltepe_Mrk_Ilce BTP Murat Efir
Istanbul-Maltepe_Mrk_Ilce TKP Zeynep Yıldız Koç Savaş
Istanbul-Maltepe_Mrk_Ilce VP Ufuk Özgen
Istanbul-Maltepe_Mrk_Ilce CHP Ali Kılıç
Istanbul-Maltepe_Mrk_Ilce DP Murat Barut
Istanbul-Maltepe_Mrk_Ilce MHP Ahmet Baykan
Istanbul-Maltepe_Mrk_Ilce DSP Özcan Kaya
Istanbul-Maltepe_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Murat Bulut
Istanbul-Maltepe_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Savaş Toraman
Istanbul-Pendik_Mrk_Ilce SP Mahmut Kılıç
Istanbul-Pendik_Mrk_Ilce BTP Seçkin Karataş
Istanbul-Pendik_Mrk_Ilce VP Mehmet Akkaya
Istanbul-Pendik_Mrk_Ilce CHP Mehmet Salih Usta
Istanbul-Pendik_Mrk_Ilce Ak_Parti Ahmet Cin
Istanbul-Pendik_Mrk_Ilce DSP Murtaza Sasa
Istanbul-Pendik_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Abdulsamed Elçi
Istanbul-Sancaktepe_Mrk_Ilce SP Abdulkadir Çelebi
Istanbul-Sancaktepe_Mrk_Ilce BTP Kamil Bayram Çınar
Istanbul-Sancaktepe_Mrk_Ilce TKP Atilla Özdemir
Istanbul-Sancaktepe_Mrk_Ilce VP Hüseyin Palanci
Istanbul-Sancaktepe_Mrk_Ilce CHP Özgen Nama
Istanbul-Sancaktepe_Mrk_Ilce Ak_Parti Şeyma Döğücü
Istanbul-Sancaktepe_Mrk_Ilce DP Gökan Çakır
Istanbul-Sancaktepe_Mrk_Ilce DSP Seyfi Ergül
Istanbul-Sancaktepe_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Orhangazi Yılmaz
Istanbul-Sariyer_Mrk_Ilce SP Davut Tepeyurt
Istanbul-Sariyer_Mrk_Ilce BTP Altan Kalemci
Istanbul-Sariyer_Mrk_Ilce VP Seval Duygu Akyıldız
Istanbul-Sariyer_Mrk_Ilce BBP Hüseyin Koç
Istanbul-Sariyer_Mrk_Ilce CHP Şükrü Genç
Istanbul-Sariyer_Mrk_Ilce Ak_Parti Salih Bayraktar
Istanbul-Sariyer_Mrk_Ilce DSP Hümeyra Gürsoy
Istanbul-Sariyer_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ahmet Zeyrek
Istanbul-Silivri_Mrk_Ilce SP Şükrü Yıldırım
Istanbul-Silivri_Mrk_Ilce BTP Harun Özbiliş
Istanbul-Silivri_Mrk_Ilce VP İlker Dağlıoğlu
Istanbul-Silivri_Mrk_Ilce BBP Ramiz Aksu
Istanbul-Silivri_Mrk_Ilce CHP Özcan Işıklar
Istanbul-Silivri_Mrk_Ilce DP Halide Avlu
Istanbul-Silivri_Mrk_Ilce MHP Volkan Yılmaz
Istanbul-Silivri_Mrk_Ilce DSP Selami Değirmenci
Istanbul-Silivri_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Sedat Altınkök
Istanbul-Sultanbeyli_Mrk_Ilce SP Muhammet Fetullah Bülbül
Istanbul-Sultanbeyli_Mrk_Ilce BTP Mustafa Özkan
Istanbul-Sultanbeyli_Mrk_Ilce TKP Hasan Güney
Istanbul-Sultanbeyli_Mrk_Ilce VP İbrahim Tokgöz
Istanbul-Sultanbeyli_Mrk_Ilce BBP Hamdi Yıldız
Istanbul-Sultanbeyli_Mrk_Ilce CHP Ayhan Koç
Istanbul-Sultanbeyli_Mrk_Ilce Ak_Parti Hüseyin Keskin
Istanbul-Sultanbeyli_Mrk_Ilce HDP Nihat Akdoğan
Istanbul-Sultanbeyli_Mrk_Ilce DSP Adem Baş
Istanbul-Sultanbeyli_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Uğur Kaya
Istanbul-Sultanbeyli_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Yaşar Bingöl
Istanbul-Sultangazi_Mrk_Ilce SP Hüseyin Aydoğan
Istanbul-Sultangazi_Mrk_Ilce BTP Yılmaz Gümüştekin
Istanbul-Sultangazi_Mrk_Ilce VP Deniz Çakmak
Istanbul-Sultangazi_Mrk_Ilce BBP Yakup Yılmaz
Istanbul-Sultangazi_Mrk_Ilce CHP Haluk Bozkurt
Istanbul-Sultangazi_Mrk_Ilce Ak_Parti Abdurrahman Dursun
Istanbul-Sultangazi_Mrk_Ilce DP Muhsin Gündoğdu
Istanbul-Sultangazi_Mrk_Ilce HDP Cevdet Konak
Istanbul-Sultangazi_Mrk_Ilce DSP Tarık Ersoy
Istanbul-Sultangazi_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Nazmi Bağdatlı
Istanbul-Sile_Mrk_Ilce SP Yunus Emre Köse
Istanbul-Sile_Mrk_Ilce BTP Nurettin Tığlı
Istanbul-Sile_Mrk_Ilce VP Mehmet Ödemiş
Istanbul-Sile_Mrk_Ilce CHP Ali Şecaattin Güney
Istanbul-Sile_Mrk_Ilce Ak_Parti İlhan Ocaklı
Istanbul-Sile_Mrk_Ilce IYI_PARTI Rahmi Çakar
Istanbul-Sile_Mrk_Ilce DSP Ümit Yaşar Kaya
Istanbul-Sile_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Salih Zeki Ergin
Istanbul-Sisli_Mrk_Ilce SP Muharrem Çam
Istanbul-Sisli_Mrk_Ilce BTP Gökhan Avcı
Istanbul-Sisli_Mrk_Ilce TKP Nevzat Evrim Önal
Istanbul-Sisli_Mrk_Ilce VP Kadri Bülent Önal
Istanbul-Sisli_Mrk_Ilce BBP Muhammet Umut Dövletoğulları
Istanbul-Sisli_Mrk_Ilce CHP Muammer Keskin
Istanbul-Sisli_Mrk_Ilce Ak_Parti Nihal Yıldırım
Istanbul-Sisli_Mrk_Ilce DSP Mustafa Sarıgül
Istanbul-Tuzla_Mrk_Ilce SP Resul Kılıç
Istanbul-Tuzla_Mrk_Ilce BTP Yücel Atalar
Istanbul-Tuzla_Mrk_Ilce VP Binnur Zuhat Yokuş
Istanbul-Tuzla_Mrk_Ilce BBP Sedef Arzu Ur
Istanbul-Tuzla_Mrk_Ilce CHP Salim Gürsoy
Istanbul-Tuzla_Mrk_Ilce Ak_Parti Şadi Yazıcı
Istanbul-Tuzla_Mrk_Ilce DSP Akın Tekdal
Istanbul-Umraniye_Mrk_Ilce SP Yakup Kasımay
Istanbul-Umraniye_Mrk_Ilce BTP Fatih Şenocak
Istanbul-Umraniye_Mrk_Ilce VP Uğur Çetinkaya
Istanbul-Umraniye_Mrk_Ilce BBP Bülent Taş
Istanbul-Umraniye_Mrk_Ilce CHP Cafer Aktürk
Istanbul-Umraniye_Mrk_Ilce Ak_Parti İsmet Yıldırım
Istanbul-Umraniye_Mrk_Ilce DP Muhammed Dursun Bulut
Istanbul-Umraniye_Mrk_Ilce HDP Bekir Kırıcı
Istanbul-Umraniye_Mrk_Ilce DSP Nesim Pakır
Istanbul-Uskudar_Mrk_Ilce SP Yılmaz Bayat
Istanbul-Uskudar_Mrk_Ilce BTP Hüseyin Turhan
Istanbul-Uskudar_Mrk_Ilce VP Ali Serdar Bolat
Istanbul-Uskudar_Mrk_Ilce CHP Ahmet Kılıç
Istanbul-Uskudar_Mrk_Ilce Ak_Parti Hilmi Türkmen
Istanbul-Uskudar_Mrk_Ilce DSP Ruhudil Güven Hokna
Istanbul-Uskudar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ İhsan Baltacı
Istanbul-Uskudar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Mustafa Ekşi
Istanbul-Uskudar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Hacı Ömer Öncü
Istanbul-Zeytinburnu_Mrk_Ilce SP Mikail Kabak
Istanbul-Zeytinburnu_Mrk_Ilce BTP Emir Toraman
Istanbul-Zeytinburnu_Mrk_Ilce VP Oktay Ekmen
Istanbul-Zeytinburnu_Mrk_Ilce CHP Adil Emecan
Istanbul-Zeytinburnu_Mrk_Ilce Ak_Parti Ömer Arısoy
Istanbul-Zeytinburnu_Mrk_Ilce DP Servet Hacıahmetoğlu
Istanbul-Zeytinburnu_Mrk_Ilce DSP Derya Mutlu
Izmir-Aliaga_Mrk_Ilce SP İsmet Topal
Izmir-Aliaga_Mrk_Ilce BTP Osman Azbay
Izmir-Aliaga_Mrk_Ilce TKP Atila Işık
Izmir-Aliaga_Mrk_Ilce VP Hasan Şahin
Izmir-Aliaga_Mrk_Ilce CHP Özcan Durmaz
Izmir-Aliaga_Mrk_Ilce DP Burcu Toros
Izmir-Aliaga_Mrk_Ilce MHP Serkan Acar
Izmir-Aliaga_Mrk_Ilce DSP Osman Nuri Kocabıyık
Izmir-Aliaga_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Tahir Doğan
Izmir-Balcova_Mrk_Ilce SP Seyfullah Özbek
Izmir-Balcova_Mrk_Ilce BTP Rahime Sakınmaz
Izmir-Balcova_Mrk_Ilce TKP Nevin Aslan
Izmir-Balcova_Mrk_Ilce VP Necati Ağralı
Izmir-Balcova_Mrk_Ilce BBP Mehmet Aktaş
Izmir-Balcova_Mrk_Ilce CHP Fatma Çalkaya
Izmir-Balcova_Mrk_Ilce Ak_Parti Evrim Özen
Izmir-Balcova_Mrk_Ilce DP Ali Şenol
Izmir-Balcova_Mrk_Ilce DSP Deniz Danacıoğlu
Izmir-Bayindir_Mrk_Ilce SP Ayhan Bilgi
Izmir-Bayindir_Mrk_Ilce BTP Nail Dinler
Izmir-Bayindir_Mrk_Ilce VP İsmail Babahan
Izmir-Bayindir_Mrk_Ilce CHP Ufuk Sesli
Izmir-Bayindir_Mrk_Ilce Ak_Parti Uğur Demirezen
Izmir-Bayindir_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Dilara Erişen
Izmir-Bayrakli_Mrk_Ilce SP Vedat Kolukısa
Izmir-Bayrakli_Mrk_Ilce BTP Ömer Kalem
Izmir-Bayrakli_Mrk_Ilce TKP Rahmi Rençber
Izmir-Bayrakli_Mrk_Ilce VP Hasan Atilla Türköz
Izmir-Bayrakli_Mrk_Ilce BBP Hacı İbrahim Kireşci
Izmir-Bayrakli_Mrk_Ilce CHP Serdar Sandal
Izmir-Bayrakli_Mrk_Ilce Ak_Parti Ali Aslan
Izmir-Bayrakli_Mrk_Ilce DP Aydan Kocaman
Izmir-Bayrakli_Mrk_Ilce BAGIMSIZ M. Ramazan Demir
Izmir-Bergama SP Halit Gül
Izmir-Bergama BTP Serkan Takmaz
Izmir-Bergama VP Mehmet Feyzi Demirtaş
Izmir-Bergama BBP Namık Kemal Eroğlu
Izmir-Bergama CHP İdris Yavuzyılmaz
Izmir-Bergama Ak_Parti Hakan Koştu
Izmir-Bergama DP Mustafa Karakaya
Izmir-Bergama BAGIMSIZ Esat Binzürare Başaran
Izmir-Beydag SP Mustafa Bekar
Izmir-Beydag BTP Mustafa Hayri Kadı
Izmir-Beydag VP Hüseyin Çakıcı
Izmir-Beydag CHP Feridun Yılmazlar
Izmir-Beydag Ak_Parti Ogün Asil Aydoğdu
Izmir-Beydag DP Süleyman Erekoğlu
Izmir-Bornova_Mrk_Ilce SP İbrahim Orakçı
Izmir-Bornova_Mrk_Ilce BTP Adem Öztürk
Izmir-Bornova_Mrk_Ilce TKP Cenk Kavut
Izmir-Bornova_Mrk_Ilce VP Cengiz Çakır
Izmir-Bornova_Mrk_Ilce BBP Mehmet Yalçın Emre
Izmir-Bornova_Mrk_Ilce CHP Mustafa İduğ
Izmir-Bornova_Mrk_Ilce Ak_Parti Reşat Gençtürk
Izmir-Bornova_Mrk_Ilce DP Berkant İncekara
Izmir-Bornova_Mrk_Ilce DSP Sedat Anavatan
Izmir-Buca_Mrk_Ilce SP Ceren Kara
Izmir-Buca_Mrk_Ilce BTP Tufan Tok
Izmir-Buca_Mrk_Ilce TKP Elif Doğan Çiftçi
Izmir-Buca_Mrk_Ilce VP İsa Şenol
Izmir-Buca_Mrk_Ilce CHP Erhan Kılıç
Izmir-Buca_Mrk_Ilce Ak_Parti Mustafa Arslan
Izmir-Buca_Mrk_Ilce DP Besim Toros
Izmir-Buca_Mrk_Ilce DSP İsmail Hakkı Bekiroğlu
Izmir-Buca_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Gürkan Emreoğlu
Izmir-Cesme SP Ahmet Kapcı
Izmir-Cesme BTP Orçun Baysal
Izmir-Cesme TKP Serhat Göktoğan
Izmir-Cesme VP Hakan Hulki Ortabaş
Izmir-Cesme CHP Muammer Ekrem Oran
Izmir-Cesme DP Cihan Köseoğlu
Izmir-Cesme MHP Mustafa Cenger
Izmir-Cesme DSP Ufuk Cankaya
Izmir-Cesme BAGIMSIZ Esen Fatma Kabadayı Vhiting
Izmir-Cesme BAGIMSIZ Alp Çatıkkaş
Izmir-Cigli_Mrk_Ilce SP Muhsin Gircude
Izmir-Cigli_Mrk_Ilce BTP Adnan Terzioğlu
Izmir-Cigli_Mrk_Ilce VP Bülent Şahin
Izmir-Cigli_Mrk_Ilce BBP Mustafa Güngör
Izmir-Cigli_Mrk_Ilce CHP Selim Utku Gümrükçü
Izmir-Cigli_Mrk_Ilce Ak_Parti Okan Korkmaz
Izmir-Cigli_Mrk_Ilce DP Müşerref Tuna
Izmir-Cigli_Mrk_Ilce DSP Abdurrahman Tekin
Izmir-Dikili SP Mustafa İnan
Izmir-Dikili BTP Mehmet Çiray
Izmir-Dikili VP Mehmet Albayrak
Izmir-Dikili CHP Adil Kırgöz
Izmir-Dikili DP Günay Zağlı
Izmir-Dikili MHP Sema Akıncı
Izmir-Dikili DSP İsmail Canpolat
Izmir-Foca_Mrk_Ilce SP Paşali Feyiz
Izmir-Foca_Mrk_Ilce BTP Mehmet Akif Yalçın
Izmir-Foca_Mrk_Ilce VP Esin Hatırlı
Izmir-Foca_Mrk_Ilce CHP Fatih Gürbüz
Izmir-Foca_Mrk_Ilce MHP Serdar Mersin
Izmir-Gaziemir_Mrk_Ilce SP Ömer Çağlar
Izmir-Gaziemir_Mrk_Ilce BTP Hülya Özyer
Izmir-Gaziemir_Mrk_Ilce TKP Filiz Tofan
Izmir-Gaziemir_Mrk_Ilce VP Cumhur Işık Atabay
Izmir-Gaziemir_Mrk_Ilce CHP Halil Arda
Izmir-Gaziemir_Mrk_Ilce Ak_Parti Nazmi Yılmaz
Izmir-Gaziemir_Mrk_Ilce DP Bayram Biçici
Izmir-Guzelbahce_Mrk_Ilce SP Osman Tunç
Izmir-Guzelbahce_Mrk_Ilce BTP Adem Birinci
Izmir-Guzelbahce_Mrk_Ilce VP Hüseyin Cengiz Erşen
Izmir-Guzelbahce_Mrk_Ilce CHP Özdem Mustafa İnce
Izmir-Guzelbahce_Mrk_Ilce Ak_Parti Burcu Dereci
Izmir-Guzelbahce_Mrk_Ilce DP Bülent Ülük
Izmir-Guzelbahce_Mrk_Ilce DSP Kemal Cem Pülten
Izmir-Karabaglar_Mrk_Ilce SP Mümin Baştürk
Izmir-Karabaglar_Mrk_Ilce BTP Yaşar Güzelyazıcı
Izmir-Karabaglar_Mrk_Ilce TKP Tayfun Demirtaş
Izmir-Karabaglar_Mrk_Ilce VP Abdullah Karşılayan
Izmir-Karabaglar_Mrk_Ilce CHP Muhittin Selvitopu
Izmir-Karabaglar_Mrk_Ilce Ak_Parti Bilal Doğan
Izmir-Karabaglar_Mrk_Ilce DP Ümit Bıcakçı
Izmir-Karaburun SP Zekeriya Yılmaz
Izmir-Karaburun BTP Mehmet Hacıoğlu
Izmir-Karaburun VP Orhan Bulunmaz
Izmir-Karaburun CHP İlkay Girgin Erdoğan
Izmir-Karaburun Ak_Parti Ferhan Eroğlu
Izmir-Karaburun DP Seliman Çakmak
Izmir-Karaburun DSP Dinçer Özlüoğlu
Izmir-Karaburun BAGIMSIZ Yıldırım Erkan
Izmir-Karsiyaka_Mrk_Ilce SP Hatice Değerli
Izmir-Karsiyaka_Mrk_Ilce BTP Serdar Karagüzel
Izmir-Karsiyaka_Mrk_Ilce VP Hüseyin Cem Zeren
Izmir-Karsiyaka_Mrk_Ilce BBP Rukiye Kireşci
Izmir-Karsiyaka_Mrk_Ilce CHP Cemil Tugay
Izmir-Karsiyaka_Mrk_Ilce Ak_Parti Saliha Ayda Maç
Izmir-Karsiyaka_Mrk_Ilce DP Mevlit Gür
Izmir-Karsiyaka_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mehmet Yıldırım
Izmir-Karsiyaka_Mrk_Ilce DSP Okan Adatepe
Izmir-Karsiyaka_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Hüsnü Aşıkoğlu
Izmir-Karsiyaka_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Nazım Erman Perk
Izmir-Kemalpasa_Mrk_Ilce SP Mehmet Ali Özüdoğru
Izmir-Kemalpasa_Mrk_Ilce BTP Yunus Şimşek
Izmir-Kemalpasa_Mrk_Ilce VP Hasan Ali Karşılayan
Izmir-Kemalpasa_Mrk_Ilce CHP Rıdvan Karakayalı
Izmir-Kemalpasa_Mrk_Ilce Ak_Parti Arif Uğurli
Izmir-Kemalpasa_Mrk_Ilce DP Adem Damlıgül
Izmir-Kemalpasa_Mrk_Ilce DSP Savaş Memiş
Izmir-Kinik SP Selim Özcan
Izmir-Kinik BTP Cemali Şimşek
Izmir-Kinik VP Sefa Köken
Izmir-Kinik CHP Ahmet Özkan
Izmir-Kinik Ak_Parti Sadık Doğruer
Izmir-Kinik DP Kadri Gündoğdu
Izmir-Kinik DSP Ali Göktaş
Izmir-Kiraz SP Mesut Sertkaya
Izmir-Kiraz BTP Adem Yıldırım
Izmir-Kiraz VP Meltem Ayvalı
Izmir-Kiraz Ak_Parti Saliha Özçınar
Izmir-Kiraz DP Metin Yaşar
Izmir-Kiraz IYI_PARTI Mehmet Emin Avşar
Izmir-Kiraz DSP Salim Özkarakaş
Izmir-Konak_Mrk_Ilce SP Mustafa Erduran
Izmir-Konak_Mrk_Ilce BTP Özcan Kaya
Izmir-Konak_Mrk_Ilce TKP Burhan Aksakal
Izmir-Konak_Mrk_Ilce VP Bülent Karagöz
Izmir-Konak_Mrk_Ilce CHP Abdül Batur
Izmir-Konak_Mrk_Ilce Ak_Parti Melek Eroğlu
Izmir-Konak_Mrk_Ilce DP Adnan Zağlı
Izmir-Konak_Mrk_Ilce DSP Ali Sami Er
Izmir-Konak_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Barış Ürkmeyen
Izmir-Menderes_Mrk_Ilce SP Hamza Demir
Izmir-Menderes_Mrk_Ilce BTP İsmet Ekren
Izmir-Menderes_Mrk_Ilce VP Birkan Burkan
Izmir-Menderes_Mrk_Ilce CHP Mustafa Kayalar
Izmir-Menderes_Mrk_Ilce Ak_Parti Bülent Soylu
Izmir-Menderes_Mrk_Ilce DP Hüseyin Kızıltaş
Izmir-Menderes_Mrk_Ilce DSP Nedim Yaşar Gürsoy
Izmir-Menemen_Mrk_Ilce SP Servet Yıldız
Izmir-Menemen_Mrk_Ilce BTP Mehmet Kocagöncü
Izmir-Menemen_Mrk_Ilce VP Baittin Erbey
Izmir-Menemen_Mrk_Ilce CHP Serdar Aksoy
Izmir-Menemen_Mrk_Ilce Ak_Parti Durmaz Bayraktar
Izmir-Menemen_Mrk_Ilce DP Nurşen Durğut
Izmir-Menemen_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Hüseyin Şengül
Izmir-Narlidere_Mrk_Ilce SP Halil Yalçınkaya
Izmir-Narlidere_Mrk_Ilce BTP Ahmet Karagüzel
Izmir-Narlidere_Mrk_Ilce TKP Cem Yanar
Izmir-Narlidere_Mrk_Ilce VP Gazi Kendigelen
Izmir-Narlidere_Mrk_Ilce CHP Ali Engin
Izmir-Narlidere_Mrk_Ilce DP Emine İnci Sürmeli
Izmir-Narlidere_Mrk_Ilce MHP Süleyman Kocabıyık
Izmir-Narlidere_Mrk_Ilce DSP Erdoğan Ezgi
Izmir-Odemis SP Şahap Bozkurt
Izmir-Odemis BTP Kazım Çetin
Izmir-Odemis VP Abdullah Özoğlu
Izmir-Odemis CHP Mehmet Eriş
Izmir-Odemis Ak_Parti Münir Bezmez
Izmir-Odemis DP Halis Danagüden
Izmir-Odemis DSP Güngör Demirkaya
Izmir-Seferhisar_Mrk_Ilce SP Zehra Çakar
Izmir-Seferhisar_Mrk_Ilce BTP Sevinç Baysal
Izmir-Seferhisar_Mrk_Ilce VP Veli Bozkaya
Izmir-Seferhisar_Mrk_Ilce CHP İsmail Yetişkin
Izmir-Seferhisar_Mrk_Ilce Ak_Parti Hamit Nişancı
Izmir-Seferhisar_Mrk_Ilce DSP Suna Çabuk
Izmir-Seferhisar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Gökçen Şenyiğit
Izmir-Seferhisar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Hayri Sarıtepe
Izmir-Selcuk_Mrk_Ilce SP Mine Güzel
Izmir-Selcuk_Mrk_Ilce BTP Fahrettin Kaçan
Izmir-Selcuk_Mrk_Ilce VP Levent Özciğer
Izmir-Selcuk_Mrk_Ilce CHP Filiz Ceritoğlu Sengel
Izmir-Selcuk_Mrk_Ilce Ak_Parti Osman Başterzi
Izmir-Selcuk_Mrk_Ilce DP Mesut Mercan
Izmir-Selcuk_Mrk_Ilce IYI_PARTI Levent Görür
Izmir-Selcuk_Mrk_Ilce DSP Hüseyin Kireç
Izmir-Tire SP Mehmet Ekmen
Izmir-Tire BTP Osman Erdoğan
Izmir-Tire VP Nevin Odabaş
Izmir-Tire BBP Erkan Etçi
Izmir-Tire Ak_Parti Mustafa Selman İçelli
Izmir-Tire DP Hasan Sinan Sarp
Izmir-Tire IYI_PARTI Salih Atakan Duran
Izmir-Tire DSP Tayfur Çiçek
Izmir-Tire BAGIMSIZ Emel Denizaslanı
Izmir-Torbali_Mrk_Ilce SP Kasım Ocak
Izmir-Torbali_Mrk_Ilce BTP İsmail Çevik
Izmir-Torbali_Mrk_Ilce VP Muzaffer Yıldırımer
Izmir-Torbali_Mrk_Ilce CHP Ramazan İsmail Uygur
Izmir-Torbali_Mrk_Ilce Ak_Parti Adnan Yaşar Görmez
Izmir-Torbali_Mrk_Ilce DSP Behaettin Karaca
Izmir-Torbali_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Zeynel Abidin Fidaner
Izmir-Urla_Mrk_Ilce SP Harun Güneş
Izmir-Urla_Mrk_Ilce BTP Zübeyde Uslu
Izmir-Urla_Mrk_Ilce TKP Gizem Batı Ayaz
Izmir-Urla_Mrk_Ilce VP Cenap Yener
Izmir-Urla_Mrk_Ilce CHP İbrahim Burak Oğuz
Izmir-Urla_Mrk_Ilce Ak_Parti Adıgüzel Demirel
Izmir-Urla_Mrk_Ilce DP Nilgün Pal
Izmir-Urla_Mrk_Ilce IYI_PARTI Hasan Hüseyin Akgül
Izmir-Urla_Mrk_Ilce DSP Oya Kahraman
Kars-Akyaka SP Metin Okçu
Kars-Akyaka BTP Birsen Karadere
Kars-Akyaka Ak_Parti Ergüder Toptaş
Kars-Akyaka MHP Murat Deniz
Kars-Arpacay SP Abdullah Furkan Topaloğlu
Kars-Arpacay BTP Serpil Aykaç
Kars-Arpacay CHP Enver Akkaya
Kars-Arpacay Ak_Parti Erçetin Altay
Kars-Arpacay MHP Erdal Mert
Kars-Arpacay IYI_PARTI Talip Sönmez
Kars-Arpacay DSP Serhat Kaya
Kars-Arpacay BAGIMSIZ Rasim Avcı
Kars-Digor SP Özkan Malkoç
Kars-Digor BTP Eda Tokgöz
Kars-Digor Ak_Parti Nebi Kerenciler
Kars-Digor HDP Mustafa Özyağci
Kars-Kagizman SP Mustafa Yemek
Kars-Kagizman BTP Fatıma Pehlivan
Kars-Kagizman Ak_Parti Nuri Turan
Kars-Kagizman MHP Nevzat Yıldız
Kars-Kagizman HDP Gögerçin Aras
Kars SP Şenol Çolak
Kars BTP Mahsar Çayır
Kars TKP Özer Yatanaslan
Kars VP Tuncay Mutluer
Kars CHP Taner Toraman
Kars MHP Çetin Nazik
Kars IYI_PARTI Settar Kaya
Kars HDP Ayhan Bilgen
Kars DSP Naif Alibeyoğlu
Kars-Sarikamis SP Nesimi Demir
Kars-Sarikamis BTP Fatıma Göksel
Kars-Sarikamis CHP Turgut Yurdakul
Kars-Sarikamis Ak_Parti Göksal Toksoy
Kars-Sarikamis MHP Harun Hayali
Kars-Sarikamis HDP Yaşar Aras
Kars-Selim SP Sayım Aldağ
Kars-Selim BTP Emine Şermin Bıyıklı
Kars-Selim CHP İlyas Barış Koç
Kars-Selim Ak_Parti Coşkun Altun
Kars-Selim MHP Kayahan Avcı
Kars-Selim IYI_PARTI Nazim İrfan Tanrıkulu
Kars-Susuz SP Yusuf Mahmutoğlu
Kars-Susuz BTP Muharrem Urun
Kars-Susuz CHP Oğuz Yantemur
Kars-Susuz Ak_Parti Ali Yeğin
Kars-Susuz MHP Adem Can Daysal
Kastamonu-Abana SP Çağla Yüksel
Kastamonu-Abana BTP Hasan Parlak
Kastamonu-Abana CHP Erfain Tekin
Kastamonu-Abana Ak_Parti Yunus Akgül
Kastamonu-Abana MHP Erhan Özgür
Kastamonu-Abana BAGIMSIZ Reşide Saka
Kastamonu-Agli SP Engin Demirci
Kastamonu-Agli BTP İsmail Yığ
Kastamonu-Agli Ak_Parti Muharrem Dinç
Kastamonu-Agli MHP Şahin Çolak
Kastamonu-Agli IYI_PARTI Mesut Mangaloğlu
Kastamonu-Arac SP Esra Acar
Kastamonu-Arac BTP Mehmet Aydin
Kastamonu-Arac CHP Satılmış Sarıkaya
Kastamonu-Arac Ak_Parti Güngör Çetin
Kastamonu-Arac MHP Fikri Yazan
Kastamonu-Azdavay SP İlyas Ak
Kastamonu-Azdavay BTP Gürsoy Yıldırım
Kastamonu-Azdavay CHP Mehmet Emin Tuncay
Kastamonu-Azdavay Ak_Parti Osman Nuri Civelek
Kastamonu-Azdavay MHP Akif Özdemir
Kastamonu-Bozkurt SP Mustafa Çukurkol
Kastamonu-Bozkurt BTP Ece Asiye Nezir
Kastamonu-Bozkurt CHP Güvenç Demirezen
Kastamonu-Bozkurt Ak_Parti Muammer Yanık
Kastamonu-Bozkurt MHP Abdullah Bozkurt Ekeş
Kastamonu-Cide SP Hasan Soyubelli
Kastamonu-Cide BTP Ali Haydar Ceylan
Kastamonu-Cide CHP Mehmet Eşref Mutlu
Kastamonu-Cide Ak_Parti Nejdet Demir
Kastamonu-Cide MHP Ahmet Çakmak
Kastamonu-Catalzeytin SP Akif Yalçın
Kastamonu-Catalzeytin BTP Mehmet Gürgür
Kastamonu-Catalzeytin CHP Mahir Muhlis Acar
Kastamonu-Catalzeytin Ak_Parti Musa İhsan Uğuz
Kastamonu-Catalzeytin MHP Ahmet Demir
Kastamonu-Daday SP Murat Tansever
Kastamonu-Daday BTP Mehmet Gümüş
Kastamonu-Daday CHP Hasan Fehmi Taş
Kastamonu-Daday Ak_Parti Hasan Aydemir
Kastamonu-Daday MHP Mehmet Kılıç
Kastamonu-Devrekani SP Fatma Gündoğdu
Kastamonu-Devrekani BTP Rahmi Saka
Kastamonu-Devrekani Ak_Parti Engin Altıkulaç
Kastamonu-Devrekani MHP Mümtaz Aliustaoğlu
Kastamonu-Devrekani IYI_PARTI Ayhan Kırık
Kastamonu-Doganyurt SP Ömer Yalçın
Kastamonu-Doganyurt BTP Mustafa Hüseyin Civelek
Kastamonu-Doganyurt Ak_Parti Ahmet Kaya
Kastamonu-Doganyurt MHP Hakkı Çolak
Kastamonu-Hanonu SP Nihat Yazıcıoğlu
Kastamonu-Hanonu BTP Ayşe Nur Kuloğlu
Kastamonu-Hanonu CHP Yılmaz Karakoç
Kastamonu-Hanonu Ak_Parti Serkan Uçar
Kastamonu-Hanonu MHP Hasan Basri Yücel
Kastamonu-Hanonu BAGIMSIZ Şükrü Özün
Kastamonu-Ihsangazi SP Hasan Bakar
Kastamonu-Ihsangazi BTP Kenan Bektaş
Kastamonu-Ihsangazi Ak_Parti Zühtü Danacı
Kastamonu-Ihsangazi MHP Hayati Sağlık
Kastamonu-Inebolu SP Nizam Kuvvet
Kastamonu-Inebolu BTP Hasan Yar
Kastamonu-Inebolu VP Fatma Köprülüoğlu
Kastamonu-Inebolu CHP Faruk Öz
Kastamonu-Inebolu Ak_Parti Mustafa Huner Özay
Kastamonu-Inebolu MHP Engin Uzuner
Kastamonu-Inebolu IYI_PARTI Oğuzhan Canoğlu
Kastamonu SP Kadir Yalçın
Kastamonu BTP Kemal Bıyıklı
Kastamonu TKP Yunus Tan
Kastamonu CHP Mustafa Öztürk
Kastamonu Ak_Parti Tahsin Babaş
Kastamonu DP Sezgin Gülcan
Kastamonu MHP Rahmi Galip Vidinlioğlu
Kastamonu DSP Mahir Yıldırım
Kastamonu-Kure SP İsmail Taşkan
Kastamonu-Kure BTP Ahmet Safa Terzi
Kastamonu-Kure CHP Emrullah Sezer
Kastamonu-Kure Ak_Parti Salih Turan
Kastamonu-Kure MHP Serkan Sevinç
Kastamonu-Kure IYI_PARTI Kamil Aydınlı
Kastamonu-Pinarbasi SP Ayhan Gündoğdu
Kastamonu-Pinarbasi BTP Feride Namlıer
Kastamonu-Pinarbasi Ak_Parti Şenol Yaşar
Kastamonu-Pinarbasi MHP Aslan Altuntaş
Kastamonu-Pinarbasi IYI_PARTI Bayram Sarımeşe
Kastamonu-Seydiler SP Hasip Yazıcıoğlu
Kastamonu-Seydiler BTP Yıldız Gümüş
Kastamonu-Seydiler CHP Halit Cesur
Kastamonu-Seydiler Ak_Parti Oğuz Yılmaz
Kastamonu-Seydiler MHP Mehmet Erdoğan
Kastamonu-Senpazar SP Adem Urgancı
Kastamonu-Senpazar BTP Ayşe İlik
Kastamonu-Senpazar Ak_Parti Cem Çınar
Kastamonu-Senpazar MHP Mustafa Eğilmez
Kastamonu-Senpazar IYI_PARTI Ayhan Işık
Kastamonu-Taskopru SP Tayyip Köse
Kastamonu-Taskopru BTP Ramazan Aktaş
Kastamonu-Taskopru CHP Ahmet Kesim
Kastamonu-Taskopru Ak_Parti Hüseyin Arslan
Kastamonu-Taskopru MHP Abdullah Çatal
Kastamonu-Taskopru IYI_PARTI Satılmış Şen
Kastamonu-Tosya SP İsmail Akmanoğlu
Kastamonu-Tosya BTP Hilmi Karadayı
Kastamonu-Tosya Ak_Parti Kazım Şahin
Kastamonu-Tosya MHP Volkan Kavaklıgil
Kastamonu-Tosya IYI_PARTI Mustafa Güvenç
Kayseri-Akkisla SP Abdullah Çağrı Elgün
Kayseri-Akkisla BBP Ali Ergül
Kayseri-Akkisla CHP Mustafa Güner
Kayseri-Akkisla Ak_Parti Ayhan Arslan
Kayseri-Akkisla DP İsmet Demirkol
Kayseri-Bunyan SP Hakan Çelik
Kayseri-Bunyan BTP Tuğba Akcakoca
Kayseri-Bunyan BBP Yaşar Özden
Kayseri-Bunyan CHP Mustafa Navruz
Kayseri-Bunyan Ak_Parti Özkan Altun
Kayseri-Bunyan BAGIMSIZ Ahmet Çakmak
Kayseri-Bunyan BAGIMSIZ Ömer Özcan
Kayseri-Develi SP Abdullah Akkuş
Kayseri-Develi BTP Halim Türgar
Kayseri-Develi BBP Serhad Özdamar
Kayseri-Develi Ak_Parti Mehmet Cabbar
Kayseri-Develi IYI_PARTI Ali Ağca
Kayseri-Felahiye SP Sinan Taşçı
Kayseri-Felahiye BTP Barış Göveç
Kayseri-Felahiye Ak_Parti Vural Coşkun
Kayseri-Felahiye IYI_PARTI Zayit Acı
Kayseri-Felahiye BAGIMSIZ Mustafa Mihmat
Kayseri-Hacilar_Mrk_Ilce SP Erdal Altun
Kayseri-Hacilar_Mrk_Ilce BTP İbrahim Gözel
Kayseri-Hacilar_Mrk_Ilce BBP Kuddusi Dikbaşer
Kayseri-Hacilar_Mrk_Ilce CHP Gülay Talaslı
Kayseri-Hacilar_Mrk_Ilce Ak_Parti Bilal Özdoğan
Kayseri-Hacilar_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Sedat Koç
Kayseri-Incesu_Mrk_Ilce SP Orhan Kaya
Kayseri-Incesu_Mrk_Ilce BTP Naci Demir
Kayseri-Incesu_Mrk_Ilce BBP Seyit Gürlek
Kayseri-Incesu_Mrk_Ilce Ak_Parti Zekeriya Karayol
Kayseri-Incesu_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mustafa İlmek
Kayseri-Incesu_Mrk_Ilce HDP Seyithan Ezer
Kayseri-Kocasinan_Mrk_Ilce SP Haşim Özçelik
Kayseri-Kocasinan_Mrk_Ilce BTP Ali Öksüz
Kayseri-Kocasinan_Mrk_Ilce VP Mustafa Koçak
Kayseri-Kocasinan_Mrk_Ilce BBP Nevzat Yıldız
Kayseri-Kocasinan_Mrk_Ilce Ak_Parti Ahmet Çolakbayrakdar
Kayseri-Kocasinan_Mrk_Ilce IYI_PARTI Hasan Sami Özvarinli
Kayseri-Kocasinan_Mrk_Ilce HDP Mustafa Öçal
Kayseri-Melikgazi_Mrk_Ilce SP Sinan Aktaş
Kayseri-Melikgazi_Mrk_Ilce BTP Bayram Karaman
Kayseri-Melikgazi_Mrk_Ilce VP Feride Sakarya
Kayseri-Melikgazi_Mrk_Ilce BBP Öz Ferhat Aslan
Kayseri-Melikgazi_Mrk_Ilce CHP Sema Karaoğlu
Kayseri-Melikgazi_Mrk_Ilce Ak_Parti Hacı Mustafa Palancıoğlu
Kayseri-Melikgazi_Mrk_Ilce DP Kamil Karamete
Kayseri-Melikgazi_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Murat Kurnaz
Kayseri-Melikgazi_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Yalçın Patat
Kayseri-Ozvatan SP Vedat Ali Tur
Kayseri-Ozvatan BTP Bilal Uruç
Kayseri-Ozvatan MHP Halit Demir
Kayseri-Ozvatan IYI_PARTI Mehmet Bingöl
Kayseri-Pinarbasi SP Vacit Kip
Kayseri-Pinarbasi BTP Hüseyin Kip
Kayseri-Pinarbasi BBP Abdullah Yağmur
Kayseri-Pinarbasi CHP Deniz Yağan
Kayseri-Pinarbasi MHP Menduh Uzunluoğlu
Kayseri-Pinarbasi IYI_PARTI Cuma Sağlam
Kayseri-Sarioglan SP İbrahim Turgut
Kayseri-Sarioglan BTP Hacı Ali Akgün
Kayseri-Sarioglan BBP Murat Özcan
Kayseri-Sarioglan CHP Mehmet Bayraklı
Kayseri-Sarioglan MHP Bekir Ayyıldırım
Kayseri-Sariz SP Muharrem Çelik
Kayseri-Sariz BTP Şaban Gülmez
Kayseri-Sariz CHP Ömer Faruk Eroğlu
Kayseri-Sariz MHP Baki Bayrak
Kayseri-Talas_Mrk_Ilce SP Harun Halilullah Toprak
Kayseri-Talas_Mrk_Ilce BTP İhsan Akşehirli
Kayseri-Talas_Mrk_Ilce VP Selma Tosun
Kayseri-Talas_Mrk_Ilce Ak_Parti Mustafa Yalçın
Kayseri-Talas_Mrk_Ilce IYI_PARTI Osman Haymana
Kayseri-Talas_Mrk_Ilce HDP Abdulbaki Öğmen
Kayseri-Tomarza SP Ömer Yerli
Kayseri-Tomarza BTP Mustafa Kazim Akcakoca
Kayseri-Tomarza BBP Ramazan Demirezen
Kayseri-Tomarza CHP Osman Koç
Kayseri-Tomarza Ak_Parti Davut Şahin
Kayseri-Yahyali SP Nuh Tosun
Kayseri-Yahyali BTP Salih Tuncan
Kayseri-Yahyali Ak_Parti Esat Öztürk
Kayseri-Yahyali IYI_PARTI Abdullah Yılmaz
Kayseri-Yesilhisar SP Yavuz Mercan
Kayseri-Yesilhisar BTP Hacı Bekir Topçu
Kayseri-Yesilhisar Ak_Parti Halit Taşyapan
Kayseri-Yesilhisar IYI_PARTI Metin İnce
Kayseri-Yesilhisar BAGIMSIZ Sinan Çatal
Kirklareli-Babaeski SP Hüseyin Gündüz
Kirklareli-Babaeski BTP Güray Altıntaş
Kirklareli-Babaeski BBP Atilla Söylem
Kirklareli-Babaeski CHP Abdullah Hacı
Kirklareli-Babaeski Ak_Parti Mustafa Buyur
Kirklareli-Babaeski MHP Recep Özcan
Kirklareli-Babaeski IYI_PARTI Ragıp Berk
Kirklareli-Babaeski BAGIMSIZ Ahmet Münür Bederli
Kirklareli-Demirkoy BTP Nihat Akyüz
Kirklareli-Demirkoy CHP Mesut Özkul
Kirklareli-Demirkoy Ak_Parti Recep Gün
Kirklareli-Demirkoy MHP Muhlis Yavuz
Kirklareli SP Mithat Özdemir
Kirklareli BTP Ahmet Can Kayacı
Kirklareli TKP Buket Manap
Kirklareli VP Halil Göçen
Kirklareli CHP Mehmet Tuna Soykan
Kirklareli MHP Derya Bulut
Kirklareli DSP Suat Bahçekapılı
Kirklareli BAGIMSIZ Mehmet Siyam Kesimoğlu
Kirklareli-Kofcaz SP Zahide Tank
Kirklareli-Kofcaz BTP Orhan Dede
Kirklareli-Kofcaz CHP Mehmet Balcı
Kirklareli-Kofcaz Ak_Parti Ziya Karataş
Kirklareli-Kofcaz MHP Aycan Elmaz
Kirklareli-Luleburgaz SP Kenan Apaydın
Kirklareli-Luleburgaz BTP Mehmet Hakan Akkuş
Kirklareli-Luleburgaz CHP Murat Gerenli
Kirklareli-Luleburgaz Ak_Parti Akın Kamacı
Kirklareli-Luleburgaz MHP Armağan Ayyıldız
Kirklareli-Luleburgaz IYI_PARTI Mustafa Kalecik
Kirklareli-Pehlivankoy SP Enes Duman
Kirklareli-Pehlivankoy BTP Yenal Arman
Kirklareli-Pehlivankoy CHP Abdurrahman Öntürk
Kirklareli-Pehlivankoy Ak_Parti Hüseyin Açıkel
Kirklareli-Pehlivankoy MHP Semra Önen
Kirklareli-Pinarhisar SP Güner Aydın
Kirklareli-Pinarhisar BTP Zeliha Gülen
Kirklareli-Pinarhisar CHP Münir Çapkur
Kirklareli-Pinarhisar Ak_Parti İhsan Talay
Kirklareli-Pinarhisar MHP Nedim Bars
Kirklareli-Pinarhisar IYI_PARTI Mehmet Kapılı
Kirklareli-Pinarhisar DSP Mustafa Cingöz
Kirklareli-Vize SP Kenan Köstekçi
Kirklareli-Vize BTP Ender Karabulut
Kirklareli-Vize CHP Ercan Özalp
Kirklareli-Vize Ak_Parti Hasan Basri Korkmaz
Kirklareli-Vize DP Bülent Türker
Kirklareli-Vize MHP Sedat Balkı
Kirklareli-Vize IYI_PARTI Harun Kıyar
Kirsehir-Akcakent SP Beytullah Zeki
Kirsehir-Akcakent BTP Hüseyin Bozdoğan
Kirsehir-Akcakent Ak_Parti Yılmaz Kılıç
Kirsehir-Akcakent MHP Ahmet Bozkurt
Kirsehir-Akcakent IYI_PARTI Uğur Aytekin
Kirsehir-Akcakent BAGIMSIZ Uğur Dağ
Kirsehir-Akpinar SP Musa Bülbül
Kirsehir-Akpinar BTP Seher Karakaya
Kirsehir-Akpinar CHP Şükrü Turgut
Kirsehir-Akpinar Ak_Parti Mustafa Karahan
Kirsehir-Akpinar MHP Ramazan Atalay
Kirsehir-Boztepe SP Hatice Günkızıl
Kirsehir-Boztepe BTP Mustafa Öksüz
Kirsehir-Boztepe CHP Hüseyin Takan
Kirsehir-Boztepe Ak_Parti Ramazan Aydın
Kirsehir-Boztepe MHP Mustafa Ceylan
Kirsehir-Cicekdagi SP Hacı Doğan
Kirsehir-Cicekdagi BTP Recai Doğan
Kirsehir-Cicekdagi Ak_Parti Hasan Hakanoğlu
Kirsehir-Cicekdagi MHP İsmail Deniz
Kirsehir-Cicekdagi IYI_PARTI Ramazan Parlak
Kirsehir-Kaman SP İsa Dinçer
Kirsehir-Kaman BTP İbrahim Gülmez
Kirsehir-Kaman TKP Uğur Kayrak
Kirsehir-Kaman CHP Aydın Yaman
Kirsehir-Kaman Ak_Parti Necati Çolak
Kirsehir-Kaman MHP Kenan Alvan
Kirsehir-Kaman IYI_PARTI Şuayip Ata
Kirsehir SP Yusuf Turan
Kirsehir BTP Ahmet Haydar İlik
Kirsehir TKP Serap Emir
Kirsehir VP İlker Özkamalı
Kirsehir CHP Selahattin Ekicioğlu
Kirsehir Ak_Parti Yaşar Bahçeci
Kirsehir MHP Onur Köksal
Kirsehir DSP Erdoğan Sincer
Kirsehir-Mucur SP Ahmet Erganlı
Kirsehir-Mucur BTP Hasan Bozdoğan
Kirsehir-Mucur Ak_Parti Atılgan Yılmaz
Kirsehir-Mucur MHP Hasan Hüseyin Köşker
Kirsehir-Mucur IYI_PARTI Umut Şahin
Kirsehir-Mucur DSP Hayrettin Özgenç
Kocaeli-Basiskele_Mrk_Ilce SP Zafer Mutlu
Kocaeli-Basiskele_Mrk_Ilce BTP Şaban Örçen
Kocaeli-Basiskele_Mrk_Ilce Ak_Parti Mehmet Yasin Özlü
Kocaeli-Basiskele_Mrk_Ilce DP Halil Kurt
Kocaeli-Basiskele_Mrk_Ilce IYI_PARTI Rıza Güven Usta
Kocaeli-Basiskele_Mrk_Ilce DSP Mahir Tanta
Kocaeli-Basiskele_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Muharrem Can
Kocaeli-Cayirova_Mrk_Ilce SP Yusuf Aksu
Kocaeli-Cayirova_Mrk_Ilce BTP Alper Taşlıyan
Kocaeli-Cayirova_Mrk_Ilce BBP Ömer Akkaya
Kocaeli-Cayirova_Mrk_Ilce CHP Selahattin Kaya
Kocaeli-Cayirova_Mrk_Ilce Ak_Parti Bünyamin Çiftçi
Kocaeli-Cayirova_Mrk_Ilce DP Hüseyin Babaoğlu
Kocaeli-Cayirova_Mrk_Ilce IYI_PARTI İlhami Bayrak
Kocaeli-Cayirova_Mrk_Ilce DSP Hasan Yıldız
Kocaeli-Darica_Mrk_Ilce SP Selim Çetinkaya
Kocaeli-Darica_Mrk_Ilce BTP Volkan Yılmaz
Kocaeli-Darica_Mrk_Ilce VP Erol Çetin
Kocaeli-Darica_Mrk_Ilce BBP Elvan Şahin
Kocaeli-Darica_Mrk_Ilce CHP Yakup Törk
Kocaeli-Darica_Mrk_Ilce Ak_Parti Muzaffer Bıyık
Kocaeli-Darica_Mrk_Ilce DP Mehmet Davutoğlu
Kocaeli-Derince_Mrk_Ilce SP Halil Kayın
Kocaeli-Derince_Mrk_Ilce BTP Naci Demir
Kocaeli-Derince_Mrk_Ilce BBP Muhammet Emre Doğan
Kocaeli-Derince_Mrk_Ilce CHP Sertif Gökçe
Kocaeli-Derince_Mrk_Ilce Ak_Parti Zeki Aygün
Kocaeli-Derince_Mrk_Ilce DP Sebahattin Yılmaz
Kocaeli-Derince_Mrk_Ilce DSP Kenan Baş
Kocaeli-Derince_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Cenk Günaydın
Kocaeli-Dilovasi_Mrk_Ilce SP Ercan Dalkılıç
Kocaeli-Dilovasi_Mrk_Ilce BTP Dursun Aksu
Kocaeli-Dilovasi_Mrk_Ilce Ak_Parti Hamza Şayir
Kocaeli-Dilovasi_Mrk_Ilce DP Ramazan Tekin
Kocaeli-Dilovasi_Mrk_Ilce DSP Hakan Ercan
Kocaeli-Dilovasi_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Mehmet Aydemir
Kocaeli-Gebze_Mrk_Ilce SP Burcu Çetinkaya
Kocaeli-Gebze_Mrk_Ilce BTP Hasan Dağkuş
Kocaeli-Gebze_Mrk_Ilce TKP Nihat Baş
Kocaeli-Gebze_Mrk_Ilce VP Orhan Kadıoğlu
Kocaeli-Gebze_Mrk_Ilce BBP Yahya Köse
Kocaeli-Gebze_Mrk_Ilce CHP Recep Dursun
Kocaeli-Gebze_Mrk_Ilce Ak_Parti Zinnur Büyükgöz
Kocaeli-Gebze_Mrk_Ilce DP Üzeyir Mert
Kocaeli-Gebze_Mrk_Ilce DSP Çetin Töngel
Kocaeli-Gebze_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Serap Çakır
Kocaeli-Golcuk_Mrk_Ilce SP Nihat Yıldız
Kocaeli-Golcuk_Mrk_Ilce BTP Ümit Aybar
Kocaeli-Golcuk_Mrk_Ilce VP Yusuf Erkan
Kocaeli-Golcuk_Mrk_Ilce CHP İsmet İşeri
Kocaeli-Golcuk_Mrk_Ilce Ak_Parti Ali Yıldırım Sezer
Kocaeli-Golcuk_Mrk_Ilce DP Ahmet Erman
Kocaeli-Golcuk_Mrk_Ilce DSP Gülten Erenkaya
Kocaeli-Golcuk_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ezgin Aydın
Kocaeli-Izmit_Mrk_Ilce SP Ahmet Özen
Kocaeli-Izmit_Mrk_Ilce BTP Cahit Barutçu
Kocaeli-Izmit_Mrk_Ilce VP Gökhan Onater
Kocaeli-Izmit_Mrk_Ilce BBP Abdullah Karacan
Kocaeli-Izmit_Mrk_Ilce CHP Fatma Kaplan Hürriyet
Kocaeli-Izmit_Mrk_Ilce Ak_Parti Azize Sibel Gönül
Kocaeli-Izmit_Mrk_Ilce DP İsmail Yazgan
Kocaeli-Izmit_Mrk_Ilce DSP Hülya Yıldırım
Kocaeli-Kandira_Mrk_Ilce SP Ramazan Arslan
Kocaeli-Kandira_Mrk_Ilce BTP Yılmaz Çoşğun
Kocaeli-Kandira_Mrk_Ilce Ak_Parti Adnan Turan
Kocaeli-Kandira_Mrk_Ilce DP Arzu Aykanat Çakan
Kocaeli-Kandira_Mrk_Ilce IYI_PARTI Ercüment Şahin
Kocaeli-Kandira_Mrk_Ilce DSP İdris Demir
Kocaeli-Karamursel_Mrk_Ilce SP Mehmet Özalay
Kocaeli-Karamursel_Mrk_Ilce BTP Semih Üstüner
Kocaeli-Karamursel_Mrk_Ilce CHP Ahmet Çalık
Kocaeli-Karamursel_Mrk_Ilce Ak_Parti İsmail Yıldırım
Kocaeli-Karamursel_Mrk_Ilce DP Atilla Hatipoğlu
Kocaeli-Karamursel_Mrk_Ilce DSP Şengül Karlıkaya
Kocaeli-Kartepe_Mrk_Ilce SP İbrahim Bıyıklı
Kocaeli-Kartepe_Mrk_Ilce BTP Ali Osman Çakar
Kocaeli-Kartepe_Mrk_Ilce CHP Cumhur Karakadılar
Kocaeli-Kartepe_Mrk_Ilce Ak_Parti Muhammet Mustafa Kocaman
Kocaeli-Kartepe_Mrk_Ilce DP Ahmet Kerim Kıvanç
Kocaeli-Kartepe_Mrk_Ilce DSP Temel Ofluoğlu
Kocaeli-Korfez_Mrk_Ilce SP Recep Sarıdoğan
Kocaeli-Korfez_Mrk_Ilce BTP Recep Şahin
Kocaeli-Korfez_Mrk_Ilce VP Ahmet Ereğli
Kocaeli-Korfez_Mrk_Ilce Ak_Parti Şener Söğüt
Kocaeli-Korfez_Mrk_Ilce DP Hülya Uluzman
Kocaeli-Korfez_Mrk_Ilce IYI_PARTI Salih Recep Şirin
Kocaeli-Korfez_Mrk_Ilce HDP Selda İlgöz Kocayiğit
Kocaeli-Korfez_Mrk_Ilce DSP Vedat Taştekin
Konya-Ahirli BTP Ömer Faruk Aksu
Konya-Ahirli BBP Mustafa Öncü
Konya-Ahirli Ak_Parti İsa Akgül
Konya-Ahirli DP Vehbi Özalp
Konya-Ahirli IYI_PARTI Ceylan Arslan
Konya-Akoren SP Mustafa Perihan
Konya-Akoren BTP Münir Ünveren
Konya-Akoren MHP İsmail Arslan
Konya-Akoren IYI_PARTI İbrahim Ataç
Konya-Akoren BAGIMSIZ Tahir Dinç
Konya-Aksehir BTP Hüseyin Bektaş
Konya-Aksehir CHP Eyüp Oyan
Konya-Aksehir Ak_Parti Salih Akkaya
Konya-Aksehir DP İbrahim Uçar
Konya-Aksehir IYI_PARTI Osman Fedai
Konya-Aksehir DSP Pakize Güleray
Konya-Aksehir BAGIMSIZ Mustafa Doğan
Konya-Altinekin SP Mustafa Özeskici
Konya-Altinekin BTP Fatma Çobanoğlu
Konya-Altinekin Ak_Parti Muharrem Dere
Konya-Altinekin IYI_PARTI Sırrı Ezdemir
Konya-Beysehir SP Mustafa Acar
Konya-Beysehir BTP Mertcan Güçlü
Konya-Beysehir Ak_Parti Üzeyir Yaşar
Konya-Beysehir DP Mehmet Balkı
Konya-Beysehir BAGIMSIZ Adil Bayındır
Konya-Bozkir SP Mehmet Keser
Konya-Bozkir BTP Yüksel Vurmaz
Konya-Bozkir BBP Mehmet Akif Ülker
Konya-Bozkir Ak_Parti Sadettin Saygı
Konya-Bozkir IYI_PARTI Kemal Esenkaya
Konya-Cihanbeyli SP Mehmet Satılmış
Konya-Cihanbeyli BTP Ahmet Kocaman
Konya-Cihanbeyli Ak_Parti Mehmet Kale
Konya-Cihanbeyli HDP Mehmet Yalçın
Konya-Cihanbeyli DSP Yunus Emre Afşar
Konya-Celtik SP Arif Ali Şahbaz
Konya-Celtik BTP Recep Erşahin
Konya-Celtik Ak_Parti Ali Meşe
Konya-Celtik IYI_PARTI İzzet Çalık
Konya-Cumra SP Abdullah Uysal
Konya-Cumra BTP İbrahim Akbal
Konya-Cumra CHP Veli Harman
Konya-Cumra Ak_Parti Halit Oflaz
Konya-Cumra DP Ali Sütcü
Konya-Cumra IYI_PARTI Rafet Gülşen
Konya-Derbent SP Hüseyin Karaçam
Konya-Derbent BTP Sürreyya Başaran
Konya-Derbent CHP İsmail Fidan
Konya-Derbent Ak_Parti Hüseyin Ayten
Konya-Derebucak SP Hüseyin İrmikci
Konya-Derebucak BTP Abdullah Çetinkaya
Konya-Derebucak Ak_Parti Ahmet Kısa
Konya-Derebucak IYI_PARTI Yusuf Uyar
Konya-Doganhisar SP Veysel Kapcı
Konya-Doganhisar BTP Emine Bilgi
Konya-Doganhisar VP Ahmet Akdağ
Konya-Doganhisar DP Yusuf Özdoğan
Konya-Doganhisar MHP İhsan Öztoklu
Konya-Doganhisar IYI_PARTI Abdullah Koç
Konya-Emirgazi SP Dursun Ali Yaşa
Konya-Emirgazi BTP Figen Teke
Konya-Emirgazi CHP Dursun Döleker
Konya-Emirgazi DP Mustafa Şafak
Konya-Emirgazi MHP Nurişen Koçak
Konya-Eregli SP Nazım Seyhan
Konya-Eregli BTP Ali Teke
Konya-Eregli CHP Bülent Ecevit Tatlıdil
Konya-Eregli Ak_Parti Adem Erdal
Konya-Eregli IYI_PARTI Yaşar Yaman
Konya-Eregli HDP Sıddık Atıcı
Konya-Eregli BAGIMSIZ Hüseyin Oprukçu
Konya-Guneysinir SP Mesut Solak
Konya-Guneysinir BTP Recep Büyükgüler
Konya-Guneysinir BBP Nasuh Yanmaz
Konya-Guneysinir Ak_Parti Ahmet Demir
Konya-Guneysinir IYI_PARTI Murat Kara
Konya-Hadim SP Hasan Bal
Konya-Hadim BTP Halime Keskin
Konya-Hadim Ak_Parti Ahmet Hadimioğlu
Konya-Hadim IYI_PARTI İbrahim Şimşek
Konya-Hadim DSP Harun Kocabıyık
Konya-Hadim BAGIMSIZ Mehmet Özdemir
Konya-Halkapinar SP Halil İbrahim Aylak
Konya-Halkapinar BTP Emin Yentürk
Konya-Halkapinar BBP İsmet Uysal
Konya-Halkapinar MHP Mehmet Bakkal
Konya-Huyuk SP Mustafa Çelik
Konya-Huyuk BTP Melek Başaran
Konya-Huyuk BBP Nusret Akgümüş
Konya-Huyuk Ak_Parti Mehmet Çiğdem
Konya-Huyuk DP Aysel Ulukırlı
Konya-Huyuk IYI_PARTI Ahmet Temiz
Konya-Huyuk BAGIMSIZ Turhan Baykal
Konya-Ilgin SP Lütfi Çelik
Konya-Ilgin BTP Zerrin Karademir
Konya-Ilgin Ak_Parti Yalçın Ertaş
Konya-Ilgin DP Halil Kaya
Konya-Ilgin IYI_PARTI Mustafa Öğdü
Konya-Ilgin DSP Seyit Mehmet Uyan
Konya-Ilgin BAGIMSIZ Hasan Hüseyin Akıncı
Konya-Kadinhani SP Hüseyin Aydoğdu
Konya-Kadinhani BTP Yılmaz Sarıbıyık
Konya-Kadinhani CHP Veli Köleli
Konya-Kadinhani Ak_Parti Mehmet Badem
Konya-Kadinhani BAGIMSIZ Hulusi Çökgel
Konya-Karapinar SP Mustafa Ildız
Konya-Karapinar BTP Özgür Ünveren
Konya-Karapinar CHP Kamil Bülbül Okuyucu
Konya-Karapinar Ak_Parti Mehmet Yaka
Konya-Karatay_Mrk_Ilce SP Sinan Toprak
Konya-Karatay_Mrk_Ilce BTP Şemsettin Günördü
Konya-Karatay_Mrk_Ilce BBP Kazım Birtane
Konya-Karatay_Mrk_Ilce CHP Mehmet Şeflek
Konya-Karatay_Mrk_Ilce Ak_Parti Hasan Kılca
Konya-Karatay_Mrk_Ilce DP Münir Nair Kapandı
Konya-Karatay_Mrk_Ilce IYI_PARTI Ahmet Tamer
Konya-Karatay_Mrk_Ilce HDP Hangül Işık
Konya-Karatay_Mrk_Ilce DSP Emel Uzhan
Konya-Karatay_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Mehmet Ali Uçar
Konya-Kulu SP İhsan Gökçe
Konya-Kulu BTP Celaleddin Öztürk
Konya-Kulu CHP Galip Polat
Konya-Kulu Ak_Parti Murat Ünver
Konya-Kulu BAGIMSIZ Halis Yıldırım
Konya-Meram_Mrk_Ilce SP Hüseyin Saydam
Konya-Meram_Mrk_Ilce BTP Ali Şenel Çobanoğlu
Konya-Meram_Mrk_Ilce BBP Ömer Şimşek
Konya-Meram_Mrk_Ilce CHP Mehmet Gayretli
Konya-Meram_Mrk_Ilce Ak_Parti Mustafa Kavuş
Konya-Meram_Mrk_Ilce DP Ali Kaya
Konya-Meram_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mehmet İlker Yiğit
Konya-Meram_Mrk_Ilce HDP Arif Baş
Konya-Meram_Mrk_Ilce DSP Adil Durdu
Konya-Sarayonu SP Ziya Tokgöz
Konya-Sarayonu BTP Esra Bilgi
Konya-Sarayonu BBP Mustafa Döğen
Konya-Sarayonu Ak_Parti Nafiz Solak
Konya-Sarayonu DP Salim Kara
Konya-Sarayonu IYI_PARTI Mehmet Karlı
Konya-Sarayonu BAGIMSIZ Mehmet Güney
Konya-Selcuklu_Mrk_Ilce SP Kenan Özcan
Konya-Selcuklu_Mrk_Ilce BTP Hasan Öztürk
Konya-Selcuklu_Mrk_Ilce BBP Nursel Akgün
Konya-Selcuklu_Mrk_Ilce CHP Ahmet Adil Tırpan
Konya-Selcuklu_Mrk_Ilce Ak_Parti Ahmet Pekyatırmacı
Konya-Selcuklu_Mrk_Ilce DP Mukaddes Edirneligil
Konya-Selcuklu_Mrk_Ilce IYI_PARTI Muammer Çağlayan
Konya-Selcuklu_Mrk_Ilce HDP Ramazan Ot
Konya-Selcuklu_Mrk_Ilce DSP Veli Karademir
Konya-Selcuklu_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Osman Balcı
Konya-Seydisehir SP Raşit Nergiz
Konya-Seydisehir BTP Ali Akbal
Konya-Seydisehir CHP Mehmet Katlav
Konya-Seydisehir Ak_Parti Mehmet Tutal
Konya-Seydisehir DP Mevlüt Ayvaz
Konya-Seydisehir IYI_PARTI Muammer Urhan
Konya-Seydisehir BAGIMSIZ Abdulkadir Çat
Konya-Taskent SP Mehmet Emin Aydın
Konya-Taskent BTP Rukiye Küçükaslan
Konya-Taskent BBP Ali Beki Özçölmekci
Konya-Taskent CHP Hilal Ülkü Türedi
Konya-Taskent Ak_Parti Osman Arı
Konya-Tuzlukcu SP Hasan Hüseyin Çalı
Konya-Tuzlukcu BTP Ali Bilgi
Konya-Tuzlukcu CHP Nurettin Akbuğa
Konya-Tuzlukcu MHP İsmail Budak
Konya-Yalihuyuk SP Ebubekir Mücevher
Konya-Yalihuyuk BTP Mürvet Pek
Konya-Yalihuyuk BBP Memiş Soylu
Konya-Yalihuyuk Ak_Parti Hasan Koçer
Konya-Yalihuyuk IYI_PARTI Şenaydın Doğan
Konya-Yunak SP Hüseyin Atılkan
Konya-Yunak BTP Süleyman Koçtepe
Konya-Yunak BBP Yusuf Bayat
Konya-Yunak Ak_Parti Abdullah Emre Demirhan
Konya-Yunak IYI_PARTI Halim Yıldırım
Kutahya-Altintas SP Hamit Dönmez
Kutahya-Altintas BTP Hasan Kartal
Kutahya-Altintas CHP Doğan Akbunar
Kutahya-Altintas Ak_Parti Arif Teke
Kutahya-Altintas DP Celal Kutlu
Kutahya-Altintas MHP Mehmet Akbunar
Kutahya-Altintas IYI_PARTI Menderes Aydın
Kutahya-Altintas BAGIMSIZ Ferit Karabulut
Kutahya-Aslanapa SP Melih Arslan
Kutahya-Aslanapa BTP Ercan Asa
Kutahya-Aslanapa BBP Necati Kulik
Kutahya-Aslanapa CHP Ali Kısa
Kutahya-Aslanapa Ak_Parti Muammer Özer
Kutahya-Aslanapa MHP Gökhan Gürel
Kutahya-Cavdarhisar SP Halil İbrahim Özcan
Kutahya-Cavdarhisar BTP Recep Göl
Kutahya-Cavdarhisar CHP Ali Okur
Kutahya-Cavdarhisar Ak_Parti Halil Başer
Kutahya-Cavdarhisar MHP Halil İbrahim Alnar
Kutahya-Domanic SP Beytullah Yılmaz
Kutahya-Domanic BTP Ali Çeliker
Kutahya-Domanic CHP Mustafa Temel Ergün
Kutahya-Domanic Ak_Parti Yurdagül Bakkal
Kutahya-Domanic MHP Sahvet Ertürk
Kutahya-Domanic IYI_PARTI Şerif Yılmaz
Kutahya-Dumlupinar SP Bekir Kıyak
Kutahya-Dumlupinar BTP Metin Pehlivan
Kutahya-Dumlupinar CHP Zekeriya Yılmaz
Kutahya-Dumlupinar Ak_Parti Şemsettin Akağaç
Kutahya-Dumlupinar MHP Niyazi Tezcan
Kutahya-Emet SP Mehmet Hamamcı
Kutahya-Emet BTP Ahmet Kalkan
Kutahya-Emet Ak_Parti Hüseyin Doğan
Kutahya-Emet DP Mustafa Koca
Kutahya-Emet MHP Halil Tuna
Kutahya-Emet IYI_PARTI Mustafa Uçak
Kutahya-Emet DSP Mustafa Akın
Kutahya-Gediz SP Günaydın Kumru
Kutahya-Gediz BTP Hüseyin Güngör
Kutahya-Gediz Ak_Parti Muharrem Akçadurak
Kutahya-Gediz DP Münevver Azmioğlu
Kutahya-Gediz MHP Mehmet Oyan
Kutahya-Gediz IYI_PARTI Erdoğan Dirican
Kutahya-Gediz BAGIMSIZ Şeref Türk
Kutahya-Hisarcik SP Şerif Pektaş
Kutahya-Hisarcik BTP Zekeriya Gedik
Kutahya-Hisarcik Ak_Parti Fatih Çalışkan
Kutahya-Hisarcik MHP Himmet Pınar
Kutahya-Hisarcik IYI_PARTI Ahmet Bülbül
Kutahya SP Ömer Faruk Evren
Kutahya BTP Yasin Baş
Kutahya TKP Nadide Nurdan Yıldırım
Kutahya CHP Eyüp Kahveci
Kutahya Ak_Parti Ahmet Sami Kutlu
Kutahya DP Ayşe Ceylan
Kutahya MHP Alim Işık
Kutahya IYI_PARTI Aynur Sezer
Kutahya DSP Osman Çelik
Kutahya-Pazarlar SP Bilal Selçuk
Kutahya-Pazarlar BTP Ayhan İşi
Kutahya-Pazarlar Ak_Parti Bilal Demirci
Kutahya-Pazarlar MHP Cavit Erdoğan
Kutahya-Pazarlar IYI_PARTI İbrahim Yılmaz
Kutahya-Simav SP Gökalp Özcengiz
Kutahya-Simav BTP Halil Ceylan
Kutahya-Simav CHP Gülcan Bütün
Kutahya-Simav Ak_Parti Adil Biçer
Kutahya-Simav DP Kasım Karahan
Kutahya-Simav MHP Eray Efe
Kutahya-Simav IYI_PARTI Metin Karakuyu
Kutahya-Saphane SP Mehmet İnan
Kutahya-Saphane BTP Ömür Güngör
Kutahya-Saphane CHP Lütfi Mutlu
Kutahya-Saphane Ak_Parti Rasim Daşhan
Kutahya-Saphane DP Sema Akçalıoğlu
Kutahya-Saphane MHP Fehmi Yavuz
Kutahya-Tavsanli SP Davut Efe
Kutahya-Tavsanli BTP Veli Şahin
Kutahya-Tavsanli CHP Fisun Aktakka Yıldız
Kutahya-Tavsanli Ak_Parti Mustafa Güler
Kutahya-Tavsanli DP Nihat Özden
Kutahya-Tavsanli MHP Kazım Bayram
Malatya-Akcadag SP Ali Emre
Malatya-Akcadag BTP Kadir Hakalmaz
Malatya-Akcadag CHP Mustafa Korkmaz
Malatya-Akcadag Ak_Parti Mustafa Kırteke
Malatya-Akcadag BAGIMSIZ Ali Kazgan
Malatya-Arapgir SP Hamza Adak
Malatya-Arapgir BTP Fedayı Bulut
Malatya-Arapgir BBP İbrahim Yurtsever
Malatya-Arapgir CHP Haluk Cömertoğlu
Malatya-Arapgir Ak_Parti Rıza Murat Türksoy
Malatya-Arguvan SP Seyfullah Öner
Malatya-Arguvan BTP Murat Oruç
Malatya-Arguvan TKP Ali Çağlar Şentürk
Malatya-Arguvan CHP Mehmet Kızıldaş
Malatya-Arguvan Ak_Parti Ahmet Eren
Malatya-Arguvan HDP İlhan Yıldız
Malatya-Arguvan DSP Ergün Kılıç
Malatya-Battalgazi_Mrk_Ilce SP Mustafa Sertkaya
Malatya-Battalgazi_Mrk_Ilce BTP Mahmut Kara
Malatya-Battalgazi_Mrk_Ilce BBP Sait Yoldaş
Malatya-Battalgazi_Mrk_Ilce Ak_Parti Osman Güder
Malatya-Battalgazi_Mrk_Ilce IYI_PARTI Ali Ekinci
Malatya-Battalgazi_Mrk_Ilce HDP Hüseyin Kılınç
Malatya-Darende SP Davut Kıraç
Malatya-Darende BTP Memet Süzen
Malatya-Darende BBP Hamit Demir
Malatya-Darende Ak_Parti İsa Özkan
Malatya-Dogansehir SP Sinan Erarslan
Malatya-Dogansehir BTP Abuzer Avşar
Malatya-Dogansehir CHP Memet Bayram
Malatya-Dogansehir Ak_Parti Vahap Küçük
Malatya-Doganyol SP Osman Solmaz
Malatya-Doganyol BTP Memet Karaman
Malatya-Doganyol CHP Gündüz Cengiz
Malatya-Doganyol Ak_Parti Hakan Bay
Malatya-Doganyol DP Behsat Karakaya
Malatya-Hekimhan SP Lütfi Şahin
Malatya-Hekimhan BTP Zekeriya Bozkurtoğlu
Malatya-Hekimhan TKP Hüseyin Erdem Demirel
Malatya-Hekimhan CHP Turan Karadağ
Malatya-Hekimhan MHP H. Mustafa Arıkan
Malatya-Kale SP Mehmet Sofuoğlu
Malatya-Kale BTP Mustafa Beşik
Malatya-Kale BBP Nizamettin Fırat
Malatya-Kale Ak_Parti Murat Koca
Malatya-Kale DP Mehmet Kiraz
Malatya-Kale IYI_PARTI Adil Geyik
Malatya-Kuluncak BTP Mustafa Değirmen
Malatya-Kuluncak BBP Ali Arslan
Malatya-Kuluncak CHP Mustafa Yıldız
Malatya-Kuluncak MHP Erhan Cengiz
Malatya-Kuluncak DSP Etem Körükmez
Malatya-Kuluncak BAGIMSIZ Mehmet Kul
Malatya-Kuluncak BAGIMSIZ Reşit Yılmaz
Malatya-Puturge SP Kasım Tilbaç
Malatya-Puturge BTP Hüseyin Alyüz
Malatya-Puturge Ak_Parti Mikail Sülük
Malatya-Yazihan SP Mahmut Karlık
Malatya-Yazihan BTP Aynur Süzen
Malatya-Yazihan CHP Niyazi Akıncı
Malatya-Yazihan Ak_Parti Nevzat Öztürk
Malatya-Yazihan HDP Yusuf Aziz Sertkaya
Malatya-Yesilyurt_Mrk_Ilce SP Emine Akkurt
Malatya-Yesilyurt_Mrk_Ilce BTP Abdullah Solgun
Malatya-Yesilyurt_Mrk_Ilce BBP Ercan Altunkaya
Malatya-Yesilyurt_Mrk_Ilce CHP Erkan Özgür
Malatya-Yesilyurt_Mrk_Ilce Ak_Parti Mehmet Çınar
Malatya-Yesilyurt_Mrk_Ilce DP Hasan Meşe
Malatya-Yesilyurt_Mrk_Ilce IYI_PARTI Cem Parlak
Manisa-Ahmetli SP İbrahim Köse
Manisa-Ahmetli BTP Atilla Şener
Manisa-Ahmetli VP Hülya Güner
Manisa-Ahmetli CHP Mehmet Eryürek
Manisa-Ahmetli Ak_Parti Ahmet Alhan
Manisa-Ahmetli DP Refik Kolay
Manisa-Akhisar SP Ali Dursun
Manisa-Akhisar BTP Arif Öner
Manisa-Akhisar VP Ergun Karakaşlar
Manisa-Akhisar CHP Besim Dutlulu
Manisa-Akhisar Ak_Parti Hüseyin Eryüksel
Manisa-Akhisar DSP Kadir İbrahim Arat
Manisa-Alasehir SP Nurin Özcan
Manisa-Alasehir BTP Özcan Türkmen
Manisa-Alasehir VP Mehmet Hüda Acar
Manisa-Alasehir BBP Kadir Daş
Manisa-Alasehir CHP Ahmet Öküzcüoğlu
Manisa-Alasehir DP Azim Kökten
Manisa-Alasehir MHP Ali Uçak
Manisa-Demirci SP Mehmet Önal
Manisa-Demirci BTP Yusuf Akın
Manisa-Demirci VP Figen Kağan
Manisa-Demirci Ak_Parti Selami Selçuk
Manisa-Demirci IYI_PARTI Haluk Şenyurt
Manisa-Demirci BAGIMSIZ Mesut Kula
Manisa-Golmarmara SP Hasan Çağlak
Manisa-Golmarmara BTP Filiz Dağdelen
Manisa-Golmarmara VP Ayten Eryılmaz
Manisa-Golmarmara CHP Birol Bak
Manisa-Golmarmara Ak_Parti Kamil Öz
Manisa-Golmarmara BAGIMSIZ Ahmet Cülen
Manisa-Gordes SP Ahmet Ay
Manisa-Gordes BTP Zehra Aslan
Manisa-Gordes VP Saadet Güre
Manisa-Gordes Ak_Parti Muhammet Akyol
Manisa-Gordes IYI_PARTI Mesut Efe
Manisa-Kirkagac SP Ahmet Koçak
Manisa-Kirkagac BTP Murat Çağlayan
Manisa-Kirkagac VP Huriye Tepeli
Manisa-Kirkagac CHP Şerif Ozan İren
Manisa-Kirkagac Ak_Parti Yaşar İsmail Gedüz
Manisa-Kirkagac BAGIMSIZ Hasan Karaosmanoğlu
Manisa-Koprubasi SP Adem Avcı
Manisa-Koprubasi BTP Rabia Altan
Manisa-Koprubasi VP Behice Mutlu
Manisa-Koprubasi Ak_Parti Regaip Topuz
Manisa-Koprubasi IYI_PARTI Fatih Taşlı
Manisa-Kula SP Hasan Hüseyin Yağcı
Manisa-Kula BTP Mehmet Güngör
Manisa-Kula VP Zeynep Dutkin
Manisa-Kula BBP Kemal Sapmaz
Manisa-Kula MHP Hüseyin Tosun
Manisa-Kula IYI_PARTI Selim Aşkın
Manisa-Salihli SP Hüseyin Çetin
Manisa-Salihli BTP Faruk Aykır
Manisa-Salihli VP Muzaffer Ökek
Manisa-Salihli CHP Mazlum Nurlu
Manisa-Salihli MHP Zeki Kayda
Manisa-Salihli BAGIMSIZ Ertan Gökçe
Manisa-Sarigol SP Şakir Fatih Güner
Manisa-Sarigol BTP Hayrettin Acar
Manisa-Sarigol VP Mustafa Erdem
Manisa-Sarigol CHP Emrah Eroğlu
Manisa-Sarigol MHP Necati Selçuk
Manisa-Saruhanli SP Suat Yılmaz
Manisa-Saruhanli BTP Ufuk Yurt
Manisa-Saruhanli VP Ayla Türkan Çiçek Türkoğlu
Manisa-Saruhanli CHP Zeki Bilgin
Manisa-Saruhanli Ak_Parti Burhan Tezcan
Manisa-Selendi SP Abdullah Yılmaz
Manisa-Selendi BTP Erol Yavaş
Manisa-Selendi VP Hatice Yıldırım
Manisa-Selendi MHP Nurullah Savaş
Manisa-Selendi IYI_PARTI Yasin Dumlupınar
Manisa-Soma SP Mehmet Tonbalak
Manisa-Soma BTP Müjgen Yakut Çalışkan
Manisa-Soma TKP Fatma Yücetaş
Manisa-Soma VP İsmail Ozanırk
Manisa-Soma BBP İsmail Hakkı Bakır
Manisa-Soma CHP Abdullah Saka
Manisa-Soma Ak_Parti Ali Tulup
Manisa-Soma BAGIMSIZ Okay Elaldı
Manisa-Sehzadeler_Mrk_Ilce SP Abdullah Yılmaz
Manisa-Sehzadeler_Mrk_Ilce BTP Aynur Aykır
Manisa-Sehzadeler_Mrk_Ilce TKP Ufuk Uzar
Manisa-Sehzadeler_Mrk_Ilce VP Zahide Sönmez
Manisa-Sehzadeler_Mrk_Ilce Ak_Parti Ömer Faruk Çelik
Manisa-Sehzadeler_Mrk_Ilce DP Uğur Kıraloğlu
Manisa-Sehzadeler_Mrk_Ilce IYI_PARTI İsa Özdemir
Manisa-Sehzadeler_Mrk_Ilce HDP Kasım Ağduk
Manisa-Sehzadeler_Mrk_Ilce DSP Tanık Cevher
Manisa-Sehzadeler_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Mehmet Nuri Koç
Manisa-Turgutlu SP Hasan Çağlın
Manisa-Turgutlu BTP Tugay Güven
Manisa-Turgutlu VP Şaban Çiloğlu
Manisa-Turgutlu BBP Mustafa Serhat Orhan
Manisa-Turgutlu CHP Çetin Akın
Manisa-Turgutlu MHP Turgay Şirin
Manisa-Yunus_Emre_Mrk_Ilce SP Olgun Oktay Demircan
Manisa-Yunus_Emre_Mrk_Ilce BTP Mustafa Sarıçalı
Manisa-Yunus_Emre_Mrk_Ilce TKP Erol Güldür
Manisa-Yunus_Emre_Mrk_Ilce VP Özden Başmaya
Manisa-Yunus_Emre_Mrk_Ilce BBP Selman Alkış
Manisa-Yunus_Emre_Mrk_Ilce Ak_Parti Mehmet Çerçi
Manisa-Yunus_Emre_Mrk_Ilce DP İsmail Taşkıran
Manisa-Yunus_Emre_Mrk_Ilce IYI_PARTI Kürşad Mithat Özkan
Manisa-Yunus_Emre_Mrk_Ilce HDP Fuat Şengül
Manisa-Yunus_Emre_Mrk_Ilce DSP Tülin Öz
Kahramanmaras-Afsin SP Şeref Ertekin
Kahramanmaras-Afsin BTP Mehmet Ali Öğülmüş
Kahramanmaras-Afsin BBP Ecevit Kavak
Kahramanmaras-Afsin Ak_Parti Mehmet Fatih Güven
Kahramanmaras-Afsin IYI_PARTI Adem Yıldız
Kahramanmaras-Andirin SP Abdullah Tor
Kahramanmaras-Andirin BTP Mehmet Kar
Kahramanmaras-Andirin Ak_Parti Ahmet Doğan
Kahramanmaras-Andirin IYI_PARTI Ali Çatalbaş
Kahramanmaras-Caglayancerit SP İrfan Şişman
Kahramanmaras-Caglayancerit BTP Derya Kazancı
Kahramanmaras-Caglayancerit BBP Eyyub Babuççu
Kahramanmaras-Caglayancerit MHP Hanifi Sarıaltun
Kahramanmaras-Caglayancerit IYI_PARTI Ahmet Nazım Engizek
Kahramanmaras-Dulkadiroglu_Mrk_Ilce SP Bünyamin Gökçe
Kahramanmaras-Dulkadiroglu_Mrk_Ilce BTP Ali Türk
Kahramanmaras-Dulkadiroglu_Mrk_Ilce BBP Bekir Eryılmaz
Kahramanmaras-Dulkadiroglu_Mrk_Ilce CHP Ayhan Çiftarslan
Kahramanmaras-Dulkadiroglu_Mrk_Ilce Ak_Parti Necati Okay
Kahramanmaras-Dulkadiroglu_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ejder Kaykusuz
Kahramanmaras-Dulkadiroglu_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Mustafa Dizibüyük
Kahramanmaras-Ekinozu SP Oktay Ceyhan
Kahramanmaras-Ekinozu BTP Ramazan Çokbekler
Kahramanmaras-Ekinozu CHP Fatih Vicdan
Kahramanmaras-Ekinozu Ak_Parti Bilal Eker
Kahramanmaras-Elbistan SP Sami Polat
Kahramanmaras-Elbistan BTP Durdu Mehmet Yüksek
Kahramanmaras-Elbistan BBP İbrahim Alagöz
Kahramanmaras-Elbistan Ak_Parti Mehmet Gürbüz
Kahramanmaras-Elbistan IYI_PARTI Abdullah Paksoy
Kahramanmaras-Elbistan HDP Hüseyin Yıldız
Kahramanmaras-Goksun SP İshak Köroğlu
Kahramanmaras-Goksun BTP Ahmet Çokbekler
Kahramanmaras-Goksun BBP Ali Kıraç
Kahramanmaras-Goksun Ak_Parti Hüseyin Coşkun Aydın
Kahramanmaras-Goksun IYI_PARTI Ramazan Koca
Kahramanmaras-Nurhak SP Mehmet Alış
Kahramanmaras-Nurhak BTP Merve Çevirici
Kahramanmaras-Nurhak CHP İlhami Bozan
Kahramanmaras-Nurhak MHP Battal Kaya
Kahramanmaras-Nurhak BAGIMSIZ Kadir Gürlek
Kahramanmaras-Onikisubat_Mrk_Ilce SP Selim Kale
Kahramanmaras-Onikisubat_Mrk_Ilce BTP Sezai Çevirici
Kahramanmaras-Onikisubat_Mrk_Ilce BBP Fulya Köse
Kahramanmaras-Onikisubat_Mrk_Ilce Ak_Parti Hanefi Mahçiçek
Kahramanmaras-Onikisubat_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mustafa Bastırmacı
Kahramanmaras-Onikisubat_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ali Akkurt
Kahramanmaras-Onikisubat_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ökkeş Gerekli
Kahramanmaras-Onikisubat_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ali Hopur
Kahramanmaras-Pazarcik SP Ali Çolak
Kahramanmaras-Pazarcik BTP Murat Kazancı
Kahramanmaras-Pazarcik BBP Adem Ergören
Kahramanmaras-Pazarcik CHP Haydar İkizer
Kahramanmaras-Pazarcik Ak_Parti İbrahim Yılmazcan
Kahramanmaras-Pazarcik DSP Kamil Dalkara
Kahramanmaras-Turkoglu SP Erkan Pınarbaşı
Kahramanmaras-Turkoglu BTP Senar Erdoğanyılmaz
Kahramanmaras-Turkoglu Ak_Parti Osman Okumuş
Kahramanmaras-Turkoglu IYI_PARTI Hasan Kızıldağ
Kahramanmaras-Turkoglu BAGIMSIZ Mustafa Taşhan
Mardin-Artuklu_Mrk_Ilce SP Abdullah Akgüç
Mardin-Artuklu_Mrk_Ilce BTP Mustafa Şakir Aktürk
Mardin-Artuklu_Mrk_Ilce BBP Mehmet Kızılboğa
Mardin-Artuklu_Mrk_Ilce CHP Veysi Kara
Mardin-Artuklu_Mrk_Ilce Ak_Parti Abdülkadir Tutaşı
Mardin-Artuklu_Mrk_Ilce DP Nurullah Çokan
Mardin-Artuklu_Mrk_Ilce IYI_PARTI Vejdi Bilek
Mardin-Artuklu_Mrk_Ilce HDP Nurettin Turğay
Mardin-Dargecit SP İdris Yücel
Mardin-Dargecit BTP Can Akın
Mardin-Dargecit CHP Muhammed Günel
Mardin-Dargecit Ak_Parti Mehmet Cüneyt Aksoy
Mardin-Dargecit IYI_PARTI Seyfeddin Doğan
Mardin-Dargecit HDP Ahmet İnci
Mardin-Dargecit BAGIMSIZ Hüseyin Demirtaş
Mardin-Derik SP Serdar Yavuz
Mardin-Derik BTP Seydi Ahmet Karaca
Mardin-Derik CHP Orhan Çaplık
Mardin-Derik Ak_Parti Şeyhmus Necimoğlu
Mardin-Derik HDP Mülkiye Esmez
Mardin-Derik BAGIMSIZ Muhittin Ecer
Mardin-Kiziltepe SP Ömer Çifçi
Mardin-Kiziltepe BTP Muhammet Abdulkadir Kurt
Mardin-Kiziltepe CHP Mehmet Yusuf Taşkın
Mardin-Kiziltepe Ak_Parti Şukrü Cevheroğlu
Mardin-Kiziltepe DP Mehmet Dicle
Mardin-Kiziltepe IYI_PARTI Ekrem Ayar
Mardin-Kiziltepe HDP Nilüfer Elik Yılmaz
Mardin-Kiziltepe BAGIMSIZ Şeyhmus Ünal
Mardin-Mazidagi SP Şeyhmus Özkan
Mardin-Mazidagi BTP Nureddin Balcı
Mardin-Mazidagi CHP Adem Denli
Mardin-Mazidagi Ak_Parti İbrahim Atlı
Mardin-Mazidagi IYI_PARTI Hasip Erol
Mardin-Mazidagi HDP Nalan Özaydın
Mardin-Midyat SP Abdulaziz Altekin
Mardin-Midyat BTP Duran Görkan
Mardin-Midyat BBP Mehmet Koç
Mardin-Midyat CHP İdris Taş
Mardin-Midyat Ak_Parti Veysi Şahin
Mardin-Midyat DP Muhammed Şirin Şahin
Mardin-Midyat IYI_PARTI Abdulcelil Demir
Mardin-Midyat HDP Osman Demirci
Mardin-Midyat BAGIMSIZ Fahrettin Yaşar
Mardin-Nusaybin SP Ahmet İletmiş
Mardin-Nusaybin BTP Adem Karadağ
Mardin-Nusaybin BBP Adnan Bağış
Mardin-Nusaybin CHP Şeyhmus Doğan
Mardin-Nusaybin Ak_Parti Mehmet Hadi Hamidi
Mardin-Nusaybin HDP Semire Nergiz
Mardin-Omerli SP Servet Cemiloğlu
Mardin-Omerli BTP Bünyamin Karaduman
Mardin-Omerli BBP Ömer İmamoğlu
Mardin-Omerli CHP Şakin Altundağ
Mardin-Omerli Ak_Parti Hüsamettin Altındağ
Mardin-Omerli IYI_PARTI Rıdvan Özoğurlu
Mardin-Omerli HDP Cuma Turğay
Mardin-Omerli BAGIMSIZ Şeyhmus Kaya
Mardin-Savur SP Şeyhmus Ökmen
Mardin-Savur BTP Yunus Düşen
Mardin-Savur BBP Şeyhmus Memiş
Mardin-Savur CHP Şükrü Adal
Mardin-Savur Ak_Parti Oğuzhan Sönmez Kaya
Mardin-Savur IYI_PARTI Hıdır Irgat
Mardin-Savur HDP Gülistan Öncü
Mardin-Savur BAGIMSIZ Abbas Oğuz
Mardin-Yesilli SP Enver Sağlam
Mardin-Yesilli BTP Tamer Boztepe
Mardin-Yesilli Ak_Parti Hayrettin Demir
Mugla-Bodrum SP Ahmet Ergin
Mugla-Bodrum BTP Ergün Bülten
Mugla-Bodrum TKP Cem Buksur
Mugla-Bodrum VP Şeref Bozkurt
Mugla-Bodrum CHP Ahmet Aras
Mugla-Bodrum Ak_Parti Tahir Ateş
Mugla-Bodrum DP Halil İbrahim Kaynar
Mugla-Bodrum IYI_PARTI Mehmet Tosun
Mugla-Bodrum DSP Mehmet Necati Utkan
Mugla-Bodrum BAGIMSIZ Er Can Ünlü
Mugla-Bodrum BAGIMSIZ Oktay Şenses
Mugla-Dalaman SP Kemal Yurt
Mugla-Dalaman BTP Adil Göksel
Mugla-Dalaman VP Hüseyin Türkay
Mugla-Dalaman BBP Recep Bozkurt
Mugla-Dalaman CHP Muhammet Şaşmaz
Mugla-Dalaman Ak_Parti Muhammet Karakuş
Mugla-Dalaman DP Beyhan Korkut
Mugla-Dalaman IYI_PARTI Sedat Kızıl
Mugla-Datca SP Celalcan Hacıhasanoğlu
Mugla-Datca BTP Mustafa Bahadır
Mugla-Datca VP Ayfer Özarslan
Mugla-Datca BBP Rasim Uslu
Mugla-Datca CHP Abdullah Gürsel Uçar
Mugla-Datca MHP Feyzullah Gülada
Mugla-Datca IYI_PARTI Levent Aslan
Mugla-Datca BAGIMSIZ Ömer Serkan İğci
Mugla-Fethiye SP Hakkı Kavas
Mugla-Fethiye BTP Zahide Zülal Yıldız
Mugla-Fethiye TKP Mehmet Özcan Yılmaz
Mugla-Fethiye VP Selçuk Selvi
Mugla-Fethiye CHP Alim Karaca
Mugla-Fethiye Ak_Parti Muhittin Kayabaş
Mugla-Fethiye IYI_PARTI Nagihan Bulut
Mugla-Kavaklidere SP Onur Can
Mugla-Kavaklidere BTP Meral Bülten
Mugla-Kavaklidere VP Mehmet Özer
Mugla-Kavaklidere CHP Kenan Ay
Mugla-Kavaklidere Ak_Parti Mehmet Demir
Mugla-Koycegiz SP Sayit Aydın
Mugla-Koycegiz BTP Fatma Karasakal
Mugla-Koycegiz VP Ali İzcioğlu
Mugla-Koycegiz CHP Hüseyin Erol
Mugla-Koycegiz Ak_Parti Kamil Ceylan
Mugla-Marmaris SP İlhan Özler
Mugla-Marmaris BTP Burak Karataşoğlu
Mugla-Marmaris CHP Mehmet Oktay
Mugla-Marmaris Ak_Parti Serkan Yazıcı
Mugla-Marmaris DSP Muhammet Ali Acar
Mugla-Mentese_Mrk_Ilce SP Ömer Yenice
Mugla-Mentese_Mrk_Ilce BTP Şenel Genç
Mugla-Mentese_Mrk_Ilce TKP Aydın Turan
Mugla-Mentese_Mrk_Ilce CHP Bahattin Gümüş
Mugla-Mentese_Mrk_Ilce Ak_Parti Gültekin Akça
Mugla-Mentese_Mrk_Ilce DP Yusuf Yıldız
Mugla-Mentese_Mrk_Ilce IYI_PARTI Ayçin Evgeç Dalgıç
Mugla-Mentese_Mrk_Ilce DSP Ali Durna
Mugla-Mentese_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Cevdet Güven
Mugla-Milas SP Emin Eren
Mugla-Milas BTP Çetin Çukur
Mugla-Milas VP Latif Akgül
Mugla-Milas CHP Muhammet Tokat
Mugla-Milas Ak_Parti Barış Saylak
Mugla-Milas DP Ali Doğan Serçek
Mugla-Milas DSP Mehmet Salih Ayas
Mugla-Ortaca SP Bayram Çelik
Mugla-Ortaca BTP Osman Öztürk
Mugla-Ortaca TKP Fatma Aslan
Mugla-Ortaca VP Selahattin Kozak
Mugla-Ortaca CHP Mehmet Sertkaya
Mugla-Ortaca DP Hasan Karaçelik
Mugla-Ortaca MHP Alim Uzundemir
Mugla-Ortaca DSP İsmail Can Varol
Mugla-Ortaca BAGIMSIZ Samahattin Nazlı
Mugla-Ortaca BAGIMSIZ Zafer Kundakçı
Mugla-Seydikemer_Mrk_Ilce SP Hüseyin Karabulut
Mugla-Seydikemer_Mrk_Ilce BTP Perihan Kaplan
Mugla-Seydikemer_Mrk_Ilce VP Ahmet Köse
Mugla-Seydikemer_Mrk_Ilce CHP İbrahim Ertürk
Mugla-Seydikemer_Mrk_Ilce Ak_Parti Yakup Otgöz
Mugla-Seydikemer_Mrk_Ilce DP Durmuş Korkmazoğlu
Mugla-Seydikemer_Mrk_Ilce IYI_PARTI Eşref Şen
Mugla-Ula SP Gülfem Okur
Mugla-Ula BTP Fetehne Birol
Mugla-Ula VP Mehmet Tiryaki
Mugla-Ula CHP Ümit Karaarslan
Mugla-Ula Ak_Parti İsmail Akkaya
Mugla-Ula IYI_PARTI Bekir Tavas
Mugla-Yatagan SP Hayrettin Yaya
Mugla-Yatagan BTP Ercan Kuşcu
Mugla-Yatagan TKP Engin Anbarcı
Mugla-Yatagan CHP Halil Arslan
Mugla-Yatagan Ak_Parti Mustafa Toksöz
Mugla-Yatagan DP Mehmet Serhat Serdaroğlu
Mus-Bulanik SP Seyyid Abdulbaki Güven
Mus-Bulanik BTP Serpil Aydın
Mus-Bulanik Ak_Parti Selami Aral
Mus-Bulanik IYI_PARTI Faruk Çebi
Mus-Bulanik HDP Adnan Topçu
Mus-Bulanik BAGIMSIZ Hasan Çelik
Mus-Haskoy SP Güven Baykal
Mus-Haskoy BTP Abdullah Selçik
Mus-Haskoy BBP Vural Tokmak
Mus-Haskoy CHP Nedret Paçal
Mus-Haskoy Ak_Parti Hikmet Karayel
Mus-Haskoy DP Ersin Matpan
Mus-Haskoy MHP Cemal Orbay
Mus-Haskoy IYI_PARTI Çetin Elçi
Mus-Haskoy HDP Ersin Hergül
Mus-Korkut SP Mevlüt Furkan Altuntaş
Mus-Korkut BTP Selami Gökalp
Mus-Korkut CHP Atıf Demirtaş
Mus-Korkut Ak_Parti Sami Pekbay
Mus-Korkut MHP Kasım Ataman
Mus-Korkut HDP Maşallah Çakır
Mus-Malazgirt SP Nihat Taşer
Mus-Malazgirt BTP Mehmet Kıvık
Mus-Malazgirt CHP Ahmet Kenan Türker
Mus-Malazgirt Ak_Parti Cengiz Altın
Mus-Malazgirt HDP Erdal Çakar
Mus SP Sadık Aydın
Mus BTP Fatih Aslan
Mus TKP Levent Gök
Mus VP Cazım Yıldız
Mus CHP Tansu Saraç
Mus Ak_Parti Feyat Asya
Mus HDP Sırrı Sakik
Mus DSP Müzeyyen Okur
Mus BAGIMSIZ Ali Ziver Çakı
Mus BAGIMSIZ Şerefettin Yatci
Mus-Varto SP Mehmet Hadi Ercan
Mus-Varto BTP Rıdvan Yenihal
Mus-Varto CHP Nazım Aykal
Mus-Varto Ak_Parti Muhamet Lütfü Turgut
Mus-Varto MHP Sulhattin Karakurt
Mus-Varto HDP Ülkü Karaaslan
Mus-Varto BAGIMSIZ Abdulbari Han
Mus-Varto BAGIMSIZ Doğan Dede
Nevsehir-Acigol SP Hüseyin Özerkan
Nevsehir-Acigol BTP Muhammed Haydar Özdemir
Nevsehir-Acigol Ak_Parti Ercan Ertaş
Nevsehir-Acigol MHP Fatih Özdoğan
Nevsehir-Avanos SP Noman Demircioğlu
Nevsehir-Avanos BTP Naki Demir
Nevsehir-Avanos TKP Yeliz Karaca
Nevsehir-Avanos CHP Celal Alper İbaş
Nevsehir-Avanos Ak_Parti Şaban Topuz
Nevsehir-Avanos MHP Mustafa Kenan Sarıtaş
Nevsehir-Derinkuyu SP Feyzullah Erdem
Nevsehir-Derinkuyu BTP Mine İpeker
Nevsehir-Derinkuyu CHP Mustafa Erdem
Nevsehir-Derinkuyu Ak_Parti Bülent Aksoy
Nevsehir-Derinkuyu MHP Gültekin Oğuz
Nevsehir-Gulsehir SP Hüseyin Ödemiş
Nevsehir-Gulsehir BTP Kerim Baltat
Nevsehir-Gulsehir Ak_Parti Fatih Çiftci
Nevsehir-Gulsehir MHP Şengezer Kürk
Nevsehir-Gulsehir IYI_PARTI Vahdi Arısoy
Nevsehir-Gulsehir BAGIMSIZ Oruç Gül
Nevsehir-Hacibektas SP Nadir Doğan
Nevsehir-Hacibektas BTP Süleyman Çetin
Nevsehir-Hacibektas TKP Ali Haydar Can Sümer
Nevsehir-Hacibektas CHP Arif Yoldaş Altıok
Nevsehir-Hacibektas Ak_Parti Şenay Gök
Nevsehir-Hacibektas MHP Çağdaş Ozan Güneş
Nevsehir-Hacibektas DSP Recai Aksu
Nevsehir-Hacibektas BAGIMSIZ Ali Rıza Selmanpakoğlu
Nevsehir-Hacibektas BAGIMSIZ Ali Cemal Hüsnügil
Nevsehir-Hacibektas BAGIMSIZ Funda Sıroğlu Kaya
Nevsehir-Hacibektas BAGIMSIZ Ali Eğer
Nevsehir-Kozakli SP Günay Özcan
Nevsehir-Kozakli BTP Hasan Çavuş
Nevsehir-Kozakli CHP Bülent Öcal
Nevsehir-Kozakli Ak_Parti Akif Kabukcuoğlu
Nevsehir-Kozakli MHP Celalettin Güven
Nevsehir SP İsmet Fatih Terzioğlu
Nevsehir BTP Abdurrahman Çavuş
Nevsehir TKP Ersel Gürbüz
Nevsehir BBP Ahmet Bilgili
Nevsehir Ak_Parti Rasim Arı
Nevsehir MHP Filiz Kılıç
Nevsehir IYI_PARTI Mehmet Özkan
Nevsehir DSP Bekir Kendir
Nevsehir-Urgup SP Doğan Ak
Nevsehir-Urgup BTP Ahmet Büyükgöncü
Nevsehir-Urgup CHP Bekir Ödemiş
Nevsehir-Urgup Ak_Parti Mehmet Aktürk
Nevsehir-Urgup MHP Hasan Erdoğan
Nigde-Altunhisar SP Cengiz Sevinç
Nigde-Altunhisar BTP Himmet Göktaş
Nigde-Altunhisar CHP Abdi Mercan
Nigde-Altunhisar Ak_Parti Abdullah Arıöz
Nigde-Altunhisar MHP Vedat Kirazcı
Nigde-Altunhisar IYI_PARTI Durmuş Acer
Nigde-Bor SP Fatih Yetkin
Nigde-Bor BTP İbrahim Dağeri
Nigde-Bor TKP Bayram Uluad
Nigde-Bor CHP Şenol Bengü
Nigde-Bor Ak_Parti Serkan Baran
Nigde-Bor MHP Mustafa Tecimer
Nigde-Bor IYI_PARTI Rauf Ersin Daş
Nigde-Camardi SP Rahim Emli
Nigde-Camardi BTP Karanfil Şenol
Nigde-Camardi CHP Osman Okcu
Nigde-Camardi Ak_Parti Yavuz Soylu
Nigde-Camardi MHP Mehmet Alakuş
Nigde-Camardi IYI_PARTI İbrahim Eroğlu
Nigde-Ciftlik SP İbrahim Özsaraç
Nigde-Ciftlik BTP Niyazi Özkan
Nigde-Ciftlik CHP Ramazan Taş
Nigde-Ciftlik Ak_Parti Serkan Güzel
Nigde-Ciftlik MHP Fazlı Koç
Nigde SP Nihat Altıparmak
Nigde BTP Vahit Belge
Nigde TKP Ezgi Göçmen
Nigde VP Hasan Akşen
Nigde CHP Rasim Yılmaz
Nigde Ak_Parti Emrah Özdemir
Nigde MHP Hakan Er
Nigde IYI_PARTI Mümin İnan
Nigde DSP Yusuf Kukul
Nigde BAGIMSIZ Figen Üzer
Nigde-Ulukisla SP Yusuf Bozdağ
Nigde-Ulukisla BTP Faruk Belge
Nigde-Ulukisla CHP Mustafa Önen
Nigde-Ulukisla Ak_Parti Ali Uğurlu
Nigde-Ulukisla DP Sebat Tekeli
Nigde-Ulukisla MHP Ali Ünkesen
Ordu-Akkus SP Harun Ustaoğlu
Ordu-Akkus BTP Hüseyin Palavar
Ordu-Akkus CHP Bayram Görür
Ordu-Akkus Ak_Parti İsa Demirci
Ordu-Altinordu_Mrk_Ilce SP Haluk Şensoy
Ordu-Altinordu_Mrk_Ilce BTP Ahmet Kahveci
Ordu-Altinordu_Mrk_Ilce VP Osman Erdaş
Ordu-Altinordu_Mrk_Ilce CHP Birol Yılmaz
Ordu-Altinordu_Mrk_Ilce Ak_Parti Aşkın Tören
Ordu-Altinordu_Mrk_Ilce DSP Kezban Sönmez
Ordu-Altinordu_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Yener Turan
Ordu-Aybasti SP Bayram Gündoğar
Ordu-Aybasti BTP Erdal Günyeli
Ordu-Aybasti CHP Özdilek Aydoğan
Ordu-Aybasti Ak_Parti Beytullah Geçtan
Ordu-Aybasti IYI_PARTI Yüksel Ahmet Tokat
Ordu-Camas SP Sezgin Özkan
Ordu-Camas BTP Yusuf Korkmaz
Ordu-Camas BBP Mesut Türkeli
Ordu-Camas CHP Ahmet Kesik
Ordu-Camas MHP Mahmut Ayparçası
Ordu-Camas IYI_PARTI Ahmet Özcan
Ordu-Catalpinar SP Mehmet Kara
Ordu-Catalpinar BTP Şahin Gül
Ordu-Catalpinar BBP Cemalittin Köprü
Ordu-Catalpinar CHP Osman Öztürk
Ordu-Catalpinar Ak_Parti Ahmet Türe
Ordu-Caybasi SP Aydın Arslan
Ordu-Caybasi BTP Kenan Ekim
Ordu-Caybasi BBP İsmet Yanık
Ordu-Caybasi CHP Enver Kandemir
Ordu-Caybasi Ak_Parti Hüseyin Semiz
Ordu-Fatsa SP Hüseyin Akot
Ordu-Fatsa BTP Muharrem Çamaş
Ordu-Fatsa BBP Fatma Yümlü
Ordu-Fatsa CHP Ahmet Canbaz
Ordu-Fatsa Ak_Parti İbrahim Etem Kibar
Ordu-Fatsa DP Tarık Orhan
Ordu-Fatsa DSP Mehmet Baştürk
Ordu-Golkoy SP İsmail Tok
Ordu-Golkoy BTP Ergin İlhan
Ordu-Golkoy CHP Cengiz Sarıyer
Ordu-Golkoy Ak_Parti Fikri Uludağ
Ordu-Gulyali SP Halil Cebeci
Ordu-Gulyali BTP Fatih Ay
Ordu-Gulyali CHP Ulaş Tepe
Ordu-Gulyali Ak_Parti Talip Şen
Ordu-Gurgentepe SP Kerim Çalışkan
Ordu-Gurgentepe BTP Haydar Yücel
Ordu-Gurgentepe CHP İsa Yazıcı
Ordu-Gurgentepe Ak_Parti Yaşar Şahin
Ordu-Ikizce SP Erol Kışla
Ordu-Ikizce BTP Muammer Belen
Ordu-Ikizce BBP Osman Özkan
Ordu-Ikizce CHP Mustafa Kaynar
Ordu-Ikizce MHP Osman Kaygı
Ordu-Kabaduz SP Murat Güzelkaya
Ordu-Kabaduz BTP Bülent Çelik
Ordu-Kabaduz VP Demir Ali Kaya
Ordu-Kabaduz Ak_Parti Yener Kaya
Ordu-Kabaduz IYI_PARTI Mehmet Yılmaz
Ordu-Kabaduz DSP Erbay Çeküç
Ordu-Kabatas SP Üzeyir Coşkun
Ordu-Kabatas BTP Emrah Karakoç
Ordu-Kabatas Ak_Parti Yakup Yılmaz
Ordu-Kabatas IYI_PARTI Serdal Çatanak
Ordu-Korgan SP Hasan Subaşı
Ordu-Korgan BTP Hüseyin Yılmazlı
Ordu-Korgan BBP Muhittin Açıcı
Ordu-Korgan Ak_Parti Tuncay Kiraz
Ordu-Korgan IYI_PARTI Adem Gediş
Ordu-Korgan DSP Veysel Araç
Ordu-Korgan BAGIMSIZ Adem Çimiç
Ordu-Kumru SP Mehmet Dizek
Ordu-Kumru BTP Serhat Kaya
Ordu-Kumru CHP Osman Cayak
Ordu-Kumru Ak_Parti Yusuf Yalçuva
Ordu-Mesudiye SP Hamit Taşkın Erdoğan
Ordu-Mesudiye BTP Orhan Koç
Ordu-Mesudiye BBP Murat Şahin
Ordu-Mesudiye CHP Yavuz Ekşi
Ordu-Mesudiye Ak_Parti İsa Gül
Ordu-Persembe SP Ömer Özbütün
Ordu-Persembe BTP Aytekin Kılıç
Ordu-Persembe VP Yusuf Kırmızı
Ordu-Persembe CHP Ata Alkan
Ordu-Persembe Ak_Parti Mustafa Sayım Tandoğan
Ordu-Persembe DSP Güven Günindi
Ordu-Persembe BAGIMSIZ Taylan İskender
Ordu-Ulubey SP Ümit Akdeniz
Ordu-Ulubey BTP Yasin Özen
Ordu-Ulubey VP İsmail Küçükkarahan
Ordu-Ulubey CHP Kani Ergün
Ordu-Ulubey Ak_Parti İsa Türkcan
Ordu-Ulubey BAGIMSIZ Alparslan Çalışkan
Ordu-Ulubey BAGIMSIZ Nazmi Genç
Ordu-Unye SP Veysel İlhan
Ordu-Unye BTP Vahit Bektaşoğlu
Ordu-Unye VP Ali Furtuna
Ordu-Unye BBP Yunus Zor
Ordu-Unye Ak_Parti Hüseyin Tavlı
Ordu-Unye IYI_PARTI Berkay Torunoğlu
Ordu-Unye DSP Fatih Günindi
Rize-Ardesen SP Sait Eksilmez
Rize-Ardesen BTP Sedat Gerz
Rize-Ardesen CHP Tahsin Bekir Yazıcı
Rize-Ardesen Ak_Parti Avni Kahya
Rize-Ardesen MHP Remzi Kutanoğlu
Çamlıhemşin SP İbrahim Döne
Çamlıhemşin BTP Şenol Öksüz
Çamlıhemşin Ak_Parti Osman Haşimoğlu
Çamlıhemşin MHP Eyüphan Zararsız
Çamlıhemşin BAGIMSIZ Saim Yılmaz
Rize-Cayeli SP Hamza Yılancı
Rize-Cayeli BTP Ümit Nebioğlu
Rize-Cayeli Ak_Parti Mustafa Baltacı
Rize-Cayeli MHP İsmail Hakkı Çiftçi
Rize-Cayeli IYI_PARTI Meliha Çomoğlu
Rize-Cayeli DSP Sinem Marangoz
Rize-Derepazari SP Beytullah Yılmaz
Rize-Derepazari BTP Gülten Artan
Rize-Derepazari Ak_Parti Ahmet Ayhan Yıldız
Rize-Derepazari MHP Selim Metin
Rize-Findikli SP Onur Öztürk
Rize-Findikli BTP Necat Demir
Rize-Findikli CHP Ercüment Şahin Çervatoğlu
Rize-Findikli Ak_Parti Mustafa Kasım Zorlu
Rize-Guneysu SP Vahdet Erdoğan
Rize-Guneysu BTP Zafer Aktaş
Rize-Guneysu Ak_Parti Rıfat Özer
Rize-Guneysu IYI_PARTI Sefer Özer
Rize-Hemsin SP Abdulkadir Çelik
Rize-Hemsin BTP Hacer Kal
Rize-Hemsin CHP Şakir Bozak
Rize-Hemsin Ak_Parti Halim Kazim Bekar
Rize-Hemsin MHP Muhammet Sağlam
Rize-Ikizdere SP İlyas Taşkın
Rize-Ikizdere BTP Yusuf Reşit Beyazal
Rize-Ikizdere Ak_Parti Ali Fuat Yıldırım
Rize-Ikizdere MHP Hakan Karagöz
Rize-Ikizdere IYI_PARTI Panbuli Tüfenk
Rize-Iyidere SP Mustafa Aydın Kartal
Rize-Iyidere BTP Abdullah Karabela
Rize-Iyidere Ak_Parti Saffet Mete
Rize-Iyidere MHP Osman Mete
Rize-Iyidere IYI_PARTI Ali Şükrü Karaman
Rize-Kalkandere SP Mehmet Özdemir
Rize-Kalkandere BTP Cumali Akgenç
Rize-Kalkandere Ak_Parti Kenan Yıldırım
Rize-Kalkandere MHP Abdullah Çakmak
Rize-Kalkandere IYI_PARTI Pınar Ömeroğlu
Rize-Pazar SP Hasan Taşkın
Rize-Pazar BTP Fatih Deniz
Rize-Pazar CHP Kazım Balta
Rize-Pazar Ak_Parti Ahmet Basa
Rize-Pazar MHP Gülşah Bilaloğlu
Rize-Pazar IYI_PARTI Tayfun Tan
Rize-Pazar DSP Hamdi Bayraktar
Rize SP Muhammet Kaçar
Rize BTP Kemal Pehlivanlar
Rize TKP Savaş Sarı
Rize VP Salih Öksüz
Rize CHP Ayhan Akyüz
Rize Ak_Parti Rahmi Metin
Rize IYI_PARTI Yakup Özkan
Rize DSP Yunus Bayraktar
Sakarya-Adapazari_Mrk_Ilce SP Abidin Birinci
Sakarya-Adapazari_Mrk_Ilce BTP Erol Sak
Sakarya-Adapazari_Mrk_Ilce BBP Eray Yeşilçimen
Sakarya-Adapazari_Mrk_Ilce CHP İsmahil Kılıç
Sakarya-Adapazari_Mrk_Ilce Ak_Parti Mutlu Işıksu
Sakarya-Adapazari_Mrk_Ilce DP Ekrem Birer
Sakarya-Adapazari_Mrk_Ilce IYI_PARTI Aydoğan Arslan
Sakarya-Adapazari_Mrk_Ilce DSP Tanju Peker
Sakarya-Adapazari_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Cem Bükülmez
Sakarya-Akyazi SP Selman Demirtaş
Sakarya-Akyazi BTP Süleyman Pekdemir
Sakarya-Akyazi BBP Nayim Yolçu
Sakarya-Akyazi Ak_Parti Bilal Soykan
Sakarya-Akyazi DP Erol Erdem
Sakarya-Akyazi IYI_PARTI Adem Güner
Sakarya-Arifiye SP İsmail Kul
Sakarya-Arifiye BTP İshak Koçak
Sakarya-Arifiye BBP Hakan Yazıcı
Sakarya-Arifiye CHP Güngör Baş
Sakarya-Arifiye Ak_Parti İsmail Karakullukçu
Sakarya-Arifiye DP Taşkın Ömür
Sakarya-Arifiye DSP Sabriye Eker
Sakarya-Erenler SP Abdullah Satır
Sakarya-Erenler BTP Merve Değirmen
Sakarya-Erenler BBP Uğur Başsöz
Sakarya-Erenler Ak_Parti Fevzi Kılıç
Sakarya-Erenler DP Bülent Akca
Sakarya-Erenler IYI_PARTI Şemsettin Duman
Sakarya-Erenler HDP Fethi Doğan
Sakarya-Erenler DSP Selahattin Demir
Sakarya-Ferizli SP Halim Aşık
Sakarya-Ferizli BTP Haydar Hüseyin Özcan
Sakarya-Ferizli BBP Ramazan Demiroğlu
Sakarya-Ferizli Ak_Parti İsmail Gündoğdu
Sakarya-Ferizli DP Zeki Kuru
Sakarya-Ferizli IYI_PARTI Serhat Çiçek
Sakarya-Ferizli DSP Ümit Özdemir
Sakarya-Geyve SP Fikret Özer
Sakarya-Geyve BTP Mehmet Değer
Sakarya-Geyve BBP Mehmet Karcı
Sakarya-Geyve Ak_Parti Murat Kaya
Sakarya-Geyve DP Basri Bölükbaş
Sakarya-Geyve IYI_PARTI Atilla Zeytinoğlu
Sakarya-Geyve DSP Kadir Kahyaoğlu
Sakarya-Hendek SP Yasir Yüksek
Sakarya-Hendek BTP Ahmet Sinan Kesici
Sakarya-Hendek BBP Turgut Babaoğlu
Sakarya-Hendek Ak_Parti Ali Kemal Sofu
Sakarya-Hendek DP Gökhan Yusuf Yetimoğlu
Sakarya-Hendek IYI_PARTI Ahmet Merçan
Sakarya-Hendek DSP Nizamettin Sağkol
Sakarya-Karapurcek SP Mehmet Ali Gedik
Sakarya-Karapurcek BTP Suat Bel
Sakarya-Karapurcek BBP Hasan Cavit Karslı
Sakarya-Karapurcek CHP Nizamettin Yıldız
Sakarya-Karapurcek Ak_Parti Orhan Yıldırım
Sakarya-Karasu SP Kerim Ali Aksoy
Sakarya-Karasu BTP Caner Yatar
Sakarya-Karasu BBP Mehmet İspiroğlu
Sakarya-Karasu CHP Kerem Erksoy
Sakarya-Karasu Ak_Parti İshak Sarı
Sakarya-Kaynarca SP Ergün Öztürk
Sakarya-Kaynarca BBP Mustafa Boğaz
Sakarya-Kaynarca CHP Nalan Akçay
Sakarya-Kaynarca Ak_Parti Murat Kefli
Sakarya-Kaynarca DP İsa Soysal
Sakarya-Kocaali SP Azem Emanet
Sakarya-Kocaali BTP Ziya Dinek
Sakarya-Kocaali BBP Hüseyin Can
Sakarya-Kocaali Ak_Parti Ahmet Acar
Sakarya-Kocaali IYI_PARTI Kemal Din
Sakarya-Pamukova SP İbrahim Güven Övün
Sakarya-Pamukova BTP İsmail Hakkı Çapoğlu
Sakarya-Pamukova BBP Gürbüz Pertev
Sakarya-Pamukova CHP Hüseyin Eryiğit
Sakarya-Pamukova Ak_Parti Cevat Keser
Sakarya-Pamukova DSP Zeki Gültekin
Sakarya-Pamukova BAGIMSIZ İrfan Metin
Sakarya-Sapanca SP Ömer Yaşar Çömlekçioğlu
Sakarya-Sapanca BTP Murat Bayraktar
Sakarya-Sapanca BBP Kadir Can
Sakarya-Sapanca CHP Cengiz Çiçek
Sakarya-Sapanca Ak_Parti Özcan Özen
Sakarya-Sapanca DP Hülya Lüleci
Sakarya-Sapanca DSP Asiye Örden
Sakarya-Sapanca BAGIMSIZ Oya Arapoğlu
Sakarya-Serdivan SP Mecit Para
Sakarya-Serdivan BTP Sıtkı Demirci
Sakarya-Serdivan BBP Ahmet Bilgili
Sakarya-Serdivan CHP Zafer Kazan
Sakarya-Serdivan Ak_Parti Yusuf Alemdar
Sakarya-Serdivan DP Zeki Mayasılcı
Sakarya-Serdivan DSP İsmail Kaya
Sakarya-Serdivan BAGIMSIZ Turan Tekbay
Sakarya-Sogutlu SP Özdemir Özcan
Sakarya-Sogutlu BTP Saadet Özdemir
Sakarya-Sogutlu BBP Hatice Yılmaz
Sakarya-Sogutlu CHP Ferda İlter
Sakarya-Sogutlu Ak_Parti Koray Oktay Özten
Sakarya-Sogutlu DP Ali Köken
Sakarya-Sogutlu DSP Gülten Sert
Sakarya-Tarakli SP Veysel Güneş
Sakarya-Tarakli BTP Mahir Tokat
Sakarya-Tarakli BBP İbrahim Tüfekçi
Sakarya-Tarakli DP Hızır Acar
Sakarya-Tarakli MHP İbrahim Pilavcı
Sakarya-Tarakli IYI_PARTI Mehmet Aydın
Sakarya-Tarakli DSP Muharrem Yaman
Samsun-Alacam SP Ahmet Mücahid Yıldız
Samsun-Alacam BTP Mahmut Durgun
Samsun-Alacam BBP Haydar Yıldırım
Samsun-Alacam CHP Fuat Canbaz
Samsun-Alacam DP Atalay Yılmaz
Samsun-Alacam MHP İlyas Acar
Samsun-Alacam DSP Aziz Ak
Samsun-Asarcik SP Seyitahmet Akkuş
Samsun-Asarcik BTP Mustafa Kurt
Samsun-Asarcik MHP Şerif Kılağuz
Samsun-Asarcik IYI_PARTI Bahri Köşüş
Samsun-Asarcik DSP Tarık Er
Samsun-Asarcik BAGIMSIZ Necip Endes
Samsun-Atakum_Mrk_Ilce SP Serdar Şen
Samsun-Atakum_Mrk_Ilce BTP Hüsnüye Kömürlü
Samsun-Atakum_Mrk_Ilce CHP Cemil Deveci
Samsun-Atakum_Mrk_Ilce Ak_Parti Zihni Şahin
Samsun-Atakum_Mrk_Ilce DP Meral Şenocak
Samsun-Atakum_Mrk_Ilce DSP Devrim İpekdal
Samsun-Ayvacik SP Cengiz Keskin
Samsun-Ayvacik BTP Cemal Pala
Samsun-Ayvacik BBP Erdal Avcı
Samsun-Ayvacik Ak_Parti Halil Kalaycı
Samsun-Ayvacik DP Yaşar Çakıroğlu
Samsun-Bafra SP Mustafa Harman
Samsun-Bafra BTP Sezai Şahin
Samsun-Bafra CHP Kemal Bütüner
Samsun-Bafra Ak_Parti Hamit Kılıç
Samsun-Bafra DP Fatih Aydoğan
Samsun-Bafra IYI_PARTI Rızvan Aksoy
Samsun-Bafra DSP Zeynep Çiçek
Samsun-Canik_Mrk_Ilce SP Ali Şener
Samsun-Canik_Mrk_Ilce BTP Yusuf Kurt
Samsun-Canik_Mrk_Ilce BBP Kemal Saral
Samsun-Canik_Mrk_Ilce Ak_Parti İbrahim Sandıkçı
Samsun-Canik_Mrk_Ilce DP Ramazan Atar
Samsun-Canik_Mrk_Ilce IYI_PARTI Atıf Yiğit
Samsun-Canik_Mrk_Ilce DSP Erkan Gökçen
Samsun-Carsamba SP Sebahattin Sancar
Samsun-Carsamba BTP Hayri Ayan
Samsun-Carsamba BBP Ertan Sağlam
Samsun-Carsamba CHP Altan Karabulut
Samsun-Carsamba Ak_Parti Halit Doğan
Samsun-Carsamba DP Dudu Öztürk
Samsun-Carsamba DSP İbrahim Sağlam
Samsun-Havza SP Şenol Tunçay
Samsun-Havza CHP Mehtap Yeşilbaş
Samsun-Havza Ak_Parti Sebahattin Özdemir
Samsun-Havza DP Turgay Saat
Samsun-Havza DSP Temel Terme
Samsun-Havza BAGIMSIZ Mustafa Turan
Samsun-Havza BAGIMSIZ Mahmut Karahan
Samsun-Ilkadim_Mrk_Ilce SP Şerif Altundal
Samsun-Ilkadim_Mrk_Ilce BTP Lisan Yolay
Samsun-Ilkadim_Mrk_Ilce TKP Ferdi Ak
Samsun-Ilkadim_Mrk_Ilce Ak_Parti Erdoğan Tok
Samsun-Ilkadim_Mrk_Ilce DP Mustafa Kemal Kumbasar
Samsun-Ilkadim_Mrk_Ilce IYI_PARTI Necattin Demirtaş
Samsun-Ilkadim_Mrk_Ilce DSP Murat Falcıoğlu
Samsun-Ilkadim_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Şaban İşenç
Samsun-Kavak SP Remzi Sarak
Samsun-Kavak BTP Seydi Ahmet Erat
Samsun-Kavak Ak_Parti İbrahim Sarıcaoğlu
Samsun-Kavak DP Gündüz Söylemez
Samsun-Kavak IYI_PARTI Şerif Ün
Samsun-Kavak DSP Abdullah Haşim Öner
Samsun-Kavak BAGIMSIZ Muzaffer Candemir
Samsun-Ladik SP Yalçın Kaya Oğuz
Samsun-Ladik BTP Nermin Yolay
Samsun-Ladik Ak_Parti Nurhan Yapıcı Özel
Samsun-Ladik IYI_PARTI İbrahim Ünsal
Samsun-Ladik DSP Mahmut Mustafa Başaran
Samsun-Ladik BAGIMSIZ Ahmet Devlethan
Samsun-Salipazari SP Ali Turhan
Samsun-Salipazari BTP Sadık Altay
Samsun-Salipazari BBP Mehmet Zengin
Samsun-Salipazari Ak_Parti Halil Akgül
Samsun-Salipazari DP Nurcan Atik
Samsun-Salipazari IYI_PARTI Refaettin Karaca
Samsun-Salipazari DSP Yeşim Karakaya
Samsun-Tekkekoy_Mrk_Ilce SP Şükrü Yavuz
Samsun-Tekkekoy_Mrk_Ilce BTP Kamil Yenen
Samsun-Tekkekoy_Mrk_Ilce CHP Tansu Çıkış
Samsun-Tekkekoy_Mrk_Ilce Ak_Parti Hasan Togar
Samsun-Tekkekoy_Mrk_Ilce DP Hasan Özdağ
Samsun-Tekkekoy_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mustafa Candal
Samsun-Tekkekoy_Mrk_Ilce DSP Niyazi Odabaş
Samsun-Tekkekoy_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Özcan Büyük
Samsun-Terme SP Ali Yüksel
Samsun-Terme BTP Suat Küçükdursun
Samsun-Terme BBP Hüseyin Ar
Samsun-Terme Ak_Parti Ali Kılıç
Samsun-Terme DP Osman Aksüt
Samsun-Terme DSP Yunus Soylu
Samsun-Vezirkopru SP Fahreddin Kılıç
Samsun-Vezirkopru BTP Satılmış Gülhan
Samsun-Vezirkopru BBP Fatih Ay
Samsun-Vezirkopru CHP Onur Bayburtlu
Samsun-Vezirkopru Ak_Parti İbrahim Sadık Edis
Samsun-Vezirkopru DSP Murat Arabacı
Samsun-Yakakent SP Sinan Yılmaz
Samsun-Yakakent BTP Bülent Küçükçakır
Samsun-Yakakent BBP Salih Seven
Samsun-Yakakent CHP Ramazan Şensoy
Samsun-Yakakent Ak_Parti Hüseyin Kıyma
Samsun-Yakakent DP Emin Şensoy
Samsun-Yakakent DSP Hasan Recai Geritabak
Samsun-19Mayis SP Yakup Demir
Samsun-19Mayis BTP Ali Karamahmutoğlu
Samsun-19Mayis Ak_Parti Osman Topaloğlu
Samsun-19Mayis IYI_PARTI Ahmet Topal
Samsun-19Mayis DSP Serdar Falcıoğlu
Siirt-Baykan SP Zeki Göktaş
Siirt-Baykan BTP Fatih Akpınar
Siirt-Baykan CHP Kadir Taşkın
Siirt-Baykan Ak_Parti Mehmet Ali Erol
Siirt-Baykan MHP Hasan Söyüncü
Siirt-Baykan IYI_PARTI Metin Söyüncü
Siirt-Baykan HDP Remzi Sarsılmaz
Siirt-Baykan BAGIMSIZ Faruk Okulevi
Siirt-Eruh SP Mehmet Muhdi Dağtekin
Siirt-Eruh BTP Nimet Say Özçelik
Siirt-Eruh Ak_Parti Cevher Çiftçi
Siirt-Eruh IYI_PARTI Resul Güneş
Siirt-Eruh HDP Celile Babaoğlu
Siirt-Kurtalan SP Furkan Öcal
Siirt-Kurtalan BTP İlhami Yalçın
Siirt-Kurtalan CHP Necat Ayaz
Siirt-Kurtalan Ak_Parti Nevzat Karaatay
Siirt-Kurtalan MHP Bedirhan Lale
Siirt-Kurtalan IYI_PARTI Lokman Dilek
Siirt-Kurtalan HDP Baran Akgül
Siirt-Pervari SP Süleyman Boyraz
Siirt-Pervari BTP Bilal Kılıç
Siirt-Pervari CHP Şevket Beytekin
Siirt-Pervari Ak_Parti Teyyar Özcan
Siirt-Pervari IYI_PARTI İsmail Bilen
Siirt SP Seyfettin Kol
Siirt BTP Enes Bozkurt
Siirt TKP Müge Gönüllü
Siirt CHP Şakir Sula
Siirt Ak_Parti Ali İlbaş
Siirt DP Nedim Pektaş
Siirt IYI_PARTI Ahmet Özgür
Siirt HDP Berivan Helen Işık
Siirt DSP Ali Bergin
Siirt-Sirvan SP Refik Öztürkan
Siirt-Sirvan BTP Murat Kılıç
Siirt-Sirvan CHP Mehmet Otağ
Siirt-Sirvan Ak_Parti Necat Cellek
Siirt-Sirvan MHP Deniz Cellek
Siirt-Sirvan IYI_PARTI Yusuf İncecik
Siirt-Tillo SP Mustafa Kaçmaz
Siirt-Tillo BTP Gülsüm Gebel
Siirt-Tillo Ak_Parti İdham Aydın
Siirt-Tillo MHP Fırat Çokan
Siirt-Tillo IYI_PARTI Davut Dalkılıç
Siirt-Tillo BAGIMSIZ Mehmet Emin Aydın
Siirt-Tillo BAGIMSIZ Selahattin Arslanbuğul
Sinop-Ayancik SP Cumhur Övet
Sinop-Ayancik BTP Ramazan Er
Sinop-Ayancik CHP Hayrettin Kaya
Sinop-Ayancik Ak_Parti Recep Ak
Sinop-Ayancik MHP Özay Çetin
Sinop-Ayancik DSP Soner Turan
Sinop-Boyabat SP Birol Aydın
Sinop-Boyabat BTP Hasan Kaya
Sinop-Boyabat Ak_Parti Şefik Çakıcı
Sinop-Boyabat MHP Şükrü Kaya
Sinop-Boyabat IYI_PARTI Hasan Kara
Sinop-Boyabat DSP Davut Çalhan
Sinop-Dikmen SP Bekir Aydın
Sinop-Dikmen BTP İbrahim Tuna
Sinop-Dikmen CHP Saim İstanbullu
Sinop-Dikmen Ak_Parti Adnan Acar
Sinop-Dikmen MHP Hakan Akgün
Sinop-Duragan SP Necati Çördükçü
Sinop-Duragan BTP Cemal Öcal
Sinop-Duragan CHP Mustafa Eker
Sinop-Duragan Ak_Parti Ahmet Kılıçaslan
Sinop-Duragan MHP Fehmi Dalkılıç
Sinop-Duragan IYI_PARTI Ümit Demir
Sinop-Duragan DSP Sibel Gönden
Sinop-Erfelek SP Yücel Tuna
Sinop-Erfelek BTP Burhan Tak
Sinop-Erfelek CHP Muzaffer Şimşek
Sinop-Erfelek Ak_Parti Mehmet Uzun
Sinop-Erfelek MHP Abdurrahman Gülen
Sinop-Erfelek DSP Necati Yıldırım
Sinop-Erfelek BAGIMSIZ Salih Töngel
Sinop-Gerze SP Mehmet Ali Yavuz
Sinop-Gerze BTP Necla Keskin Kul
Sinop-Gerze CHP Osman Belovacıklı
Sinop-Gerze Ak_Parti Cevat Şensoy
Sinop-Gerze MHP Kerim Ulusoy
Sinop-Gerze IYI_PARTI Cemal Yıldız
Sinop-Sarayduzu SP Basri Baş
Sinop-Sarayduzu BTP Mehmet Keskin
Sinop-Sarayduzu Ak_Parti Hasan Peker
Sinop-Sarayduzu MHP İbrahim Kanber
Sinop-Sarayduzu IYI_PARTI Kadir Çiçek
Sinop-Sarayduzu DSP Cemal Kalaycı
Sinop SP Sefa Yalın
Sinop BTP Hüseyin Gül
Sinop TKP Cazım Akray
Sinop VP Sebahattin Canik
Sinop CHP Barış Ayhan
Sinop Ak_Parti Ali Çöpcü
Sinop DP Orhan Sarı
Sinop DSP Ahmet Nur Ceylanlı
Sinop BAGIMSIZ Mete Çağdaş
Sinop-Turkeli SP İsmail Özcan
Sinop-Turkeli BTP Şerife Fener
Sinop-Turkeli Ak_Parti Veysel Şahin
Sinop-Turkeli MHP Halil Dilek Özcan
Sinop-Turkeli DSP Recep Keser
Sinop-Turkeli BAGIMSIZ Haşim Özcan
Sivas-Akincilar SP Mehmet Koçak
Sivas-Akincilar BTP Zehra Aytak
Sivas-Akincilar CHP Necati Us
Sivas-Akincilar Ak_Parti Hasan Şen
Sivas-Akincilar MHP Murat Sevinç
Sivas-Akincilar BAGIMSIZ Ahmet Aydın
Sivas-Altinyayla SP Kazım Duman
Sivas-Altinyayla BTP Abdülsamed Çınar
Sivas-Altinyayla CHP Nurettin Çiftçi
Sivas-Altinyayla Ak_Parti Sinan Akbulut
Sivas-Altinyayla MHP Nazım Subaşı
Sivas-Divrigi SP Adem Kartal
Sivas-Divrigi BTP Saliha Nur Tanış
Sivas-Divrigi CHP Hakan Gök
Sivas-Divrigi Ak_Parti Halit Yazıcı
Sivas-Divrigi BAGIMSIZ Adalet İnce
Sivas-Dogansar SP Sefa Bekir Uluçak
Sivas-Dogansar BTP Hatice Kübra Kılınç
Sivas-Dogansar BBP Kuddusi Serin
Sivas-Dogansar Ak_Parti Şerif Yürük
Sivas-Dogansar MHP Halil Balık
Sivas-Dogansar IYI_PARTI Serdar Gülaçtı
Sivas-Dogansar BAGIMSIZ Emin Karaman
Sivas-Gemerek SP İsmail Yeşildağ
Sivas-Gemerek BTP Seyfullah Polat
Sivas-Gemerek BBP Mustafa Demir
Sivas-Gemerek Ak_Parti Remzi Kılıçdağı
Sivas-Gemerek MHP Yurt Koç
Sivas-Gemerek IYI_PARTI Recep Gariper
Sivas-Gemerek BAGIMSIZ Hakan Güneş
Sivas-Golova SP Hüseyin Yaman
Sivas-Golova BTP Sedanur Kılıç
Sivas-Golova Ak_Parti Osman Demirbağ
Sivas-Golova MHP Halil Önge
Sivas-Golova BAGIMSIZ Mustafa Şengül
Sivas-Gurun SP Hüseyin Bal
Sivas-Gurun BTP Sevgi İpek
Sivas-Gurun Ak_Parti Feyzullah Arslan
Sivas-Gurun MHP Nami Çiftçi
Sivas-Hafik SP Veysel Tekneci
Sivas-Hafik BTP Yalçın Boyraz
Sivas-Hafik Ak_Parti Mitat İlhan
Sivas-Hafik MHP Selahattin Çuhadaroğlu
Sivas-Imranli SP Talat Özer
Sivas-Imranli BTP Fatih Yusuf Sarıca
Sivas-Imranli CHP Murat Açıl
Sivas-Imranli Ak_Parti Murat Sevindik
Sivas-Imranli MHP Necmi Vural
Sivas-Kangal SP Mehmet Eligüzel
Sivas-Kangal BTP Ayşenur Yılmaz
Sivas-Kangal BBP Ahmet Kürşad Apaydın
Sivas-Kangal CHP Gökhan Emen
Sivas-Kangal Ak_Parti Mehmet Öztürk
Sivas-Kangal MHP Eren Derviş Akpınar
Sivas-Koyulhisar SP Ahmet Oruç
Sivas-Koyulhisar BTP Gülşah Aslan
Sivas-Koyulhisar Ak_Parti İlhan Eren
Sivas-Koyulhisar MHP Osman Epsileli
Sivas SP Melih Seçilmiş
Sivas BTP Yunus Çınar
Sivas TKP Cem Taylan Erden
Sivas VP Cumhur Akbulut
Sivas BBP Doğan Ürgüp
Sivas CHP Ali Akyıldız
Sivas Ak_Parti Hilmi Bilgin
Sivas MHP Memet Er
Sivas DSP Recep Bozdağ
Sivas-Susehri SP Halim Uzun
Sivas-Susehri BTP Yusuf Çınar
Sivas-Susehri BBP Ayhan Özer
Sivas-Susehri Ak_Parti Fazlı Yüksel
Sivas-Susehri MHP Candan Ersoy
Sivas-Susehri IYI_PARTI Ali Tercanlıoğlu
Sivas-Sarkisla SP Ömer Faruk Koç
Sivas-Sarkisla BTP Gülsün Çınar
Sivas-Sarkisla BBP Mahir Arı
Sivas-Sarkisla CHP Ayfer Temel
Sivas-Sarkisla Ak_Parti Ahmet Turgay Oğuz
Sivas-Sarkisla MHP Cemil Çelik
Sivas-Sarkisla IYI_PARTI Turgay Şahin
Sivas-Ulas SP Adem Işık
Sivas-Ulas BTP Gülbahar İzgi
Sivas-Ulas BBP Kadir Aydın
Sivas-Ulas CHP Murat Sulakcı
Sivas-Ulas Ak_Parti Cemalettin Karacalar
Sivas-Ulas MHP Turan İlbey
Sivas-Yildizeli SP Ömer Alma
Sivas-Yildizeli BTP Adem Genç
Sivas-Yildizeli BBP Bahattin Aydın
Sivas-Yildizeli CHP Bülent Yücel
Sivas-Yildizeli Ak_Parti Mehmet Sabit Karakaş
Sivas-Yildizeli MHP Ozan Ercan
Sivas-Yildizeli BAGIMSIZ Ahmet Arkaz
Sivas-Zara SP Mustafa Doğan
Sivas-Zara BTP Hacı Ada
Sivas-Zara CHP Kudsi Cantürk
Sivas-Zara Ak_Parti Sayıt Ahmet Pala
Sivas-Zara MHP Fatih Çelik
Tekirdag-Cerkezkoy SP Erol Kaya
Tekirdag-Cerkezkoy BTP Fatih Irmak
Tekirdag-Cerkezkoy BBP Yılmaz Bulut
Tekirdag-Cerkezkoy CHP Vahap Akay
Tekirdag-Cerkezkoy Ak_Parti Süleyman Kozuva
Tekirdag-Cerkezkoy HDP Barış Kırmızıtaş
Tekirdag-Cerkezkoy DSP Metin Dönmez
Tekirdag-Corlu SP Murat Vakitçi
Tekirdag-Corlu BTP Hüseyin Güler
Tekirdag-Corlu TKP İbrahim Çevik
Tekirdag-Corlu VP Armağan Sadun Yılmaz
Tekirdag-Corlu BBP İsmail Ceylan
Tekirdag-Corlu CHP Ahmet Sarıkurt
Tekirdag-Corlu Ak_Parti Serkan Ercili
Tekirdag-Corlu IYI_PARTI Erkan Düzenli
Tekirdag-Corlu HDP Ceylan Deniz Adıyaman
Tekirdag-Ergene_Mrk_Ilce SP Oktay Çalışkan
Tekirdag-Ergene_Mrk_Ilce BTP Neziha Durgunkaya
Tekirdag-Ergene_Mrk_Ilce VP Kenan Serbest
Tekirdag-Ergene_Mrk_Ilce BBP Onur Meriç
Tekirdag-Ergene_Mrk_Ilce CHP Rasim Yüksel
Tekirdag-Ergene_Mrk_Ilce Ak_Parti Hamdi Sarıer
Tekirdag-Ergene_Mrk_Ilce HDP Erkan Atalay
Tekirdag-Ergene_Mrk_Ilce DSP Bora Küçükçetin
Tekirdag-Ergene_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ersin Sever
Tekirdag-Hayrabolu SP Gökay Yıldırım
Tekirdag-Hayrabolu BTP Mert Olgun
Tekirdag-Hayrabolu BBP İhsan Özdemir
Tekirdag-Hayrabolu CHP Fehmi Altayoğlu
Tekirdag-Hayrabolu Ak_Parti Osman İnan
Tekirdag-Hayrabolu DP Arif Yalçın
Tekirdag-Kapakli_Mrk_Ilce SP Hasan Karakoç
Tekirdag-Kapakli_Mrk_Ilce BTP Mesud Haydar Tüter
Tekirdag-Kapakli_Mrk_Ilce BBP Güzin Yıldız
Tekirdag-Kapakli_Mrk_Ilce CHP İrfan Mandalı
Tekirdag-Kapakli_Mrk_Ilce Ak_Parti Mustafa Çetin
Tekirdag-Kapakli_Mrk_Ilce HDP İbrahim Yavuz
Tekirdag-Kapakli_Mrk_Ilce DSP Tuncay Ulukaya
Tekirdag-Malkara SP Enes Kiremitci
Tekirdag-Malkara BTP Mehmet Gündoğu
Tekirdag-Malkara BBP Bahri Demir
Tekirdag-Malkara CHP Ulaş Yurdakul
Tekirdag-Malkara Ak_Parti Gediz Coşkun
Tekirdag-Malkara DSP Yılmaz Yıldız
Tekirdag-Malkara BAGIMSIZ Orhan Gürz
Tekirdag-Marmaraereglisi SP Mehmet Kalyon
Tekirdag-Marmaraereglisi BTP Refik Tüter
Tekirdag-Marmaraereglisi BBP Yasin Şenyüz
Tekirdag-Marmaraereglisi CHP İbrahim Uyan
Tekirdag-Marmaraereglisi Ak_Parti Mithat Soylu
Tekirdag-Marmaraereglisi DSP Hikmet Ata
Tekirdag-Muratli SP Tarık Eğcin
Tekirdag-Muratli BTP Fatih Hadi Tüter
Tekirdag-Muratli CHP Nebi Tepe
Tekirdag-Muratli DP Kadri Arda
Tekirdag-Muratli MHP Ali İnan
Tekirdag-Muratli IYI_PARTI Zülküf İşler
Tekirdag-Saray SP Halil Gören
Tekirdag-Saray BTP Sena Özdoğan
Tekirdag-Saray VP Muzaffer Malkoç
Tekirdag-Saray BBP Ahmet Yeşilyurt
Tekirdag-Saray CHP Özgen Erkiş
Tekirdag-Saray MHP Özkan Yaman
Tekirdag-Saray IYI_PARTI Ali Özen
Tekirdag-Suleymanpasa_Mrk_Ilce SP Atakan Yaşar
Tekirdag-Suleymanpasa_Mrk_Ilce BTP Kemal İşcan
Tekirdag-Suleymanpasa_Mrk_Ilce VP Özkan İnci
Tekirdag-Suleymanpasa_Mrk_Ilce BBP Mücahit Çalgın
Tekirdag-Suleymanpasa_Mrk_Ilce CHP Mehmet Ekrem Eşkinat
Tekirdag-Suleymanpasa_Mrk_Ilce Ak_Parti Cüneyt Yüksel
Tekirdag-Suleymanpasa_Mrk_Ilce DP Hayati Avcı
Tekirdag-Suleymanpasa_Mrk_Ilce HDP Kasım Gür
Tekirdag-Suleymanpasa_Mrk_Ilce DSP Seçkin Yunusoğlu
Tekirdag-Sarkoy SP Levent Çotuk
Tekirdag-Sarkoy BTP Hasan Biçer
Tekirdag-Sarkoy BBP Sabrı Güner
Tekirdag-Sarkoy CHP Alpay Var
Tekirdag-Sarkoy Ak_Parti Can Gürsoy
Tekirdag-Sarkoy DSP Hasan Hakan Bayraktar
Tokat-Almus SP Salih Reel
Tokat-Almus BTP Ali Haydar Mumcuoğlu
Tokat-Almus TKP Hayrettin Aydın
Tokat-Almus Ak_Parti Yüksel Mırzaoğlu
Tokat-Almus MHP Bekir Özer
Tokat-Almus IYI_PARTI Mehmet Sıldıroğlu
Tokat-Artova SP Alim Dirican
Tokat-Artova BTP Ahmet Yetiş
Tokat-Artova Ak_Parti Lütvü Yalçın
Tokat-Artova MHP Mahmut Gülhan
Tokat-Artova IYI_PARTI Serkan Karataş
Tokat-Basciftlik SP Bekir Kesici
Tokat-Basciftlik BTP Abdullah Emin Mumcuoğlu
Tokat-Basciftlik Ak_Parti Murat Tunçel
Tokat-Basciftlik MHP Mustafa Öztürk
Tokat-Erbaa SP Mustafa Yılmaz
Tokat-Erbaa BTP Bekir Ergün
Tokat-Erbaa Ak_Parti Hüseyin Yıldırım
Tokat-Erbaa MHP Ertuğrul Karagöl
Tokat-Erbaa IYI_PARTI Murat Toycan Selçuk
Tokat-Niksar SP Mehmet Somuncu
Tokat-Niksar BTP Ahmet Turan Kiriş
Tokat-Niksar Ak_Parti Özdilek Özcan
Tokat-Niksar MHP Duran Yadigar
Tokat-Niksar IYI_PARTI Emrah Köknar
Tokat-Niksar BAGIMSIZ Mehmet Altıkulaç
Tokat-Pazar SP Hasan Taşçı
Tokat-Pazar BTP Bilal Akyüz
Tokat-Pazar BBP Şerafettin Pervanlar
Tokat-Pazar Ak_Parti Erdoğan Yılmaz
Tokat-Pazar MHP Oğuz Keleş
Tokat-Pazar IYI_PARTI Hüsamettin Mert Fırtına
Tokat-Resadiye SP Erdal Avşar
Tokat-Resadiye BTP Mehmet Sorut
Tokat-Resadiye BBP Cemil Kılıç
Tokat-Resadiye CHP Yusuf Duran
Tokat-Resadiye Ak_Parti Mustafa Yılmaz
Tokat-Resadiye MHP Mustafa Şahin
Tokat-Sulusaray SP Ebubekir Yılmaz
Tokat-Sulusaray BTP Özkan Yıldırım
Tokat-Sulusaray CHP Memet Alkan
Tokat-Sulusaray Ak_Parti Necmettin Coruk
Tokat-Sulusaray MHP Sinan Genç
Tokat SP Alparslan Akyüz
Tokat BTP Fatma Mumcuoğlu
Tokat TKP İsmail Cem Kaymak
Tokat Ak_Parti Eyüp Eroğlu
Tokat DP Ahmet Öztürk
Tokat MHP Adnan Özmen
Tokat IYI_PARTI Hüseyin Yarıcı
Tokat DSP Mustafa Ağar
Tokat-Turhal SP Mustafa Şahin
Tokat-Turhal BTP Galip Aktaş
Tokat-Turhal CHP Hasan Yücel Resuloğlu
Tokat-Turhal Ak_Parti İlker Bekler
Tokat-Turhal MHP Gökhan Bozkurt
Tokat-Turhal IYI_PARTI Bekir Baklacı
Tokat-Yesilyurt SP Mustafa Aktaş
Tokat-Yesilyurt BTP Davut Okur
Tokat-Yesilyurt BBP Mustafa Güler
Tokat-Yesilyurt Ak_Parti Ümit Mutlu Özügenç
Tokat-Yesilyurt MHP Muhsin Yılmaz
Tokat-Yesilyurt IYI_PARTI İlhan Aslan
Tokat-Zile SP Nihat Utaş
Tokat-Zile BTP Davut Alkan
Tokat-Zile CHP Şükrü Sargın
Tokat-Zile Ak_Parti Mehmet Salih Ün
Tokat-Zile MHP Ali Özgan
Trabzon-Akcabat SP Osman Tuğrul Gazi Bayram
Trabzon-Akcabat BTP Ferhat Yanık
Trabzon-Akcabat Ak_Parti Osman Nuri Ekim
Trabzon-Akcabat IYI_PARTI Osman Akbulut
Trabzon-Akcabat BAGIMSIZ Okan Koç
Trabzon-Arakli SP Ümit Çebi
Trabzon-Arakli BTP Ferdi Şahintürk
Trabzon-Arakli BBP Hamit Baycan
Trabzon-Arakli Ak_Parti Recep Çebi
Trabzon-Arakli IYI_PARTI Hasan Suiçmez
Trabzon-Arakli DSP Ali Burhan Çavuşoğlu
Trabzon-Arakli BAGIMSIZ Erkan Kolancı
Trabzon-Arsin SP Ramis Sunguroğlu
Trabzon-Arsin BTP Faik Ahmet Sarı
Trabzon-Arsin VP Harun Bülbül
Trabzon-Arsin BBP Abdulkadir Handekli
Trabzon-Arsin Ak_Parti Muhammet Sait Gürsoy
Trabzon-Arsin IYI_PARTI Suat Sarıalioğlu
Trabzon-Besikduzu SP Turan Kudu
Trabzon-Besikduzu BTP Abdullah Özdemir
Trabzon-Besikduzu BBP Mehmet Ali Gündoğdu
Trabzon-Besikduzu CHP Ramis Uzun
Trabzon-Besikduzu Ak_Parti Harun Demirci
Trabzon-Carsibasi SP Abdullah Kul
Trabzon-Carsibasi BTP Yusuf Öztürk
Trabzon-Carsibasi MHP Mümin Nuhoğlu
Trabzon-Carsibasi IYI_PARTI Mehmet Turan
Trabzon-Carsibasi DSP Ekrem Eski
Trabzon-Carsibasi BAGIMSIZ Halil Kul
Trabzon-Caykara SP Hasan Abanoz
Trabzon-Caykara BTP Mehmet Akıl
Trabzon-Caykara VP Mehmet Emin Ayan
Trabzon-Caykara BBP Rifat Taşkın
Trabzon-Caykara CHP Hasan Düzgün
Trabzon-Caykara Ak_Parti Hanefi Tok
Trabzon-Caykara IYI_PARTI Hanife Birinci
Trabzon-Caykara BAGIMSIZ Mehmet Kara
Trabzon-Dernekpazari SP Abidin Pergel
Trabzon-Dernekpazari BTP Aydın Alioğlu
Trabzon-Dernekpazari BBP Mustafa Kemal Bayraktar
Trabzon-Dernekpazari Ak_Parti Mehmet Aşık
Trabzon-Dernekpazari IYI_PARTI Cevdet Cemal Cansız
Trabzon-Dernekpazari BAGIMSIZ Zeki Avni Usta
Trabzon-Duzkoy SP Suat Çalık
Trabzon-Duzkoy BTP Mahmut Mermertaş
Trabzon-Duzkoy CHP Fehmi Köroğlu
Trabzon-Duzkoy Ak_Parti Yılmaz Ankara
Trabzon-Hayrat BTP Kadir Altunkaynak
Trabzon-Hayrat Ak_Parti Salih Öztel
Trabzon-Hayrat BAGIMSIZ Mehmet Nuhoğlu
Trabzon-Koprubasi SP Bayram Aydın
Trabzon-Koprubasi BTP Dursun Tuğrul Güzelyazıcı
Trabzon-Koprubasi BBP Atilhan Sancak
Trabzon-Koprubasi Ak_Parti Ali Aydın
Trabzon-Koprubasi BAGIMSIZ Zeki İmamoğlu
Trabzon-Macka SP Hikmet Aydın
Trabzon-Macka BTP Serkan Genç
Trabzon-Macka BBP Taner Gür
Trabzon-Macka CHP Musa Turan
Trabzon-Macka Ak_Parti Koray Koçhan
Trabzon-Of SP Mehmet Sarıalioğlu
Trabzon-Of BTP Fatih Hayır
Trabzon-Of BBP Numan Harputoğlu
Trabzon-Of CHP Hilmi Saral
Trabzon-Of Ak_Parti Salim Salih Sarıalioğlu
Trabzon-Of BAGIMSIZ Güngör Saral
Trabzon-Ortahisar_Mrk_Ilce SP Ensar Bozali
Trabzon-Ortahisar_Mrk_Ilce BTP Ömer Turan
Trabzon-Ortahisar_Mrk_Ilce BBP Yılmaz Mermertaş
Trabzon-Ortahisar_Mrk_Ilce CHP Mehmet Salih Akyüz
Trabzon-Ortahisar_Mrk_Ilce Ak_Parti Ahmet Metin Genç
Trabzon-Ortahisar_Mrk_Ilce DP Tahsin Azaklı
Trabzon-Ortahisar_Mrk_Ilce DSP Miktat Ölmez
Trabzon-Surmene SP Aydın Danışmaz
Trabzon-Surmene BTP Zeki Uzun
Trabzon-Surmene BBP Orhan Kahveci
Trabzon-Surmene CHP Kemal Küçükali
Trabzon-Surmene Ak_Parti Rahmi Üstün
Trabzon-Salpazari SP Ahmet Kıran
Trabzon-Salpazari BTP Abdurrahman Yıldız
Trabzon-Salpazari DP Mete Alpkan Karahasanoğlu
Trabzon-Salpazari MHP Refik Kurukız
Trabzon-Salpazari IYI_PARTI Mehmet Öngöz
Trabzon-Salpazari BAGIMSIZ Fatih Kandil
Trabzon-Salpazari BAGIMSIZ Fatih Yılmaz
Trabzon-Tonya SP Abdullah Altuntaş
Trabzon-Tonya BTP Cemil Uzuner
Trabzon-Tonya CHP Şuaib Aydın
Trabzon-Tonya Ak_Parti Osman Beşel
Trabzon-Vakfikebir SP İbrahim Baş
Trabzon-Vakfikebir BTP Mustafa Kul
Trabzon-Vakfikebir CHP Emin Uludüz
Trabzon-Vakfikebir Ak_Parti Muhammet Balta
Trabzon-Yomra SP Selçuk Atasoy
Trabzon-Yomra BTP Mehmet Cengiz Köroğlu
Trabzon-Yomra VP Ali Bayraktar
Trabzon-Yomra Ak_Parti İbrahim Sağıroğlu
Trabzon-Yomra IYI_PARTI Mustafa Bıyık
Tunceli-Cemisgezek SP Osman Melih Gözcü
Tunceli-Cemisgezek BTP Aykut Aydın
Tunceli-Cemisgezek CHP Ali Rıza Özçelik
Tunceli-Cemisgezek Ak_Parti Metin Levent Yıldız
Tunceli-Cemisgezek MHP Hakan Gökalp
Tunceli-Cemisgezek IYI_PARTI Bedrettin Göçer
Tunceli-Hozat SP Muhammet Fatih Yıldız
Tunceli-Hozat BTP Feyza Güner
Tunceli-Hozat TKP Yılmaz Cesur
Tunceli-Hozat CHP Seyfi Geyik
Tunceli-Hozat Ak_Parti Songül Acar
Tunceli-Hozat MHP Züleyha Fırat Kuzu
Tunceli-Hozat HDP Nesimi Ataş
Tunceli-Hozat BAGIMSIZ Şahin Akmeşe
Tunceli-Mazgirt SP Süleyman Çalışkan
Tunceli-Mazgirt BTP Mustafa Mutluay
Tunceli-Mazgirt TKP Derya Öz
Tunceli-Mazgirt CHP İsmail Toprak
Tunceli-Mazgirt Ak_Parti Murat Becerikli
Tunceli-Mazgirt IYI_PARTI Aydın Egeli
Tunceli-Mazgirt HDP Ali Ekber Saratlı
Tunceli-Mazgirt BAGIMSIZ Gülcan Irmak
Tunceli-Nazimiye SP Ahmet Semih Hacıabdullahoğlu
Tunceli-Nazimiye BTP Hava Özmen
Tunceli-Nazimiye TKP Sebahat Babayiğit
Tunceli-Nazimiye CHP Cafer Kırmızıçiçek
Tunceli-Nazimiye Ak_Parti Erkan Özdoğan
Tunceli-Nazimiye MHP Niyazi Korkmaz
Tunceli-Nazimiye HDP Fevzi Giriş
Tunceli-Nazimiye BAGIMSIZ Alişan Açıkgöz
Tunceli-Ovacik SP Eyüp Can Sağızlı
Tunceli-Ovacik BTP Zülfiye Kürşat
Tunceli-Ovacik TKP Hayati Güngören
Tunceli-Ovacik CHP Mustafa Sarıgül
Tunceli-Ovacik Ak_Parti Turhan Kılınç
Tunceli-Ovacik MHP Haluk Suphi Gülkaya
Tunceli-Ovacik HDP Serpil Argın
Tunceli-Pertek SP Ahmet Can Yücetürk
Tunceli-Pertek BTP Ebru Aydın
Tunceli-Pertek CHP Ruhan Alan
Tunceli-Pertek Ak_Parti Recai Vural
Tunceli-Pulumur SP Barış Özgün
Tunceli-Pulumur BTP Çiğdem Kılınç
Tunceli-Pulumur TKP Birgül Çiçek Ateş
Tunceli-Pulumur VP Ahmet Yaman
Tunceli-Pulumur CHP Müslüm Tosun
Tunceli-Pulumur Ak_Parti Şevket Tanık
Tunceli-Pulumur MHP Refiye Danış Erdem
Tunceli-Pulumur HDP Gürol Yılmaz
Tunceli SP Dursun Gök
Tunceli BTP Gülsüm Kavak
Tunceli TKP Fatih Mehmet Maçoğlu
Tunceli VP Ali Kaya
Tunceli CHP Yusuf Kenan Aydın
Tunceli Ak_Parti Gökhan Arasan
Tunceli MHP Mücella Saler
Tunceli HDP Nurşat Yeşil
Tunceli DSP Mehmet Sinan Aşkın
Sanliurfa-Akcakale SP Abdülhakim Ayhan
Sanliurfa-Akcakale BTP Rabia Uçar
Sanliurfa-Akcakale BBP Hamza Coşkun
Sanliurfa-Akcakale CHP Ahmet Geçit
Sanliurfa-Akcakale Ak_Parti Mehmet Yalçınkaya
Sanliurfa-Akcakale DP Seyfettin Güvenç
Sanliurfa-Akcakale IYI_PARTI Ömer Ay
Sanliurfa-Birecik SP Serhat Mehmet Hamdi Dirier
Sanliurfa-Birecik BTP Aydın Çalı
Sanliurfa-Birecik BBP Müslüm Karakurt
Sanliurfa-Birecik CHP Hüseyin Kıran
Sanliurfa-Birecik Ak_Parti Mahmut Mirkelam
Sanliurfa-Birecik IYI_PARTI Mehmet Hicri
Sanliurfa-Birecik HDP Hakan Arıcı
Sanliurfa-Birecik BAGIMSIZ Selahattin İmrak
Sanliurfa-Bozova SP Adil Karaçizmeli
Sanliurfa-Bozova BTP Halil Ayneli
Sanliurfa-Bozova BBP Mustafa Şeker
Sanliurfa-Bozova CHP Şıhmüslüm Bayar
Sanliurfa-Bozova Ak_Parti Suphi Aksoy
Sanliurfa-Bozova IYI_PARTI Mehmet Kaya
Sanliurfa-Bozova HDP Mahmut Çakmak
Sanliurfa-Ceylanpinar SP Ali Yiğit
Sanliurfa-Ceylanpinar BTP Abıt Görür
Sanliurfa-Ceylanpinar BBP Halaf Yaşlı
Sanliurfa-Ceylanpinar CHP Mehmet Emin Çağra
Sanliurfa-Ceylanpinar Ak_Parti Abdullah Aksak
Sanliurfa-Ceylanpinar DP Menderes Atilla
Sanliurfa-Ceylanpinar IYI_PARTI Suna Coşkun
Sanliurfa-Ceylanpinar HDP Mehmet Ali Kahraman
Sanliurfa-Eyyubiye_Mrk_Ilce SP Halil Yiğit
Sanliurfa-Eyyubiye_Mrk_Ilce BTP Gülay Gözoğlu
Sanliurfa-Eyyubiye_Mrk_Ilce VP Saddam Polat
Sanliurfa-Eyyubiye_Mrk_Ilce BBP Ahmet Işık
Sanliurfa-Eyyubiye_Mrk_Ilce Ak_Parti Mehmet Kuş
Sanliurfa-Eyyubiye_Mrk_Ilce IYI_PARTI Murat Demirkan
Sanliurfa-Eyyubiye_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Halil Karakeçili
Sanliurfa-Halfeti SP Kemal Ayhan
Sanliurfa-Halfeti BTP Sevim Yağmur
Sanliurfa-Halfeti CHP Ekrem Morçiçek
Sanliurfa-Halfeti Ak_Parti Şeref Albayrak
Sanliurfa-Halfeti IYI_PARTI Mahmut Yaman
Sanliurfa-Halfeti HDP Abdurrahman Çiftçi
Sanliurfa-Haliliye_Mrk_Ilce SP Mustafa Hekimoğlu
Sanliurfa-Haliliye_Mrk_Ilce BTP Ahmet Akkuş
Sanliurfa-Haliliye_Mrk_Ilce VP Salih Ataca
Sanliurfa-Haliliye_Mrk_Ilce BBP Eyyüp Kurtboğan
Sanliurfa-Haliliye_Mrk_Ilce Ak_Parti Mehmet Canpolat
Sanliurfa-Haliliye_Mrk_Ilce DP Ramazan Fırat
Sanliurfa-Haliliye_Mrk_Ilce IYI_PARTI Mustafa Reşat Dağ
Sanliurfa-Harran SP Halit Kılıçaslan
Sanliurfa-Harran BTP Ali Polat
Sanliurfa-Harran BBP İbrahim Bürke
Sanliurfa-Harran CHP Mehmet İngin
Sanliurfa-Harran DP Mehmet Özyavuz
Sanliurfa-Harran MHP Mahmut Özyavuz
Sanliurfa-Hilvan SP Hanif Düzme
Sanliurfa-Hilvan BTP Nuh Demir
Sanliurfa-Hilvan BBP İbrahim Halil Cıvış
Sanliurfa-Hilvan Ak_Parti Aslan Ali Bayık
Sanliurfa-Hilvan HDP Bişar Tüysüz
Sanliurfa-Karakopru_Mrk_Ilce SP Essum Aslan
Sanliurfa-Karakopru_Mrk_Ilce BTP Aylagül Tandoğan
Sanliurfa-Karakopru_Mrk_Ilce BBP Mahmut Hamit Küçükoğlu
Sanliurfa-Karakopru_Mrk_Ilce Ak_Parti Metin Baydilli
Sanliurfa-Karakopru_Mrk_Ilce IYI_PARTI Yunus Çoban
Sanliurfa-Karakopru_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Serhat Erdem
Sanliurfa-Karakopru_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Ali Çetin
Sanliurfa-Siverek BTP Mehmet Karakeçili
Sanliurfa-Siverek BBP Ali İzol
Sanliurfa-Siverek CHP Fatih Mehmet Bucak
Sanliurfa-Siverek Ak_Parti Şeyhmus Aydın
Sanliurfa-Siverek HDP Turan Tüysüz
Sanliurfa-Suruc SP Mehmet Şener
Sanliurfa-Suruc BTP Emine Birgül Uçar
Sanliurfa-Suruc BBP Mahmut Şeker
Sanliurfa-Suruc CHP Kemal Eşsiz
Sanliurfa-Suruc Ak_Parti Mustafa Yüksel
Sanliurfa-Suruc IYI_PARTI Tuba Coşkun
Sanliurfa-Suruc HDP Hatice Çevik
Sanliurfa-Viransehir SP Muhammed Kurt
Sanliurfa-Viransehir BTP Hıdır Altundal
Sanliurfa-Viransehir BBP Halil Tapan
Sanliurfa-Viransehir CHP Şehmus Dodukanlıoğlu
Sanliurfa-Viransehir Ak_Parti Salih Ekinci
Sanliurfa-Viransehir IYI_PARTI Adnan Çiftçi
Sanliurfa-Viransehir HDP Hıdır Oktay
Usak-Banaz SP Özkan Oskay
Usak-Banaz BTP Halil İbrahim Çakın
Usak-Banaz TKP Mehmet Uğur Kocabaş
Usak-Banaz CHP Ahmet Olgay Altındağ
Usak-Banaz Ak_Parti Zafer Arpacı
Usak-Banaz IYI_PARTI Ramazan Alaybeyoğlu
Usak-Banaz DSP Filiz Sağır
Usak-Esme SP Seyfullah Kaymak
Usak-Esme BTP Ahmet Kozak
Usak-Esme CHP Yılmaz Tozan
Usak-Esme Ak_Parti Hacı Mustafa Çetin
Usak-Karahalli SP Hilmi Özgül
Usak-Karahalli BTP Havva Çakın
Usak-Karahalli CHP Muhammet Coğuplugil
Usak-Karahalli Ak_Parti Ali Topçu
Usak-Karahalli MHP Mehmet Yeşilöz
Usak-Karahalli DSP Ramazan Kara
Usak-Sivasli SP Fatih Köle
Usak-Sivasli BTP Ramazan Uğur
Usak-Sivasli CHP Hürrüyet Şafak
Usak-Sivasli Ak_Parti Şadan Ülker
Usak-Sivasli IYI_PARTI Ramazan Soydemir
Usak-Sivasli DSP Naci Kahraman
Usak-Ulubey SP Ahmet Dincel
Usak-Ulubey BTP Yener Çoban
Usak-Ulubey CHP Ali Rıza Ada
Usak-Ulubey Ak_Parti Veli Koçlu
Usak-Ulubey MHP Adnan Yörük
Usak-Ulubey DSP Rafet Dağcı
Usak SP İbrahim Dağgezen
Usak BTP İbrahim Yıldırım
Usak TKP Tuğba Çekici
Usak VP Muratcan Çıray
Usak CHP Asım Kalelioğlu
Usak Ak_Parti Mehmet Çakın
Usak DP İsmail Topal
Usak MHP Muhammet Fatih Erdoğan
Usak IYI_PARTI Muhammet Gür
Usak DSP Ali Osman Aşcı
Van-Bahcesaray SP Hasan Birgül
Van-Bahcesaray BTP Halil İbrahim Fidan
Van-Bahcesaray BBP İdris Ahi
Van-Bahcesaray CHP Hasan Rahmi Kızıl
Van-Bahcesaray Ak_Parti Meki Arvas
Van-Bahcesaray IYI_PARTI Cevdet Görünüş
Van-Bahcesaray HDP Mehmet Garip Aykut
Van-Baskale SP İrfan İlhan
Van-Baskale BTP Sefer Sağlam
Van-Baskale CHP İbrahim Teyfun
Van-Baskale Ak_Parti İsmail Ayaz
Van-Baskale IYI_PARTI Şermin Bozkurt
Van-Baskale HDP Erkan Acar
Van-Caldiran SP Mehmet Akif Taşkıran
Van-Caldiran BTP Mehmet Kayıkçı
Van-Caldiran BBP Kazım Varçin
Van-Caldiran CHP Muhammed Aladağ
Van-Caldiran Ak_Parti Şefik Ensari
Van-Caldiran HDP Leyla Atsak
Van-Catak SP Abdüssemet Keskin
Van-Catak BTP Fadile Tutuş
Van-Catak CHP Abdulcelil Temel
Van-Catak Ak_Parti Abdurrahman Şeylan
Van-Catak HDP Murat Bozdemir
Van-Edremit SP İdris Aksona
Van-Edremit BTP Nadir Aykaç
Van-Edremit CHP İdris Takva
Van-Edremit Ak_Parti İsmail Say
Van-Edremit IYI_PARTI Nedim Polat
Van-Edremit HDP Gülcan Kaçmaz Sayyiğit
Van-Ercis SP Murat Demir
Van-Ercis BTP Hamza Kayıkçı
Van-Ercis CHP Ekrem Uçak
Van-Ercis Ak_Parti Abdulmenaf Turan
Van-Ercis HDP Yıldız Çetin
Van-Gevas SP Kemal Kuşci
Van-Gevas BTP Abdurrahman Nural Tandoğan
Van-Gevas CHP Musa Baran
Van-Gevas Ak_Parti Murat Sezer
Van-Gevas IYI_PARTI Salahattin Nergis
Van-Gevas HDP Veysi Şeker
Van-Gurpinar SP Mehmet Engin Güngör
Van-Gurpinar BTP Yahya Garip
Van-Gurpinar CHP Selim Karakuş
Van-Gurpinar Ak_Parti Hayrullah Tanış
Van-Gurpinar IYI_PARTI Çetin Melat
Van-Gurpinar HDP Rojbin Akdağ
Van-Ipekyolu_Mrk_Ilce SP Asena Türkoğlu Ateş
Van-Ipekyolu_Mrk_Ilce BTP Ahmet Rastgeldi
Van-Ipekyolu_Mrk_Ilce CHP Sinan Solmaz
Van-Ipekyolu_Mrk_Ilce Ak_Parti Muhsin Aydın
Van-Ipekyolu_Mrk_Ilce IYI_PARTI Abdullah Akbaş
Van-Ipekyolu_Mrk_Ilce HDP Azim Yacan
Van-Muradiye SP Nafiz Keramettin Mehmetağaoğlu
Van-Muradiye BTP Bekir Uçar
Van-Muradiye CHP Yavuz Demir
Van-Muradiye Ak_Parti Kemal Polat
Van-Muradiye IYI_PARTI Zafer Çelik
Van-Muradiye HDP Yılmaz Şalan
Van-Muradiye BAGIMSIZ Şeref Gökhan
Van-Ozalp SP Nihat Güler
Van-Ozalp BTP Cemile Yağmur
Van-Ozalp CHP Oktay Sağlam
Van-Ozalp Ak_Parti Şems Mahfuz Halid Kadirhanoğulları
Van-Ozalp HDP Yakup Almaç
Van-Saray SP Mehmet Bildirici
Van-Saray BTP Aygül Gören
Van-Saray CHP Şaban Günbaş
Van-Saray Ak_Parti Kemalettin Araci
Van-Saray HDP Caziye Duman
Van-Tusba_Mrk_Ilce SP Tarık Cerlet
Van-Tusba_Mrk_Ilce BTP Kadir Demirci
Van-Tusba_Mrk_Ilce CHP İzzet Kartal
Van-Tusba_Mrk_Ilce Ak_Parti Salih Akman
Van-Tusba_Mrk_Ilce IYI_PARTI Ejder Koç
Van-Tusba_Mrk_Ilce HDP Yılmaz Berki
Van-Tusba_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Kaya Ortasaç
Yozgat-Akdagmadeni SP Necmettin Demirel
Yozgat-Akdagmadeni BTP Şaban Uçar
Yozgat-Akdagmadeni Ak_Parti Önder Gürel
Yozgat-Akdagmadeni MHP Nezih Yalçın
Yozgat-Akdagmadeni IYI_PARTI Nazım Altun
Yozgat-Aydincik SP Necmettin Kayhan
Yozgat-Aydincik BTP Emine Doğan
Yozgat-Aydincik Ak_Parti Ahmet Koçak
Yozgat-Aydincik MHP Selahattin Özdemir
Yozgat-Aydincik IYI_PARTI Kemal Çam
Yozgat-Bogazliyan SP Fatih Demir
Yozgat-Bogazliyan BTP Nurettin Öcalan
Yozgat-Bogazliyan CHP Ali Ayık
Yozgat-Bogazliyan Ak_Parti Gökhan Coşar
Yozgat-Bogazliyan MHP İbrahim Tamer
Yozgat-Candir SP Abdulvahap Yilmaz
Yozgat-Candir BTP Necmi Sarıkaya
Yozgat-Candir CHP Tayyar Erdoğan
Yozgat-Candir Ak_Parti Mustafa Ertan Örgün
Yozgat-Candir MHP Mehmet Emin Murat
Yozgat-Cayiralan SP Hafize Tekbaş
Yozgat-Cayiralan BTP Ali Acar
Yozgat-Cayiralan CHP Ömer Codar
Yozgat-Cayiralan Ak_Parti Yasin Şahiner
Yozgat-Cayiralan MHP Kıyasi Başgül
Yozgat-Cekerek SP Mustafa Alan
Yozgat-Cekerek BTP Emine Nisa Balcı
Yozgat-Cekerek Ak_Parti Eyyup Çakır
Yozgat-Cekerek MHP Mustafa Bal
Yozgat-Cekerek IYI_PARTI Duran Özkan
Yozgat-Kadisehri SP Zehni Durusoy
Yozgat-Kadisehri BTP Ayşegül Türkcan
Yozgat-Kadisehri BBP Davut Karadavut
Yozgat-Kadisehri Ak_Parti İrfan Akın
Yozgat-Kadisehri MHP Mustafa DOĞRU
Yozgat-Kadisehri IYI_PARTI Seyyit Taşgın
Yozgat-Saraykent SP Ali Yurt
Yozgat-Saraykent BTP Ayşe Ergişi
Yozgat-Saraykent BBP Ahmet Köroğlu
Yozgat-Saraykent Ak_Parti Ahmet Öçal
Yozgat-Saraykent MHP İdris Ögel
Yozgat-Saraykent IYI_PARTI Osman Çiftcier
Yozgat-Sarikaya SP İrfan Taşkın
Yozgat-Sarikaya BTP İsmail Hakkı Bektaş
Yozgat-Sarikaya Ak_Parti Duran Cesur
Yozgat-Sarikaya MHP Ömer Açıkel
Yozgat-Sarikaya IYI_PARTI Davut Dicle
Yozgat-Sorgun SP Mustafa Salman
Yozgat-Sorgun BTP Aydın İlik
Yozgat-Sorgun BBP Üzeyir Arslan
Yozgat-Sorgun Ak_Parti Mustafa Özdemir
Yozgat-Sorgun MHP Mustafa Erkut Ekinci
Yozgat-Sorgun IYI_PARTI Nizamettin Bulut
Yozgat-Sorgun BAGIMSIZ Murat Öncü
Yozgat-Sorgun BAGIMSIZ Ömer Şener
Yozgat-Sefaatli SP Duran Karaman
Yozgat-Sefaatli BTP Gülten Güngör
Yozgat-Sefaatli Ak_Parti Zeki Bozkurt
Yozgat-Sefaatli MHP Müjdat Karaca
Yozgat-Sefaatli IYI_PARTI Mustafa Yücesoy
Yozgat-Yenifakili SP İsmail Özmen
Yozgat-Yenifakili BTP Hayri Şahin
Yozgat-Yenifakili Ak_Parti Yalçın Karadavut
Yozgat-Yenifakili IYI_PARTI Soner Yalçın
Yozgat-Yerkoy SP Ali Polat
Yozgat-Yerkoy BTP Mustafa Kıyıcı
Yozgat-Yerkoy Ak_Parti Mehmet Ağaoğlu
Yozgat-Yerkoy MHP Abdullah Altındaş
Yozgat-Yerkoy IYI_PARTI Ferhat Yılmaz
Yozgat-Yerkoy DSP Ahmet Türk
Yozgat SP Ziya Koçak
Yozgat BTP Abdullah Güngör
Yozgat TKP Sait Akıllı
Yozgat Ak_Parti Celal Köse
Yozgat DP Abdullah Doğan
Yozgat MHP Mehmet Erdemir
Yozgat IYI_PARTI Metin Özışık
Yozgat DSP Abdulbaki Yıldız
Yozgat BAGIMSIZ Bekir Korkmaz
Yozgat BAGIMSIZ Kazım Arslan
Zonguldak-Alapli SP Erhan Uslu
Zonguldak-Alapli BTP Arif Demirci
Zonguldak-Alapli CHP Nuri Tekin
Zonguldak-Alapli Ak_Parti Mehmet Celil Uzun
Zonguldak-Alapli MHP Ali Demir
Zonguldak-Alapli DSP İrfan Türkyılmaz
Zonguldak-Caycuma SP Sedat Başoğlu
Zonguldak-Caycuma BTP Mesut Eren
Zonguldak-Caycuma BBP Zülfikar Uçar
Zonguldak-Caycuma CHP Bülent Kantarcı
Zonguldak-Caycuma Ak_Parti Ahmet Güral Karayılmaz
Zonguldak-Caycuma DP İsmail Ortabel
Zonguldak-Caycuma MHP Haydar Oruç
Zonguldak-Caycuma IYI_PARTI Nusret Yakıcı
Zonguldak-Caycuma DSP Soner Çınar
Zonguldak-Devrek SP Mehmet Özmekik
Zonguldak-Devrek BTP Kemal Eliçora
Zonguldak-Devrek BBP Ercan Filizer
Zonguldak-Devrek CHP Çetin Bozkurt
Zonguldak-Devrek Ak_Parti Sezai Bükrü
Zonguldak-Devrek MHP Ahmet Akdemir
Zonguldak-Devrek IYI_PARTI Yaşar Ocakcı
Zonguldak-Devrek DSP Çiler Girgin Başoğlu
Zonguldak-Eregli SP Gökhan Göktaş
Zonguldak-Eregli BTP Recep Özcan
Zonguldak-Eregli BBP Hüseyin Uysal
Zonguldak-Eregli CHP Halil Posbıyık
Zonguldak-Eregli Ak_Parti Erol Şahin
Zonguldak-Eregli MHP Telat Şeker
Zonguldak-Eregli IYI_PARTI Ali Kaya
Zonguldak-Eregli DSP Burak Bülend Müftüoğlu
Zonguldak-Gokcebey SP Erol Bayrak
Zonguldak-Gokcebey BTP Ümit Sezgin
Zonguldak-Gokcebey CHP Cem Oktay
Zonguldak-Gokcebey Ak_Parti Mustafa Çetinoğlu
Zonguldak-Gokcebey MHP Adem Ayvacık
Zonguldak-Gokcebey IYI_PARTI Vedat Öztürk
Zonguldak-Gokcebey DSP Didem Günaydın
Zonguldak-Kilimli_Mrk_Ilce SP Hüseyin Topalahmetoğlu
Zonguldak-Kilimli_Mrk_Ilce BTP Songül Kaplan
Zonguldak-Kilimli_Mrk_Ilce BBP Hasan İslam
Zonguldak-Kilimli_Mrk_Ilce CHP Ali Aslankılıç
Zonguldak-Kilimli_Mrk_Ilce Ak_Parti Kamil Altun
Zonguldak-Kilimli_Mrk_Ilce MHP Fatih Kaldırım
Zonguldak-Kilimli_Mrk_Ilce IYI_PARTI Erdinç Kargıdan
Zonguldak-Kilimli_Mrk_Ilce DSP Yiğit İshak Albayrak
Zonguldak-Kilimli_Mrk_Ilce BAGIMSIZ Velime Erdoğan
Zonguldak-Kozlu_Mrk_Ilce SP Samet Güngör
Zonguldak-Kozlu_Mrk_Ilce BTP Hakan Yurttaş
Zonguldak-Kozlu_Mrk_Ilce BBP Adem Çetin
Zonguldak-Kozlu_Mrk_Ilce CHP Cengiz Bank
Zonguldak-Kozlu_Mrk_Ilce Ak_Parti Ali Bektaş
Zonguldak-Kozlu_Mrk_Ilce MHP Emine Ulupınar
Zonguldak-Kozlu_Mrk_Ilce IYI_PARTI Hüdai Dökmeci
Zonguldak-Kozlu_Mrk_Ilce DSP Birgül Ertek
Zonguldak SP Mehmet Yaman
Zonguldak BTP Serkan Yurttaş
Zonguldak TKP Ahmet Günaydın
Zonguldak CHP Şenol Şanal
Zonguldak Ak_Parti Ömer Selim Alan
Zonguldak DP Hamza Kara
Zonguldak MHP Hamdi Ayan
Zonguldak DSP Nurhan Başoğlu
Aksaray-Agacoren SP Ramazan Güler
Aksaray-Agacoren BTP Hakan Yılmaz
Aksaray-Agacoren Ak_Parti Kemal Salman
Aksaray-Agacoren MHP Yaşar Bekleviç
Aksaray-Agacoren IYI_PARTI Osman Eroğlu
Aksaray SP Levent Serdar Şahin
Aksaray BTP İbrahim Doğan
Aksaray TKP Aylin Tozduman
Aksaray VP Yusuf Tunçer
Aksaray BBP Ahmet Karaman
Aksaray Ak_Parti Evren Dinçer
Aksaray DP Mücahit Erman Emre
Aksaray MHP Sefer Alkan
Aksaray IYI_PARTI Özhan Türemiş
Aksaray DSP Mustafa Tosun
Aksaray BAGIMSIZ Yaşar Ar
Aksaray-Eskil SP Serdar Doğan Mutlu
Aksaray-Eskil BTP İbrahim Sağdıç
Aksaray-Eskil BBP Süleyman Altan
Aksaray-Eskil CHP Yakup Gök
Aksaray-Eskil Ak_Parti Necati Belgemen
Aksaray-Eskil MHP Mustafa Zavlak
Aksaray-Eskil DSP Ümit Bayram
Aksaray-Gulagac SP Metin Çıtak
Aksaray-Gulagac BTP Nazife Oymak
Aksaray-Gulagac Ak_Parti Faruk Teymen
Aksaray-Gulagac MHP Ahmet Singin
Aksaray-Gulagac DSP Aydın Çeber
Aksaray-Guzelyurt SP Hacı İsmail Aral
Aksaray-Guzelyurt BTP Doğan Paltalı
Aksaray-Guzelyurt Ak_Parti Ünal Demircioğlu
Aksaray-Guzelyurt MHP Sadullah Er
Aksaray-Guzelyurt IYI_PARTI Doğan Güvener
Aksaray-Guzelyurt DSP Yakup Koyuncu
Aksaray-Ortakoy SP Turgut Akın
Aksaray-Ortakoy BTP Kadir Öztaş
Aksaray-Ortakoy Ak_Parti Ali Rıza Özdemir
Aksaray-Ortakoy MHP Mahmut Ütük
Aksaray-Ortakoy IYI_PARTI Halil Demir
Aksaray-Sariyahsi SP Hayati Balcı
Aksaray-Sariyahsi BTP Zafer Andıç
Aksaray-Sariyahsi CHP Eren Özdaş
Aksaray-Sariyahsi Ak_Parti Fatih Ünsal
Aksaray-Sariyahsi MHP İbrahim Kazancı
Aksaray-Sultanhani SP İdris Oktay Budak
Aksaray-Sultanhani BTP Efrayim Alan
Aksaray-Sultanhani CHP Ahmet Karacaer
Aksaray-Sultanhani Ak_Parti Fahri Solak
Aksaray-Sultanhani MHP Mehmet Çakır
Aksaray-Sultanhani IYI_PARTI Selim Temel
Bayburt-Aydintepe SP Sezgin İstemi
Bayburt-Aydintepe BTP Zeynep Yeşil
Bayburt-Aydintepe Ak_Parti Fatih Eraslan
Bayburt-Aydintepe MHP Haşim Şentürk
Bayburt-Aydintepe DSP Hafize Başer
Bayburt SP Osman Nuri Temür
Bayburt BTP Nevriye Zor
Bayburt TKP Özgün Can
Bayburt CHP Kağan Eraslan
Bayburt Ak_Parti Fatih Yumak
Bayburt MHP Hükmü Pekmezci
Bayburt IYI_PARTI Yunus Özyıldırım
Bayburt DSP Murat Çikot
Bayburt BAGIMSIZ Mehmet Emir
Bayburt-Demirozu SP Hasip Niyazioğulları
Bayburt-Demirozu BTP Ali Haydar Ayvaz
Bayburt-Demirozu CHP Muhammet Yeşil
Bayburt-Demirozu Ak_Parti Arslan Gürer
Bayburt-Demirozu MHP Hicabi Kurtulmuş
Bayburt-Demirozu IYI_PARTI Necati Fidan
Bayburt-Demirozu DSP Celal Kara
Karaman-Ayranci SP Ümit Karharman
Karaman-Ayranci BTP Emre Kaya
Karaman-Ayranci CHP Ramazan Delice
Karaman-Ayranci Ak_Parti Yavuz Candan
Karaman-Ayranci MHP Yüksel Büyükkarcı
Karaman-Basyayla SP Enes Duran
Karaman-Basyayla BTP Mustafa Kurnaz
Karaman-Basyayla CHP Ahmet Alper
Karaman-Basyayla Ak_Parti Ahmet İpek
Karaman-Basyayla MHP Yunus Yıldız
Karaman-Basyayla IYI_PARTI Ahmet Koca
Karaman-Ermenek SP Hüseyin Kocaer
Karaman-Ermenek BTP Eyyup Avcı
Karaman-Ermenek Ak_Parti Uğur Sözkesen
Karaman-Ermenek MHP Emel Öztürk
Karaman-Ermenek IYI_PARTI Atila Zorlu
Karaman SP Şaban Şahin
Karaman BTP Abdurrahman Kaplan
Karaman TKP Mehmet Atal
Karaman CHP Emin Ege
Karaman Ak_Parti Mahmut Sami Şahin
Karaman MHP Savaş Kalaycı
Karaman IYI_PARTI Zühtü Bahadır Bayraç
Karaman DSP Ayhan Karademir
Karaman-Kazimkarabekir SP Mehmet Ali Bayrak
Karaman-Kazimkarabekir BTP Ahmet Pars
Karaman-Kazimkarabekir CHP Sami Evren
Karaman-Kazimkarabekir Ak_Parti Ali İhsan Alanlı
Karaman-Kazimkarabekir MHP Recep Boyacıoğlu
Karaman-Kazimkarabekir IYI_PARTI Erdem Varım
Karaman-Sariveliler SP Hayrettin Çakır
Karaman-Sariveliler BTP Recep Uğur
Karaman-Sariveliler CHP Muhitdin Türkan
Karaman-Sariveliler Ak_Parti Hayri Samur
Karaman-Sariveliler MHP Hakan Coşguner
Karaman-Sariveliler BAGIMSIZ Halil Kulak
Kirikkale-Bahsili SP Ömer Çıtak
Kirikkale-Bahsili BTP Enver Fatih Aygül
Kirikkale-Bahsili Ak_Parti Recep Zafer Tekin
Kirikkale-Bahsili MHP Halil İbrahim Bişkin
Kirikkale-Baliseyh SP Hakan Özkan
Kirikkale-Baliseyh BTP Furkan Adnan Kılıç
Kirikkale-Baliseyh CHP Hasan Erdal
Kirikkale-Baliseyh Ak_Parti Ali Dedelioğlu
Kirikkale-Baliseyh MHP Mustafa Şen
Kirikkale-Celebi SP Hüseyin Çelebi
Kirikkale-Celebi BTP Fatma Göbül
Kirikkale-Celebi CHP Oktay Babadağ
Kirikkale-Celebi Ak_Parti Yaşar Erdemir
Kirikkale-Celebi MHP Nafi Yakut
Kirikkale-Delice SP Ali Gündoğan
Kirikkale-Delice BTP Selami Göbül
Kirikkale-Delice Ak_Parti Turgut Özdem
Kirikkale-Delice MHP Soner Mazılıgüney
Kirikkale-Delice IYI_PARTI Serkan Kocaoğlu
Kirikkale-Karakecili SP Murat Yıldız
Kirikkale-Karakecili BTP Sıdıka Akçin
Kirikkale-Karakecili CHP Salih Büyükkaya
Kirikkale-Karakecili Ak_Parti Hüseyin Özçelik
Kirikkale-Karakecili MHP Veysel Aydemir
Kirikkale-Karakecili IYI_PARTI Berkay İsmail Hacıbaloğlu
Kirikkale-Keskin SP Faruk Korkmaz
Kirikkale-Keskin BTP İsmail Hakkı Akçin
Kirikkale-Keskin Ak_Parti Dede Yıldırım
Kirikkale-Keskin MHP Mustafa Alp Sülsipiroğlu
Kirikkale-Keskin IYI_PARTI Necati Alsancak
Kirikkale SP Faruk Vurgun
Kirikkale BTP Aliosman Kılavuz
Kirikkale TKP Ekin Şen
Kirikkale VP Nezih Gülşen
Kirikkale BBP Mustafa Babacan
Kirikkale Ak_Parti Mehmet Saygılı
Kirikkale MHP Serdar Yarar
Kirikkale IYI_PARTI Mahir Yılmaz
Kirikkale DSP Güray Topaç
Kirikkale-Sularyurt SP Hüseyin Yılmaz
Kirikkale-Sularyurt BTP Vural Şentürk
Kirikkale-Sularyurt CHP Tamer Cihan
Kirikkale-Sularyurt Ak_Parti Kadir Çakıroğlu
Kirikkale-Sularyurt MHP İsmail Bildik
Kirikkale-Yahsihan SP Hacı Yusuf Korkmaz
Kirikkale-Yahsihan BTP Ahmet Haydar Dilmeç
Kirikkale-Yahsihan Ak_Parti Ahmet Sungur
Kirikkale-Yahsihan MHP Osman Türkyılmaz
Kirikkale-Yahsihan IYI_PARTI İsmail Dursun Kuzucu
Batman SP İlhami Işık
Batman BTP Mehmet Şükrü Elbay
Batman TKP Hüseyin Kanariz
Batman CHP Enver Erdem
Batman Ak_Parti Murat Güneştekin
Batman DP Sevinç Sarıahmetoğlu
Batman MHP Hayrettin Bektaş
Batman IYI_PARTI Abdullah Balcı
Batman HDP Mehmet Demir
Batman DSP Muazzez Güvenbaş
Batman BAGIMSIZ Mehmet Feyyaz Ekmen
Batman-Besiri SP Sait Karabulut
Batman-Besiri BTP Vakıf Serkan Yatalakoğlu
Batman-Besiri CHP Genco Özel
Batman-Besiri Ak_Parti Hüsamettin Akın
Batman-Besiri DP İsmet Şahin
Batman-Besiri MHP Hamit Yıldız
Batman-Besiri IYI_PARTI Nevzat Yenidoğan
Batman-Besiri HDP Felek Özel
Batman-Besiri BAGIMSIZ Hüseyin Özcan
Batman-Gercus SP Burhan Rençber
Batman-Gercus BTP Mustafa Ökeli
Batman-Gercus CHP Hamdiye Öner
Batman-Gercus Ak_Parti Gündüz Günaydın
Batman-Gercus DP Mehmet Ali Güneş
Batman-Gercus MHP Cengiz Mutlu
Batman-Gercus IYI_PARTI Hayrettin Turan
Batman-Gercus HDP Zeynep Oduncu
Batman-Hasankeyf SP Muhammed Kaplan
Batman-Hasankeyf BTP Eşref Derin
Batman-Hasankeyf CHP Orhan Cihan
Batman-Hasankeyf Ak_Parti Abdülvahap Kusen
Batman-Hasankeyf DP Salih Cihangir
Batman-Hasankeyf MHP Emine Yeşim Bil
Batman-Hasankeyf IYI_PARTI Ramazan Toğuç
Batman-Hasankeyf HDP Mecit Tokdemir
Batman-Hasankeyf BAGIMSIZ Veysel Dilekçi
Batman-Kozluk SP Osman Alphan
Batman-Kozluk BTP Muhammed İzzettin Kepekçi
Batman-Kozluk CHP Savaş Durmaz
Batman-Kozluk Ak_Parti Mehmet Veysi Işık
Batman-Kozluk DP Mehmet Zaman Araz
Batman-Kozluk IYI_PARTI Fırat Sanlı
Batman-Kozluk HDP Ayhan Eren
Batman-Kozluk BAGIMSIZ Çetin Yalçın
Batman-Sason SP Orhan Tekin
Batman-Sason BTP İbrahim Halil Boztepe
Batman-Sason CHP Cuma Uçar
Batman-Sason Ak_Parti Muzaffer Arslan
Batman-Sason DP Hasan Baran
Batman-Sason MHP Muhammed Fatih Açık
Batman-Sason IYI_PARTI Muhammed Eren Yılmaz
Sirnak-Beytussebap SP Abdullah Enes Akman
Sirnak-Beytussebap CHP Zahit Aykut
Sirnak-Beytussebap Ak_Parti Habip Aşan
Sirnak-Beytussebap HDP Cahit Özkan
Sirnak-Cizre SP Feyyaz Bozkurt
Sirnak-Cizre BTP Zuhal Özkar
Sirnak-Cizre BBP Haci Güneş
Sirnak-Cizre CHP Rıdvan Çiçek
Sirnak-Cizre Ak_Parti Eşraf Müjde
Sirnak-Cizre HDP Mehmet Zırığ
Sirnak-Cizre BAGIMSIZ Necat Özkalay
Sirnak-Guclukonak SP Uğur Güzel
Sirnak-Guclukonak BTP Abdurrahman Kazık
Sirnak-Guclukonak BBP Mehmet Veli Batmaz
Sirnak-Guclukonak Ak_Parti Bahattin Aktuğ
Sirnak-Guclukonak MHP Yasemin Nas
Sirnak-Guclukonak HDP Mehmet Emin Kılıç
Sirnak-Idil SP Yasin Bakır
Sirnak-Idil BBP Halil Çavcı
Sirnak-Idil CHP Fikret Ağırman
Sirnak-Idil Ak_Parti İsmail Genç
Sirnak-Idil MHP Mehmet Ali Dağ
Sirnak-Idil HDP Songül Erden
Sirnak-Silopi SP Enes Yılmaz
Sirnak-Silopi BTP Mustafa Şener
Sirnak-Silopi BBP Mehmet Emin Küçükoğlu
Sirnak-Silopi Ak_Parti İbrahim Tayşun
Sirnak-Silopi MHP Doğan Ökten
Sirnak-Silopi HDP Adalet Fidan
Sirnak SP Orhan Ürün
Sirnak BTP Emel Vurmaz
Sirnak TKP Seher Demiroğlu
Sirnak CHP Osman Can
Sirnak Ak_Parti Mehmet Yarka
Sirnak HDP Hişar Osal
Sirnak DSP Altay Kırımlı
Sirnak-Uludere SP Mücahit Sarımsakcı
Sirnak-Uludere CHP Salih Tanık
Sirnak-Uludere Ak_Parti Sait Ürek
Sirnak-Uludere HDP Selehattin Ürün
Bartin-Amasra SP Celal Vakit
Bartin-Amasra BTP İrfan Erper
Bartin-Amasra CHP Recai Çakır
Bartin-Amasra Ak_Parti Uğur Timur
Bartin-Amasra DP Ebru Karaoğlu
Bartin-Amasra MHP Asım Soydan
Bartin-Amasra IYI_PARTI Levent Gülbezer
Bartin SP Muhammed Emin Titiz
Bartin BTP Hasan Ergin
Bartin TKP Gözde Demiral
Bartin CHP Mehmet Arslan
Bartin Ak_Parti Yusuf Ziya Aldatmaz
Bartin DP Gürhan Eryol
Bartin MHP Cemal Akın
Bartin DSP Nilüfer Akbal
Bartin BAGIMSIZ Soner Çetin
Bartin-Kurucasile SP Can Güner
Bartin-Kurucasile BTP Mehmet Özalpgil
Bartin-Kurucasile CHP Nergiz Kartal
Bartin-Kurucasile Ak_Parti Mehmet Zihni Sayın
Bartin-Kurucasile MHP Sinan Özekin
Bartin-Kurucasile IYI_PARTI Mehmet Aksu
Bartin-Ulus SP Bayram Taşçı
Bartin-Ulus BTP Recep Özkan
Bartin-Ulus CHP Çetin Selçuk Arslan
Bartin-Ulus Ak_Parti Hasan Hüseyin Uzun
Bartin-Ulus MHP Sevgi Ünal
Ardahan SP Mustafa Çapan
Ardahan BTP Erhan Kaya
Ardahan TKP Murat Özdemir
Ardahan VP Özcan Güven
Ardahan CHP Faruk Demir
Ardahan Ak_Parti Yunus Baydar
Ardahan IYI_PARTI Mete Özdemir
Ardahan DSP İmkan Balcı
Ardahan-Cildir SP Muhammed Burak Karaçelik
Ardahan-Cildir BTP Murat Akdeniz
Ardahan-Cildir CHP Mehmet Mülazim Karaçay
Ardahan-Cildir Ak_Parti Kemal Yakup Azizoğlu
Ardahan-Cildir MHP Çağrı Alkanat
Ardahan-Cildir DSP Mutlu Göksu
Ardahan-Damal SP Muhammet Emin Önder
Ardahan-Damal BTP Ahmet Haydar Cenk
Ardahan-Damal CHP Ergin Önal
Ardahan-Damal Ak_Parti Özge Derdiyok
Ardahan-Damal DSP Mehmet Ali Akkuş
Ardahan-Damal BAGIMSIZ Tolga Erezer
Ardahan-Gole SP Mehmet Şimşek
Ardahan-Gole BTP Fatma Betül Balcı
Ardahan-Gole CHP Özel Özen
Ardahan-Gole Ak_Parti İlhan Gültekin
Ardahan-Gole DP Akın İsmailoğlu
Ardahan-Gole MHP Oktay Arslan
Ardahan-Gole HDP Nizamettin Öztürk
Ardahan-Hanak SP Serhat Balcı
Ardahan-Hanak BTP Pakize Doğan
Ardahan-Hanak CHP Ayhan Büyükkaya
Ardahan-Hanak Ak_Parti Taşdemir Çoban
Ardahan-Hanak MHP Şahin Laçin
Ardahan-Hanak IYI_PARTI Hüseyin Çağ
Ardahan-Hanak DSP Necat Tuna
Ardahan-Posof SP Hakan Yıldırım
Ardahan-Posof BTP Güllü Nuroğlu
Ardahan-Posof CHP Onur Bayraktar
Ardahan-Posof Ak_Parti Cahit Ulgar
Ardahan-Posof MHP Cevdet Demir
Igdir-Aralik SP Ömer Faruk Çağlar
Igdir-Aralik BTP Kudsiye Doğan
Igdir-Aralik CHP Zafer Bayat
Igdir-Aralik Ak_Parti Mustafa Güzelkaya
Igdir-Aralik DP Necef Kiri
Igdir-Aralik MHP Cafer Akka
Igdir SP Abdullah Mert
Igdir BTP Alihaydar Demir
Igdir TKP Berkay Kemal Önoğlu
Igdir CHP Sözer Sayan
Igdir MHP İsa Yaşar Tezel
Igdir HDP Yaşar Akkuş
Igdir DSP Fırat Akdağ
Igdir-Karakoyunlu SP İsmet Öget
Igdir-Karakoyunlu BTP Hüseyin Emre Tığlı
Igdir-Karakoyunlu CHP Cafer Dalga
Igdir-Karakoyunlu Ak_Parti Kurban Kaya
Igdir-Karakoyunlu MHP Bayramali Ballı
Igdir-Tuzluca SP Ahmet Sait Sadrettin Türkan
Igdir-Tuzluca BTP Ali Haydar Öğüt
Igdir-Tuzluca CHP Abdullah Çinibulak
Igdir-Tuzluca Ak_Parti Faruk Korkusuz
Igdir-Tuzluca MHP Alican Zorman
Igdir-Tuzluca HDP Ayşe Aras Kaynar
Yalova-Altinova SP Mustafa Aydın
Yalova-Altinova BTP Güven Göle
Yalova-Altinova CHP Yasemin Fazlaca
Yalova-Altinova Ak_Parti Metin Oral
Yalova-Altinova MHP Eyüp Ata
Yalova-Altinova IYI_PARTI Boler Arslan
Yalova-Armutlu SP Osman Yılmaz
Yalova-Armutlu BTP Abdulkadir Durak
Yalova-Armutlu CHP Ali Çetinkaya
Yalova-Armutlu Ak_Parti Mehmet Birkan
Yalova-Armutlu MHP Mustafa Tokat
Yalova-Armutlu IYI_PARTI Arif Ürgüp
Yalova-Cinarcik SP Yaşar Başkan
Yalova-Cinarcik BTP Ramazan Ganiler
Yalova-Cinarcik VP Ayşegül Aydın
Yalova-Cinarcik CHP Avni Kurt
Yalova-Cinarcik Ak_Parti Numan Soyer
Yalova-Cinarcik MHP Harun Yorulmaz
Yalova-Ciftlikkoy SP İbrahim Haberal
Yalova-Ciftlikkoy BTP Erdal Akyüz
Yalova-Ciftlikkoy VP Hakkı Yıldırım
Yalova-Ciftlikkoy CHP Nedim Güler
Yalova-Ciftlikkoy Ak_Parti Ali Murat Silpagar
Yalova-Ciftlikkoy MHP İsa Yılmaz
Yalova-Ciftlikkoy IYI_PARTI Metin Dağ
Yalova-Termal SP Doğan DOĞRU
Yalova-Termal BTP Beyzanur Durak
Yalova-Termal CHP Selcuk Can Uslu
Yalova-Termal Ak_Parti Hüseyin Sinan Acar
Yalova-Termal MHP Burak Sevengil
Yalova-Termal IYI_PARTI İbrahim Taner
Yalova SP Resul Genç
Yalova BTP Rahmi Baltacı
Yalova TKP Hülya Yıldız
Yalova VP Fatma Jülide Keskin
Yalova CHP Vefa Salman
Yalova Ak_Parti Yusuf Ziya Öztabak
Yalova DP Rıdvan Acar
Yalova HDP Yüksel Akın
Yalova DSP İbrahim Halil Yumuşak
Karabuk-Eflani SP Veli Gözlemeci
Karabuk-Eflani BTP Hakan Görmüş
Karabuk-Eflani Ak_Parti İbrahim Ertuğrul
Karabuk-Eflani MHP Hüsnü Akın
Karabuk-Eflani IYI_PARTI Halil İbrahim Bulut
Karabuk-Eskipazar SP Ramazan Turan
Karabuk-Eskipazar BTP Aydın Diktepe
Karabuk-Eskipazar BBP Niyazi Küçükyılmaz
Karabuk-Eskipazar Ak_Parti Mustafa Yarkan
Karabuk-Eskipazar DP İkram Akbaş
Karabuk-Eskipazar MHP Hüseyin Dönmez
Karabuk-Eskipazar IYI_PARTI Uğur Kayabaşı
Karabuk SP Mehmet Yüce
Karabuk BTP Osman Öğüt
Karabuk TKP Göker Debağoğlu
Karabuk BBP Mahmut Malkoç
Karabuk Ak_Parti Burhanettin Uysal
Karabuk MHP Rafet Vergili
Karabuk IYI_PARTI Dursun Altıparmak
Karabuk DSP Müyesser Şenyürek
Karabuk-Ovacik SP Osman Uluşan
Karabuk-Ovacik BTP Mehmet Ali Günaydın
Karabuk-Ovacik CHP Hidayet Kasımoğlu
Karabuk-Ovacik Ak_Parti Yakup Narter
Karabuk-Ovacik MHP Bahri Eroğlu
Karabuk-Safranbolu SP Orhan Gökmen
Karabuk-Safranbolu BTP Elif Caymaz
Karabuk-Safranbolu BBP Halil İbrahim Karataş
Karabuk-Safranbolu CHP Elif Köse
Karabuk-Safranbolu Ak_Parti Ali Kaya
Karabuk-Safranbolu MHP Kadın Fatma Danışman
Karabuk-Yenice SP İsmail Kirenli
Karabuk-Yenice BTP Şakir Kabacı
Karabuk-Yenice CHP Sabri Cebecik
Karabuk-Yenice Ak_Parti Coşkun Güven
Karabuk-Yenice MHP Zeki Çaylı
Kilis-Elbeyli SP Murat Gezici
Kilis-Elbeyli BTP Abidin Dokuzluoğlu
Kilis-Elbeyli CHP Abdurrahman Karaşahin
Kilis-Elbeyli Ak_Parti Süleyman Şimşek
Kilis-Elbeyli MHP Suat Kemal Özkan
Kilis SP Şerif Karakurt
Kilis BTP Alaiddin Özkar
Kilis TKP İlker Buğday
Kilis Ak_Parti Mehmet Abdi Bulut
Kilis MHP Ömer Yabancı
Kilis IYI_PARTI Ahmet Nalçacıoğlu
Kilis DSP Cafer Gültekin
Kilis-Musabeyli SP Abdullah Fizgelioğlu
Kilis-Musabeyli BTP Abdullah Elmacı
Kilis-Musabeyli Ak_Parti Ayhan Yılmaz
Kilis-Musabeyli MHP İhsan Ölmez
Kilis-Musabeyli IYI_PARTI Halil Çetin
Kilis-Polatli SP Mihdat Bayındır
Kilis-Polatli BTP Fethiye Eşki
Kilis-Polatli CHP Mustafa Polat
Kilis-Polatli Ak_Parti Hakkı Çelik
Kilis-Polatli MHP Hakkı Kılıç
Osmaniye-Bahce SP Mehmet Topçu
Osmaniye-Bahce BTP Necati Can
Osmaniye-Bahce CHP Bekir Kavcı
Osmaniye-Bahce Ak_Parti İbrahim Baz
Osmaniye-Bahce MHP Ömer Okan Fettahlıoğlu
Osmaniye-Bahce IYI_PARTI Nazım Akyüz
Osmaniye-Duzici SP Teyfik Akçay
Osmaniye-Duzici BTP Şükrü Talay
Osmaniye-Duzici CHP Alper Öner
Osmaniye-Duzici Ak_Parti Ökkeş Namlı
Osmaniye-Hasanbeyli SP Selahattin Denizoğlu
Osmaniye-Hasanbeyli BTP İbrahim Kılıç
Osmaniye-Hasanbeyli Ak_Parti Şevket Yumrutepe
Osmaniye-Hasanbeyli MHP Ümit Fettahlıoğlu
Osmaniye-Kadirli SP İbrahim Ergün
Osmaniye-Kadirli BTP Uğur Çolak
Osmaniye-Kadirli DP Adnan Atılgan
Osmaniye-Kadirli MHP Ömer Tarhan
Osmaniye-Kadirli IYI_PARTI Ömer Lutfullah Çubukçu
Osmaniye SP Ömer Yağmur
Osmaniye BTP Erdinç Say
Osmaniye TKP Mehmet Çanta
Osmaniye DP Lütfi Öztürk
Osmaniye MHP Kadir Kara
Osmaniye IYI_PARTI Davut Çuhadar
Osmaniye HDP Mehmet Ali Özkal
Osmaniye DSP Abdullah Güzel
Osmaniye BAGIMSIZ Kadir Karayel
Osmaniye BAGIMSIZ Alpaslan Koca
Osmaniye-Sumbas SP Ali Gönen
Osmaniye-Sumbas BTP Şerif Hakkı Gök
Osmaniye-Sumbas Ak_Parti Zeki Demiroğlu
Osmaniye-Sumbas DP Mustafa Nuri Nuhoğlu
Osmaniye-Sumbas MHP Sinan Karatay
Osmaniye-Sumbas IYI_PARTI İsmail Göçebe
Osmaniye-Toprakkale SP Oğuzhan Ulaşlı
Osmaniye-Toprakkale BTP Fazlı Başdoğan
Osmaniye-Toprakkale CHP Ali Bekirçavuşoğlu
Osmaniye-Toprakkale Ak_Parti Mehmet Daşöz
Osmaniye-Toprakkale MHP Güney Akgül
Duzce-Akcakoca SP Murat Aşık
Duzce-Akcakoca BTP Gülten Acar
Duzce-Akcakoca CHP Fikret Albayrak
Duzce-Akcakoca Ak_Parti Cüneyt Yemenici
Duzce-Akcakoca MHP Mehmet Okan Yanmaz
Duzce-Akcakoca DSP Hüseyin Ersin Gündüz
Duzce-Akcakoca BAGIMSIZ Ayhan Güleç
Duzce-Akcakoca BAGIMSIZ Hakan Direk
Duzce-Cumayeri SP Alibaba Rahman Gürsoy
Duzce-Cumayeri BTP Erdoğan Öztürk
Duzce-Cumayeri BBP Şeref Gül
Duzce-Cumayeri Ak_Parti Recep Tuna
Duzce-Cumayeri MHP Mustafa Koloğlu
Duzce-Cilimi SP Bilal Çelebi
Duzce-Cilimi BTP Tulgay Bayrak
Duzce-Cilimi Ak_Parti Muhsin Yavuz
Duzce-Cilimi MHP Ömer Demirtaş
Duzce-Cilimi IYI_PARTI Mustafa Öztürk
Duzce SP Aptullah Yalman
Duzce BTP Hasan Yıldırım
Duzce TKP Atilla Yılmaz
Duzce VP Fethi Sönmez
Duzce BBP Ferdi Çiçek
Duzce Ak_Parti Faruk Özlü
Duzce DP Yusuf Kadıoğlu
Duzce MHP Erdoğan Bıyık
Duzce IYI_PARTI Ömer Küçük
Duzce DSP Bekir Yıldız
Duzce BAGIMSIZ Hasan Kalkan
Duzce-Golyaka SP İsa Aydın
Duzce-Golyaka BTP Kenan Sinan Karataş
Duzce-Golyaka CHP Abdullah Şahin
Duzce-Golyaka Ak_Parti Yakup Demircan
Duzce-Golyaka MHP Murat Altundal
Duzce-Golyaka DSP İrfan Malkoç
Duzce-Golyaka BAGIMSIZ Şenol Arslan
Duzce-Gumusova SP Hakan Recep Usta
Duzce-Gumusova BTP Nagihan Karataş
Duzce-Gumusova Ak_Parti Ahmet Azap
Duzce-Gumusova MHP Muharrem Tozan
Duzce-Gumusova IYI_PARTI Ramazan Özdemir
Duzce-Kaynasli SP Hasan Akdoğan
Duzce-Kaynasli BTP Muammer Gül
Duzce-Kaynasli Ak_Parti Erol Bayraktar
Duzce-Kaynasli MHP Birol Şahin
Duzce-Kaynasli IYI_PARTI Mert Fatih Kesgin
Duzce-Kaynasli DSP Nihat Seymen
Duzce-Yigilca SP Musa Ergin
Duzce-Yigilca BTP Yüksel Kurtoğlu
Duzce-Yigilca CHP Zeynel Çamlı
Duzce-Yigilca Ak_Parti Muzaffer Yiğit
Duzce-Yigilca MHP Rasim Çam
 

SP Adana Muhammet Çelebi Keyhıdır
BTP Adana Recep Taşkın
TKP Adana Hüseyin Alpan
VP Adana Hatice Nesrin Kılıçay
CHP Adana Zeydan Karalar
MHP Adana Hüseyin Sözlü
DSP Adana Mehmet Çağrı Bağatur
BAGIMSIZ Adana Cem Akarsu
SP Ankara Mesut Doğan
BTP Ankara Mustafa Pak
TKP Ankara Fatma Korur
VP Ankara Tülin Oygür
CHP Ankara Mansur Yavaş
Ak_Parti Ankara Mehmet Özhaseki
DSP Ankara Haydar Yılmaz
BAGIMSIZ Ankara Sabit Tekin
BAGIMSIZ Ankara Mehmet Cerit
BAGIMSIZ Ankara Meriç Meydan
BAGIMSIZ Ankara Mehmet Hoşoğlu
BAGIMSIZ Ankara Recep Gökyer
SP Antalya Ali Aktaş
BTP Antalya Nazım Şahin
TKP Antalya Sevinç Sertbarut
VP Antalya Bülent Okay
CHP Antalya Muhittin Böcek
Ak_Parti Antalya Menderes Mehmet Tevfik Türel
DP Antalya Dolunay Yelda Doğan
DSP Antalya Mustafa Reşat Oktay
BAGIMSIZ Antalya Bekir Karadaş
SP Aydin Fatih Karahan
BTP Aydin Abdullah Bezci
TKP Aydin İrfan Ertel
VP Aydin Yalçın Büyükdağlı
CHP Aydin Özlem Çerçioğlu
Ak_Parti Aydin Mustafa Savaş
DSP Aydin Süleyman Hışıroğlu
SP Balikesir Selim Sait Terzioğlu
BTP Balikesir Barış Koçaş
TKP Balikesir Sinan Dalkılıç
VP Balikesir Osman Aydın Şahin
Ak_Parti Balikesir Yücel Yılmaz
DP Balikesir Tuğba Güner
IYI_PARTI Balikesir İsmail Ok
HDP Balikesir Ali Kenanoğlu
DSP Balikesir Tamer Kanber
BAGIMSIZ Balikesir Şuayyip Çetin
SP Bursa Mehmet Atmaca
BTP Bursa Şevket Tamaç
TKP Bursa Mehmet Yavuzkan
VP Bursa Suna Soydaş Fırat
CHP Bursa Mustafa Bozbey
Ak_Parti Bursa Alinur Aktaş
DP Bursa Metin Engin
DSP Bursa Ahmet Murat Özbilge
BAGIMSIZ Bursa Osman Uğur
SP Denizli Süleyman Demirel
BTP Denizli Turgay Urgan
TKP Denizli Özgür Dağ
VP Denizli Mustafa Güleç
Ak_Parti Denizli Osman Zolan
DP Denizli Aykut Yıldırım
IYI_PARTI Denizli Ümit Bahtiyar
HDP Denizli Şerife Yıldırım
DSP Denizli Yaşar Kayrakçı
BAGIMSIZ Denizli Mehmet Kırgız
BAGIMSIZ Denizli Mehmet Uğur Tatar
SP Diyarbakir Fesih Bozan
BTP Diyarbakir Eyyüp Aslan
TKP Diyarbakir Ahmet Kesen
VP Diyarbakir Bayram Yurtçiçek
CHP Diyarbakir Veysi Aghan
Ak_Parti Diyarbakir Cumali Atilla
HDP Diyarbakir Adnan Selçuk Mızraklı
DSP Diyarbakir Ali Artun
BAGIMSIZ Diyarbakir Hamdusena Acun
BAGIMSIZ Diyarbakir Sebğatullah Seydaoğlu
BAGIMSIZ Diyarbakir Sait Aydoğmuş
BAGIMSIZ Diyarbakir Daylan Karadaş
BAGIMSIZ Diyarbakir Hasan Sancar
SP Erzurum Atik Ağdağ
BTP Erzurum Ferit Aydemir
TKP Erzurum Mehmet Kuzulugil
VP Erzurum Nedim Gültekin
CHP Erzurum Mehmet Sait Şimşek
Ak_Parti Erzurum Mehmet Sekmen
IYI_PARTI Erzurum Mahmut Uykusuz
HDP Erzurum Barış Kemaloğlu
DSP Erzurum Dilek Dengizek Ersanal
SP Eskisehir Levent Baştürk
BTP Eskisehir Mehmet Ağırdil
TKP Eskisehir Fatih Beyaztaş
VP Eskisehir Raif Eşkinat
CHP Eskisehir Yılmaz Büyükerşen
Ak_Parti Eskisehir Burhan Sakallı
DSP Eskisehir Dilara Tambova
BAGIMSIZ Eskisehir Nuri Ercan Tortop
SP Gaziantep Mehmet İslam
BTP Gaziantep Mahmut Özdemir
TKP Gaziantep Suat Ayaz
VP Gaziantep Sinan Büyükhatipoğlu
Ak_Parti Gaziantep Fatma Şahin
IYI_PARTI Gaziantep Mehmet Ejder Demir
DSP Gaziantep Celal Doğan
BAGIMSIZ Gaziantep Hasan Şahin Karacaoğlu
BAGIMSIZ Gaziantep Mahmut Karalar
BAGIMSIZ Gaziantep Sibel Altıntaş
SP Hatay Ahmet Yıldız
BTP Hatay Malik Sökmen
TKP Hatay Vasil Koçkazı
VP Hatay Yunus Özgür Yıldırım
CHP Hatay Lütfü Savaş
Ak_Parti Hatay İbrahim Güler
DSP Hatay Ercan Akarpınar
BAGIMSIZ Hatay Nihat Taşkın
SP Istanbul Necdet Gökçınar
BTP Istanbul Selim Kotil
TKP Istanbul Zehra Güner Karaoğlu
VP Istanbul Mustafa İlker Yücel
CHP Istanbul Ekrem İmamoğlu
Ak_Parti Istanbul Binali Yıldırım
DP Istanbul Ersan Gökgöz
DSP Istanbul Muammer Aydın
BAGIMSIZ Istanbul Özge Akman
BAGIMSIZ Istanbul Dursunali Bacıoğlu
BAGIMSIZ Istanbul Vedat Öztürk
BAGIMSIZ Istanbul Hüseyin Karabulut
BAGIMSIZ Istanbul Ahmet Çördük
BAGIMSIZ Istanbul Muhammet Ali Canca
BAGIMSIZ Istanbul Mehmet Yıldız
BAGIMSIZ Istanbul Güldes Önkoyun
BAGIMSIZ Istanbul Hasan Atasoy Torun
BAGIMSIZ Istanbul Memet Ali Aydoğmuş
BAGIMSIZ Istanbul Lütfü Yılmaz
BAGIMSIZ Istanbul Seçkin İlker
BAGIMSIZ Istanbul Halef Alp
BAGIMSIZ Istanbul Özkan Mustafa Küçükkural
BAGIMSIZ Istanbul Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu
BAGIMSIZ Istanbul Hazer Oruç Kaya
BAGIMSIZ Istanbul Burhan Erol
BAGIMSIZ Istanbul Doğan Duman
BAGIMSIZ Istanbul Aysel Tekerek
BAGIMSIZ Istanbul Ali Rıza Kansız
BAGIMSIZ Istanbul Abdulcelil Gülap
BAGIMSIZ Istanbul Oruç Karacık
BAGIMSIZ Istanbul Mehmet Celal Baykara
BAGIMSIZ Istanbul Burak Kadıoğlu
SP Izmir Şerafettin Kılıç
BTP Izmir Mehmet Dinç
TKP Izmir Senem Doruk İnam
VP Izmir Rifat Mutlu
CHP Izmir Mustafa Tunç Soyer
Ak_Parti Izmir Nihat Zeybekci
DP Izmir Tarcan Ülük
DSP Izmir Selçuk Karakülçe
BAGIMSIZ Izmir İbrahim Demir
BAGIMSIZ Izmir Ali İhsan Erdenilgen
BAGIMSIZ Izmir Yalçın Yanık
BAGIMSIZ Izmir Deniz Tütmez
SP Kahramanmaras Mustafa Vahdet Sürücü
BTP Kahramanmaras Hüsniye Dilek Erdoğanyılmaz
TKP Kahramanmaras Ali Şenyüz
VP Kahramanmaras Cafer Sincer
CHP Kahramanmaras Ali Öztunç
Ak_Parti Kahramanmaras Hayrettin Güngör
DSP Kahramanmaras Mehmet Kenger
BAGIMSIZ Kahramanmaras Ömer Solak
BAGIMSIZ Kahramanmaras İrfan Fıstık
SP Kayseri Mahmut Arıkan
BTP Kayseri Mustafa Kurt
TKP Kayseri Medine Özkan
VP Kayseri Mehmet Canbulan
Ak_Parti Kayseri Memduh Büyükkılıç
IYI_PARTI Kayseri Dursun Ataş
HDP Kayseri Cevzet Işık
DSP Kayseri Hayri Gülsuna
BAGIMSIZ Kayseri Eylem Sarıoğlu Aslandoğan
BAGIMSIZ Kayseri Sait Nazlı
SP Kocaeli Birol Aydın
BTP Kocaeli Metin Yılmazlar
TKP Kocaeli Mustafa Tozkoparan
VP Kocaeli Ahmet Şahin
Ak_Parti Kocaeli Tahir Büyükakın
DP Kocaeli Nail Baki
IYI_PARTI Kocaeli Serdar Kaman
HDP Kocaeli Züleyha Gülüm
DSP Kocaeli Ziya Topal
BAGIMSIZ Kocaeli Reyhan Başaran Koç
BAGIMSIZ Kocaeli Ersoy Kandemir
SP Konya Hasan Hüseyin Uyar
BTP Konya Hüseyin Akbal
TKP Konya Zehra Filiz Demirayak
VP Konya Mevlüt Seyranlıoğlu
Ak_Parti Konya Uğur İbrahim Altay
DP Konya Ali Seçmen Çevik
IYI_PARTI Konya Oğuz Şimşek
HDP Konya Gıyasettin Almaz
DSP Konya Salih Ünlü
BAGIMSIZ Konya Mustafa Vural
BAGIMSIZ Konya Selahattin Cizrelioğlu
BAGIMSIZ Konya Yıldırım Akyol
SP Malatya Osman Cemali Marasalı
BTP Malatya Mesut Günışık
TKP Malatya Ferhat Tunçdemir
VP Malatya Hüseyin Koç
CHP Malatya Soner Gökçe
Ak_Parti Malatya Selahattin Gürkan
DP Malatya Mehmet Cahit Karakuş
HDP Malatya Yusuf Bozkuş
DSP Malatya Haydar Levent
BAGIMSIZ Malatya Şerif Demirel
SP Manisa Murat Yaşar Güner
BTP Manisa Ayhan Baş
TKP Manisa Ahmet Çınar
VP Manisa Mustafa Daban
DP Manisa Şule Tunalı
MHP Manisa Cengiz Ergün
IYI_PARTI Manisa Orkun Şıktaşlı
HDP Manisa Naci Sönmez
DSP Manisa Mehmet Gündüz
BAGIMSIZ Manisa Ergün Karaoğlu
SP Mardin Mehmet Ali Kılıç
BTP Mardin Ahmet Zeki Türköz
TKP Mardin Murat Hiçbezmez
VP Mardin Cafer Hacikadiroğulları
CHP Mardin Süleyman Sarı
Ak_Parti Mardin Mehmet Vejdi Kahraman
DP Mardin Davut Turgay
IYI_PARTI Mardin Tuna Işıkhan
HDP Mardin Ahmet Türk
DSP Mardin Özkan Kürşad Erdur
BAGIMSIZ Mardin Abdurrahman Uncu
BAGIMSIZ Mardin Abdulkadır Demir
SP Mersin Erdal Alkan
BTP Mersin Ramis Akın
TKP Mersin Nişan Mesut Oyardı
VP Mersin Lerzan Özgenç
CHP Mersin Vahap Seçer
DP Mersin Ayfer Yılmaz
MHP Mersin Hamit Tuna
DSP Mersin Emrah Küçükkapdan
SP Mugla Turhan Tutumlu
BTP Mugla Halil Birinci
TKP Mugla Caner Şahin
VP Mugla Günal Dal
CHP Mugla Osman Gürün
Ak_Parti Mugla Mehmet Nil Hıdır
DP Mugla Mehmet Kocadon
DSP Mugla Sevgi Küpelioğlu
BAGIMSIZ Mugla Müşteba Karamanoğlu
BAGIMSIZ Mugla Behçet Saatcı
SP Ordu İdris Naim Şahin
BTP Ordu Fahri Özgen
TKP Ordu Volkan Atılgan
VP Ordu Kemal Sümbül
CHP Ordu Mustafa Adıgüzel
Ak_Parti Ordu Mehmet Hilmi Güler
DP Ordu Ercan Gündüz
DSP Ordu Aydın Ergün
BAGIMSIZ Ordu Murat İslam
SP Sakarya Fahrettin Abay
BTP Sakarya Fuat Özbay
TKP Sakarya Suat Ungan
VP Sakarya Ali Aşkar
Ak_Parti Sakarya Ekrem Yüce
DP Sakarya Cengiz Karabaş
IYI_PARTI Sakarya Cihan Kolip
HDP Sakarya Yaşar Karataş
DSP Sakarya Necati Eker
BAGIMSIZ Sakarya Murat Taksim
BAGIMSIZ Sakarya Mustafa Kaşkaş
BAGIMSIZ Sakarya Selim Çatallar
SP Samsun Salih Şen
BTP Samsun Bekir Uslucan
TKP Samsun Belma Nur Kartal
VP Samsun Mustafa Alemdaroğlu
Ak_Parti Samsun Mustafa Demir
DP Samsun Fethi Zeki Sayar
IYI_PARTI Samsun Hayati Tekin
DSP Samsun Mehmet Koç
BAGIMSIZ Samsun Erhan Usta
SP Sanliurfa Sabahattin Cevheri
BTP Sanliurfa Rahime Karakeçili
TKP Sanliurfa Halil Çalışkan
VP Sanliurfa Mustafa Ataca
Ak_Parti Sanliurfa Zeynel Abidin Beyazgül
DSP Sanliurfa Hasan Erçelebi
BAGIMSIZ Sanliurfa Ömer Faruk Yapıcıer
BAGIMSIZ Sanliurfa Osman Yıldırım
SP Tekirdag Feti Pehlivan
BTP Tekirdag İlyas Sabancı
TKP Tekirdag Mehmet Bayırlı
VP Tekirdag Kadri Karaoğlu
CHP Tekirdag Kadir Albayrak
Ak_Parti Tekirdag Mestan Özcan
DP Tekirdag Hamza Şahin
HDP Tekirdag Şadi Özdemir
DSP Tekirdag Mehmet Yaman
BAGIMSIZ Tekirdag Tuncay Sağıroğlu
SP Trabzon Hasan Saka
BTP Trabzon Haydar Bektaşoğlu
TKP Trabzon Özgür Murat Büyük
VP Trabzon İnci Güngör
Ak_Parti Trabzon Murat Zorluoğlu
DP Trabzon Ercan Şılbır
IYI_PARTI Trabzon Atakan Aksoy
DSP Trabzon Hadiye Solmaz
BAGIMSIZ Trabzon İbrahim Topuz
SP Van Fethullah Erbaş
BTP Van Muzafer Yağmur
TKP Van Erdinç Özer
VP Van Aziz Çiftçi
CHP Van Nurettin Beyaz
Ak_Parti Van Necdet Takva
IYI_PARTI Van Serkan Saygın
HDP Van Bedia Özgökçe Ertan
DSP Van Cavit Çuyrak
 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.